logo skoleni-kurzy

VÝPIS ŠKOLENÍ NA 2015


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
skoleni-kurzy.eu

Na stránkách skoleni-kurzy.eu najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku až k počítačovým nebo specializovaným kurzům pro realitní makléře a studia oceňování nemovitostí.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školícího střediska

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru skoleni-kurzy.eu a zvyšte počet svých posluchačů.
 

 

Náhodný kurz/školení


MS Excel Analýza dat v PowerPivot a jazyk DAX - ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Cílem tohoto kurzu je seznámit účastníky s bezplatným doplňkem PowerPivot pro Excel 2010 a vyšší, který umožňuje běžným uživatelům rychle zanalyzovat miliony řádků z různých databází současně. Kurz je určen zejména analytikům, pracovníkům controllingu, či jiným analytickým profesím, kteří potřebují

 
  

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy
SLEVA 10 % na kurz Adobe Acrobat (tvorba PDF dokumentů) - certifikovaný základní kurz - LastMinute' - Ostrava - - využít slevu lze pouze do 3.8.2015

Kalendář - výpis termínů kurzů a/nebo školení


Seznam kurzů & termínů
- 2015
   :: Libovolný termín


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 9471
1 << | 2 | 3 | 4 | ... 10 ... | ... 20 ... | ... 30 ... | ... 40 ... | ... 50 ... | ... 60 ... | ... 70 ... | ... 80 ... | ... 90 ... | ... 100 ... | ... 110 ... | ... 120 ... | ... 130 ... | ... 140 ... | ... 150 ... | ... 160 ... | ... 170 ... | ... 180 ... | >> 190 ...

Název kurzu Termín školení Místo konání Popis kurzu Téma školení
Adobe Photoshop - certifikovaný základní kurz Praha 8 - Palmovka Předpokládané znalosti Než si vyberete tento kurz, měli byste umět pracovat s Windows alespoň na úrovni absolventa kurzu Microsoft Windows - základní kurz. Zaměření kurzu kurz je určen pro všechny uživatele, kteří chtějí proniknout do základních možností tohoto produktu.
Adobe Photoshop CS6 - základní kurz (AP1) Praha Kurz je určen všem uživatelům, kteří chtějí zvládnout bitmapový grafický program Adobe Photoshop. Účastník získá znalosti o zpracování obrazu na počítači a jeho dalším využití.
Autodesk 3DS MAX - kurz Praha 8 - Palmovka Přihlašte se na kurz do konce března 2014 a získejte profesionální zkoušky až do hodnoty 200 € ZDARMA! Předpokládané znalosti Tento kurz je určen pro začínající uživatele, kteří se chtějí dozvědět o 3D prostředí a chtějí používat 3ds Max pro samostatné navrhování.
DB2 UDB - pokročilá administrace (DB2C) Brno Kurz rozšiřuje znalosti administrátorů DB2 databáze o pokročilé možnosti vzdálené administrace, zamykání, monitorování, troubleshootingu, přesunu dat a reorganizace tabulek. Dále je na kurzu probírán audit DB2 databáze, vícedimenzionální clustering a table partitioning.
euroCALC - Harmonogramy [stavebnictví] Praha 4 - [od 9:00, 8 vyučovacích hodin] Cílem kurzu je seznámit Vás s možnostmi a nástroji modulu pro časové plánování postupu prací - Harmonogram. Naučíte se vytvářet obchodní a realizační harmonogramy, jejich plnění jednotlivými událostmi ze zakázky a konkrétním naplánováním stavby [rozložení událostí].
Excel expert Praha Školení je určené pro pokročilé uživatele programu Excel, kteří chtějí zautomatizovat často opakované postupy, používat pokročilé nástroje pro analýzu dat a databázové funkce a seznámit se se základy jazyka VBA. * Funkce vyhledávací funkce   maticové funkce   Školení Excel expert je určené pro pokročilé uživatele programu Excel, kteří chtějí zautomatizovat často opakované postupy, používat pokročilé nástroje pro analýzu dat a databázové funkce, pracovat s externími daty a seznámit se se základy jazyka Visual Basic for Applications (VBA). Školení lze uko
Finance in Microsoft Dynamics NAV 2009 (MOC80041) Praha About this Course The three-day course, Microsoft Dynamics Finance NAV 2009, covers the basic financial functionality available for Microsoft Dynamics NAV 2009. Students lea> how to set up the General Ledger, Accounts Payable, Accounts Receivable, and Bank Management modules in Microsoft Dynamics
Introduction to Microsoft Dynamics NAV 2009 (MOC80043) Praha This two-day instructor-led, Introduction to Microsoft Dynamics NAV 2009 examines the basic concepts of ERP (Enterprise Resource Planning), how to navigate in Microsoft Dynamics NAV 2009 using the Role Tailored client, as well as typical user tasks in common application areas, such as finance, in
JAVA EE pro WWW aplikace, JAVA Server Faces (JEE) Brno Kurz je určen programátorům se základními znalostmi jazyka JAVA. Účastnící se seznámí s technologiemi JAVA EE (Enterprise Edition) - cílovou skupinou jsou zejména tvůrci enterprise WWW aplikací v moderních technologiích jako je Java Server Faces * Úvod do Java EE Aplikační servery, základy práce
Jazyk C# - Asynchronní a vícevláknové programování v .NET (CS4) Praha Kurz je určen pro zkušené programátory a vývojáře aplikací v jazyce C# na platformě . NET, které seznámí se základními principy tvorby vícevláknových paralelních aplikací.
Jazyk JAVA – pokročilé techniky programování (JAV2) Brno Kurz je určen programátorům ovládající základy jazyka JAVA k prohloubení znalostí v oblasti programování složitějších aplikací za pomoci nástrojů jako jsou vláknové procesy, tvorba GUI. Účastnící se také naučí vytvářet aplikace komunikujcící v sítích TCP - IP a také se naučí komuikovat s databázemi
Microsoft Outlook 2010 – tipy a triky Praha Zaměření kurzu: Kurz je souhrnem užitečných tipů a triků pro rychlé a správné používání aplikace Microsoft Outlook. Témata se týkají všech složek aplikace, od pošty až po deník.
Microsoft Word - dlouhý dokument Praha Hlavní témata kurzu * Formát odstavce - tok textu * Styly a nadpisy * Galerie rychlých stylů a sady rychlých stylů * Číslování kapitol a vložených objektů (obrázků, tabulek) * Psaní do více sloupců * Práce s dlouhými dokumenty * Konce oddílů * Osnova a struktura dok Kurz je zaměřen na tvorbu a úpravu rozsáhlejších dokumentů jako jsou např. smlouvy, zadávací a projektové dokumentace či diplomové práce.
MS Access - základní kurz Praha MS Access - základní kurz Standardní délka kurzu jsou tři dny (18 vyučovacích hodin). Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
MS Dynamics workshop– úvod do systému (NAV01) Brno Tento workshop je určen uživatelům, kteří se setkávají se systémem Dynamics poprvé, případně těm, kteří si chtějí obnovit jeho základní znalost. * Ovládání systému Dynamics, funkční klávesy Charakteristika systému Dynamics, licence, databáze Objekty, záloha, obnova dat, více firem Nápověda
MS Excel - rozšíření a praktická cvičení (MSE2A) Praha Kurz je vhodný k rozšíření a prohloubení znalostí analytických schopností tabulkového procesoru MS Excel. Studenti se naučí plně využívat možností programu, zpracovávat data pořízená jiným typem programu (např.
MS Excel - základní kurz Praha MS Excel - základní kurz Standardní délka kurzu jsou dva dny (12 vyučovacích hodin). Výuka probíhá na počítačové učebně.
MS Excel a databázové tabulky - Workshop (MSEWD) Praha Tento půldenní worskhop se věnuje databázovým tabulkám v prostředí tabulkového procesoru MS Excel. Díky úzkému zaměření se této problematice věnuje velmi podrobně a intenzivní formou seznamuje posluchače s probíranými tématy značně do hloubky.
MS Word a hromadná korespondence - Workshop (MSWWH) Praha Tento půldenní workshop je zaměřený na nástroje hromadné korespondence v programu MS Word. V intenzivní formě se této tématice věnuje velmi dopodrobna a umožňuje mistrovské zvládnutí tohoto velmi užitečného a pro některé profese neocenitelného nástroje.
OneNote Praha Školení zaměřené na efektivní zaznamenávání a správu poznámek v programu OneNote. Posluchači se naučí přehledně zaznamenávat informace v různých formátech, třídit poznámky a vyhledávat v nich. Školení OneNote zaměřené na efektivní zaznamenávání a správu poznámek v programu OneNote. Posluchači se naučí zaznamenávat informace v různých formátech – textové poznámky, obrázky, odkazy na soubory, zvuky, videa apod.
Operátor skladu a expedice (SAP31) Brno Tento kurz poskytne znalosti procesů SAP v oblasti prodeje nebo nákupu. Včetně praktických cvičení na SAP systému.
Outlook pro malé firmy Praha Pošta v Microsoft Outlook zopakování základních pojmů   správa podpisů   práce se složkami   řazení a hledání v poště   složky výsledků hledání   možnosti zobrazení pošty   nevyžádaná pošta   správa učtu   osobní šablony   formát zprávy   odložen Školení Outlook pro malé firmy je určené pro posluchače především z prostředí malých firem, kde používají Outlook bez Exchange Server. Posluchači se naučí pokročilé práci s elektronickou poštou, nastavit prostředí programu Outlook podle svých představ, zadávat schůzky do kalendáře, spravovat kontak
PowerPoint šablony Kolín Úvod do vytváření šablon v Microsoft PowerPoint příprava projektu   zásady šablon   správa šablon     Grafika pravidla užité grafiky   zdroje pro grafiku   možnosti úprav grafických částí   přesné formátování     Předloha snímků řídící snímek Školení PowerPoint šablony je určené pro pokročilé uživatele programu PowerPoint, kterým nestačí přednastavené šablony a styly nebo potřebují upravovat a vytvářet vlastní firemní šablony. Posluchači se naučí měnit stávající šablony a přednastavené styly.
Pracovník grafického studia (Adobe produkty) - rekvalifikační kurz Praha 8 - Palmovka Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT Po úspěšném absolvování kurzu obdržíte osvědčení o rekvalifikaci, které vydáváme na základě pověření MŠMT. Předpokládané znalosti Uživatelská práce s počítačem Zaměření Cílem rekvalifikace je naučit posluchače profesionálně a samostatně pracovat s grafickými pr
Přehled a ovládání systému SAP (SAP01) Brno Toto školení poskytne základní přehled o systému SAP, ovládání a funkcionalitě systému. Cílem kurzu není naučit se používat transakce, ale získat přehled o systému SAP a jeho filosofii.
Prodej nemovitostí v realitní praxi [Prodejní fáze realitní činnosti] Praha 6 - Dejvice - [prezence: 8.30 - 9.00; výklad 9.00 - 16.30] Jaké jsou ty fungující způsoby prodeje, které realitním kancelářím nejvíce vydělávají, a kde jsou ty skryté možnosti pro zvýšení produktivity makléřů? Přednášející: Petr Pavlíček - právník, je dlouholetým lektorem v oblasti vzdělávání pracovníků realitních kanceláří [soft i hard skills], por * makléře
SketchUp komplet - Začátečníci + Pokročilí + důraz na procvičování [3 dny] Praha 3 - Vinohrady - 3 denní komplet - začátečníci + pokročilí Tento typ školení je určen všem, kteří se SketchUpem začínají nebo jsou na úrovni mírně nebo středně pokročilé. Všem, kteří se chtějí základy i pokročilé funkce modelování, a to správně a bez zbytečných nešvarů, které může způsobit samostudium, ale dávají přednost pomalejšímu tempu výuky s možno Výrobce a prodejce nábytku, návrháře a designéry interiéru, účastníky kurzů Design školy,...
Sociální sítě jako pomocník firmám Praha 9 - Sociální sítě 29. 7. 2015 Sociální sítě jsou dnes veliký fenomén, ale jen málokdo ví, jak je využít správně. Na tomto školení se to nejen dozvíte, ale můžete také konzultovat jak vše aplikovat na váš druh podnikání. Tento okruh školení je určen pro každého, kdo se chce dozvědět jak využít sílu sociálních sítí pro růst své firmy. Zejména se jedná o následující osoby: marketér, specialista na PR a CRM, stejně tak jako manažer odpovědný za ekonomické výsledky firmy.
Správa, údržba a revize zařízení (SAP34) Praha Tento kurz poskytne znalosti procesů SAP v oblasti údržby strojů a zařízení. Včetně praktických cvičení na SAP systému.
Správa, údržba a revize zařízení (SAP34) Brno Tento kurz poskytne znalosti procesů SAP v oblasti údržby strojů a zařízení. Včetně praktických cvičení na SAP systému.
Týmová spolupráce Praha 10 Obsah Definice týmu Charakteristika práce v týmu Výhody a hodnota dobré týmové spolupráce Charakteristiky dysfunkční skupiny Efektivní pracovní skupiny a týmy Týmové role X Funkční role Analýza vlastní týmové role – Belbinův dotazník Analýza vlastní rol Program je určen pro všechny pracovníky, kteří pracují v týmu a jejich role je pro tým nedílnou součástí.
Typografie pro každodenní praxi - pokročilá práce s textem (TPG) Praha Kurz je určen pro všechny, kdo pracují s textem (webdesignéři, tvůrci propagačních materiálů atd. ) a potřebují se dozvědět více informací o možnostech vytvoření profesionálního typografického designu.
Účetnictví pronajímatelů nemovitostí Brno Osvědčení o absolvování kurzu * Na kurzu se klade důraz na praktickou stránku, takže po nezbytné teorii a vysvětlení základních problematiky přejdeme co nejdříve k praktickým příkladům. Po absolvování kurzu budete mít přehled ve stěžejních účetních oblastech a DPH.
Účetnictví stavebních firem Brno Osvědčení o absolvování kurzu * Na kurzu se klade důraz na praktickou stránku, takže po nezbytné teorii a vysvětlení základních problematiky přejdeme co nejdříve k praktickým příkladům. Po absolvování kurzu budete mít přehled ve stěžejních účetních oblastech a DPH.
Účtování o nákladech a výnosech - večerní kurz Brno Osvědčení o absolvování kurzu * ÚČTOVÁNÍ O NÁKLADECH A VÝNOSECH - večerní Kurz je jednodenní a probíhá v čase od 17:30 -20:00 hod.   Cílem kurzu je procvičit si jednoduché účetní operace v oblasti nákladů a výnosů.
Umění komunikovat Praha Umění komunikovat Standardní délka kurzu je jeden den (8 vyučovacích hodin). Výuka probíhá na učebně v době od 9.
VMware View a ThinApp – virtuální desktopy (VMW4) Praha Kurz seznámí účastníky se systémem VMware View 5 a ThinApp, které složí pro vytváření infrastruktury virtuálních desktopů. Obsahem bude popis, instalace a konfigurace komponent pro nasazení virtuálních desktopů a virtualizaci aplikací.
VMware vSphere – Networking (VMW3) Brno Kurz seznámí účastníky se systémem VMware vSphere 5. 5, ESX - ESXi Server a použití sítí ve virtuálním prostředí.
Vývoj mobilních aplikací pro mobilní zařízení iOS - pokročilý kurz (MMI2) Brno Pokročilé programování aplikací pro mobilní telefony a zařízení pracujících s operační systém iOS * řídící objekty rámců práce se sítí práce s daty včetně systému CoreData použití map a lokalizace základní práce s grafikou základní práce s animacemi a multimédii lokální a push noti
Vývoj mobilních aplikací pro mobilní zařízení iOS - základní kurz (MMI1) Brno Programování aplikací pro mobilní telefony a zařízení pracujících s operační systém iOS * základy Objective-C práce v prostředí Xcode aplikace pro platformu Apple iPhone, iPad a iPod Touch. základní koncepty rozhraní Cocoa Touch, vývojovým prostředím Xcode a dalšími technologiemi pro vývoj
Warehouse Management in Microsoft Dynamics NAV 2009 (MOC80259) Brno This one-day course explores the Warehouse Management functionality of Microsoft Dynamics NAV 2009 from a user s perspective. Modules in this hands-on classroom experience include functionality available in the standard edition of Microsoft Dynamics NAV.
Web Copywriting (SEO6) Praha Kurz je především určený pro zaměstnance, kteří se ve firmě starají o reklamu, získávání nových zákazníků pomocí internetu a zvyšování efektivity prodeje a služeb. Cílem kurzu je seznámit posluchače s principy pro tvorbu efektivních textů se zaměřením na podporu vyhledávačů pro zlepšení SEO.
Windows Presentation Foundation (WPF) v MS Visual Studio 2010/2013 (WPF1) Brno Kurz je určen pro vývojáře aplikací na platformě . NET, kteří se chtějí naučit vytvářet špičková uživatelská rozhraní pomocí technologie Widnows Presentation Foundation (WPF).
Word 2 - pro zkušenější uživatele [verze 2010] Hradec Králové Naučíte se v praxi efektivně používat Microsoft Office Word, budete pracovat se styly, vkládat objekty, tvořit tabulky, upravovat vícestránkové dokumenty. Kurz je určen pro uživatele se základními zkušenostmi s Wordem.
Adobe InDesign - certifikovaný kurz pro pokročilé Brno Předpokládané znalosti Znalosti na úrovni kurzu Adobe InDesign - základní kurz. Zaměření kurzu Studenti získají vědomosti o vyšších funkcích špičkového DTP programu, které jim pomůžou zvýšit efektivnost práce a rozšíří možnosti publikobání jejich dokumentů Garant kurzů Adobe Ing.
Application Setup in Microsoft Dynamics NAV 2009 (MOC80049) Praha This one-and-a-half-day course, Application Setup in Microsoft Dynamics NAV 2009, provides students with the tools to implement and maintain cross-application setup data after the system components are installed. The focus is on the application-oriented work involved in setting up and maintaining c
Asterisk PBX - administrace a konfigurace Brno Kurz s cílem naučit účastníky vše potřebné pro úspěšné zvládnutí instalace, konfigurace a managementu nejčastěji používané open-source pobočkové ústředny Asterisk. Probrány budou obecné základy problematiky VoIP i velmi specifické problémy při administraci Asterisku.
Autodesk SketchBook Designer - kompletní kurz Ostrava Podívejte se na videoukázku. Předpokládané znalosti Na úrovni kurzu: Microsoft Windows.
CELNÍ PŘEDPISY V ROCE 2014 (záznam DVD)   Praha 6 – Veleslavín Neuvedeno * Základní pojmy, základní pravidla mimounijního obchodu (obchodu se třetími zeměmi) • celní přepisy Společenství – celní kodex, prováděcí předpis k celnímu kodexu • celní předpisy ČR – celní zákon, vyhlášky • celní sazebník EU (TARIC) – aplikace celních sazeb, aplikace obchodně-polit URČENO: Pracovníkům logistických, obchodních a celně-deklaračních oddělení firem. PŘÍNOS: On-line kurz k problematice provádění zahraničního obchodu se zbožím se zaměřením na uplatňování celních předpisů při dovozu a vývozu zboží.
CELNÍ PŘEDPISY V ROCE 2014 (záznam on-line)   Praha 6 – Veleslavín Neuvedeno * Základní pojmy, základní pravidla mimounijního obchodu (obchodu se třetími zeměmi) • celní přepisy Společenství – celní kodex, prováděcí předpis k celnímu kodexu • celní předpisy ČR – celní zákon, vyhlášky • celní sazebník EU (TARIC) – aplikace celních sazeb, aplikace obchodně-polit URČENO: Pracovníkům logistických, obchodních a celně-deklaračních oddělení firem. PŘÍNOS: On-line kurz k problematice provádění zahraničního obchodu se zbožím se zaměřením na uplatňování celních předpisů při dovozu a vývozu zboží.
CESTOVNÍ NÁHRADY (záznam DVD)   Praha 6 – Veleslavín Neuvedeno * 1. Obecné vymezení problematiky cestovních náhrad (pravidelné pracoviště, místo výkonu práce), zásady, které je nutné před vysláním na pracovní cestu dodržet, postup u státních organizací a u ostatních zaměstnavatelů. URČENO: Pracovníkům, kteří se zabývají zpracováním cestovních příkazů (jejich kontrolou, účtováním apod. ) a vyplácením cestovních náhrad, a také osobám, které rozhodují o vyslání pracovníků na služební cesty a potřebují znát správnou metodiku postupu.


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 9471
1 << | 2 | 3 | 4 | ... 10 ... | ... 20 ... | ... 30 ... | ... 40 ... | ... 50 ... | ... 60 ... | ... 70 ... | ... 80 ... | ... 90 ... | ... 100 ... | ... 110 ... | ... 120 ... | ... 130 ... | ... 140 ... | ... 150 ... | ... 160 ... | ... 170 ... | ... 180 ... | >> 190 ...


Zobrazeno celkem -51- (ze 9471) kurzů a termínů školení
Zajímají Vás tyto kurzy?
RSS - nové rekvalifikační kurzy, školení a/nebo semináře


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML
 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2015 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Kurz Průvodce cestovního ruchu v červnu 2016 - Praha 2