marketing cima a cima b cima c -
logo skoleni-kurzy
Přihlásit
Školení: Final Cut Pro revoluční zpracování videa v Červnu 2014 - Praha
[?]Hledej kurz, školení
>>  Seznam školení a kurzů podle datumu, tématu a regionu

SKOLENI-KURZY.EU

Na stránkách SKOLENI-KURZY.EU najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku až k počítačovým nebo specializovaným kurzům pro realitní makléře a studia oceňování nemovitostí.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář ?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školícího střediska

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru 'skoleni-kurzy.eu' a zvyšte počet svých posluchačů.
 
>>   Odběr novinek >>   RSS Nové kurzy >>   Statistika >>   Mapa témat kurzů >>   Sitemap.xml >>   Seznam kurzů >>   Webináře, e-Learning >>   Seznam článků >>   Seznam podtémat >>   Zprávy a vzdělávání >>   Kurzy na Duben >>   Kurzy na Květen >>   Kurzy pro fakturantky>>   Kurzy pro profesion?ln?>>   Kurzy pro účetní >>   SLEVY >>   Právě objednané kurzy >>   Affiliate program
PUJČOVNA-PRONÁJEM.cz
 

Náhodný kurz/školení


Summer Junior Course Residence LAL Malta Malta - STUDYLINE s.r.o. - studium v zahraničí
Kurz angličtiny ve městě Sliema pořádaný na škole LAL Malta - Malta.Detailní informace o škole LAL Malta a pořádaných kurzech naleznete na adrese . - skola - malta - lal-malta - Kompletní ceník kurzů a ubytování naleznete na adrese . - skola - malta - lal-malta - cenik . - skola - malta - lal-malta - . - skola - malta - lal-malta - . - skola - malta - lal-malta - . - skola - malta - lal-malta - . - skola - malta - lal-malta - . - skola - malta - lal-malta - . - skola - malta - lal-malta - . - skola - malta - lal-malta - . - skola - malta - lal-malta - . - skola - malta - lal-malta - . - skola - malta - lal-malta - . - skola - malta - lal-malta -

[?]

 
 Chci slevu

doporučte nás a získejte provizi za přihlášku Affilite program na SKOLENI-KURZY.EU 

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Keywords:


marketing cima a cima b cima c Rekvalifikační kurzy/kursy, školení, semináře, studium, ...
SLEVA 10% na kurz Microsoft PowerPoint - základní kurz - LastMinute' - Brno - - využít slevu lze pouze do 28.4.2014

Marketing CIMA A, CIMA B, CIMA C


Marketingový manager - Marketingový specialista - Diplomovaný marketér


Marketing CIMA A – Marketingový manager
  •  Marketing CIMA A – dlouhodobý kurz, prostřednictvím kterého se naučíte marketing a pochopíte jeho princip. Kurz poskytuje ucelenou základní představu o fungování jako filozofii firmy. Základní metodou každé lekce je krátké teoretické uvedení s následnou odbornou diskuzí, vlastním řešením a rozborem příkladů, pracovních testů a případových studií.

 

Marketing CIMA B – Marketingový specialista
  • Navazující dlouhodobý kurz, lišící se od kurzu Marketing CIMA A zejména důrazem na metody strategického marketingu. Jeho posláním je posunutí marketingového myšlení účastníků a prohloubení jejich znalostí v této klíčové oblasti.

 

Marketing CIMA C – Diplomovaný marketér
  • Marketingové vzdělávání CIMA C je nejvyšším stupněm přípravy kvalifikační odbornosti marketingových pracovníků v České republice v rámci vzdělávacího a certifikačního systému CIMA. Je zaměřen na vrcholové řídící pracovníky.

 

 Dále viz kurz: Marketing CIMA B 

Novinky z webu z oblasti vzdělávání, rekvalifikačních kurzů, školení a seminářů


Seminář pro žadatele k výzvě č. D8
*** Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Odbor implementace fondů EU si Vás dovoluje pozvat na seminář pro žadatele k výzvě č. D8 OP LZZ v oblasti podpory 2.1 - Posílení aktivních politik zaměstnanosti pro Ústecký Karlovarský a Moravskoslezský kraj.
seminář | 2014-04-24 11:44:04 
Články:Vzdělávání dospělích  Prezentace na seminář pro žadatele ve výzvě č. D6 - seminář
Články:Vzdělávání dospělích  Specifické vzdělávání zaměstnanců společnosti Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o. - vzdělávání
Články:Vzdělávání dospělích  CHOVÁME SE JAKO ZVÍŘATA - přednáška
Články:Vzdělávání dospělích  Opavská kulturní organizace - konkurz -historik historička - kurátor kurátorka- - studium
Články:Vzdělávání dospělích  Novinky které zpestří zimní dny - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy školení a semináře pro další vzdělávání či - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy měn kurzovní lístek ČNB kurz eura převodník měn - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Vítkovická mostárna žije - semináře
Články:Vzdělávání dospělích  Vítkovická mostárna žije - semináře


Nalezeno celkem : 1388 zpráv | aktualizace každou hodinu

[?]


Poslední hledané kurzy a/nebo školení


dvpp , sanitář , sanitář , sanitář , Úspěšné zvládání­ stresových situací­, antistresové a relaxační­ techniky, pravidla dušev , „antistres , obchodní korp , obchodní korp , neziskov , zaklady-administrativy , [spolek , [spolek , [spol , [spolek , nezisk , nezisk , naklady , ÚČETNÍ A DAŇOVÉ AKTUALITY - komplexní výklad - 2denní , ÚČETNÍ A DAŇOVÉ AKTUALITY - komplexní výklad - 2denní , personalistika brno , sms Mudr. smíšek Praha , naklady , rekvalifikace obsluha VZV Brno , rekvalifikace obsluha VZV , certifikat strazny brno , certifikat strazny brno , sběr léčivých bylin prodej výkup , personalistika , důchodová reforma , certifikát strážný Brno , automechanik , automechanik , dornova metoda psi , kosmetický , kosmetický , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení


[?]

 

RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
Pocitadlo.sk