logo skoleni-kurzy

VÝPIS ŠKOLENÍ NA 2015


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
skoleni-kurzy.eu

Na stránkách skoleni-kurzy.eu najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku až k počítačovým nebo specializovaným kurzům pro realitní makléře a studia oceňování nemovitostí.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školícího střediska

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru skoleni-kurzy.eu a zvyšte počet svých posluchačů.
 

 

Náhodný kurz/školení


Typografie a korektní tvorba písemností - ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Kurz je určen jak akademickým pracovníkům a studentům, kteří píší články, zprávy i rozsáhlejší akademické práce, ale také úředníkům a dalším zájemcům, kteří chtějí mít ve svých písemnostech (úředních dokumentech, oficiálních dopisech, zápisech z porad, či e-mailech) správně nejen věcnou stránku, ale

 
  

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Kalendář - výpis termínů kurzů a/nebo školení


Seznam kurzů & termínů
- 2015
   :: Libovolný termín


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 11381
1 << | 2 | 3 | 4 | ... 10 ... | ... 20 ... | ... 30 ... | ... 40 ... | ... 50 ... | ... 60 ... | ... 70 ... | ... 80 ... | ... 90 ... | ... 100 ... | ... 110 ... | ... 120 ... | ... 130 ... | ... 140 ... | ... 150 ... | ... 160 ... | ... 170 ... | ... 180 ... | ... 190 ... | ... 200 ... | ... 210 ... | ... 220 ... | >> 228

Název kurzu Termín školení Místo konání Popis kurzu Téma školení
6463: Visual Studio 2008 ASP.NET 3.5 Praha 8 - Palmovka OFFICIAL MICROSOFT LEARNING PRODUCT Kurz se vyučuje v českém nebo anglickém jazyce. Předpokládané znalosti U tohoto kurzu předpokládáme, že máte průměrné znalosti programování v prostředí některé z předchozích verzí Visual Studia.
7 nejčastějších chyb ve vedení lidí - eliminujte omyly ve svém manažerském jednání Brno Ovlivněte správným vedení spokojenost, motivaci, loajalitu a výkon svých podřízených Chtěli byste předejít chybám, které jsou spojeny s vedení lidí? Tento praktický trénink se zaměřuje na nejčastější chyby, které vychází z problémů, jež manažeři nejčastěji zmiňují a se kterými se p
Anticelulitidová masáž + ozon. zábal - [čt] 9-17h Liberec Na kurzu se kromě samotné masáže naučíte i rozlišovat stupně celulitidy a také triky proti celulitidě, které vaši klienti uvítají. Kurz je určen pro profesionály i pro laiky, pozitivní osobnost!
Bez stresu a negativních emocí - JDE TO! Praha Cílová skupina :Zdá se vám, že žijete rychle, bez užití?Chcete porozumět svým emocím a více je ovlivňovat?Rádi byste obtížné situace řešili s nadhledem a efektivněji?Kurz je určen manažerům na všech stupních řízení a ostatním, kteří se chtějí naučit zvládat náročné situace v klidu a být v pohodě.
Bezpečnost strojních zařízení Praha 4 Podmínkou úspěšnosti každé organizace na současném konkurenčním trhuje, aby její postupy byly co nejrentabilnější. Štíhlý podnik je v podstatě sou-h> různých metod řízení podniku postavených na eliminaci podnikovýchaktivit bez přidané hodnoty.
CorelDRAW základní Praha Školení CorelDRAW základní je zaměřené na základy práce s vektorovou grafikou v programu CorelDRAW. Posluchači se naučí vytvářet propagační materiály, navštívenky a připravovat podklady pro výrobu reklamních předmětů. Školení CorelDRAW základní je zaměřené na vytváření různých typů propagačních materiálů v programu CorelDRAW. Posluchači se na řadě praktických příkladů naučí vytvořit propagační leták, brožuru, navštívenky, inzerát apod.
DAŇ Z PŘÍJMŮ PRÁVNICKÝCH OSOB (příklady) Praha Po absolvování semináře budete umět příklady nejen vyřešit, ale jejich řešení i zdůvodnit a opřít o příslušná zákonná ustanovení. Základním principem semináře je praktické řešení ucelených příkladů z oblasti daně z příjmů právnických osob, které svou formou i obsahem odpovídají jednak příkladům Posluchačům, kteří znají principy zdaňování příjmů právnických osob a orientují se v zákoně, ale potřebují najít a procvičit způsoby aplikace svých znalostí při řešení praktických úloh v daňové praxi i v rámci zkoušek ověřujících odborné znalosti v této oblasti.
EKOLOGICKÁ ÚJMA - HODNOCENÍ RIZIK V PODNIKOVÉ PRAXI [zákon 167-2008 Sb., NV 295-2011 Sb., metodické pokyny MŽP] # pro ekology ap. - Ekologická újma 3. září 2015 Praha 6 Vokovice Zákon č. 167 - 2008 Sb. Ekology podniků, manažery systémů EMS, OSVČ, odborníky a poradce v ŽP.
Excel analýza dat Kolín Školení je určené uživatele programu Excel, kteří zpracovávají, porovnávají a vyhodnocují velké objemy dat, vytvářejí statistiky a pracují s dlouhými seznamy. * Funkce funkce SVYHLEDAT (VLOOKUP)   funkce SUMIF, COUNTIF, SUBTOTAL   převod čísel uložených jako Školení Excel analýza dat je určené uživatelům programu Excel, kteří zpracovávají data, vytvářejí statistiky a pracují s dlouhými seznamy. Posluchači se naučí jak správně připravit data určená k vyhodnocení, načítat data z externích zdrojů, vytvářet souhrny, přehledy, kontingenční tabulky a grafy a
Finance v Microsoft Dynamics NAV 2013 pro pokročilé (MOC80535) Brno This two-day course provides students with the tools to set up the financial management application area. The focus is on the advanced financial functions within the organization such as multicurrency, cost accounting, cash flow forecast, and the VAT rate change tool.
Hodnocení zaměstnanců I Řízení podle cílů Praha 10 Obsah Proč management by objectives? Cíle v procesu hodnocení Cíle a motivace Typy cílů a jejich vliv na firemní kulturu, výkon a chování pracovníků Jak měřit výkon v administrativě? Program je určen manažerům na všech úrovních řízení kteří se chtějí naučit řídit prostřednictvím efektivně a logicky nastavených cílů. Dále personalistům, jenž nastavují hodnotící systémy, pro které je správně nastavené kaskadování cílů základním předpokladem úspěchu.
Jak podat žádost o dotaci Praha 1 Jak podat žádost o dotaci? Máte zájem získat dotaci ze strukturálních fondů nebo jiných dotačních titulů?
Jazyk TCL - pokročilé techniky (TCL2) Praha Tento kurz seznamuje účastníky s pokročilejšími technikami programování v jazyce TCL. Přímo navazuje na předchozí kurz TCL1: Jazyk TCL - základy programování a rozšiřuje znalosti o další dovednosti, jako je pokročilejší práce se soubory, vstupně - výstupní operace, práce se sítěmi a ošetřování chyb
Jazyk XML - základy (XML0) Brno Tento dvoudenní kurz seznámí účastníky s velice populárním a široce používaným značkovacím jazykem XML (eXtensible Markup Language). Probírána jsou témata od úplných základů syntaxe a struktury XML dokumentů, přes jmenné prostory, možnosti parserů, adresace s využitím XPath, XLink a XPointer, až po
Kurz tvorby a správy e-shopů Pardubice Základním cílem kurzu je připravit absolventy pro vytvoření vlastních jednoduchých internetových stránek na základě praktických znalostí a dovedností, které se naučí a vyzkouší v průběhu vzdělávacího programu. Dalším hlavním cílem je umožnit absolventům vytvořit si svůj jednoduchý internetový ob Vstupní předpoklady: minimálně 16 let
Lektor dalšího vzdělávání [75-001-T] rekvalifikace vč. autorizované zkoušky Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Ostrava Rekvalifikační kurz včetně autorizované zkoušky Vám umožní získat profesní kvalifikaci lektora platnou v celé EU. Získáte teoretické i praktické dovednosti lektora, naučíte se sestavit vzdělávací program pro různé cílové skupiny, vyhodnotit kurz a také tipy jak ho prodat.
Management pro praxi - souhrnný kurz - [8 - 13 hodin] Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha 2 Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Je určen začínajícím ale i zkušeným manažérům, kteří chtějí zapracovat na své kariéře, získat nové a potřebné znalosti.
Marketing, reklama a komunikace - rekvalifikační kurz pro začátečníky - [8 - 13 hodin] Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha 2 V kurzu získáte ucelený přehled o marketingu. Poznáte nejnovější trendy z oblasti reklamy.
Marketingová akademie I. - základy marketingu v jedenácti lekcích Praha 1 Získejte ucelený přehled o marketingových nástrojích a postupech Hledáte nové cesty, jak účinně oslovit své zákazníky? Chcete si ujasnit, co všechno marketing zahrnuje a které cesty jsou vhodné právě pro vaši firmu?
Microsoft Excel - kurz programování ve VBA II. Praha 8 - Palmovka Předpokládané znalosti Znalost programu MS Excel na úrovni kurzu Microsoft Excel - kurz programování ve VBA I Znalost syntaxe jazyka Visual Basic 6 je výhodou Nejste si jisti svými znalostmi?  Ověřte si je!
Microsoft Excel - základní kurz Ostrava Předpokládané znalosti Než si vyberete školení MS Excel, měli byste umět pracovat s Windows alespoň na úrovni absolventa kurzu Microsoft Windows - základní kurz. Nejste si jisti svými znalostmi?
Microsoft Excel – programování ve VBA pro pokročilé Praha Cílová skupina: Kurz je určen zkušeným uživatelům a příležitostným programátorům se základní znalostí VBA Zaměření kurzu: Posluchači se seznámí s pokročilými technikami práce ve VBA, jako je tvorba formulářů, úprava uživatelského rozhraní, práce se složkami a soubory. Automatizace j
Microsoft OneNote - efektivní zápisník (MSON) Brno Microsoft OneNote je nyní zdarma pro všechny dostupné platformy. Naučte se i vy efektivně využívat možnosti tohoto vynikajícího nástroje pro správu poznámek.
Microsoft SQL Server - zabezpečení databáze (MSQL25) Brno Kurz je určen pro administrátory Microsoft SQL Serveru, kterým vysvětlí všechny nejdůležitější části kvalitního zabezpečení databází a celého serverového řešení. Po jeho absolvování budou účastníci umět zabezpečit databáze na více úrovních, čímž zabrání zneužití dat i v případě prolomení některého
Microsoft Word - kurz pro pokročilé Praha 8 - Palmovka Předpokládané znalosti Na úrovni kurzu Microsoft Word - základní kurz Nejste si jisti svými znalostmi?  Ověřte si je!
Microsoft Word – základní Praha Cílová skupina: Uživatelům osobních počítačů, kteří se chtějí naučit pracovat s textovým procesorem. Zaměření kurzu: Tvorba kratších dokumentů se zaměřením na korespondenci.
Nové trendy v oblasti logistiky - Štíhlá logistika a další moderní metody (BEST PRACTICE) Praha 1 Zlepšete kvalitu podnikových logistických procesů za pomoci moderních nástrojů a s nižšími náklady Hledáte možnosti pro zefektivnění materiálového toku a uspoření nákladů? Chcete nabídnout zákazníkům konkurenční výhodu v podobě kratších dodacích lhůt a flexibilnějších dodávek?
Obchodní dovednosti B2B Praha Cílová skupina :Prodáváte řešení firemním zákazníkům? Chcete umět nacházet a otevírat ty správné dveře k vyšším prodejům?
Pinnacle Studio 16 – vytváříme digitální video (PNS3) Brno V tomto kurzu získáte teoretické znalosti a praktické dovednosti z oblasti tvorby videozáznamů a jejich zpracování. S pomocí uživatelsky příjemného a přitom vysoce výkonného softwaru Pinnacle Studio se naučíte uspořádat, sestříhat a ozvučit svoje videozáznamy tak, aby byly zajímavé pro každého divá
První pomoc pro pracovníky v sociálních službách Akreditovaný seminář Praha 1 Kurz je určen zájemcům z oblasti sociálních služeb, které naučí reagovat na situace, kdy je jejich klient v ohrožení zdraví či života. Kurz seznamuje s principy a pravidly první pomoci. Kurz je určen zájemcům z oblasti sociálních služeb, které naučí reagovat na situace, kdy je jejich klient v ohrožení zdraví či života.
SketchUp - začátečníci [1 den] - 1 denní - začátečníci Praha 3 - Vinohrady Základní školení SketchUp - seznámení s nástroji a procvičení jejich použití při modelování 3D návrhu. Tento typ školení je určen všem, kteří se SketchUpem začínají nebo jsou na úrovni mírně pokročilé. Architekty, Designéry, Stavaře, Výrobce a prodejce nábytku, Zahradní návrháře,...
Spory s cizím prvkem - (mezinárodní) příslušnost soudů podle nařízení Brusel I bis Praha Seminář bude zaměřen zejména na: * působnost nařízení - věcná působnost (výklad pojmů „mezinárodní prvek“, „věci občanské a obchodní“, výluky z působnosti) - časová působnost - teritoriální působnost - vztah k jiným předpisům a mezinárodním smlouvám
SQL Server - kurz přežití pro začátečníky Brno Kurz je určen pro vývojáře a začínající administrátory, kteří se potřebují rychle naučit pracovat v SQL Serveru, protože jeho správa není hlavní náplní jejich práce. Pokrývá všechny běžně prováděné úlohy, se kterými se dostane databázista často do kontaktu.
Účetnictví [125 vyučovacích hodin] Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Pardubice Vzdělávací program Účetnictví [125 vyučovacích hodin] akreditovaný MŠMT Vstupní předpoklady do rekvalifikačního kurzu Účetnictví: dosažení 18 let věku, ukončené střední vzdělání [dle zákona č. 561 - 2004 Sb.
Vedení porad a firemní komunikace - efektivita, úspora času a energie Praha Cílová skupina :Zajímá vás, jaké jsou současné trendy  komunikace ve firmě?Je forma porady důležitou součástí firemní komunikace a celkové kultury?Kurz je určen manažerům menších a středních firem a všem, jejichž součástí práce je organizace porad a zajištění efektivní vnitrofiremní komunikace  i 
Vyznejte se ve finančních výkazech - Účetní výstupy pro uživatele Praha 1 Zdají se vám finanční výkazy nepřehledné a komplikované? Změňte to!
Základy aranžování květin pro začátečníky – tvorba květinové aranže Praha 5 V tomto dvouhodinovém pracovním kurzu pro začátečníky se účastníci seznámí se základy aranžování květin, co vše je potřeba mít za floristické pomůcky a nářadí, stručně si povíme o péči o řezané květiny, kde čerpat informace a floristické nápady a dále dle dotazů. Po celou dobu kurzu jsou k di začátečníky, kteří mají zájem v oboru pracovat, ale i pro ty, které květiny ” pouze ” baví:]
Základy financí v Microsoft Dynamics NAV 2013 (MOC80534) Praha Tento dvoudenní kurz se věnuje základním funkcím finančního managementu v Microsoft Dynamics NAV 2013. Důraz je kladen na klíčové procesy uvnitř organizace, jako je řízení hotovosti, práce s DPH, správa účtů, práce s finančními deníky a správa závazků a pohledávek.
Základy podnikání - Rekvalifikační kurz [Co by měl znát dobrý podnikatel] Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha 2 Máte nápad a potřebovali byste poradit s rozjezdem firmy? Pak je pro Vás vhodný kurz Základy podnikání.
ANGLIČTINA PRO ASISTENTKY - užitečné fráze pro e-maily, dopisy, telefonování, návštěvy Praha Určeno pro všechny, kteří v rámci své pracovní činnosti potřebují každodenně psát, telefonovat nebo hovořit s anglicky mluvícími klienty a návštěvami. Cíl: Zaměříme se na anglickou obchodní korespondenci v klasické i elektronické formě a na jasné a srozumitelné vyjádření myšlenky po
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky - rekvalifikace - Výuka: Pá [15:30 - 19:30], So [9:00 - 13:00] Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Ostrava Chcete pracovat s dětmi? Nebo už s nimi pracujete, ale nevlastníte potřebný živnostenský list pro Vaše povolání? určen všem, kdo chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo pro ty, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.
DAŇ Z PŘÍJMŮ FYZICKÝCH OSOB (příklady) Praha Na semináři budete řešit příklady vztahující se k dani z příjmů fyzických osob. * Bezúplatné příjmy, osvobozené příjmy z převodu majetku, stanovení jednotlivých dílčích základů daně. Nejen těm, kteří se připravují na zkoušky daňových poradců, ale i všem daňovým poradcům, auditorům, účetním a ekonomům, kteří bez průběžného odborného vzdělávání nemohou kvalitně vykonávat praxi.
Daňová evidence České Budějovice Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty
Daňová evidence Hradec Králové Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty
Daňová evidence Olomouc Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty
Daňová evidence Ostrava Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty
Daňová evidence Pardubice Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty
Daňová evidence Plzeň Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty
Daňová evidence Praha Charakteristika daňové evidence Složky majetku a závazky Evidence příjmů a výdajů v deníku Uzavření daňové evidence Vybrané daňové a nedaňové výdaje Mzdy a zaměstnanci Daň z příjmu fyzických osob Daň z přidané hodnoty
Internet - základní kurz Praha Internet - základní kurz Standardní délka kurzu je jeden den (6 vyučovacích hodin). Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
JAK PRACOVAT S DOKUMENTY v prostředí elektronického systému spisové služby Praha Určeno pro úředníky veřejné správy. Cíl: Účastníci semináře se seznámí s tvorbou elektronických dokumentů a jejich správou v prostředí elektronického systému spisové služby, včetně jejich dlouhodobého ukládání.


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 11381
1 << | 2 | 3 | 4 | ... 10 ... | ... 20 ... | ... 30 ... | ... 40 ... | ... 50 ... | ... 60 ... | ... 70 ... | ... 80 ... | ... 90 ... | ... 100 ... | ... 110 ... | ... 120 ... | ... 130 ... | ... 140 ... | ... 150 ... | ... 160 ... | ... 170 ... | ... 180 ... | ... 190 ... | ... 200 ... | ... 210 ... | ... 220 ... | >> 228


Zobrazeno celkem -51- (ze 11381) kurzů a termínů školení
Zajímají Vás tyto kurzy?
RSS - nové rekvalifikační kurzy, školení a/nebo semináře


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML
 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2015 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Testování mobilních aplikací v listopadu 2015 - Brno