logo skoleni-kurzy

VÝPIS ŠKOLENÍ NA 2015


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
skoleni-kurzy.eu

Na stránkách skoleni-kurzy.eu najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku až k počítačovým nebo specializovaným kurzům pro realitní makléře a studia oceňování nemovitostí.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školícího střediska

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru skoleni-kurzy.eu a zvyšte počet svých posluchačů.
 

 

Náhodný kurz/školení


AUTOCAD ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ A CHYB - Computer Agency o.p.s.
Cílem kurzu AutoCAD řešení problémů a chyb je ukázat kritická místa při tvorbě nové výkresové dokumentace a rovněž při práci se stávající vlastní či přijatou výkresovou dokumentací.

 
  

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy
SLEVA 10 % na kurz Chemie - Přípravný kurz na VŠ - Speciální sleva pro studenty! - využít slevu lze pouze do 14.11.2015

Kalendář - výpis termínů kurzů a/nebo školení


Seznam kurzů & termínů
- 2015
   :: Libovolný termín


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 12535
1 << | 2 | 3 | 4 | ... 10 ... | ... 20 ... | ... 30 ... | ... 40 ... | ... 50 ... | ... 60 ... | ... 70 ... | ... 80 ... | ... 90 ... | ... 100 ... | ... 110 ... | ... 120 ... | ... 130 ... | ... 140 ... | ... 150 ... | ... 160 ... | ... 170 ... | ... 180 ... | ... 190 ... | ... 200 ... | ... 210 ... | ... 220 ... | ... 230 ... | ... 240 ... | ... 250 ... | >> 251

Název kurzu Termín školení Místo konání Popis kurzu Téma školení
2 Day Safari - European Centre - Jihoafrická republika Kapské Město Kurz angličtiny ve městě Kapské Město pořádaný na škole European Centre - Jihoafrická republika. Detailní informace o škole European Centre a pořádaných kurzech naleznete na adrese .
Adobe Photoshop pro pokročilé - víkendový kurz Brno Předpokládané znalosti Znalosti na úrovni kurzu Adobe Photoshop - základní kurz. Stáhněte si zdarma grafické programy - .
AutoCAD - vykreslování a publikování, aneb jak na tisk Brno Co získáte absolvováním kurzu : Jistotu při nastavování veškerého tisku a zvýší produktivitu vaší práce. Kurz je určen uživatelům se základní čí mírně pokročilou znalostí AutoCADu. základní - AutoCAD LT, kteří nepotřebují aktivně kreslit, ale spíše mají na starosti finální tisk výkresové dokumentace.
AutoCAD/ AUTOCAD LT - pro středně pokročilé Akreditovaný seminář Brno Kurz je určen uživatelům se základní čí mírně pokročilou znalostí AutoCADu. základní - AutoCAD LT, kteří si chtějí doplnit své znalosti. Kurz je určen uživatelům se základní čí mírně pokročilou znalostí AutoCADu. základní - AutoCAD LT, kteří si chtějí doplnit své znalosti.
Baňkování - [sobota, 9:00 - 18:00 hod, termín platný.] Olomouc Jednodenní kurz. Baňkování je starověká čínská masážní technika, odstraňující především bolesti páteře a pohybového aparátu.
BARMAN ZÁŽITKOVĚ - 10:00 - 17:00 Nehvizdy u Prahy Jedná se o individuálně vedený jednodenní barmanský kurz pro veřejnost, který se odehrává v klubové atmosféře našeho profesionálního cocktailového baru a je určen všem laikům a hobíkům, kteří mají touhu si namíchat a ochutnat své vlastní koktejly a naučit se jak na to. Načerpáte zkušenosti, v Individuálně vedený jednodenní barmanský kurz pro veřejnost, který se odehrává v klubové atmosféře našeho profesionálního cocktailového baru a je určen všem laikům a hobíkům, kteří mají touhu si namíchat a ochutnat své vlastní koktejly a naučit se jak na to.
Čtení a kreslení technické dokumentace v Autocadu Brno Rekvalifikační kurz AutoCAD je určen pro začátečníky, kteří se chtějí naučit pracovat s 2D software pro projektanty a konstruktéry. Obsahem školení: AutoCAD - základní a další kurz dle výběru AutoCAD pro středně pokročilé, AutoCAD pro pokročilé ve 2D, 3D modelování v AutoCADu, Autodesk Revit Rekvalifikační kurz AutoCAD je určen pro začátečníky, kteří se chtějí naučit pracovat s 2D software pro projektanty a konstruktéry.
Daňová evidence s využitím výpočetní techniky České Budějovice Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty Výuka na PC v programu Pohoda
Daňová evidence s využitím výpočetní techniky Hradec Králové Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty Výuka na PC v programu Pohoda
Daňová evidence s využitím výpočetní techniky Olomouc Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty Výuka na PC v programu Pohoda
Daňová evidence s využitím výpočetní techniky Ostrava Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty Výuka na PC v programu Pohoda
Daňová evidence s využitím výpočetní techniky Pardubice Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty Výuka na PC v programu Pohoda
Daňová evidence s využitím výpočetní techniky Plzeň Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty Výuka na PC v programu Pohoda
Daňová evidence s využitím výpočetní techniky Praha Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty Výuka na PC v programu Pohoda
Instruktor fitness akreditovaný rekvalifikační kurz Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha 6 Po absolvování kurzu získáte certifikát „instruktor fitness“. Díky tomu pak můžete požádat o vystavení živnostenského listu a vykonávat profesi osobního trenéra.
Kineziotejping v praxi - [SOBOTA OD 10 H] Mladá Boleslav Jednodenní intenzívní kurz pro maséry a rehabilitační pracovníky. Kineziotejping [taping] je funkční metoda využívaná ve sportovní medicíně. - kurz pro maséry a rehabilitační pracovníky Zájmové odborné kurzy Vám umožní získat další kvalifikaci ve Vašem oboru a zvýší Vaší odbornost. Kurzy jsou prováděny v malých skupinkách, aby se docílilo kvalitní výuky.
Kreativita - zyvšování svého potenciálu # pro Vedoucí pracovníky, obchodníky Praha Využívejme co nejvíce fantazii. Je zdrojem kreativity. Kurz je určen všem, kteří chtějí zlepšit efektivitu svého myšlení, naučit se generovat a pracovat s nápady. Příležitost jak změnit své životní stereotypy!
Kurz instruktora lezení na umělých stěnách - 10. - 11.10. a 17. - 18.10.2015 v Písku - jedná se o jeden kurz - 4 dny, který je rozdělen do 2 víkendových učebních bloků. Akreditovaný seminář Písek Kurz instruktor lezení na umělých stěnách Vám poskytne potřebné teoretické znalosti i praktické dovednostiPo jeho úspěšném absolvování se z vás stane kvaltitní instruktor lezení na umělých stěnách. Během. Podmínky pro účast na kurzu instruktor lezení na umělých stěnách Přijetí do kurzu není vyjma věku nijak omezeno. Účast na školení není vyjma věku nijak omezena.
Kurz pro instruktory fitnesscentra [fitcentra] - 10. - 11.10. a 24. - 25.10.2015 v Orlové u Ostravy- jedná se o jeden kurz - 4 dny, který je rozdělen do 2 víkendových učebních bloků. Akreditovaný seminář Ostrava Fitness - Instruktor fitnesscentra, licence platí pro komerční, zájmová a školská zařízení. Výstup – Instruktor fitnesscentra, licence platí pro komerční, zájmová a školská zařízení. Licenci lze využít po dovršení 18 let a uplatnění licence ve věku 15 – 17 let se řídí zvláštními pravidly, které vám na vyžádání zašlem.
Kurz Průvodce pro region Praha - 15/2015 Praha 2 Kurz Průvodce pro region Praha je odborným kurzem pro ty, kteří chtějí provádět na území hl. města Prahy [okružní jízdy Prahou, prohlídky Prahy, prohlídky historických objektů v Praze]. Kurz je určen pro průvodce Prahou, pracovníky recepcí ubytovacích zařízení, pracovníky consierge v hotelu, pracovníky v CK, učitele ZŠ a SŠ a ostatní zájemce o historii a kulturně historický místopis Prahy.
Portrétní fotografie v ateliéru Praha 8 - Palmovka Cíl kurzu Naším cílem je Vás zasvětit do práce s ateliérovou technikou a s modelkou. Pochopíte, co je to ateliérové světlo, studiový záblesk a co jsou pomůcky jak deštník, softbox, reflektor, komínek, odrazné desky a další.
Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče, osobní asistence a výchovnou nepedagogická činnost /jediný komplexní program v ČR/ s kurzem lze pracovat u dětí, dospělých a seniorů i v zahraničí /včetně očkování proti hepatitidě typu Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Ostrava - Zábřeh Rekvalifikační kurz - Akreditace MPSV -pro: zájemce, kteří se chystají pracovat v zařízeních sociálních služeb nebo již pracují v sociálních službách. Kurz využijete při poskytování základní výchovné nepedagogické činnosti, tzn. Rekvalifikační kurz je určen pro: zájemce, kteří se chystají pracovat v zařízeních sociálních služeb nebo již pracují v sociálních službách. Kurz využijete při poskytování základní výchovné nepedagogické činnosti, tzn.
Příprava na Ekonomické fakulty v Praze Praha Sobotní dvousemestrální přípravné studium v Praze → Kurz je určen pro maturanty i ostatní zájemce o studium VŠE, ČZU atd. .
Příprava na lékařské obory a přírodní vědy Brno Sobotní dvousemestrální přípravné studium | výuka probíhá v Praze → studium je určeno pro maturanty i ostatní zájemce  → Aktuálně: Nabízíme volná místa v tomto typu studia Popis a zaměření Koncepce: Systematická, promyšlená a velmi intenzivní příprava k přijímacím zkouškám na lékařsk
První pomoc od A – Z Brno Jednodenní kurz první pomoci pro širokou veřejnost. Účastník obdrží potvrzení o absolvování kurzu. pro širokou veřejnost
Svatební líčení České Budějovice Kurz svatebního líčení je zaměřen na dokonalý make-up, který vydrží 24 hodin bez porušení. Důraz je kladen na zvládnutí základních pravidel při líčení svatebního make-upu. Pokročilé v líčení.
Úvod do floristiky II. – mírně pokročilí Praha 5 Úvod do floristiky pro mírně pokročilé je vhodný jak pro ty, co již absolvovali první část úvodu, tak i pro ty, kteří se chtějí zdokonalit v nějakém floristickém směru. V kurzu je maximálně 5 osob, takže prostoru pro individuální potřeby účastníků je zaručen! Určeno pro začátečníky a mírně pokročilé.
Vázané kytice pro pokročilejší - 10. října 2015 [sobota] Praha 8 Pracovní postupy a techniky zaměřené na intenzivní procvičování vazby. Cílem semináře je seznámit účastníky s přípravnými, hlavními i závěrečnými technikami při tvorbě vázaných kytic - klasických, trendových i fantazijních.
Víkendová anglická konverzace - velmi pokročilí Praha Typ kurzu: výuka probíhá 1x3 hodiny    kurz je určen těm z vás, kteří jste přes týden časově vytíženi a rádi byste se věnovali studiu angličtiny 1 x za 14 dní v sobotu dopoledne   témata si sami vyberete na první hodině   důraz je kladen na řízenou
Víkendové kurzy angličtiny - začátečníci Praha Toužíte po studiu angličtiny, časově náročný program Vám to však během týdne neumožňuje? Nezoufejte, právě pro Vás jsme připravili intenzivní víkendové kurzy!
Výuka cizích jazyků přes SKYPE eLearning SKYPE elearning, neboli výuka angličtiny pomocí počítače a připojení na internet přes SKYPE. Nejjednodušší řešení pro klienty, kteří z časových důvodů nemají možnost docházet do tradiční jazykové školy. Skype-learning je určen hlavně pro pracovně vytížené osoby, které nemají čas navštěvovat klasickou výuku na jazykové škole, nebo pro ty, kdo upřednostňuje individuální přístup.
Základní kurz fotografování Plzeň Cíl kurzu Už vás nebaví množství nepovedených snímků? Potřebujete znát základní pojmy a souvislosti a ovládat správně svou techniku!
Základní kurz fotografování Ostrava Cíl kurzu Už vás nebaví množství nepovedených snímků? Potřebujete znát základní pojmy a souvislosti a ovládat správně svou techniku!
Zoner Photo Studio - základní kurz Brno Cíl kurzu Cílem je, aby absolvent kurzu uměl: Uspořádat složky se snímky, přehledně snímky přejmenovat a upravit a vylepšit je různými nástroji.   Používat pro úpravu snímků jednoduché a velmi efektní nástroje.
Baňkování - neděle; začátek v 10 hod. Mladá Boleslav Baňkování je metoda stará několik tisíc let a pochází ze staré Číny. Tato metoda dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů. Vhodné pro odborníky i laiky.
Kurz zpracování fotografií v RAW formátu Ostrava Cíl kurzu Dozvíte se teoretické základy vzniku obrazu z RAWu V praxi si vyzkoušíte konvertovat RAW pomocí různých SW - Zoner Photo Studio, Adobe LightRoom a Camera RAW (Adope Photoshop) Objedvíte možnosti Vašeho fotoaparátu  Průběh kurzu Budeme se Vám věnovat jeden den, celkem 8 výukových hodin. Ku
Programování [VBA] & Autodesk SW Brno Kurz Programování [VBA] & Autodesk SW pro uživatele SW Autodesku s minimální respektive žádnou znalostí programování.
Ruční lymfodrenáž dolních končetin Mladá Boleslav Vhodný doplňkový kurz pro maséry a ostatní odborníky v péči o tělo. Ručně prováděná lymfodrenáž je velice vhodná a účinná pro odstranění problémů dolních končetin [otoky, bolesti kloubů]. Vhodný doplňkový kurz pro maséry a ostatní odborníky v péči o tělo.
VEČERNÍ KURZ PRO STUDENTY - Inventor - základní # pro studenty   Brno Na večerní školení Inventor se naučíte bezpečně integrovat data AutoCADu a 3D návrhů do jediného digitálního modelu, ze kterého vytvoříte digitální prototyp výsledného výrobku. Model Inventoru je přesným 3D digitálním prototypem.
10165: Upgrade znalostí z Microsoft Exchange Server 2003 nebo Exchange Server 2007 na Exchange Server 2010 SP1 Praha 8 - Palmovka OFFICIAL MICROSOFT LEARNING PRODUCT Kurz se vyučuje v českém nebo anglickém jazyce. Předpokládané znalosti Certifikace MCSE pro Windows Server 2003 nebo zkouška TS: Exchange 2007, Configuring Znalosti na úrovni certifikace Windows Server 2008 Technology Specialist Nejméně dva roky zkušeností se spr
10774: Microsoft SQL Server 2012 - Vytváření dotazů v Transact-SQL Praha 8 - Palmovka OFFICIAL MICROSOFT LEARNING PRODUCT Kurz se vyučuje v českém nebo anglickém jazyce. Předpokládané znalosti Předpokládáme, že máte všeobecné povědomí o principech fungování relačních databází Předpokládáme, že máte praktické zkušenosti s používáním operačního systému Microsoft Windows a jeho základn
20413: Windows Server 2012 - návrh a zavedení infrastruktury serverů Praha 8 - Palmovka OFFICIAL MICROSOFT LEARNING PRODUCT Kurz se vyučuje v českém nebo anglickém jazyce. Předpokládané znalosti Dobré znalosti správy sítí, Windows Serveru 2012 a služeb Active Directory, i zavádění klientské infrastruktury.
20413: Windows Server 2012 - návrh a zavedení infrastruktury serverů Ostrava OFFICIAL MICROSOFT LEARNING PRODUCT Kurz se vyučuje v českém nebo anglickém jazyce. Předpokládané znalosti Dobré znalosti správy sítí, Windows Serveru 2012 a služeb Active Directory, i zavádění klientské infrastruktury.
20483: Microsoft Visual Studio 2012 – Programování v jazyku C# Praha 8 - Palmovka OFFICIAL MICROSOFT LEARNING PRODUCT Kurz se vyučuje v českém nebo anglickém jazyce. Předpokládané znalosti Lehká znalost syntaxe jazyka C# a prostředí Visual Studia Deklarace a používání proměnných Používání aritmetických, relačních a logických operátorů Schopnost vytvářet podmínky a cykly Rozpozna
2310: Visual Studio.NET - vývoj Microsoft ASP.NET webových aplikací Praha 8 - Palmovka OFFICIAL MICROSOFT LEARNING PRODUCT Kurz se vyučuje v českém nebo anglickém jazyce. Předpokládané znalosti Znalost některého .
6421: Windows Server 2008 - konfigurace a řešení problémů síťových služeb Praha 8 - Palmovka OFFICIAL MICROSOFT LEARNING PRODUCT Kurz se vyučuje v českém nebo anglickém jazyce. Předpokládané znalosti Než si vyberete tento kurz, měli byste mít znalosti základních konceptů bezpečnosti a metodologie (např.
7 nejobtížnějších situací manažera - Řešení s nadhledem a rozmyslem Brno Získáte potřebnou sebedůvěru a zlepšete své manažerské dovednosti Naučte se řešit obtížné manažerské situace, aniž byste museli slevit ze svých cílů, ale naopak se jim více přiblížit. Přinášíme Vám rozbor nejčastějších situací, ve kterých se jako exponovaní manažeři ocitáte.
Academic Semester - Horizonte - Německo Regensburg Kurz němčiny ve městě Regensburg pořádaný na škole Horizonte - Německo. Detailní informace o škole Horizonte a pořádaných kurzech naleznete na adrese .
Academic Year - Milner School of English - Velká Británie Londýn Kurz angličtiny ve městě Londýn pořádaný na škole Milner School of English - Velká Británie. Detailní informace o škole Milner School of English a pořádaných kurzech naleznete na adrese .
Acting Course - European Centre - USA Los Angeles Kurz angličtiny ve městě Los Angeles pořádaný na škole European Centre - USA. Detailní informace o škole European Centre a pořádaných kurzech naleznete na adrese .
ADO.NET Entity Framework - Code First Praha Tento kurz je určen pro zkušené vývojáře ve Visual Studiu a ADO. NET, kteří se chtějí naučit moderním a efektivním způsobům obsluhy databázové vrstvy.


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 12535
1 << | 2 | 3 | 4 | ... 10 ... | ... 20 ... | ... 30 ... | ... 40 ... | ... 50 ... | ... 60 ... | ... 70 ... | ... 80 ... | ... 90 ... | ... 100 ... | ... 110 ... | ... 120 ... | ... 130 ... | ... 140 ... | ... 150 ... | ... 160 ... | ... 170 ... | ... 180 ... | ... 190 ... | ... 200 ... | ... 210 ... | ... 220 ... | ... 230 ... | ... 240 ... | ... 250 ... | >> 251


Zobrazeno celkem -51- (ze 12535) kurzů a termínů školení
Zajímají Vás tyto kurzy?
RSS - nové rekvalifikační kurzy, školení a/nebo semináře


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML
 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2015 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Kurz Tvůrčího psaní I. v lednu 2016 - Praha 1
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více zde