marketing cima a cima b cima c -
logo skoleni-kurzy
Přihlásit
Školení: 6451: System Center Configuration Manager nasazení a správa v Září 2014 - Praha 8
[?]Hledej kurz, školení
>>  Seznam školení a kurzů podle datumu, tématu a regionu

SKOLENI-KURZY.EU

Na stránkách SKOLENI-KURZY.EU najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku až k počítačovým nebo specializovaným kurzům pro realitní makléře a studia oceňování nemovitostí.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školícího střediska

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru SKOLENI-KURZY.EU a zvyšte počet svých posluchačů.
 
>>   Odběr novinek >>   RSS Nové kurzy >>   Statistika >>   Mapa témat kurzů >>   Sitemap.xml >>   Seznam kurzů >>   Webináře, e-Learning >>   Seznam článků >>   Seznam podtémat >>   Zprávy a vzdělávání >>   Kurzy na Červenec >>   Kurzy na Srpen >>   Kurzy pro začátečníky a mírně>>   Kurzy pro windows store>>   Kurzy pro management >>   SLEVY >>   Právě objednané kurzy >>   Affiliate program
PŮJČOVNA-PRONÁJEM.cz
 

Náhodný kurz/školení


MS Access - IS4 Technologies s.r.o
Kurz je zaměřen na práci s aplikací MS Access. Během dvou dnů se účastníci seznámí se základním i pokročilejším užíváním aplikace. Výuka je koncipována tak, aby nabité znalosti byly použitelné nejen při práci v Accessu, ale i v jiném databázovém software – např. v Oracle nebo v MS SQL. Kurz je vhodný i pro účastníky, kteří ještě neměli možnost s Accessem pracovat. Je však vhodné mít alespoň základní zkušenosti s Excelem. Teoretický úvod do databází Základní způsoby ukládání dat   Relační databáze Normální formy databáze   Referenční integrita

[?]

 
 Chci slevu

doporučte nás a získejte provizi za přihlášku Affilite program na SKOLENI-KURZY.EU 

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Keywords:


marketing cima a cima b cima c Rekvalifikační kurzy/kursy, školení, semináře, studium, ...
SLEVA 25% na kurz Pracovník cestovní kanceláře - akreditace MŠMT ČR - AKCE!! Sleva 25%. Zdarma výukové materiály! - využít slevu lze pouze do 28.7.2014

Marketing CIMA A, CIMA B, CIMA C


Marketingový manager - Marketingový specialista - Diplomovaný marketér


Marketing CIMA A – Marketingový manager
  •  Marketing CIMA A – dlouhodobý kurz, prostřednictvím kterého se naučíte marketing a pochopíte jeho princip. Kurz poskytuje ucelenou základní představu o fungování jako filozofii firmy. Základní metodou každé lekce je krátké teoretické uvedení s následnou odbornou diskuzí, vlastním řešením a rozborem příkladů, pracovních testů a případových studií.

 

Marketing CIMA B – Marketingový specialista
  • Navazující dlouhodobý kurz, lišící se od kurzu Marketing CIMA A zejména důrazem na metody strategického marketingu. Jeho posláním je posunutí marketingového myšlení účastníků a prohloubení jejich znalostí v této klíčové oblasti.

 

Marketing CIMA C – Diplomovaný marketér
  • Marketingové vzdělávání CIMA C je nejvyšším stupněm přípravy kvalifikační odbornosti marketingových pracovníků v České republice v rámci vzdělávacího a certifikačního systému CIMA. Je zaměřen na vrcholové řídící pracovníky.

 

 Dále viz kurz: Marketing CIMA B 

Novinky z webu z oblasti vzdělávání, rekvalifikačních kurzů, školení a seminářů


Online školení řidičů | Autoškola King
*** Školení o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci -BOZP-. Přihlaste se na osobní školení
školení | 2014-07-21 15:11:07 
Články:Vzdělávání dospělích  Školení a přezkoušení podle vyhlášky 50 1978 Sb. - školení
Články:Vzdělávání dospělích  Školení PPC reklamy jak platit méně a získat - školení
Články:Vzdělávání dospělích  Školení SEO - Dobrý web - školení
Články:Vzdělávání dospělích  Rekvalifikační kurz Účetnictví -podvojné- Praha Brno Ostrava - rekvalifikační
Články:Vzdělávání dospělích  Pardubice - Rekvalifikační kurzy 2014 - 2017 - informace - rekvalifikační
Články:Vzdělávání dospělích  Rekvalifikační kurzy 2014 - 2017 – dokumentace - rekvalifikační
Články:Vzdělávání dospělích  Centrum vzdělávání všem - vzdělávání
Články:Vzdělávání dospělích  Rekvalifikační kurz Účetnictví -podvojné- Praha Brno Ostrava - rekvalifikační


Nalezeno celkem : 1861 zpráv | aktualizace každou hodinu

[?]


Poslední hledané kurzy a/nebo školení


kurz vychovatelka , kurz vychovatelka , vojtova-metoda-praha-malvazenky , vzv ostrava , vzv milan slovak ostrava , Skladovďż˝ hospod��stvďż˝ , scavenging , 28.7.2012 , Obchodní zástupce [maloobchod] certifikovaný rekvalifikační kurz , faktura za hotove vzor , vzv ostrava , vzv milan slovak ostrava , Skladové hospodářství , lektor spinningu , vzv , logopedie , logopedie , logopedie , konsignační sklad , scavenging , konsignační sklad , zlínsko , dns , vacu-shape , revizní­ technik elektro , nord walking , konsignační sklad , smartbear , Školení řidičů vysokozdvižných vozíků [VZV] , Rekvalifikace Boskovice , soudní znalec v oboru obuv a kožená galanterie , Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče, osobní asistence a výchovnou nepedagogická , systémů , soudní znalec v oboru obuv a kožená galanterie , Novela zákona o DPH - Ing. Igor Pantůček , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení


[?]

 

RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
Pocitadlo.sk