KURZ : -postupy pri nakladani s majetkem v subjektech verejne sfery se zamerenim na organizacni slozky statu -
1 vox a s
logo skoleni-kurzy
Přihlásit

Hledej kurz, školení
>>  Seznam školení a kurzů podle datumu, tématu a regionu

Pořádáte podobný kurz/školení?


Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační, stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro on-line objednávku kurzu


 
POSTUPY PŘI NAKLÁDÁNÍ S MAJETKEM V SUBJEKTECH VEŘEJNÉ SFÉRY SE ZAMĚŘENÍM NA ORGANIZAČNÍ SLOŽKY STÁTU - podobné kurzy:
Seznam souvisejících kurzů s odkazem na nejbližší termín konání školení

Školení 03.01.2015: Komunikace a typologie MBTI # pro FIRMA, ŠKOLA, STUDENT, Školení 03.01.2015: AutoCAD CZ/ AutoCAD LT - základní školení Školení 05.01.2015: VELKÁ ÚČETNÍ ZÁVĚRKA VČETNĚ DAŇOVÉHO PŘIZNÁNÍ ROKU 2014 Školení 05.01.2015: SESTAVENÍ ÚČETNÍ ZÁVĚRKY PODVOJNÉHO ÚČETNICTVÍ ZA ROK 2014 Školení 05.01.2015: Daňová evidence Školení 06.01.2015: SESTAVENÍ DAŇOVÉHO PŘIZNÁNÍ K DANI Z PŘÍJMŮ PRÁVNICKÝCH OSOB ZA ROK 2014 Školení 06.01.2015: Účetnictví a daň z příjmů NNO za rok 2014 a novinky pro rok 2015 Školení 07.01.2015: Angličtina pro účetní Školení 08.01.2015: DAŇ Z PŘÍJMŮ PRÁVNICKÝCH OSOB VE ZNĚNÍ ZÁKONA PLATNÉHO PRO ROK 2015 Školení 08.01.2015: ZÁKONNÉ OPATŘENÍ O DANI Z NABYTÍ NEMOVITÝCH VĚCÍ (on-line kurz)
 
>>   Odběr novinek >>   RSS Nové kurzy >>   Statistika >>   Mapa témat kurzů >>   Sitemap.xml >>   Seznam kurzů >>   Webináře, e-Learning >>   Seznam článků >>   Seznam podtémat >>   Zprávy a vzdělávání >>   Kurzy na Prosinec >>   Kurzy na Leden >>   Kurzy pro rok 2013 – speciálka>>   Kurzy pro krátkou komunikaci>>   Kurzy pro účetní >>   SLEVY >>   Právě objednané kurzy >>   Pronájem učeben >>   Affiliate program
PŮJČOVNA-PRONÁJEM.cz
 

Náhodný kurz/školení


Microsoft Word základní kurz - NICOM, a.s.
Předpokládané znalosti Než si vyberete kurz MS Word, měli byste umět pracovat s Windows alespoň na úrovni absolventa kurzu Microsoft Windows - základní kurz. Nejste si jisti svými znalostmi? Ověřte si je! Zaměření kurzu Kurz MS Word je určen všem, kteří se chtějí naučit pracovat s textovým procesorem Word. Po absolvování kurzu získají vaše dokumenty profesionální vzhled, vaše práce s textem bude efektivní. Studijní materiály výukové materiály firmy NICOM Délka kurzu 2 dny (16 výukových hodin) Nejčastější dotazy ke kurzům Dárkové poukazy na libovolné počítačové kurzy. Osvojení správných návyků formátu dokumentu Pracovní prostředí textového procesoru Word Pořízení textu Druhy výběrů, opravy a úpravy textu Formátování textu Členění textu do odstavců Formát odstavců Kopírování a přesun textu Automatické opravy Kontrola pravopisu Automatický text Uložen

^

 
 
 

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Keywords:


postupy pri nakladani s majetkem v subjektech verejne sfery se zamerenim na organizacni slozky statu majetkem, nakládání, organizační, přístup, sféry, složky, státu, subjektech, ucelený, veřejné, zahrnující
Rekvalifikační kurzy, kurs, kursy, školení, 3kolen9, semináře, studium, ...

Kurz - POSTUPY PŘI NAKLÁDÁNÍ S MAJETKEM V SUBJEKTECH VEŘEJNÉ SFÉRY SE ZAMĚŘENÍM NA ORGANIZAČNÍ SLOŽKY STÁTU


Archív nabídky již uspořádaného kurzu
Tento kurz už byl smazán

Pro aktuální kurzy a/nebo školení pokračujte na hlavní stránku :
http://www.skoleni-kurzy.eu
Tento kurz pořádala firma: © 1. VOX a.s. - Praha 1
 DALŠÍ PODOBNÉ KURZY:

Další termíny jednotlivých školení : školení nakládání | školení majetkem | školení subjektech | školení veřejné | školení sféry | školení organizační | školení složky | školení státu (zobrazí termíny školení podle jednotlivého klíčového slova )
... nebo témata jednotlivých kurzů : kurzy nakládání | kurzy majetkem | kurzy subjektech | kurzy veřejné | kurzy sféry | kurzy organizační | kurzy složky | kurzy státu (zobrazí kurzy seskupené podle jednotlivých témat)


Další kurzy: POSTUPY PŘI NAKLÁDÁNÍ S MAJETKEM V SUBJEKTECH VEŘEJNÉ SFÉRY SE ZAMĚŘENÍM NA ORGANIZAČNÍ SLOŽKY STÁTU (Celá ČR)
Nabídka podobného kurzu a/nebo kurzu od jiné firmy a v jiné ceně:


Jiný kurz    = jiný, ale podobný kurz nebo školení
-- ... pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín a kurz
-- ... a/nebo je možno poslat nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispoziciManagement, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení + Rekvalifikační kurzy, úřad práce + Finanční, právní, daňové, mzdové a účetní kurzy a semináře

Téma kurzu nebo školení: POSTUPY PŘI NAKLÁDÁNÍ S MAJETKEM V SUBJEKTECH VEŘEJNÉ SFÉRY SE ZAMĚŘENÍM NA ORGANIZAČNÍ SLOŽKY STÁTU
 
KOMENTÁŘE / Dotazy ke kurzu

K tomuto kurzu již nelze poslat dotaz
 

Hledáte náhodou nějakou práci?


C#. NET programátor unikátní e-shopové platformy
platformu pro statisíce zákazníků. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a postupy. Jsme tým profesionálů. Více... technologiemi a postupy. Jsme tým profesionálů. Více o nás Podobné nabídky Praha 1 Full-time Liberec Full-time Part-time..., Praha 1

[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com

 

Popis kurzu
POSTUPY PŘI NAKLÁDÁNÍ S MAJETKEM V SUBJEKTECH VEŘEJNÉ SFÉRY SE ZAMĚŘENÍM NA ORGANIZAČNÍ SLOŽKY STÁTU


Kurz je určen pro ...

Zaměstnancům organizačních složek státu, kteří jsou zodpovědní za jakoukoli fázi nakládání s majetkem, nebo provádějí kontrolní a auditní činnosti.


Přednáší / lektor kurzu ...


Mgr. Pavel Bláha
interní auditor ÚP v Českých Budějovicích


[Školení] Obsah kurzu/školení...


Ucelený a praktický postup na základě příslušných právních předpisů (Zákon o majetku ČR, Rozpočtová pravidla, Zákon o účetnictví, Zákon o finanční kontrole), vše včetně prováděcích právních předpisů a upozornění na interní úpravu

investiční záměry

proces ISPROFIN

pořízení majetku

výběrová řízení

smluvní ustanovení k pořízení majetku a jejich úskalí

účtování o pořízení a ocenění majetku včetně jeho zařazení do užívání

řádná správa majetku včetně údržby a technického zhodnocení, evidence a inventarizace majetku, celý proces vyřazení majetku včetně účetních souvislostí

vazba na rozpočtové hospodaření, zákon o finanční kontrole – kontrolní systém jeho rizika.

[Školení] Cíl školení / poznámka ke kurzu...

Ucelený přístup zahrnující celý proces od záměru na pořízení majetku, přes všechny fáze až k jeho vyřazení, související právní úprava.Podobné kurzy: nakládání + majetkem + subjektech + veřejné + sféry + organizační + složky + státu

(Náhodný výběr podobných rekvalifikačních kurzů a školení)
Další podobné kurzy a školení: 2014-12-30 FINANČNÍ KONTROLA A INTERNÍ AUDIT VE VEŘEJNÉ SPRÁVĚ (záznam on-line) - Účetnictví obecně, Finance a bankovnictví - 1. VOX a.s.
Další podobné kurzy a školení: 2014-12-30 FINANČNÍ KONTROLA A INTERNÍ AUDIT VE VEŘEJNÉ SPRÁVĚ (záznam DVD) - Účetnictví obecně, Finance a bankovnictví - 1. VOX a.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-01-01 Organizačně technický pracovník - rekvalifikace - Manažerské dovednosti [soft skills], Personalistika [HR manažer, pracovní právo] - EDUCA - Institut celoživotního vzdělávání s.r.o.
Další podobné kurzy a školení: 2015-01-05 Organizačně technický pracovník - certifikovaný rekvalifikační kurz - Projektové řízení, Organizačně technický pracovník - certifikovaný re - JUBELA, s.r.o.
Další podobné kurzy a školení: 2015-01-05 Organizačně technický pracovník - s rozšířením na samostatného provozního operátora - certifikovaný rekvalifikační kurz - Projektové řízení, Organizačně technický pracovník - certifikovaný re - JUBELA, s.r.o.
Další podobné kurzy a školení: 2015-01-06 Tvorba ročního hlášení o produkci a nakládání s odpady do systému ISPOP z programu EVI 8 - Strojírenství, CNC, Zpracovatelský průmysl - INISOFT s.r.o.
Další podobné kurzy a školení: 2015-01-12 ORGANIZAČNÍ SLOŽKA PODNIKU – ODŠTĚPNÝ ZÁVOD ZAHRANIČNÍ SPOLEČNOSTI V ČR, ORGANIZAČNÍ SLOŽKA ČESKÉ SPOLEČNOSTI V ZAHRANIČÍ - DPH, Daně, Účetnictví obecně - 1. VOX a.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-01-15 iKURZ: Tvorba ročního hlášení o produkci a nakládání s odpady za rok 2014 do systému ISPOP, a to nejen v PDF formulářích - Strojírenství, CNC, Zpracovatelský průmysl - INISOFT s.r.o.
Další podobné kurzy a školení: 2015-01-20 Tvorba ročního hlášení o produkci a nakládání s odpady za rok 2014 do systému ISPOP, a to nejen v PDF formulářích - Strojírenství, CNC, Zpracovatelský průmysl - INISOFT s.r.o.
Další podobné kurzy a školení: 2015-01-22 Veřejné zakázky v praxi - Veřejné zakázky , Veřejná správa - Aliaves&Co., a.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-01-26 ČLENOVÉ STATUTÁRNÍCH ORGÁNŮ PO REKODIFIKACI – SOUBĚHY, RIZIKA VÝKONU - Občanské právo, Obchodní právo - 1. VOX a.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-01-27 Odměňování zaměstnanců ve veřejných službách a správě - Odměňování zaměstnanců ve veřejné správě - aktua, Personalistika (HR manažer, pracovní právo) - Aliaves&Co., a.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-01-27 Poskytování informací ve veřejné správě se zaměřením na zákon č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím - Poskytování informací podle zákona č.106/1999 Sb, Veřejná správa - Aliaves&Co., a.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-01-29 ROZHODOVACÍ PRAXE VE VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH VČETNĚ INFORMACÍ O PROBÍHAJÍCÍ NOVELIZACI ZÁKONA - - Veřejná správa, Další právní normy - Ing. Simona Sedláčková, vzdělávací agentura PROFESIM
Další podobné kurzy a školení: 2015-02-01 Bezpečnost informačních systémů veřejné správy - Veřejná správa, Další právní normy - Aliaves&Co., a.s.

Další termíny jednotlivých školení : školení nakládání | školení majetkem | školení subjektech | školení veřejné | školení sféry | školení organizační | školení složky | školení státu (zobrazí termíny školení podle jednotlivého klíčového slova )
... nebo témata jednotlivých kurzů : kurzy nakládání | kurzy majetkem | kurzy subjektech | kurzy veřejné | kurzy sféry | kurzy organizační | kurzy složky | kurzy státu (zobrazí kurzy seskupené podle jednotlivých témat)
URL kurzuURL kurzu:

Poslední aktualizace: 2014-09-26 16:06:04   © 1. VOX a.s. - Praha 1
 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
Pocitadlo.sk