logo skoleni-kurzy

VÝPIS ŠKOLENÍ NA 2016


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
skoleni-kurzy.eu

Na stránkách skoleni-kurzy.eu najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku až k počítačovým nebo specializovaným kurzům pro realitní makléře a studia oceňování nemovitostí.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školícího střediska

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru skoleni-kurzy.eu a zvyšte počet svých posluchačů.
 

Sponzorované odkazy:

 

Náhodný kurz/školení


Project základní - AbecedaPC
Školení je určené pro začátečníky v práci s programem Project. Posluchači se naučí vytvářet harmonogramy a sledovat průběh projektů po stránce času, zdrojů i nákladů.

 
  

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy
SLEVA 10 % na kurz Základy vedení zaměstnanců a pracovních týmů – kurz - LastMinute' - Praha - - využít slevu lze pouze do 30.5.2016

Kalendář - výpis termínů kurzů a/nebo školení

Seznam kurzů & termínů - 2016
   :: Libovolný termín


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 14689
1 << | 2 | 3 | 4 | ... 10 ... | ... 20 ... | ... 30 ... | ... 40 ... | ... 50 ... | ... 60 ... | ... 70 ... | ... 80 ... | ... 90 ... | ... 100 ... | ... 110 ... | ... 120 ... | ... 130 ... | ... 140 ... | ... 150 ... | ... 160 ... | ... 170 ... | ... 180 ... | ... 190 ... | ... 200 ... | ... 210 ... | ... 220 ... | ... 230 ... | ... 240 ... | ... 250 ... | ... 260 ... | ... 270 ... | ... 280 ... | ... 290 ... | >> 294

Název kurzu Termín školení Místo konání Popis kurzu Téma školení
Barista Coffee Expert Nehvizdy [u Prahy] Baristický kurz Vás provede cestou od zrnka kávy z plantáže k šálku hřejivého a okouzlujícího espressa. Kurz je určen všem milovníkům kávy a teplých nápojů, studentům odborných škol ke zvýšení kvalifikace, majitelům a zaměstnancům kaváren, cukráren. Barista je člověk, který se specializuje na přípravu kávy, obzvláště espressa a nápojů založených na espressu. Baristický kurz Vás provede cestou od zrnka kávy z plantáže k šálku hřejivého a okouzlujícího espressa.
Breussova masáž Liberec BREUSSOVA MASÁŽ PÁTEŘE - Speciální masáž sloužící k odstranění bolestí zad hlavně v oblasti páteře a dále uvolnění napětí paravertebrálních svalů a regeneraci meziobratlových plotének. Tato masáž se používá při Dornově korekční metodě jako příprava paravertebrálních svalů před samotnou korekci
Daňová evidence online   online Osvědčení o absolvování kurzu * Na tomto kurzu se klade důraz na praktickou stránku, takže po nezbytné teorii a vysvětlení základních problematiky přejdeme co nejdříve k praktickým příkladům. Nyní AKCE: v rámci školení kniha Praktický průvodce fakturací ZDARMA.
Daňový specialista   online Osvědčení o absolvování kurzu * Lektor kurzu : Ing. Dagmar Halabrinová, daňový poradce, číslo osvědčení: 04813 Na kurzu se klade důraz na praktickou stránku daňové problematiky, takže po nezbytné teorii a vysvětlení základních pojmů přejdeme co nejdříve k praktickým příkladům.
Dornova metoda, Breussova masáž Liberec Dornovou metodou můžeme šetrně ošetřovat páteř a klouby a nesprávně stojící obratle uvádět do správné polohy tlakem palce, aniž bychom poškodili šlachy, vazy nebo svaly. V rámci Dornovy korekční metody se na kurzu naučíte provádět Breussovu masáž páteře,která se používá před a po aplikaci Dorn
DPH příklady z praxe - procvičovací příklady   online Osvědčení o absolvování kurzu * V rámci školení jsou jednotlivá témata procvičována na příkladech. Posuzují se daňové dopady a chyby ve vystavených dokladech.
E-mailová komunikace Praha 1 Náš kurz je určen všem, kteří chtějí, aby jejich písemná komunikace byla psychologicky vhodná, gramaticky správná, stylisticky cílená a formálně bezchybná. Kvalitní písemná komunikace patří k základním atributům profesního i osobního úspěchu.
Fakturace v praxi   online Osvědčení o absolvování kurzu * „Milý, velice srozumitelný přístup. Jsem velice spokojena s lektorkou, průběhem kurzu .
Finanční účetní - dopolední kurz   online Osvědčení o absolvování kurzu * Účastníci kurzu mají možnost zakoupit si knihu Praktický průvodce fakturací za zvýhodněnou cenu. Autorkou knihy je daňová poradkyně Ing.
Finanční účetní - odpolední kurz   online Osvědčení o absolvování kurzu * Účastníci kurzu mají možnost zakoupit si knihu Praktický průvodce fakturací za zvýhodněnou cenu. Autorkou knihy je daňová poradkyně Ing.
Finanční účetní a pokladní   online Osvědčení o absolvování kurzu * „S kurzem jsem byla velice spokojena. Marcela Filková, Břeclav“ „Kurz splnil mé očekávaní.
Jak na evropské dotace a fundraising - 28.5.2016 Brno Evropské dotace a dotace globálně, jsou fenoménem dnešní doby. Kdo je v dané problematice fundovaný, dokáže si poradit s žádostí o poskytnutí finanční podpory a dokáže získat peníze pro svoji organizaci. Pro všechny zájemce, kteří si chtějí prohloubit znalosti v dané problematice a naučit se, jak správně vytvářet žádosti o finanční podporu v rámci EU.
Jak na evropské dotace a fundraising - 28.5.2016 Brno Evropské dotace a dotace globálně, jsou fenoménem dnešní doby. Kdo je v dané problematice fundovaný, dokáže si poradit s žádostí o poskytnutí finanční podpory a dokáže získat peníze pro svoji organizaci. Pro všechny zájemce, kteří si chtějí prohloubit znalosti v dané problematice a naučit se, jak správně vytvářet žádosti o finanční podporu v rámci EU.
kurz fotomake-up I. # pro pokročilé se základy make-upu České Budějovice Dvodenní kurz určený pro pokročilé, zaměřen na techniky líčení na fotografii a práci s fotografem. Naučíte se modelaci obličeje a intenzitu líčení na osobní fotografii. Kurz je určen pro pokročilé vizážisty se znalostí základních postupů make-upu.
Kurz makrofotografie Brno Cíl kurzu Cílem kurzu je naučit vás samostatně fotografovat zajímavý poutavý snímek makrosvěta. Makrofotografii po kurzu budete konečně rozumět a vaše snímky budou technicky i kompozičně zvládnuté.
Kurz Průvodce pro region Praha - 10-2016 Praha 2 Baví Vás historie, rádi se procházíte Prahou a obdivujete pražská zákoutí a malebné uličky? Kurz Průvodce pro region Praha je odborným kurzem pro ty, kteří chtějí provádět na území hl. - pracovníky recepcí ubytovacích zařízení, - pracovníky consierge v hotelu, - pracovníky v CK, - učitele ZŠ a SŠ - ostatní zájemce o historii a kulturně historický místopis Prahy.
Kurz výživa těhotných žen a dětí Brno Tento dvoudenní víkendový kurz je určen nejen současným výživovým poradcům, ale i nejširší veřejnosti. Zabývá se základy výživy, výživou těhotných a kojících žen, výživou dětí, stravováním ve školním věku. Všechny kdo se na rodičovství teprve připravují, ale hlavně pro ty, kteří chtějí svým dětem od narození až do dospělosti dát skutečně to nejlepší.
Majetková a skladová účetní   online Osvědčení o absolvování kurzu * Školení je zaměřeno na praxi a vedou ho zkušení lektoři. Cílem školení je seznámit se se základními oblastmi účtování majetku a skladů.
Majetková účetní - dopolední kurz   online Osvědčení o absolvování kurzu * Účastníci kurzu mají možnost zakoupit si knihu Praktický průvodce fakturací za zvýhodněnou cenu. Autorkou knihy je daňová poradkyně Ing.
Majetková účetní - odpolední kurz   online Osvědčení o absolvování kurzu * Účastníci kurzu mají možnost zakoupit si knihu Praktický průvodce fakturací za zvýhodněnou cenu. Autorkou knihy je daňová poradkyně Ing.
Mzdová účetní online - individuální výuka   online Osvědčení o absolvování kurzu * „Zúčastnila jsem se kurzu Mzdová účetní. Musím velice pochválit paní lektorku, která nám předala nezbytnou teorii ale zároveň se zaměřila na problémy, se kterými se můžeme v praxi setkat, a jak je vyřešit.
Profesionální asistentka (individuální výuka po skype)   online Osvědčení o absolvování kurzu * Kurz je zaměřen na praktickou stránku, takže po nezbytné teorii a vysvětlení základní problematiky přejdeme co nejdříve k praktickým příkladům. Na kurzu klademe důraz na to, abyste po jeho absolvování měli přehled ve všech oblastech práce.
Účetnictví pokročilí - dopolední   online Osvědčení o absolvování kurzu * Kurz klade důraz na to, abyste po jeho absolvování měli přehled ve vybraných oblastech účtování. Kurz je určen pro posluchače se střední pokročilostí v této oblasti nebo pro posluchače, kteří si chtějí účetnictví procvičit.
Účetnictví v programu - individuální   online Osvědčení o absolvování kurzu * Toto školení je individuální a je možné si na školení přinést vlastní účetní doklady, které mohou být zakomponovány do výuky. Po absolvování kurzu budete mít přehled ve všech oblastech účtování.
Účtování o nákladech a výnosech - dopolední kurz   online Osvědčení o absolvování kurzu * Účastníci kurzu mají možnost zakoupit si knihu Praktický průvodce fakturací za zvýhodněnou cenu. Autorkou knihy je daňová poradkyně Ing.
Účtování o nákladech a výnosech - odpolední kurz   online Osvědčení o absolvování kurzu * Účastníci kurzu mají možnost zakoupit si knihu Praktický průvodce fakturací za zvýhodněnou cenu. Autorkou knihy je daňová poradkyně Ing.
Úvod do účetnictví - dopolední kurz   online Osvědčení o absolvování kurzu * Tento kurz je určen pro posluchače bez znalosti účetnictví a jeho cílem je poskytnutí úvodní teorie do problematiky účetnictví. Účastníci kurzu mají možnost zakoupit si knihu Praktický průvodce fakturací za zvýhodněnou cenu.
Úvod do účetnictví - odpolední kurz   online Osvědčení o absolvování kurzu * Tento kurz je určen pro posluchače bez znalosti účetnictví a jeho cílem je poskytnutí úvodní teorie do problematiky účetnictví. Účastníci kurzu mají možnost zakoupit si knihu Praktický průvodce fakturací za zvýhodněnou cenu.
Základní kurz fotografování Olomouc Cíl kurzu Už vás nebaví množství nepovedených snímků? Potřebujete znát základní pojmy a souvislosti a ovládat správně svou techniku!
Základní kurz fotografování Plzeň Cíl kurzu Už vás nebaví množství nepovedených snímků? Potřebujete znát základní pojmy a souvislosti a ovládat správně svou techniku!
Základy účetnictví - dopolední kurz   online Osvědčení o absolvování kurzu * Účastníci kurzu mají možnost zakoupit si knihu Praktický průvodce fakturací za zvýhodněnou cenu. Autorkou knihy je daňová poradkyně Ing.
Základy účetnictví - odpolední kurz   online Osvědčení o absolvování kurzu * Účastníci kurzu mají možnost zakoupit si knihu Praktický průvodce fakturací za zvýhodněnou cenu. Autorkou knihy je daňová poradkyně Ing.
Barista Latte Art Nehvizdy [u Prahy] Specializační baristický kurz je zaměřený na baristickou dovednost Latte Art. Provede Vás okouzlující cestou snoubení kávy s mlékem, světem kávového malířství a magických, uměleckých tvarů.
Daňová evidence - základy účetnictví Praha 2 Naučte se správnému stanovení základu daně z příjmů z podnikání a jiné samostatné výdělečné činnosti. Daňová evidence nahrazuje dřívější jednoduché účetnictví. Kurz je vhodný pro začínající nebo méně zkušené podnikatele, zejména fyzické osoby, se specializací na potřeby průvodců a delegátů.
Hromadná instalace počítačů a aplikací Akreditovaný seminář Brno Cílem kurzu je seznámit posluchače s metodami a nástroji pro rychlejší instalace od jednotlivých pracovních stanic až poloautomatické instalace skupin počítačů, počítačových učeben atd. Kurz je orientován především na využití bezplatných nástrojům, v záměru přednášek bude předveden i přínos ko Kurz je určen jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé správce.
Hromadná instalace počítačů a aplikací Akreditovaný seminář Brno Cílem kurzu je seznámit posluchače s metodami a nástroji pro rychlejší instalace od jednotlivých pracovních stanic až poloautomatické instalace skupin počítačů, počítačových učeben atd. Kurz je orientován především na využití bezplatných nástrojům, v záměru přednášek bude předveden i přínos ko Kurz je určen jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé správce.
Pokročilý kurz fotografování Praha Cíl kurzu Vysvětlit nastavení fotoaparátu v různých situacích, se kterými se běžně setkáváte – architektura, pohyb, makrofotografie, reportáž, děti, zvířata, krajina. Cílem kurzu je naučit vás dostat do svých fotografií emoce a příběh a p
Pokročilý kurz fotografování České Budějovice Cíl kurzu Vysvětlit nastavení fotoaparátu v různých situacích, se kterými se běžně setkáváte – architektura, pohyb, makrofotografie, reportáž, děti, zvířata, krajina. Cílem kurzu je naučit vás dostat do svých fotografií emoce a příběh a p
Reportážní a dokumentární fotografie Praha Pryč jsou časy, kdy stačilo události pouze zaznamenat spokojit se s tím, že na snímku cosi je. Reportážní fotografie se stala obrazovým svědectvím naší společnosti v kontextu doby a dnes poskytuje o zaznamenaném dění více než jen základní informace.
10961: Automatizace správy pomocí Windows PowerShell (Automating Administration with Windows PowerShell®) Ostrava Předpokládané znalosti Znalosti a zkušenosti se správou Windows Serveru a Windows klientských zařízení Zkušenosti s instalací a konfigurací Windows Serveru Zkušenosti s konfigurací síťového adaptéru, se základní
20412: Windows Server 2012 - pokročilá správa služeb Brno Předpokládané znalosti Praktické zkušenosti se zavedením a správou Windows Serveru 2012 a služeb Active Directory a znalosti na úrovni kurzů 20410: Instalace a konfigurace Windows Server 2012 a 20411: Windows Server 2012 - správa serverů. Zaměření kurzu
3ds Max - základní kurz # pro učitele,student,firmy,soukromá osoba Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Brno Kurz 3ds Max je zaměřen na praktickou práci s aplikací Autodesk 3ds Max. Kurz 3ds Max, je určen pro designéry, architekty, projektanty, konstruktéry, reklamní agentury, . Kurz 3ds Max je zaměřen na praktickou práci s aplikací Autodesk 3ds Max. Kurz 3ds Max, je určen pro designéry, architekty, projektanty, konstruktéry, reklamní agentury, .
Administrátor počítače - certifikovaný rekvalifikační kurz Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha Absolvent po úspěšném absolvování kurzu zná práci se současnými operačními systémy a jejich instalací včetně implementace standardních aplikací. Dále umí pracovat a nastavovat počítačovou síť se všemi současnými variantami připojení včetně WiFi.
ADO.NET Entity Framework (ADO2) Bratislava Tento kurz je určen pro vývojáře na platformě . NET, které seznamuje s možnostmi vývoje datově orientovaných aplikací pomocí moderního aplikačního rámce Entity Framework.
ADO.NET Entity Framework (ADO2) Brno Tento kurz je určen pro vývojáře na platformě . NET, které seznamuje s možnostmi vývoje datově orientovaných aplikací pomocí moderního aplikačního rámce Entity Framework.
Adobe Acrobat (tvorba PDF dokumentů) - certifikovaný základní kurz Ostrava Zaměření kurzu Na tomto kurzu se účastníci naučí vytvářet korektní PDF dokumenty pro nejen každodenní kancelářskou praxi - převodem z aplikací MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Visio, Project nebo Publisher), převodem z obrázků, textových souborů, stránek a skenov
Adobe After Effects – základní kurz Brno Zaměření kurzu Kurz je určen pro začátečníky, kteří mají zkušenosti se střihem a editací videa. Studijní materiály Příručka Adobe After Effects – doporučujeme k zakoupení
Adobe Animate (Flash) - certifikovaný kurz pro pokročilé Praha Adobe Animate Adobe Animate – nástupce Adobe Flash Professional – je software umožňující vytvářet animace v nejznámějším a nejrozšířenějším formátu na internetu. Kromě toho, pomocí programování v ActionScriptu, v současné době ve verzi AS3, jste schopni vytvářet interaktiv
Adobe Animate (Flash) – programujeme v ActionScriptu 3 - certifikovaný kurz Ostrava Zaměření kurzu Kurz programování v AS3 je určen pro všechny, kterým už nestačí pouze animovat objekty na scéně flashového filmu nebo psát jednoduché skripty, ale chtějí je obohatit o nevídanou interaktivitu a inteligenci, naučit je komunikovat mezi sebou nebo vytvářet p
Adobe Illustrator – základní kurz Praha Zaměření kurzu Absolventi získají základní znalosti a zkušenosti s programem Adobe Illustrator a naučí se samostatně vytvářet grafické dokumenty. Studijní materiály V ceně kurzu Oficiální výukový kurz Adobe Illustra
Adobe InDesign - základní certifikovaný kurz Brno Zaměření kurzu Absolventi získají základní znalosti a zkušenosti s programem Adobe InDesign a naučí se vytvářet v tomto programu publikace, noviny, časopisy a jiné grafické dokumenty. Posluchači se seznámí s možnostmi a plnohodnotným využit


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 14689
1 << | 2 | 3 | 4 | ... 10 ... | ... 20 ... | ... 30 ... | ... 40 ... | ... 50 ... | ... 60 ... | ... 70 ... | ... 80 ... | ... 90 ... | ... 100 ... | ... 110 ... | ... 120 ... | ... 130 ... | ... 140 ... | ... 150 ... | ... 160 ... | ... 170 ... | ... 180 ... | ... 190 ... | ... 200 ... | ... 210 ... | ... 220 ... | ... 230 ... | ... 240 ... | ... 250 ... | ... 260 ... | ... 270 ... | ... 280 ... | ... 290 ... | >> 294


Zobrazeno celkem -51- (ze 14689) kurzů a termínů školení
Zajímají Vás tyto kurzy?
RSS - nové rekvalifikační kurzy, školení a/nebo semináře


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML
 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2016 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY Z POHLEDU DANÍ v listopadu 2016 - Praha