marketing cima a cima b cima c -
logo skoleni-kurzy
Přihlásit

Hledej kurz, školení
>>  Seznam školení a kurzů podle datumu, tématu a regionu

skoleni-kurzy.eu

Na stránkách skoleni-kurzy.eu najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku až k počítačovým nebo specializovaným kurzům pro realitní makléře a studia oceňování nemovitostí.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školícího střediska

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru skoleni-kurzy.eu a zvyšte počet svých posluchačů.
 
>>   Odběr novinek >>   RSS Nové kurzy >>   Statistika >>   Mapa témat kurzů >>   Sitemap.xml >>   Seznam kurzů >>   Webináře, e-Learning >>   Seznam článků >>   Seznam podtémat >>   Zprávy a vzdělávání >>   Kurzy na Březen >>   Kurzy na Duben >>   Kurzy pro provádění/monitoring>>   Kurzy pro podnikatele a manažer>>   Kurzy pro manažery >>   SLEVY >>   Právě objednané kurzy >>   Pronájem učeben >>   Burza učebnic >>   Affiliate program
PŮJČOVNA-PRONÁJEM.cz
 

Náhodný kurz/školení


Obrana operačního systému a sítí Windows Server 2003/2008 (WDF1) - PC-DIR Real, s.r.o.
Kurz je určen všem správcům a zájemcům o bezpečné nastavení serverů s operačním systémem Windows 2008 - 2003. V kurzu se účastníci naučí maximálně využít standardní mechanismy dostupné ve Windows serveru. Všechna témata jsou probírána hlavně prakticky v laboratorních příkladech a správná konfigurace serverů se hned kontroluje nástroji pro hacking. * Ukázka využití exploitů dostupných pro Windows Server 2008 - 2003. Ukázka zachytávání hesel v sítích s Windows 2003 - 2008. Seznámení s autentizačními mechanismy ve Windows a jejich slabinami. Použití a konfigurace bezpečnostních šablon. Doporučená konfigurace bezpečnostního auditu a logování služeb. Seznámení se správnou konfiguraci firewallu a základních služeb (DNS, DHCP). Zabezpečení internetových služeb - web server, , NTP atd. Zabezpečení Active Directory s použitím GPO, delegace práv, vícedoménové prostředí. Zabezpečení vzdáleného přístupu - RAS, VPN, konfigurace karantény pro vzdálené klienty. Zabezpečení přenosu dat - konfigurace protokolů SMB a IPSec. PKI – konfigurace certifikační autority, správa certifikátů, použití certifikátů a SSL.

^

 
 
 

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Keywords:


marketing cima a cima b cima c Rekvalifikační kurzy/kursy, školení, semináře, studium, ...
SLEVA 20 % na kurz Víkendový kurz aranžování květin pro začátečníky - LastMinute' - Bratislava - - využít slevu lze pouze do 7.3.2015

Marketing CIMA A, CIMA B, CIMA C


Marketingový manager - Marketingový specialista - Diplomovaný marketér


Marketing CIMA A, CIMA B, CIMA C


Marketing CIMA A – Marketingový manager
  •  Marketing CIMA A – dlouhodobý kurz, prostřednictvím kterého se naučíte marketing a pochopíte jeho princip. Kurz poskytuje ucelenou základní představu o fungování jako filozofii firmy. Základní metodou každé lekce je krátké teoretické uvedení s následnou odbornou diskuzí, vlastním řešením a rozborem příkladů, pracovních testů a případových studií.

 

Marketing CIMA B – Marketingový specialista
  • Navazující dlouhodobý kurz, lišící se od kurzu Marketing CIMA A zejména důrazem na metody strategického marketingu. Jeho posláním je posunutí marketingového myšlení účastníků a prohloubení jejich znalostí v této klíčové oblasti.

 

Marketing CIMA C – Diplomovaný marketér
  • Marketingové vzdělávání CIMA C je nejvyšším stupněm přípravy kvalifikační odbornosti marketingových pracovníků v České republice v rámci vzdělávacího a certifikačního systému CIMA. Je zaměřen na vrcholové řídící pracovníky.

 

 Dále viz kurz: 

Novinky z webu z oblasti vzdělávání, rekvalifikačních kurzů, školení a seminářů


Techniky musíme vychovávat už ve školkách prosazuje Chládek
*** Zájem o technické vzdělání chce ministr podpořit i tím že se tuzemské školství vrátí k dříve fungujícím věcem například dílnám na základních školách.
vzdělání | 2015-03-05 14:22:35 
Články:Vzdělávání dospělích  Volyňský seminář Dřevostavby - seminář
Články:Vzdělávání dospělích  Přednáška JORDÁNSKO - přednáška
Články:Vzdělávání dospělích  Úřad práce finančně podpoří odborné vzdělávání -karlovarskenovinky.cz- - seminář
Články:Vzdělávání dospělích  Profesní komora sociálních pracovníků byla hlavním tématem semináře v Poslanecké sněmovně - semináře
Články:Vzdělávání dospělích  7. – 6.4.2015 Praha Výběr dodavatele v OPPI - seminář
Články:Vzdělávání dospělích  Rozvojové programy skupiny pro vzdělávání pro rok 2015 - vzdělávání
Články:Vzdělávání dospělích  Školení internetové studovny v březnu - školení
Články:Vzdělávání dospělích  Vsetínské mateřinky se připravují na zápis - vzdělávání
Články:Vzdělávání dospělích  Studijní centrum Basic zve na Prázdninové intenzivní kurzy - kurzy


Nalezeno celkem : 3006 zpráv | aktualizace každou hodinu

^


Poslední hledané kurzy a/nebo školení


sanitářský kurz Opava , Akreditovaný kvalifikační kurz zubní instrumentářka , pečovatelský kurz Olomouc , rekvalifikace jizni cechy , rekvalifikace elektro , dokumentace , Sanitář pro Benešov Středočeský , pedagogické minimum brno , mapa-aetr , rekvalifikace jižní čechy , dispecer-dopravy , pedagogické minimum brno , mpsv administrativa , zdravotník-na-táboře , bagristu , rekvalifikační-kurz-asistentka-sekretářka , DISPEČER , zdravotník na táboře , dokumentace , rekvalifikační kurzy úřad práce , zdravotník na táboře , rekvalifikační-kurzy-úřad-práce , vychovatelství , zdravotnický , vzor smlouvy s garantem , oční sálová sestra instrumentářka , prodluzovani-ras , kurz-dispečera , kurz dispečera , zdravotnický asistent , odchyt toulavých zvířat , zdravotnický asistent , vychovatelství , vychovatelství , vychovatelství , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení


^


Školení: Jednodenní kurz stříhání a kosmetická úprava psů pro začátečníky i pokročilé v Červnu 2015 - Havlíčkův Brod
^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
Pocitadlo.sk