logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: UCETNICTVI STRANA 3
JAK POROZUMET UCETNIM VYKAZUM


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
Kurzy # ucetnictvi
 

Sponzorované odkazy:

 

Náhodný kurz/školení


Testování mobilních aplikací - ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Školení je zaměřeno na testování mobilních aplikací na android a ios platformě Je koncipováno jako praktická výměna znalostí, tipů a triků, které testeři při testování na těchto platformách využijí. Tento kurz lze v případě zájmu zaměřit a koncipovat nejen na testery, ale i analytiky a vývojáře.

 
  

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení # ucetnictvi

RSS RSS aktuality pro nové kurzy: UCETNICTVI<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 12 | 15| >>

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Daňově uznatelné/neuznatelné náklady - jak předejít problémům při finanční kontrole 12.04.2016 Praha 1 Podobné kurzy Naučte se správně stanovit základ daně a daňovou povinnost Problematice daňových nákladů je třeba věnovat patřičnou pozornost. Správné stanovení základu daně je důležité pro následné určení daňové povinnosti účetní jednotky. 12.04.2016 - 12.04.2016; v čase 09:00 - 17:00 Počet dní: 1Počet dní: U Půjčovny 2 11000 Praha 1 - - - - - 2990 Kč bez DPH
DAŇOVÝ PROFESIONÁL® – KOMPLETNĚ 22.02.2016 Praha Podobné kurzy Semináře cyklu jsou zaměřeny na výklad a procvičování daňových zákonů a souvisejících předpisů v praxi. Velká péče je věnována modelovým příkladům, které budete řešit pod dohledem lektorů. Vysoce odborný cyklus seminářů je určen zkušeným daňovým poradcům, auditorům, účetním a ekonomům, soudním znalcům v oblasti ekonomie a všem ostatním, kteří bez průběžného odborného vzdělávání nemohou kvalitně vykonávat praxi. Vhodný je rovněž pro každého, kdo se chce stát daňovým poradcem a být
DAŇOVÝ PROFESIONÁL® – POVINNÝ CYKLUS K ZÍSKÁNÍ MEZINÁRODNÍHO CERTIFIKÁTU IES 22.02.2016 Praha Podobné kurzy Volný cyklus seminářů je zaměřen na výklad a procvičování daňových zákonů a souvisejících předpisů v praxi. Velká péče je věnována modelovým příkladům, které budete řešit pod dohledem lektorů. Cyklus seminářů je určen zkušeným daňovým poradcům, auditorům, účetním a ekonomům, soudním znalcům v oblasti ekonomie a všem ostatním, kteří bez průběžného odborného vzdělávání nemohou kvalitně vykonávat praxi. Vhodný je rovněž pro každého, kdo se chce stát daňovým poradcem a být dobře připraven
Daňový řád pro účetní 2016 s ohledem na povinnou elektronickou komunikaci (on-line kurz) Únor 2016 online Podobné kurzy Cílem webináře je seznámit posluchače s povinnostmi ale i vyplývajícími z daňového řádu. Objasnit základy elektronické komunikace se státní správou. Účetním a pracovníkům ekonomických oddělení.
DAŇOVÝ ŘÁD, DAŇOVÝ SYSTÉM ČR – POJMY A DEFINICE 05.04.2016 Praha Podobné kurzy Po absolvování semináře se budete umět orientovat v aktuálním daňovém procesu a získáte přehled o připravovaných změnách. * • daňový systém ČR – pojmy a definice, • základní schéma daňového procesu, • základní zásady správy daní, • osoby zúčastněné na správě daní, podmínky zmocnění a j Seminář je určen daňovým poradcům, auditorům, účetním a ekonomům, soudním znalcům v oblasti ekonomie a všem ostatním, kteří bez průběžného odborného vzdělávání nemohou kvalitně vykonávat praxi.
Delegát cestovní kanceláře s praxí - rekvalifikace - akreditace MŠMT ČR 01.04.2016 Ostrava Podobné kurzy Akreditace MŠMT ČR. Kurz je určen pro zájemce, kteří chtějí pracovat v cestovním ruchu na pozici místního zástupce – delegáta. Rekvalifikace je organizována ve spolupráci s cestovní kanceláří. Profil absolventa: Kurz je určen pro zájemce, kteří chtějí pracovat v cestovním ruchu na pozici místního zástupce - delegáta.
Delegát pro cestovní kancelář - rekvalifikační kurz 15.02.2016 Praha 2 Podobné kurzy Jedná se velmi kvalitní odborný kurz, který Vás připraví na práci delegáta. Delegát - místní zástupce je pověřeným zástupcem cestovní kanceláře v místě pobytu [nejčastěji u moře, na horách, ale i v rekreačních oblastech atd]. • Dolní věková hranice: pro nástup do kurzu cca 17,5 roku, v den vykonání zkoušky je podmínkou dosažení věku 18 let. • Horní věková hranice: není určena, závisí jen na zdravotních možnostech každého delegáta, práci delegáta vykonává mnoho čiperných seniorů.
DERIVÁTY V ÚČETNICTVÍ PODNIKATELŮ V PŘÍKLADECH 11.03.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři získáte znalosti v oblasti účetního výkaznictví derivátových kontraktů, které firma sjednává jak za účelem zajištění, tak i za účelem spekulace. Rovněž jsou vysvětleny základní principy zajišťovacího účetnictví. Seminář je určen pro ekonomy, účetní, finanční manažery, kteří se zabývají danou problematikou.
DLOUHODOBÝ HMOTNÝ A NEHMOTNÝ MAJETEK 26.02.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se seznámíte s problematikou dlouhodobého nehmotného a hmotného majetku účetní jednotky. * Kompletní problémy účetní a daňové legislativy týkající se hmotného a nehmotného majetku, zejména ve vazbě na praktické problémy, které mohou účetní jednotku potkat. Seminář je určen pracovníkům účtárny, ekonomům, technikům, kteří chtějí dobře spolupracovat s účetními a jsou si vědomi odpovědnosti před finančním úřadem.
DLOUHODOBÝ HMOTNÝ MAJETEK, ZÁSOBY, SKLADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ, NEDOKONČENÁ VÝROBA – ZMĚNY PRO ROK 2016 11.04.2016 Praha Podobné kurzy Po absolvování semináře budete vědět, jak správně postupovat při oceňování zásob a dlouhodobého hmotného majetku, jak evidovat a odpisovat majetek, účtovat zásoby. Budete si umět poradit s problematikou nedokončené výroby. Seminář je určen pro účetní, pracovníky účetních a poradenských firem a pro ekonomické pracovníky.
DLOUHODOBÝ MAJETEK - komplikované problémy v příkladech 20.06.2016 Praha Podobné kurzy Cíl: Pozornost bude věnována hmotnému a nehmotnému majetku z hlediska účetních a daňových předpisů účinných pro rok 2016 – případně změnám vyplývajícím z posledních novel zákona o daních z příjmů. Obsah: Dlouhodobý hmotný a dlouhodobý nehmotný majetek z pohledu účetních předpisů * Dlo - 2 300 Kč (s DPH 2 783 Kč) v ceně studijní materiály, občerstveníKč - CZK 9 - 14 h.
DLOUHODOBÝ MAJETEK A JEHO ODPISOVÁNÍ U VYBRANÝCH ÚČETNÍCH JEDNOTEK 26.04.2016 Praha Podobné kurzy Seznámíte se s platnou metodikou a získáte souhrnný přehled o úpravě oblasti dlouhodobého majetku v účetnictví. Určení charakteru a druhu dlouhodobého majetku, výklad souvisejících platných předpisů a jejich změn, zavedení nebo úprava metody odpisování ve vybraných účetních jednotkách, metodika účt Pracovníkům ekonomických, majetkových a případně dalších útvarů nepodnikatelské sféry – OSS, SF, ÚSC, PO.
DLOUHODOBÝ MAJETEK PRO POKROČILÉ v příkladech - účetní a daňový aspekt 14.04.2016 Praha Podobné kurzy Určeno pro ekonomy, finanční a majetkové účetní. Obsah: * Právní úprava dlouhodobého majetku * Dlouhodobý hmotný majetek * Dlouhodobý nehmotný majetek * Drobný dlouhodobý hmotný a nehmotný majetek * Pořízení dlouhodobého majetku * Ocenění dlouhodobého majetku * Opravy v - 2 700 Kč (s DPH 3 267 Kč) v ceně studijní materiály, občerstvení, obědKč - CZK 9 - 17 h. (oběd).
DLOUHODOBÝ MAJETEK pro začátečníky od A až do Z - 2denní 18.08.2016 Praha Podobné kurzy Určeno pro začátečníky a mírně pokročilé, kteří se chtějí seznámit s problematikou majetku od A až do Z jak účetně, tak i daňově. Obsah: 1. - 7 500 Kč (s DPH 9 075 Kč) v ceně studijní materiály, občerstvení, obědKč - CZK 9 - 16 h. (oběd).
Dlouhodobý majetek v Microsoft Dynamics NAV 2013 (MOC80434) 14.03.2016 Praha Podobné kurzy Tento jednodenní instruktorem vedený kurz poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné ke zvládnutí všech aspektů modulu dlouhodobého majetku (Fixed Assets) v Microsoft Dynamics NAV 2013. Kurz ukazuje založení dlouhodobého majetku a provádění široké škály operací, jako je například reklasifik Modul 1 - Založení dlouhodobého majetku - základní principy, založení, karta majetku, duplikace, kopírování¨Modul 2 - Transakce dlouhodobého majetku - deníky, nákup, opravy, úpravy, odpisyModul 3 - Reklasifikace dlouhodobého majetku - přesun, kombinování, likvidace, částečná likvidaceModul 4 - Údržb
Dlouhodobý majetek v účetnictví vybraných účetních jednotek - některé širší účetní souvislosti 10.05.2016 Praha Podobné kurzy Obsah semináře: * Některá základní teoretická účetní východiska aplikovaná v oblasti DM * Zopakování nejnovějších úprav v účetní legislativě v oblasti DM, včetně úprav vyplývajících z nového občanského zákoníku: - Zákon o účetnictví po novele od ledna 2016 - Nov 10.05.2016; 9.00 - cca 16.00 - 2490Kč (cena kurzu včetně DPH) - 2057
Dlouhodobý stres – když tělo volá o pomoc 17.03.2016 Praha Podobné kurzy MÍSTO: SMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1   PŘEDNÁŠÍ: Adriana Chytilová (praktická a psychosomatická lékařka)   POZNÁMKA: V ceně semináře jsou podkladové materiály a celodenní občerstvení. Každý účastník obdrží na konci se MÍSTO:SMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1 PŘEDNÁŠÍ:Adriana Chytilová (praktická a psychosomatická lékařka) POZNÁMKA:V ceně semináře jsou podkladové materiály a celodenní občerstvení. Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o absolvování.
Dluhopisy - daňové a účetní aspekty 15.04.2016 Praha 1 Podobné kurzy Naučte se vše, co potřebujete vědět o zdanění a účtování dluhopisů Dluhopis se stává stále atraktivnějším nástrojem financování. V tomto kurzu se naučíte, jak funguje cash flow dluhopisu a jak ho zaúčtovat. 15.04.2016 - 15.04.2016; v čase 09:00 - 17:00 Počet dní: 1Počet dní: U Půjčovny 2 11000 Praha 1 - - - - - 1990 Kč bez DPH
DODACÍ DOLOŽKY INCOTERMS 2010 22.03.2016 Praha Podobné kurzy Po absolování semináře budete umět definovat jednotlivé dodací doložky INCOTERMS 2010 s vymezením hlavních odlišností proti dodacím doložkám 2000, budete schopni správně používat dodací doložky INCOTERMS 2010 a identifikovat obchodněprávní rizika při jejich použití. Budete mít přehled o pravidlech Seminář je určen pracovníkům nákupních a prodejních oddělení, logistických a ekonomických útvarů a celním deklarantům, kteří potřebují získat základní či prohloubit si dosavadní informace v dané problematice.
DOKLADY PŘI DOVOZU A VÝVOZU ZBOŽÍ 08.04.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se seznámíte s nejčastějšími doklady používanými při dovozu zboží, jejich účelem a použitím. * • proces celního řízení při dovozu a vývozu zboží, • celní doklady při dovozu a vývozu zboží (celní prohlášení, doprovodné doklady apod. Seminář je určen pracovníkům společností zabývajících se zahraničním obchodem, kteří se podílejí na realizaci dovozních a vývozních operací.
DPH - promítnutí do účetnictví a posouzení z hlediska daně z příjmů 29.02.2016 Praha Podobné kurzy Určeno pro ekonomy a finanční účetní. Cíl: Výklad právní úpravy daně z přidané hodnoty s promítnutím do účetnictví a posouzení některých operací z hlediska daně z příjmů. - 2 700 Kč (s DPH 3 267 Kč) v ceně studijní materiály, občerstveníKč - CZK 9 - 14 h.
DPH - změny v návaznosti na účetnictví 12.02.2016 Praha Podobné kurzy Obsah: * Na tomto semináři se účastníci seznámí především s aktuální legislativou v oblasti DPH, kterou k datu uzávěrky katalogu není možné předpokládat * V rámci semináře budou zařazeny: * Novela zákona o DPH s účinností od 1. 1. Obsah: * Na tomto semináři se účastníci seznámí především s aktuální legislativou v oblasti DPH, kterou k datu uzávěrky katalogu není možné předpokládat* V rámci semináře budou zařazeny:* Novela zákona o DPH s účinností od 1. 1.
DPH A ÚČTOVÁNÍ V CESTOVNÍM RUCHU 17.02.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se budete věnovat daňové a účetní problematice incomingových a outgoingových cestovních kanceláří. Budete mít prostor pro dotazy a diskuzi. Seminář je určen pro zástupce cestovních kanceláří a cestovních agentur, daňové poradce, účetní specialisty a všechny ostatní, kteří se o danou problematiku zajímají.
DPH nejčastější chyby a praktické příklady (záznam on-line) Únor 2016 online Podobné kurzy Neuvedeno * Předmět daně, nejčastější omyly, plnění, která nejsou předmětem daně (např. manka a škody) • DUZP-dodání zboží a poskytování služeb včetně speciálních případů (komisionářská smlouva, přeúčtování, bezúplatná plnění) • místo plnění, zejména u služeb • základ daně, položky zahrnované d URČENO: Daňovým poradcům, účetním, finančním poradcům, podnikatelům a finančním manažerům. PŘÍNOS: Cílem semináře je seznámit účastníky se základními změnami v DPH v roce 2015 ve vazbě na novely zákona o DPH a přímo účinné prováděcí nařízení EU.
DPH PŘI OBCHODU MEZI ČLENSKÝMI STÁTY EU A S TŘETÍMI ZEMĚMI 02.03.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se seznámíte s aktuální podobou uplatňování DPH ve vztahu k EU a třetím zemím. * • dodání zboží plátcem do jiných členských států a třetích zemí včetně konsignačních skladů, • pořízení zboží plátcem z jiného členského státu do jiného členského státu a místo plnění podle § 11, Seminář je určen daňovým poradcům, auditorům, účetním a ekonomům, soudním znalcům v oblasti ekonomie a všem ostatním, kteří bez průběžného odborného vzdělávání nemohou kvalitně vykonávat praxi.
DPH PŘI OBCHODU MEZI ČLENSKÝMI STÁTY EU A S TŘETÍMI ZEMĚMI V ROCE 2016 27.04.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři získáte hlubší vhled do problematiky uplatňování DPH mezi členskými státy EU a s třetími zeměmi. Budete mít prostor pro diskuzi. Seminář je určen pro zkušené daňové poradce, účetní, pracovníky ekonomických útvarů.
DPH PŘI OBCHODU MEZI ČLENSKÝMI STÁTY EU A S TŘETÍMI ZEMĚMI V ROCE 2016 – PRO ZAČÍNAJÍCÍ 19.07.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se seznámíte se základy uplatňování DPH mezi členskými státy EU a s třetími zeměmi. * • dodání zboží plátcem do jiných členských států a třetích zemí včetně konsignačních skladů, • pořízení zboží plátcem z jiného členského státu do jiného členského státu a místo plnění podle § 11 Seminář je určen pro účetní, podnikatele a budoucí daňové poradce.
DPH U DOVOZU A VÝVOZU ZBOŽÍ 14.06.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se dozvíte o vzájemných souvislostech správné aplikace celních předpisů na uplatnění osovobození vývozu zboží od DPH a na uplatnění DPH z dovezeného zboží. * DPH PŘI VÝVOZU ZBOŽÍ: Definice vývozu zboží z pohledu celních předpisů • definice vývozu zboží coby předmětu daně dle zákona Pracovníkům pověřeným uplatňováním DPH ve firmách realizujících dovozy a vývozy zboží případně celním deklarantům, kteří potřebují získat informace o souvislostech celních předpisů a zákona o DPH.
DPH V PŘÍKLADECH – WORKSHOP 29.04.2016 Praha Podobné kurzy Na příkladech z praxe se seznámíte s problematickými okruhy zákona o DPH. * • aktuální stav legislativy, vazba na předpisy EU, • počítání obratu na příkladech, registrační povinnosti, • intrakomunitární plnění – operace se zbožím, řetězové obchody na příkladech, třístranný obchod – příkla Seminář je určen pro zkušené daňové poradce, účetní, pracovníky ekonomických útvarů a podnikatele.
DPH V PŘÍKLADECH – WORKSHOP – PRO ZAČÍNAJÍCÍ 20.07.2016 Praha Podobné kurzy Na workshopu si procvičíte uplatňování DPH na praktických příkladech. * • aktuální stav legislativy, vazba na předpisy EU, • počítání obratu na příkladech, registrační povinnosti, • intrakomunitární plnění – operace se zbožím, řetězové obchody na příkladech, třístranný obchod – příklady, Seminář je určen pro účetní, podnikatele a budoucí daňové poradce.
DPH v roce 2015 (záznam on-line) Únor 2016 online Podobné kurzy Neuvedeno * Předmět daně, možnost volby • uplatňování Občanského zákoníku v DPH • uplatňování zákona o korporacích v DPH • obrat pro registraci • stavební pozemek • nemovité věci a jejich dodání a sazby daně • právo stavby • osoba povinná k dani • osoba identifikovaná a plátce • sankce za neregi URČENO: On-line kurz je určen pro daňové poradce, auditory, účetní, finanční poradce, podnikatele, finanční manažery a pro další zkušené odborníky z oblasti uplatňování DPH. PŘÍNOS: Cílem on-line kurzu je seznámit účastníky s novinkami a změnami v oblasti DPH pro rok 2015.
DPH v tuzemsku 2014, 2015 (záznam on-line) Únor 2016 online Podobné kurzy Neuvedeno * Legislativní rámec- základní informace o aktuálním stavu národní a evropské legislativy v oblasti DPH • změny ve vymezení daňových subjektů ve vazbě na občanský zákoník pro rok 2014 • registrace plátců daně a identifikovaných osob v roce 2014, nesnížení obratu pod 1 mil Kč • aktuální URČENO: Ekonomům, podnikatelům, účetním, daňovým poradcům, auditorům, apod. PŘÍNOS: Cílem webináře je připravit posluchače na zavedení nové úpravy DPH, která má řadu dopadů do běžné praxe podnikatelů a neziskových organizací.
DPH – NEJČASTĚJŠÍ CHYBY 01.06.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se naučíte identifikovat hlavní oblasti, ve kterých dochází k chybám. Získáte návod, jak se jich vyvarovat. Seminář je určen podnikatelům, účetním, poradcům a dalším zájemcům z řad vedení podniků.
DŮCHODOVÉ POJIŠTĚNÍ A EVIDENČNÍ LISTY pro začínající mzdové účetní 20.04.2016 Praha Podobné kurzy Cíl: Účastníci semináře získají přehled o základních institutech zákona o důchodovém pojištění (zákon č. 155 - 1995 Sb. - 1 900 Kč (s DPH 2 299 Kč) v ceně studijní materiály, občerstveníKč - CZK 9 - 13 h.
DŮCHODOVÉ POJIŠTĚNÍ v roce 2016 15.02.2016 Praha Podobné kurzy Cíl: Seminář je zaměřen na výklad všech posledních změn právní úpravy v oblasti důchodového pojištění. Pozornost bude věnována rovněž aktualitám v povinnostech zaměstnavatelů v oblasti důchodového pojištění i situacím, v nichž se v praxi nejčastěji chybuje. Cíl: Seminář je zaměřen na výklad všech posledních změn právní úpravy v oblasti důchodového pojištění. Pozornost bude věnována rovněž aktualitám v povinnostech zaměstnavatelů v oblasti důchodového pojištění i situacím, v nichž se v praxi nejčastěji chybuje.
Důchodové pojištění v roce 2017 18.10.2016 Praha Podobné kurzy Cílová skupina :Víte, jak budou zaměstnavatelé plnit své povinnosti v důchodovém pojištění v roce 2017? Víte, jak je důležité uvážit vhodnost data přiznání důchodu? - 1890 Kč + DPH 21% Kč - CZK 18.10.2016 - 18.10.2016; 9:00 - 13:00
DŮCHODOVÉ POJIŠTĚNÍ, VEDENÍ EVIDENČNÍCH LISTŮ 24.05.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se seznámíte s aktuálními praktikami důchodového pojištění a vedením ELDP. * PŘIPOMENUTÍ POSLEDNÍCH ZMĚN PŘIJATÝCH V OBLASTI DŮCHODOVÉHO POJIŠTĚNÍ: • okruh pojištěných osob podle právního stavu účinného v roce 2016, • druhy důchodů a jejich výše, • vzorový příklad výpočtu Seminář je určen mzdovým účetním, personalistům a těm, kteří se připravují na provedení mzdového auditu.
Efektivní kalkulace nákladů - strategické nástroje nákladového řízení 21.04.2016 Praha 1 Podobné kurzy Naučte se sestavovat kalkulace podnikových nákladů Řídit firemní náklady efektivně neznamená jen ušetřit, kde se dá. Poznejte strategické nástroje nákladového řízení, zorientujte se v členění nákladů a naučte se je správně přiřadit k podnikovým výkonům. 21.04.2016 - 21.04.2016; v čase 09:00 - 17:00 Počet dní: 1Počet dní: U Půjčovny 2 11000 Praha 1 - - - - - 2990 Kč bez DPH
EKONOMICKÁ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ 24.06.2016 Praha Podobné kurzy Kurz je zaměřen především na problematiku povinností a práv pronajímatele a nájemce (fyzické osoby – občana) dle právní úpravy občanského zákoníku. Po ukončení kurzu se budete umět orientovat v nájemních vztazích, problematice vyúčtování služeb a zdaňování příjmů z pronájmu, vše v souvislosti Kurz je určen majitelům bytových domů s bytovými nebo nebytovými prostory, které pronajímají nebo správcům těchto nemovitostí.
EKONOMICKÉ A ÚČETNÍ MINIMUM PRO NEÚČETNÍ PROFESE (záznam DVD) Únor 2016 online Podobné kurzy Neuvedeno * Vysvětlení základních ekonomických principů a postupů z hlediska daní a účetnictví, potřebných pro běžnou praxi obchodních společností • výsledek hospodaření pohledem účetnictví (základní orientace v účetní osnově a sestavách účetní závěrky) • účetní principy, náležitosti účetních do URČENO: Seminář je určen pro každého, kterému není oblast daní a účetnictví tou hlavní anebo s danou problematikou začíná a potřebuje se v ní lépe zorientovat. PŘÍNOS: Cílem webináře je vysvětlení základních ekonomických principů a postupů z hlediska daní a účetnictví, potřebných pro běžnou praxi

<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 12 | 15| >>Školení - Kurzy # ucetnictvi

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královehradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # ucetnictvi

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |

 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení


Karel Jurka
*** předseda Komise sociální a Komise pro výchovu a vzdělávání
vzdělávání | 2016-02-11 20:33:15 
Články:Vzdělávání dospělích  Mýty a fakta o společném vzdělávání - vzdělávání
Články:Vzdělávání dospělích  Vladimír Foist z Ligy komunitních škol ke společnému vzdělávání - vzdělávání
Články:Vzdělávání dospělích  Měnová kalkulačka EXCHANGE srovnání kurzů nákupu - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy měn kurzovní lístek ČNB kurz eura převodník měn - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Pozvánka na konferenci ILIDE 2016 - vzdělávání
Články:Vzdělávání dospělích  Pozvánka na seminář Internetové a mobilní aplikace pro kulturní dědictví a cestovní ruch - seminář
Články:Vzdělávání dospělích  Novinky které zpestří zimní dny - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Pro zajemce o studium bezpecnosti prace - studium
Články:Vzdělávání dospělích  Android™ Application Development - školení


Nalezeno celkem : 2299 zpráv | aktualizace každou hodinu 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2016 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Linux Red Hat Cluster Suite v květnu 2016 - Praha