SADROKARTONAR-Rekvalifikační kurzy, školení, semináře, ... | Hledám rekvalifikační kurzy, školení a nebo semináře - TAB
logo skoleni-kurzy
Přihlásit
Sadrokartonar | do 10 dnů | do 30 dnůHledej kurz, školení
>>  Seznam školení a kurzů podle datumu, tématu a regionu

SKOLENI-KURZY.EU

Na stránkách SKOLENI-KURZY.EU najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku až k počítačovým nebo specializovaným kurzům pro realitní makléře a studia oceňování nemovitostí.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školícího střediska

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru SKOLENI-KURZY.EU a zvyšte počet svých posluchačů.
 
>>   Odběr novinek >>   RSS Nové kurzy >>   Statistika >>   Mapa témat kurzů >>   Sitemap.xml >>   Seznam kurzů >>   Webináře, e-Learning >>   Seznam článků >>   Seznam podtémat >>   Zprávy a vzdělávání >>   Kurzy na Říjen >>   Kurzy na Listopad >>   Kurzy pro vybrané účetní>>   Kurzy pro realitní kancelář>>   Kurzy pro manažery >>   SLEVY >>   Právě objednané kurzy >>   Pronájem učeben >>   Affiliate program
PŮJČOVNA-PRONÁJEM.cz
 

Náhodný kurz/školení


Změny v účetních a daňových předpisech - DEMOS - Pragoeduca, a.s.
Cílová skupina :Je Vaše společnost připravena na veškeré změny v oblasti daní a účetnictví ?Kurz je určen pracovníkům ekonomických, účetních, finančních úseků společností, daňovým poradcům, auditorům a všem ostatním zájemcům.Zaměření :Po absolvování kurzu budete mít celkový přehled o změnách v účetních a daňových souvislostech,   ušetříte množství času stráveného nad odbornými články a publikacemi,   oceníte množství příkladů aplikace novinek.   Program školení :• Zákon o daních z příjmů (osvobození od daně, paušální výdaje u fyzických osob, příjmy a výdaje spolupracujících osob, sleva na dani u poplatníků starobních důchodců, nové definice, změny u základu daně a daňových - nedaňových nákladů, daňové zvýhodnění za děti atd.).• Zákon o rezervách (opravné položky k pohledávkám).• Zákon o dani z přidané hodnoty (sazby daně, plnění vybraných daňových povinností prostředni

^

 
 


 

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Keywords:


SADROKARTONAR Rekvalifikační kurzy, školení, semináře, ... | Hledám rekvalifikační kurzy, školení a nebo semináře TAB
Rekvalifikační kurzy/kursy, školení, semináře, studium, ...

 
Výpis kurzů # sadrokartonar - region: Celá ČR
Hledat kurz, školení, seminář, ...


Pouze akreditovaný kurz (rekvalifikační kurz) # [neoznačeno] - všechny kurzy/školení


Nalezeno celkem : 0 kurzů

... nebo zobrazit jednotlivé kurzy Sadrokartonar # s podrobnějším popisem termínů (třídění podle relevance) | krátkým popisem (třídění podle termínu) | pouze název kurzu bez popisu (třídění podle termínu)


Sadrokartonar - výpis kurzů


Termín kurzu
& Místo konání
Název & popis kurzu/školení
sadrokartonar
Akreditovaný (rekvalifikační) kurz...žádný kurz nenalezen...    :-(

[sadrokartonar] Nenašli jste kurz, školení, studium a/nebo seminář ?


Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu, školení, semináři a/nebo rekvalifikaci a my ji zveřejníme na stránkách serveru ŠKOLENÍ-KURZY.EU. Možnost odpovědět na danou poptávku mají pouze registrované školící firmy na serveru ŠKOLENÍ-KURZY.EU.

Veškeré nabídky Vám budem přeposílat, nikdo nedostane Váš email - zamezení spamu. Jestliže chcete zveřejnit email, napište ho do textu poptávky.

Tato služba je ZDARMA - bude nám ctí, jestliže uspokojíme Vaši poptávku po vzdělání, kurzech, školení a/nebo rekvalifikaci

>> Kontaktní formulář na zadání poptávky školení, kurzu a/nebo semináře


 


sadrokartonar :
...URL této stránky: http://www.skoleni-kurzy.eu/index.php?hledat=sadrokartonar&akce=hledat_skoleni&rekvalifikcni=0&kraj=0&strana=1&den=0&mesic_rok=&typ=TAB | všechny kurzy/školení
...Termíny kurzů:http://www.skoleni-kurzy.eu/terminy_kurzu_skoleni_sadrokartonar.html | hledá pouze v termínech

RSS feedRSS - nové kurzy a školení   Nechte si posílat novinky a nové kurzy a/nebo školení prostřednictvím našich zdrojů RSS/Feed (Co to je RSS najdete zde - bez registrace)
  • sadrokartonar Zdroj RSS/Feed pro vyhledání kurzů pouze v názvu (vrací nové termíny kurzů/školení)
  • sadrokartonar Zdroj RSS/Feed pro vyhledání kurzů v názvu a v popisu kurzu (vrací nové termíny kurzů/školení)


Z libovolného vyhledávacího dotazu, který zadáte do vyhledávacího políčka, si můžete vytvořit RSS kanál, který si vložíte do své RSS čtečky a můžete sledovat nejnovější kurzy a dokumenty v katalogu, odpovídající danému dotazu.
 

Poslední hledané kurzy a/nebo školení


rekvalifikace učitel mateřské školy , ZZS řidič , Pečovatel pečovatelka o děti ve věku od 0 do 15 let rekvalifikace , it-tester , Pečovatel/pečovatelka o děti ve věku od 0 do 15 let - rekvalifikace , Instruktor bojového , bojová umění , Wellness praktik , svářecký kurz , lízání kundy , projektant elektro , souii-lenka , mudr bechyně lymfodrenáž , rekvakifikační kurzy placené úřadem práce , pedagogické minimum Karlovy Vary , Permanentní prodlužování doplňkový , kovářský kurz , specializace aro jip , specializace aro jip , dezain , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení


^


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
Pocitadlo.sk