logo skoleni-kurzy

VÝPIS ŠKOLENÍ NA 2015


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
skoleni-kurzy.eu

Na stránkách skoleni-kurzy.eu najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku až k počítačovým nebo specializovaným kurzům pro realitní makléře a studia oceňování nemovitostí.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školícího střediska

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru skoleni-kurzy.eu a zvyšte počet svých posluchačů.
 

 

Náhodný kurz/školení


Daň z příjmů ze závislé činnosti pro rok 2016 a roční zúčtování za rok 2015 – nejnovější informace - Erudica, s. r. o.
Seminář je určen pro: mzdové účetní, personalisty, pracovníky ekonomických útvarů. Cíl Posluchači budou při školení seznámeni s problematikou rozlišení poplatníků, příjmy ze závislé činnosti, ročním zúčtováním záloh společně se slevami na dani, povinnostmi pro plátce daně.

^

 
  

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy
SLEVA 10 % na kurz Pracovník grafického studia (Adobe produkty) - rekvalifikační kurz - LastMinute' - Praha - - využít slevu lze pouze do 2.12.2015

Kalendář - výpis termínů kurzů a/nebo školení

Seznam kurzů & termínů - 2015
   :: Libovolný termín


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 2704
1 << | 2 | 3 | 4 | ... 10 ... | ... 20 ... | ... 30 ... | ... 40 ... | ... 50 ... | >> 55

Název kurzu Termín školení Místo konání Popis kurzu Téma školení
Administrativní pracovník - Asistent/ka, Sekretář/ka - rekvalifikační kurz - [8 - 13 hodin] Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha 2 Rekvalifikační kurz s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR MSMT-41952 - 2013-1 - 885. Autorizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR pro povolání Administrativní pracovník a profesní kvalifikaci Asistent - Asistentka.
Administrativní pracovník - Asistent/ka, Sekretář/ka - rekvalifikační kurz - [14 - 19 hodin] Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha 2 Rekvalifikační kurz s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR MSMT-41952 - 2013-1 - 885. Autorizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR pro povolání Administrativní pracovník a profesní kvalifikaci Asistent - Asistentka.
Adobe InDesign základní Praha Školení zaměřené na základy sazby v programu Adobe InDesign. Po skončení školení budou posluchači schopni v programu Adobe InDesign vytvářet krátké publikace a grafické návrhy. Školení InDesign základní je zaměřené na základy sazby v programu Adobe InDesign. Po skončení školení budou posluchači schopni v programu Adobe InDesign vytvářet krátké publikace a grafické návrhy.
Agilní testování - seznámení s agilními metodami vývoje Praha 1 Agilní vývoj je také o agilním testování… Metodika softwarového testování je úzce spjata s metodikou vývoje. Je tedy logické, že s rozmachem agilních technik vývoje jde ruku v ruce také rozmach agilních testovacích principů.
AKTUÁLNÍ OTÁZKY ZÁKONÍKU PRÁCE v roce 2016 Praha Obsah: Seminář se bude týkat aktuálních legislativních změn v pracovním právu a bude veden s ohledem na vazbu na nový občanský zákoník a změny v náhradě škody na zdraví. * Obsah aktuálních novelizací zákoníku práce * Základní zásady pracovního práva * Vazba občanského zákoníku na zákon
ASERTIVITA, ZPŮSOB JEDNÁNÍ A ZVLÁDÁNÍ KONFLIKTNÍCH SITUACÍ Praha Pochopíte chování svoje a druhých lidí, budete umět odhadnout reakci komunikačního partnera, přizpůsobit mu svoje jednání a získat ho na svoji stranu. Získáte znalosti a dovednosti potřebné ke zvládnutí konfliktních situací, ke zefektivnění komunikace s lidmi. Neuvedeno
Asistent-ka, Sekretář-ka - DENNÍ kurz - cena včetně profesní kvalifikační zkoušky Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha 5 Kurz je akreditován MŠMT ČR * Autorizace MPSV pro profesní kvalifikace NSK * * * Zakončení: kvalifikační zkoušky [písemné a ústní]za doplatek k základní ceně * Výstupní doklad: platné rekvalifikační Osvědčení a Osvědčení o získání profesní kvalifikace * * * Cílem vzdě Akce je určena pro všechny, zejména pak pro cílové skupiny: zaměstnanci nezaměstnaní ženy mladiství [do 18 let] senioři [nad 50 let] osoby vracející se na trh práce absolventi
Asistentka / Asistent , Sekretářka / Sekretář [profesní kvalifikace] - rekvalifkační kurz - [14 - 19 hodin] Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha 2 Absolvent tohoto kurzu obdrží 2 osvědčení – Osvědčení o absolvování akreditovaného rekvalifikačního kurzu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace, které nahrazuje školní vzdělání v daném oboru. Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí vykonávat profesi asistentky - asistenta a chtějí získat z
Asistentka / Asistent , Sekretářka / Sekretář [profesní kvalifikace] - rekvalifkační kurz - [8 - 13 hodin] Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha 2 Absolvent tohoto kurzu obdrží 2 osvědčení – Osvědčení o absolvování akreditovaného rekvalifikačního kurzu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace, které nahrazuje školní vzdělání v daném oboru. Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí vykonávat profesi asistentky - asistenta a chtějí získat z
Barista Coffee Expert a Barista Latte Art - 2 dny Ostrava Baristický kurz Vás provede cestou od zrnka kávy z plantáže k šálku hřejivého a okouzlujícího espressa. Pakliže se rozhodnete pro dvoudenní typ kurzu, absolvujete výhodně dva kurzy najednou. Barista je člověk, který se specializuje na přípravu kávy, obzvláště espressa a nápojů založených na espressu. Baristický kurz Vás provede cestou od zrnka kávy z plantáže k šálku hřejivého a okouzlujícího espressa.
Barista individuálně - 10:00 - 18:00 hod Nehvizdy u Prahy Komfortní individuální baristický kurz se odehrává v klubové atmosféře profesionální kavárny a je určen všem zájemcům o práci baristy. Ale také těm, které baví baristická práce, zajímají se o kávu a baristický svět a kteří mají touhu naučit se vše potřebné pro své amatérské či profesionální půso
Člen první pomoci - rekvalifikace, akreditace MŠMT ČR - Výuka: Út, Čt [15:30 - 19:30] Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Ostrava Chcete umět zachránit lidský život pro případ, že se naskytnete vy nebo někdo ve vašem okolí v ohrožení života? Absolvujte náš rekvalifikační kurz! Zúčastnit se mohou všichni, kteří se chtějí v této oblasti vzdělat. Je vhodný třeba pro vedoucí dětských táborů, plavčíky, lidi s aktivním stylem života, kteří se mohou dostat do nebezpečných situací a všechny ostatní!
Čokoládová masáž a zábal - doplňkový masérský kurz - Liberec - [úterý] 9-17h Liberec Horká čokoládová masáž a zábal je s oblibou nabízená ve většině luxusních relaxačních centrech a hotelech. Tato procedura působí nejen relaxačně, ale i výživně.
Daně - základy pro praxi - [Večerní kurz úterý a čtvrtek 17:00 - 20:05 hodin] Praha 2 Chcete se seznámit se základními daněmi v ČR? Pak je pro Vás vhodný kurz Daně - základy pro praxi . Zájemcům, kteří se chtějí orientovat v daňové soustavě.
Daňová soustava v ČR - [výukové dny: 1, 2, 3, 4. 12. 2015] Liberec S kurzem Daňová soustava v ČR se perfektně zorientujete v daňové soustavě ČR. Kurz je zaměřený především na všeobecné informace o daních, které vyplývají z daňového řádu. Kurz je vhodný pro začínající účetní, ale i pro účetní s praxí, kteří si chtějí zopakovat své vědomosti a doučit se novinky v zákonech. Kurz by měli absolvovat také podnikatelé, neboť jim pomůže zorientovat se v důležitých oblastech, které se týkají peněz jejich firmy.
Efektivní delegování - přirozené a racionální vedení lidí Praha 1 Zapojte podřízené do své práce a uvolněte tak vlastní kapacitu pro důležitější úkoly  Díky správnému delegování významně posunete nejen svůj tým, ale i sebe osobně. Navíc dáte šanci růst i lidem ze svého okolí, čímž posílíte celý svůj tým.
Elektronická komunikace se státní správou v roce 2016 [Prostějov] Prostějov Nebojte se komunikovat se státní správou elektronicky. Seminář je určen všem, kdo komunikují se státní správou a z důvodu změn v zákonech jsou povinni komunikovat elektronicky ať už jako daňové subjekty nebo jejich zástupci.
Emoční inteligence a její využití při vedení lidí i pro osobní rozvoj Praha Cílová skupina :Na který úspěch si vzpomenete, když potřebujete odvahu? Kvůli komu nebo kvůli čemu byste byli ochotni se změnit?
ETIKETA A NORMY V PÍSEMNÉM STYKU – ÚPRAVA PÍSEMNOSTÍ PODLE NORMY Praha Seminář sjednocuje vzhled a úpravu dokumentů, tím práci zjednodušuje, dává jí řád a šetří čas. Seminář je vhodný pro všechny zaměstnance, kteří v rámci svého pracovního zařazení vytvářejí textové dokumenty. Neuvedeno
Florista - Intenzivní [čtyřdenní] floristický kurz Praha 5 Intenzivní floristický kurz je určen zejména začátečníkům, kteří mají zájem se dozvědět něco jak po teoretické stránce floristiky, tak zejména po té praktické. Vhodné pro ty, kteří chtějí do budoucna s květinami pracovat i pro ty, pro které je floristika a květiny jen hobby a chtějí se zdokon začátečníky
Individuální barmanský kurz - [10:00 -18:00] Nehvizdy u Prahy Komfortní individuální barmanský kurz se odehrává v klubové atmosféře profesionálního cocktailového baru a je určen všem zájemcům o práci barmana. Ale také těm, které baví barmanská práce, zajímají se o barový život a barmanský svět a kteří mají touhu naučit se vše potřebné pro své amatérské či pro
Jak úspěšně prodávat online a nechybovat - Jak na úspěšný prodej na internetu Praha 1 Každý měsíc v ČR zanikne několik set e-shopů. Opakují stejné chyby. Kdo ze školení vytěží nejvíc? začínající provozovatelé e-shopů pokročilejší [ale nespokojení] provozovatelé e-shopů marketéři a obchodníci, kteří chtějí znát aktuální trendy v online prodeji.
Jedině kreativní reklama prodává Praha Každý den svého života shlédneme podle výzkumů až několik tisíc reklam. Zákazník se tedy v záplavě reklamních sdělení během okamžiku rozhoduje, zda ho reklama zaujme anebo ji bude ignorovat – investice do reklamy je tedy zbytečná.
Komunikační dovednosti - otevřený kurz - termín bude po dohodě upřesněn   Zlín - Louky Interaktivní seminář, ve kterém se dozvíte a naučíte jak efektivně komunikovat, rozpoznat agresivní komunikaci a jak reagovat. Seznámíte se s firemní komunikací a tím, jaká mohou vznikat nedopatření s dopadem na vztahy a obchodní praktiky.
Komunikační dovednosti - otevřený kurz - termín bude po dohodě upřesněn   Zlín - Louky Interaktivní seminář, ve kterém se dozvíte a naučíte jak efektivně komunikovat, rozpoznat agresivní komunikaci a jak reagovat. Seznámíte se s firemní komunikací a tím, jaká mohou vznikat nedopatření s dopadem na vztahy a obchodní praktiky.
Kosmetické služby Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Karviná - Fryštát Po úspěšném absolvování kurzu umí absolvent při poskytování kosmetických služeb vhodně zvolit způsob kosmetického ošetření v souladu s typem a aktuálním stavem pleti, požadavky zákazníka, zdravotně-hygienickými předpisy, technologickými postupy a estetickými zásadami, základními znalostmi z derma
KUDY KAM # pro Vedoucí pracovnící a HR Praha 8 - Karlín KUDY KAM Seminář - Business s citem a rozumem. Jak zacházet se zaměstnanci s psychickou zátěží!
Kurz komunikace po telefonu   Zlín - Louky Kurz pro osoby, jejichž práce vyžaduje profesionální komunikaci s klienty, partnery a dalšími subjekty přes telefon. Mimo jiné se naučíte předcházet a řešit problémové situace, které mohou nastat a zaujmou svým hlasovým projevem. Kurz je vhodný pro: operátory call centra, asistentky, obchodníky a další pracovníky, jejichž práce souvisí s komunikaci po telefonu.
Kurz Leadership - otevřený kurz - termín bude po dohodě upřesněn   Zlín - Louky Interaktivní seminář, na kterém se účastnicí seznámí s měkkými dovednostmi vedoucího pracovníka a na modelových situacích si tyto dovednosti vyzkouší.
Kurz Leadership - otevřený kurz - termín bude po dohodě upřesněn   Zlín - Louky Interaktivní seminář, na kterém se účastnicí seznámí s měkkými dovednostmi vedoucího pracovníka a na modelových situacích si tyto dovednosti vyzkouší.
Kurz Management - hard skills [tvrdé dovednosti manažera] - otevřený kurz - termín bude po dohodě upřesněn   Zlín - Louky Interaktivní seminář, při kterém se účastníci seznámí s tvrdými dovednostmi manažera a mohou si je na modelových situacích vyzkoušet. Dostane se jim cené zpětné vazby od lektora.
Kurz Management - hard skills [tvrdé dovednosti manažera] - otevřený kurz - termín bude po dohodě upřesněn   Zlín - Louky Interaktivní seminář, při kterém se účastníci seznámí s tvrdými dovednostmi manažera a mohou si je na modelových situacích vyzkoušet. Dostane se jim cené zpětné vazby od lektora.
Kurz MS Excel - formuláře a makra - otevřený kurz - termín bude po dohodě upřesněn   Zlín - Louky Kurz, ve kterém se naučíte tvořit formuláře pomocí MS Excel a pracovat s jednoduchými makry.
Kurz MS Excel - formuláře a makra - otevřený kurz - termín bude po dohodě upřesněn   Zlín - Louky Kurz, ve kterém se naučíte tvořit formuláře pomocí MS Excel a pracovat s jednoduchými makry.
Kurz MS Excel pro manažery a ekonomy - otevřený kurz - termín bude po dohodě upřesněn   Zlín - Louky Seznámíte se s možnostmi a praktickými způsoby využití MS Excel pro účely ekonomických úseků firem. Zjistíte jak tvořit užitečné aplkace a používat matematické a jiné funkce v MS Excel. Kurz je vhodný pro: účetní, ekonomy, manažery
Kurz MS Excel pro manažery a ekonomy - otevřený kurz - termín bude po dohodě upřesněn   Zlín - Louky Seznámíte se s možnostmi a praktickými způsoby využití MS Excel pro účely ekonomických úseků firem. Zjistíte jak tvořit užitečné aplkace a používat matematické a jiné funkce v MS Excel. Kurz je vhodný pro: účetní, ekonomy, manažery
Kurz MS Excel pro pokročilé - 1. 12. 2015 Zlín - Louky Kurz práce s programem Microsoft Excel pro pokročilé. V rámci kurzu si rozšíříte své znalosti a dovednosti v programu Excel a budete jej díky němu efektivněji využívat při své práci. Kurz je pro všechny, kdo chtějí efektivně využívat program Microsoft Excel ať už v práci či soukromí.
Kurz Prodejní dovednosti - otevřený kurz - termín bude po dohodě upřesněn   Zlín - Louky Interaktnivní seminář, který vtáhne účastníky do obchodního procesu. Naučí se a vyzkouší si jednotlivé kroky obchodního jednání s důrazem na prodejní a uzavírací techniky. Seminář je vhodný: pro prodejce a všechny kdo se zabývají prodejem a chtějí úspěšně prodávat.
Kurz Prodejní dovednosti - otevřený kurz - termín bude po dohodě upřesněn   Zlín - Louky Interaktnivní seminář, který vtáhne účastníky do obchodního procesu. Naučí se a vyzkouší si jednotlivé kroky obchodního jednání s důrazem na prodejní a uzavírací techniky. Seminář je vhodný: pro prodejce a všechny kdo se zabývají prodejem a chtějí úspěšně prodávat.
Management pro praxi - souhrnný kurz Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha 2 Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Je určen začínajícím ale i zkušeným manažerům, kteří chtějí zapracovat na své kariéře, získat nové a potřebné znalosti.
Manažerské dovednosti II - zdokonalte se ve své manažerské praxi Brno Naučíme vás efektivně delegovat náročné úkoly místo úkolování vašich lidí a projdeme s vámi problémy, které řešíte Jste manažerem již delší dobu, ale přitom stále narážíte na problémy se svým podřízenými, v jejich vedení, rozhovorech nebo i běžné komunikaci? Myslíte, že Vaše role b
Marketing na sociálních sítích - 1. 12. 2015 Praha Brno - Židenice Na jednodenním školení Marketing na sociálních sítích Instagram, Twitter, Google+, YouTube, LinkedIn, Foursquare, Swarm, Pinterest a Facebook se naučíte využít potenciál dalších sociálních sítí. Sociální svět není jen o Facebooku.
Marketing, reklama a komunikace - rekvalifikační kurz pro začátečníky - [cca 8 - 13 hodin] Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha 2 V kurzu získáte ucelený přehled o marketingu. Poznáte nejnovější trendy z oblasti reklamy.
Marketing, reklama a komunikace s výukou obchodní angličtiny - rekvalifikační kurz Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha 2 V tomto rekvalifikačním kurzu načerpáte znalosti z oblasti marketingu. Získáte vědomosti, rady a tipy od profesionálů jako jsou Štěpánka Duchková - moderátorka a redaktorka TV Prima, TV Barrandov a Českého rozhlasu; Vít Baloušek - autor mnoha úspěšných reklamních kampaní; David Šimák - marketing
Microsoft Access – automatizace a nasazení databázové aplikace Praha Zaměření kurzu: Nástroje normalizace tabulek. Webová databáze a zajištění integrity dat pomocí datových maker.
Microsoft Word – pro mírně pokročilé Praha Cílová skupina: Uživatelům Microsoft Word, kteří mají již základní znalosti práce s programem. Zaměření kurzu: Nastavení a používání vlastností dokumentu.
MINIMUM CELNÍHO DEKLARANTA Praha Po absolvování semináře budete mít základní přehled v celních předpisech, v problematice provádění celního řízení před celními úřady a pravidlech uvádění údajů do celních prohlášení (JSD), kterými je navrhováno propuštění zboží do jednotlivých celních režimů. * VÝKLAD ZÁKLADNÍCH CELNÍCH PŘEDPI Pracovníkům výrobních a obchodních společností, kteří se zabývají vykazováním údajů pro statistiku vnitrounijního pohybu zboží a provádějícím celní řízení, případně zástupcům těchto společností, kteří potřebují získat základní či prohloubit si dosavadní informace v dané problematice.
MS Project - základy projektového řízení Praha 5 Kurz naučí posluchače ovládat tento manažerský program na řízení projektů na uživatelské úrovni s důrazem na praktickou tvorbu jednotlivých projektů. Posluchači pochopí podstatu programu a další možnosti jeho využití.
MS Word - počítačový kurz - [14 - 19 hodin]: 1., 2., 3. prosince Praha 2 Cíl: Získání přehledu v oblasti práce s textovým editorem. Kurz je určen začátečníkům, kteří potřebují získat znalosti práce s programem MS Word nebo si tyto znalosti zopakovat, doplnit a procvičit. Kurz je určen začátečníkům, kteří chtějí pracovat s textem a dokumenty nebo nebo si práci ve Wordu procvičit.
MS Word - počítačový kurz - [8 - 13 hodin]: 1., 2., 3. prosince Praha 2 Cíl: Získání přehledu v oblasti práce s textovým editorem. Kurz je určen začátečníkům, kteří potřebují získat znalosti práce s programem MS Word nebo si tyto znalosti zopakovat, doplnit a procvičit. Kurz je určen začátečníkům, kteří chtějí pracovat s textem a dokumenty nebo nebo si práci ve Wordu procvičit.
MZDOVÉ ÚČETNICTVÍ PRO PRAXI - rekvalifikace - Výuka: 1., 2., 3., 4., 8., 9., 10., 11., 14., 15., 16. prosince. Závěrečná zkouška 22. prosince. Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Praha 2 Začátečníkům, kteří se chtějí naučit mzdovou agendu. Všem, kteří chtějí vykonávat profesi mzdové účetní. Začátečníkům, kteří se chtějí naučit mzdovou agendu. Všem, kteří chtějí vykonávat profesi mzdové účetní.


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 2704
1 << | 2 | 3 | 4 | ... 10 ... | ... 20 ... | ... 30 ... | ... 40 ... | ... 50 ... | >> 55


Zobrazeno celkem -51- (ze 2704) kurzů a termínů školení
Zajímají Vás tyto kurzy?
RSS - nové rekvalifikační kurzy, školení a/nebo semináře


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML

^
 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2015 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Oracle databáze programování v PL/SQL v březnu 2016 - Praha
^