marketing cima a cima b cima c -
logo skoleni-kurzy
Přihlásit

Hledej kurz, školení
>>  Seznam školení a kurzů podle datumu, tématu a regionu

skoleni-kurzy.eu

Na stránkách skoleni-kurzy.eu najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku až k počítačovým nebo specializovaným kurzům pro realitní makléře a studia oceňování nemovitostí.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školícího střediska

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru skoleni-kurzy.eu a zvyšte počet svých posluchačů.
 
>>   Odběr novinek >>   RSS Nové kurzy >>   Statistika >>   Mapa témat kurzů >>   Sitemap.xml >>   Seznam kurzů >>   Webináře, e-Learning >>   Seznam článků >>   Seznam podtémat >>   Zprávy a vzdělávání >>   Kurzy na Březen >>   Kurzy na Duben >>   Kurzy pro neprávníky jolana ma>>   Kurzy pro vs>>   Kurzy pro management >>   SLEVY >>   Právě objednané kurzy >>   Pronájem učeben >>   Burza učebnic >>   Affiliate program
PŮJČOVNA-PRONÁJEM.cz
 

Náhodný kurz/školení


Letní angličtina středně pokročilí 2x2 - tutor
Popis Chcete se bavit, prožít pohodové léto, seznámit se s novými lidmi, a přesto být stále v živém kontaktu s angličtinou? Připravili jsme pro Vás speciální letní kurz, ve kterém se rozhodně nebudete nudit! Typ kurzu: kurz probíhá dvakrát týdně v bloku dvou vyučovacích hodin   kurz odpovídá úrovni B1 (intermediate)   ve výuce klademe důraz na praktické užití jazyka   nemusíte si pořizovat učebnici, veškeré materiály Vám lektor bude nosit zdarma   maximální počet studentů ve skupině je 12   Zkuste si rozřazovací test z angličtiny. V testu byste měli dosáhnout úrovně středně pokročilý.   Obsah kurzu: výuka je velmi interaktivní a zahrnuje řadu zábavných aktivit, na které se v průběhu roku nedostává čas  

^

 
 
 

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Keywords:


marketing cima a cima b cima c Rekvalifikační kurzy/kursy, školení, semináře, studium, ...
SLEVA 5 % na kurz Personalista - akreditace MŠMT ČR [včetně zkoušky z profesní kvalifikace] - Sleva 5 % - využít slevu lze pouze do 8.4.2015

Marketing CIMA A, CIMA B, CIMA C


Marketingový manager - Marketingový specialista - Diplomovaný marketér


Marketing CIMA A, CIMA B, CIMA C


Marketing CIMA A – Marketingový manager
  •  Marketing CIMA A – dlouhodobý kurz, prostřednictvím kterého se naučíte marketing a pochopíte jeho princip. Kurz poskytuje ucelenou základní představu o fungování jako filozofii firmy. Základní metodou každé lekce je krátké teoretické uvedení s následnou odbornou diskuzí, vlastním řešením a rozborem příkladů, pracovních testů a případových studií.

 

Marketing CIMA B – Marketingový specialista
  • Navazující dlouhodobý kurz, lišící se od kurzu Marketing CIMA A zejména důrazem na metody strategického marketingu. Jeho posláním je posunutí marketingového myšlení účastníků a prohloubení jejich znalostí v této klíčové oblasti.

 

Marketing CIMA C – Diplomovaný marketér
  • Marketingové vzdělávání CIMA C je nejvyšším stupněm přípravy kvalifikační odbornosti marketingových pracovníků v České republice v rámci vzdělávacího a certifikačního systému CIMA. Je zaměřen na vrcholové řídící pracovníky.

 

 Dále viz kurz: 

Novinky z webu z oblasti vzdělávání, rekvalifikačních kurzů, školení a seminářů


Studium a stáže v zahraničí Rozhodně
*** 22 08 2011 00 00 00 Blíží se začátek nového akademického roku. Díky evropským programům Erasmus a Leonardo da Vinci budou i tentokrát tisíce mladých v EU studovat mimo svou zemi nebo tam vyjedou na stáž.
studium | 2015-03-30 20:11:20 
Články:Vzdělávání dospělích  Rekvalifikační kurzy školení a nebo semináře ŠKOLENÍ-KURZY - rekvalifikační
Články:Vzdělávání dospělích  Fundraising pro neziskovky - semináře
Články:Vzdělávání dospělích  Setkání s vlastní osobností - umím se ocenit - seminář
Články:Vzdělávání dospělích  Práce interního auditora s excelem 2010 - semináře
Články:Vzdělávání dospělích  Praktické provedení auditu IS - IT pro úplné začátečníky - semináře
Články:Vzdělávání dospělích  Marketing v neziskových organizací - seminář
Články:Vzdělávání dospělích  Neprohrávejte obchodní jednání – tajemství úspěšného prodeje – úvodní seminář - seminář
Články:Vzdělávání dospělích  Tajemství úspěchu v podnikání - seminář


Nalezeno celkem : 3102 zpráv | aktualizace každou hodinu

^


Poslední hledané kurzy a/nebo školení


sustruh , sustruh , soci醠n�nte=TAB , mzdové účetnictví plzeň , dph , captivate , nastavovani-vlasu , mysl , nastavovani-vlasu , instruktor h e a t , instruktor h e a t , instruktor h.e.a.t , vacu shape , vacu-shape , instruktorský kurz na power plate , instruktorský-kurz-na-power-plate , trenér-fitness-ostrava , sanitář , sanitář , technik kvality , pamět , Administrátor počítače - certifikovaný rekvalifikační kurz , gelové nehty , foto , foto , foto , foto , kurz zdarma praha , kurz zdarma-praha , gelové nehty , gelové nehty , cukrarsky , SketchUp komplet , rychlo čtení , studium-na-rehabili , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení


^


Školení: Ochrana osobních údajů při vedení personálních agend v Květnu 2015 - Praha
^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
Pocitadlo.sk