logo skoleni-kurzy

KURZ : BARMAN BASIC BARTENDER COURSE ZAKLADNI BARMANSKY KURZ REKVALIFIKACE
BAR HIGH BAROVY INSTITUT PRAHA BC RADIM JANOUSEK


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
Pořádáte podobný kurz/školení?


Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační, stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro online objednávku kurzu


 
Rekvalifikační kurz - Barman - Následující kurzy:

 

Sponzorované odkazy:

 
  

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

BARMAN BASIC BARTENDER COURSE ZAKLADNI BARMANSKY KURZ REKVALIFIKACE

Viz také následující kurzy :
 • Cisco Nexus 7000 - Hardware and Basic ConfigurationPodrobnosti
 • Deploying Basic Cisco Wireless LANsPodrobnosti
 • RH200 RHCSA Rapid Track Course with ExamPodrobnosti
 • RH199 RHCSA Rapid Track CoursePodrobnosti
 • RH300 RHCE Rapid Track Course with RHCSA and RHCE ExamsPodrobnosti

Kurz - Rekvalifikační kurz - Barman

Tento vzdělávací kurz/seminář již proběhl nebo byl zrušen nebo právě probíhá - Původní program vzdělávacího kurzu
Tento kurz již byl smazán
Pro aktuální kurzy a/nebo školení pokračujte na hlavní stránku :
http://www.skoleni-kurzy.eu/


Tento kurz pořádala firma: © BAR HIGH - BAROVÝ INSTITUT, PRAHA - Bc. Radim JANOUŠEK - Nehvizdy
 DALŠÍ PODOBNÉ KURZY:
- Další podobné kurzy od firmy 1.ČESKÁ BARMANSKÁ AKADEMIE-MILOŠ TRETTER, Praha


Další termíny jednotlivých školení : školení barman (zobrazí termíny školení podle jednotlivého klíčového slova )

... nebo témata jednotlivých kurzů : kurzy barman (zobrazí kurzy seskupené podle jednotlivých témat)
Popis kurzu
Rekvalifikační kurz - Barman


Přednáší / lektor kurzu ...

bc. Radim Janoušek

 • 2000-2005 Bugsy´s Bar - Bartender a Barmanager
 • Clasic and free style work bartender manager
 • akreditovaný lektor vzdělávání s plnou certifikací IES


Bar High je moderní vzdělávací institut barového umění s vynikajícím zázemím a kvalifikací, který poskytuje profesionální mezinárodně certifikované barmanské i baristické kurzy, školení a semináře, vše se zaměřením na bar, barmany a barový život. Vyhledáván je pro svou profesionalitu, originalitu a zážitkovou pedagogiku v nápojové gastronomii.

Připravujeme barmany a baristy na pracovní pozice doma i ve světě. Široké veřejnosti nabízíme exkurze do barového světa, přednášky a ochutnávky.

Institut je mezinárodně certifikován International Education Society, London [IES] s oprávněním vydávat celosvětově platné certifikáty o dosaženém vzdělání v oboru. Dále je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR s oprávněním vydávat osvědčení o rekvalifikaci pro pracovní činnost BARMAN s celostátní platností. Díky tomu je náš institut výjimečný a ojedinělý nejen v ČR, ale i v zemích EU.


[Kurz] Popis kurzu...

Přemýšlíte o tom, že byste změnili povolání?
Pomýšlíte na své vlastní podnikání?
Chcete, aby vás nová práce konečně bavila?Každý zájemce o povolání BARMAN - BARMANKA má u nás možnost mimo jiné absolvovat i státní rekvalifikační kurz BARMAN hrazený Úřadem práce České republiky.


Je to šance jak opět nastartovat svůj život a kariéru do tohoto dynamicky se rozvíjejícího oboru a dělat práci, která vás bude bavit a nebude jen prázdnou povinností.


Dle novely zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti si uchazeč o zaměstnání může sám vybrat rekvalifikační kurz i rekvalifikační zařízení, které však musí mít akreditovaný vzdělávací program.


Podle vlastního uvážení si tak uchazeč zvolí druh pracovní činnosti, v níž má zájem získat kvalifikaci za účelem získání zaměstnání. Celková finanční částka, kterou může Úřad práce vynaložit na zvolenou rekvalifikaci jednoho uchazeče o zaměstnání nebo zájemce o zaměstnání je plně hrazena Úřadem práce - ČR.

Rekvalifikační kurz BARMAN

( PK, v rozsahu 32 hodin teoretické a 8 hodin praktické výuky )
je zcela specifický, státem garantovaný vzdělávací program, pod záštitou MŠMT - ČR, který pravidelně realizujeme a je samozřejmou součástí našeho portfolia ke spokojenosti našich klientů již od roku 2008. Aktivně spolupracujeme s ÚP - ČR již řadu let a podílíme se tak na politice zaměstnanosti státu a začleňování osob do pracovního procesu.


Tímto nabízíme tedy i vám možnost absolvovat AKREDITOVANÝ REKVALIFIKAČNÍ KURZ BARMAN, PK zakončený osvědčením s celostátní platností - který vám po splnění zákonných podmínek v plné výši hradí Úřad práce - ČR.


Případně si kurz může každý zájemce samozřejmě uhradit z vlastních zdrojů.


Seznámíme vás s postupem, zašleme vám potřebné podklady pro vyřízení dané žádosti na Úřadu práce ČR a jsme vám v dané věci nápomocni a plně k službám od podání žádosti na Úřad práce až po realizaci kurzu .Akreditace MŠMT

Náš vzdělávací subjekt je akreditován MŠMT pod číslem jednacím č.j.: MSMT - 31065/12-24/789 ze dne 17. 10. 2012 na základě § 108 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, a vyhlášky č. 176/2009 Sb., kterou se stanoví náležitosti žádosti o akreditaci vzdělávacího programu, organizace vzdělávání v rekvalifikačním zařízení a způsob jeho ukončení, a v souladu s § 108 odst. 3 zákona č. 435/2004 Sb. a § 67 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád.O Kurzu

Kurz probíhá zpravidla každý měsíc dle vypsaných termínů. Je veden formou denního studia a trvá týden.

Je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - ČR dle § 108 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, a vyhlášky č. 176/2009 Sb., a v souladu s § 108 odst. 3 zákona č. 435/2004 Sb. a § 67 zákona č. 500/2004 Sb., v rámci oboru vzdělání.


Úspěšní absolventi obdrží Osvědčení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu s celostátní platností. Získané znalosti a dovednosti absolventa rekvalifikačního kurzu budou ověřeny dle zákona č. 179/06 Sb., o uznání výsledku dalšího vzdělávání, tj. podle hodnotících standardu profesní kvalifikace Barman 65-008-H.


[Kurz] O Institutu...

Barový institut Bar High, Praha certifikuje bary, barmany a baristy.
Je veden jako vysoce erudovaná a profesionálně vedená instituce mezinárodně certifikována u International Education Society, London (IES) s oprávněním vydávat celosvětově platné certifikáty o dosaženém vzdělání v oboru.

Dále je náš institut akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR s oprávněním vydávat osvědčení o rekvalifikaci pro pracovní činnost Barman s celostátní platností.
Vlastníme jako jedni z mála v ČR licenci České barmanské asociace, o.s. Realizujeme tréninkové a vzdělávací programy schválené prezidiem CBA, po jejichž absolvování udělujeme mezinárodní certifikáty CBA. Jsme rovněž držiteli výjimečné autorizace Ministerstva pro místní rozvoj ČR a autorizovaní zástupci pro profesní kvalifikace Barman a obsluha hostů ve všech úrovních.

Z výše uvedeného je zřejmé, že náš institut má své osobité postavení, výjimečnost a ojedinělost na vzdělávacím trhu nejen v ČR, ale i v zemích EU a to jž od roku 2005.


Bar High je moderní vzdělávací institut barového umění s vynikajícím zázemím vlastního profesionálního cocktailového baru a kavárny s nejvyšší možnou vypovídající kvalifikací v oboru. Poskytujeme profesionální mezinárodně certifikované barmanské kurzy a baristické kurzy, výcvik personálu, školení, průpravu a trénink na barmanské soutěže, semináře, vše se zaměřením na bar, barmany, baristy a barový život.

Naše společnost je na vzdělávacím trhu od svého vzniku 1. 2. 2005 vyhledávána pro svou korektnost, důvěryhodnost, spolehlivost, profesionalitu, kvalitu spojenou s originalitou a zážitkovou pedagogiku v nápojové gastronomii barmanů a baristů.

Připravujeme barmany a baristy na pracovní pozice doma i ve světě. Široké veřejnosti nabízíme zážitkové barmanské a baristické kurzy i exkurze do barového světa, přednášky a ochutnávky.

Jsme profesionálové, neučíme se na vás!

[Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, info o cenách kurzu) ...

Jsme tady pro ty z vás, kteří vyžadujete kvalitu a chcete vše v baru poctivě umět!

Podobné kurzy #Rekvalifikační kurz - Barman >>


Další kurzy: Rekvalifikační kurz - Barman
Odkaz na podobný kurz a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:

Podobný kurz Popis kurzu Další školení
[BARMAN] FREE STYLE BARTENDER COURSE
Kurz
  ... 8 - 14 h Jiný kurz v jiné ceně : Free Style Bartender, specializační barmanský kurz, je určen pro všechny zájemce o trendy styl barmanské práce, která je dnes za koktejlovými bary u nás i v zahraničí již zcela samozřejmá a proto ji stále více majitelé a provozovatelé barů a restaurantů po svých zaměstnancí Další podobné školení
[Barman] HIGH BARTENDER course
Kurz
  ... 10:00 - 18:00 Jiný kurz v jiné ceně : Absolvent splňuje současné nejvyšší požadavky v oboru, získají certifikát v AJ. Zná novinky a trendy v přípravě a servisu - prémiové produkty, alternativy. Další podobné školení
Basic Bartender [Základní barmanský kurz]
Kurz
  ... [8:00 -16:00] Jiný kurz v jiné ceně : Základní barmanský kurz je určen všem zájemcům o pevné a poctivé základy v barmanském oboru. Studentům škol, zaměstnancům v gastro oborech i jiných činnostech, ale i široké veřejnosti - nadšencům a hobíkům, kteří si chtějí barmanskou prací a cocktailem zpříjemnit život a d Další podobné školení

Jiný kurz    = jiný, ale podobný kurz nebo školení


Rekvalifikační kurz - Barman #

Teambuilding + Zážitkové a dárkové kurzy + Řemeslné a výtvarné kurzy a semináře

Téma kurzu nebo školení:
 • MAIL RSS Systémy řízení a ISO
 • MAIL RSS Technické kurzy, doprava
 • MAIL RSS Sport, umění a ostatní kurzy   
  Komentáře a dotazy na školení/kurz

  Re: Dotaz ke kurzu: [BARMAN] Basic bartender course : Dobrý den paní Moravcová, s danou školou již spolupracujeme. Kontaktujte prosím paní Ing. ...

  Dotaz ke kurzu: [BARMAN] Basic bartender course : Dobrý den, máme zájem zorganizovat základní barmanský kurz pro naše žáky oboru číšník. Žádám o zaslání Vašich podmínek k tomuto kurzu - cenových relací, počtu žáků ve skupině, termínů atd. ...

  Re: Dotaz ke kurzu: [BARMAN] Basic bartender course : Dobrý den, Baristický kurz je jednodenní a provede Vás cestou od zrnka kávy z plantáže k šálku hřejivého a okouzlujícího espressa. Kurz je určen všem milovníkům kávy a teplých nápojů, studentům odborných škol ke zvýšení kvalifikace, majitelům ...

  Dotaz ke kurzu: [BARMAN] Basic bartender course : Dobrý den,chci se jen zeptat jak dlouho ten kurs trva? Co pak budu ovladat? ...

  Re: Dotaz ke kurzu: [BARMAN] Basic bartender course : Dobrý den Lenko, nejbližší termín základního kurzu se koná 2. -6. ...

  K tomuto kurzu již nelze poslat dotaz
   

   

  Podobné kurzy # barman


  Další termíny jednotlivých školení : školení barman (zobrazí termíny školení podle jednotlivého klíčového slova )

  ... nebo témata jednotlivých kurzů : kurzy barman (zobrazí kurzy seskupené podle jednotlivých témat)
 •  
   
  RSS
  RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
  Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
  skoleni-kurzy.eu

  SKOLENI-KURZY.EU  REGIONY  MENU  KONTAKT


  skoleni-kurzy.eu
  2007 - 2016 © OBEC.net, sro
  Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
  Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
  Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
  Fax: 533 312 404
  Kontakt

  +  +
  V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

  Školení: Penetrační testování a etický hacking v sítích LAN v červnu 2016 - Praha