KURZ : -iphone a ipad v manazerske praxi -
profima effective s r o vzdelavaci a poradensky institut
logo skoleni-kurzy
Přihlásit

Hledej kurz, školení
>>  Seznam školení a kurzů podle datumu, tématu a regionu

Pořádáte podobný kurz/školení?


Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační, stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro on-line objednávku kurzu


 
iPhone a iPad v manažerské praxi - podobné kurzy:
Seznam souvisejících kurzů s odkazem na nejbližší termín konání školení

Školení již v Březnu: Kurz Leadership Školení již v Březnu: Výběrové řízení - jak efektivně vybrat správné lidi na konkrétní pozici Školení již v Březnu: Kurz Management - hard skills [tvrdé dovednosti manažera] Školení 02.03.2015: Projektové řízení Školení 02.03.2015: Základní kurz floristiky pro učitele škol a školských zařízení - třídenní - akreditace MŠMT Školení 03.03.2015: Práce se statistickými údaji Školení 03.03.2015: Praktické otázky aplikace správního řádu v řízení o přestupcích Školení 03.03.2015: Základy projektového řízení - principy a pravidla pro úspěšný projekt Školení 03.03.2015: Co interní auditor vyčte o řízení operačních rizik z modelu COSO 2013 a COSO-ERM Školení 03.03.2015: Základní dovednosti manažera – being the best
 
>>   Odběr novinek >>   RSS Nové kurzy >>   Statistika >>   Mapa témat kurzů >>   Sitemap.xml >>   Seznam kurzů >>   Webináře, e-Learning >>   Seznam článků >>   Seznam podtémat >>   Zprávy a vzdělávání >>   Kurzy na Únor >>   Kurzy na Březen >>   Kurzy pro rok 2013 a roční>>   Kurzy pro středně pokročilé 2x2>>   Kurzy pro management >>   SLEVY >>   Právě objednané kurzy >>   Pronájem učeben >>   Burza učebnic >>   Affiliate program
PŮJČOVNA-PRONÁJEM.cz
 

Náhodný kurz/školení


Průvodce zákonem o DPH firemní školení - APROFIT ACADEMY s.r.o.
Seminář bude upraven dle konkrétních potřeb klienta, tj. budou zohledněny účetní transakce, které uskutečňuje klient a předmět činnosti firmy. Školení probíhá v rozsahu 4 x 5 hodin. Začátek a konec školení je dohodnut vždy po dohodě s klientem dle pracovní doby zaměstnanců. Místo konání: u klienta. Na školení obdržíte: studijní materiály zdarma. Minimální počet účastníků: 6 osob. Pro podrobné informace rolujte dolů po stránce.

^

 
 
 

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Keywords:


iphone a ipad v manazerske praxi ipad, iphone, lze, manažerské, monitorovat, procesy
Rekvalifikační kurzy, kurs, kursy, školení, 3kolen9, semináře, studium, ...

Kurz - iPhone a iPad v manažerské praxi


Archív nabídky již uspořádaného kurzu
Tento kurz už byl smazán

Pro aktuální kurzy a/nebo školení pokračujte na hlavní stránku :
http://www.skoleni-kurzy.eu/
Tento kurz pořádala firma: © PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o. vzdělávací a poradenský institut - Zlín
 DALŠÍ PODOBNÉ KURZY:

Další termíny jednotlivých školení : školení iphone | školení ipad | školení manažerské (zobrazí termíny školení podle jednotlivého klíčového slova )
... nebo témata jednotlivých kurzů : kurzy iphone | kurzy ipad | kurzy manažerské (zobrazí kurzy seskupené podle jednotlivých témat)


Další kurzy: iPhone a iPad v manažerské praxi (Celá ČR)
Nabídka podobného kurzu a/nebo kurzu od jiné firmy a v jiné ceně:


Jiný kurz    = jiný, ale podobný kurz nebo školení
-- ... pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín a kurz
-- ... a/nebo je možno poslat nezávaznou přihlášku na kurz a na budoucí termín, pokud Vám nevyhovují v současnosti nabízené termíny kurzů a/nebo pokud není termín kurzu k dispoziciManagement, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení

Téma kurzu nebo školení: iPhone a iPad v manažerské praxi
 
KOMENTÁŘE / Dotazy ke kurzu

Re: Dotaz ke kurzu: iPhone a iPad v manazerske praxi : Dobrý den paní Pokorná, děkuji za dotaz týkající se našeho kurzu, konzultovala jsem s lektorem a kurz bude určitě vhodný i pro běžné uživatele. Půjde primárně o to, jak přístroj co nejefektivněj ...

Dotaz ke kurzu: iPhone a iPad v manazerske praxi : Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je kurz určen pro širokou uživatelskou veřejnost se základními znalostmi na PC nebo spíše pro lidi, kteří s tímto zařízením umí pracovat na vysoké úrovni, t ...

K tomuto kurzu již nelze poslat dotaz
 

Hledáte náhodou nějakou práci?


Řídící pracovníci v oblasti marketingu - Vedoucí kanceláře - Zlín
vlastního výběru spolupracovníků a jejich zapracování, profesionální manažerské školení na vysoké úrovní, certifikaci u ČNB..., Zlín, Zlínský

BRIGÁDA - Telefonní poradce/kyně, Zlín
pomůžeme. Možností je několik, buď na pozici bankovního poradce, pozice specialistů nebo se můžete vydat cestou manažerské..., Zlín, Zlínský

obchodní zástupce
- motivační odměňovací systém - možnost profesionálního a osobního růstu - firemní benefity [výhodné volání, manažerské bonusy..., Zlín, Zlínský

Realitní makléř/ka NEXT REALITY GROUP a.s. Zlín
na vedoucího týmu [vedoucího pobočky] a další manažerské pozice motivující provizní systém provize z hypoték - vlastní oddělení..., Zlín, Zlínský

Řídící pracovníci v oblasti marketingu, Vedoucí kanceláře - Zlín
vlastního výběru spolupracovníků a jejich zapracování, profesionální manažerské školení na vysoké úrovní, certifikaci u ČNB..., Zlín, Zlínský

[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com

 

Popis kurzu
iPhone a iPad v manažerské praxi


Přednáší / lektor kurzu ...

Lukáš Gregor


[Školení] Obsah kurzu/školení...


Jak lze pomocí mobilního zařízení monitorovat a ovládat firemní procesy

Jste majiteli iPhone, iPadu nebo jiného mobilního zařízení? Ukážeme vám, jak jej efektivněji využít při pracovním procesu. Chcete získat užitečné tipy a rady, jak dostat ze svého nástroje to nejlepší?


Naučte se efektivně využít nástroje

Operační systém a aplikační rozhraní iOS nabízejí řadu možností, jak s nimi pracovat. Ne na každý způsob lze však přijít bez pomoci či doporučení. Nemusíte číst příručky, probírat se internetem - připravili jsme pro vás ty nejužitečnější tipy, postupy a rady na jednom místě soustředěné v jednom dni.


Dobrý sluha, zlý pán

Součástí školení jsou kromě představení vybraných aplikací také tipy a triky, jak se jimi nenechat zotročit. Aby nástroj pouze sloužil, nikoliv komplikoval život.


Naučíte se:

 • Jak přístroj nastavit

 • Nač si dát pozor

 • Kde hledat aplikace a jak se mezi nimi orientovat

 • Jak co nejrychleji pochopit fungování nástrojů

 • Které služby a nástroje se hodí k Vaší práci a k osobnímu využití

 • Jak se díky nástrojům koncentrovat

 • Jak být kreativnější

 • Jak efektivněji komunikovatObsah školení:

Celý seminář vás provede zásadními kroky, pomocí nichž budete moci změnit způsob své práce a svůj život se smartphonem.

 • Základní a pokročilá nastavení

 • Se smartphonem k větší produktivitě a efektivitě

 • Nástroje na komunikaci

 • Nástroje pro prezentace

 • Jak se díky operačnímu systému rozvíjet a koncentrovat

 • Jak být kreativnější

 • Nač si dát pozor
Postupy a aplikace budou prezentovány na platformě iOS na zařízeních iPhone a iPad, nicméně některé z nich lze použít i v dalších systémech a typech telefonů.


Odborný garant kurzu : Lukáš Gregor


O správu svého času se začal zajímat tehdy, když jej práce na desítkách různorodých projektů nejen zatěžovala, ale také oddalovala od odpočinku, a když si uvědomil, že většinu jeho dne zabírají úkoly, které neměly nic společného s tím, co chtěl doopravdy dělat. Nejprve se naučil používat metodu GTD, aby následně již ve fázi zklidněné mysli začal více uvažovat nad svými hodnotami a cíli. Plánování se mu stalo kompasem v jeho životě.


9:00 - 16:00Podobné kurzy: iphone + ipad + manažerské

(Náhodný výběr podobných rekvalifikačních kurzů a školení)
Další podobné kurzy a školení: 2015-03-04 Koučovací styl v manažerské práci [jak plně využít potenciál svých lidí] - Manažerské dovednosti (soft skills), Styl a vizáž - Outward Bound - Česká cesta, spol. s r.o.
Další podobné kurzy a školení: 2015-03-05 Manažerské dovednosti - Vedení, plánování a rozhodování, Řízení podniku a strategické plánování - Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Další podobné kurzy a školení: 2015-03-10 Manažerské účetnictví - Controlling, finační řízení, manažerské účetnictví, Účetnictví obecně - Centrum služeb pro podnikání s.r.o.
Další podobné kurzy a školení: 2015-03-13 MS Excel - manažerské nástroje - Kancelářský software, MS Excel - manažerské nástroje - JUBELA, s.r.o.
Další podobné kurzy a školení: 2015-03-30 Případová studie: Audit podpůrných procesů - Audit, Počítačové a IT kurzy - Český institut interních auditorů, z.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-04-13 Interní audit v mezinárodních organizacích – EU, OSN a Nato, včetně případové studie - Cla, INCOTERMS, INTRASTAT, mezinárodní a zahraniční obchod, Evropské právo - Český institut interních auditorů, z.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-04-14 MANAŽERSKÉ DOVEDNOSTI ANEB JAK VÉST A MOTIVOVAT LIDI K VYŠŠÍM VÝKONŮM - Manažerské dovednosti (soft skills), Komunikace, rétorika, asertivita - 1. VOX a.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-04-20 MANAŽERSKÉ DOVEDNOSTI PRO ŽENY - Manažerské dovednosti (soft skills), Komunikace, rétorika, asertivita - 1. VOX a.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-04-23 Manažerské účetnictví a interní audit - Účetnictví obecně, Controlling, finační řízení, manažerské účetnictví - Český institut interních auditorů, z.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-05-20 MANAŽERSKÉ POHOVORY - Manažerské dovednosti (soft skills), Komunikace, rétorika, asertivita - 1. VOX a.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-06-02 MANAŽERSKÉ DOVEDNOSTI ANEB JAK VÉST A MOTIVOVAT LIDI K VYŠŠÍM VÝKONŮM - Manažerské dovednosti (soft skills), Komunikace, rétorika, asertivita - 1. VOX a.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-06-15 KOMPLIKOVANÉ ÚČETNÍ PŘÍPADY PRO NÁROČNÉ - DPH, Daně, Účetnictví obecně - 1. VOX a.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-06-15 Případová studie řízení rizik a interního auditu dle Vašich potřeb - Audit, Řízení projektů a týmů - Český institut interních auditorů, z.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-06-18 Případové studie – audity technické výkonnosti ICT - Audit, Technické kurzy - Český institut interních auditorů, z.s.
Další podobné kurzy a školení: 2015-06-18 Účetní manipulace a jejich včasná detekce a prevence – případové studie firem HP a Olympus - ZMĚNA TERMÍNU! - HP, Komunikace, rétorika, asertivita - Český institut interních auditorů, z.s.

Další termíny jednotlivých školení : školení iphone | školení ipad | školení manažerské (zobrazí termíny školení podle jednotlivého klíčového slova )
... nebo témata jednotlivých kurzů : kurzy iphone | kurzy ipad | kurzy manažerské (zobrazí kurzy seskupené podle jednotlivých témat)
URL kurzuURL kurzu:

Poslední aktualizace: 2014-05-03 08:30:26   © PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o. vzdělávací a poradenský institut - Zlín
 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
Pocitadlo.sk