logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: UCETNICTVI STRANA 3
JAK POROZUMET UCETNIM VYKAZUM


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
Kurzy # ucetnictvi
 

Sponzorované odkazy:

 

Náhodný kurz/školení


Programátor CNC strojů certifikovaný rekvalifikační kurz - JUBELA, s.r.o.
Po absolvování kurzu bude absolvent znát práci s touto technologií - bude umět programovat a obsluhovat číslicově ří¬zené stroje. Naučí se sestavovat řídící programy pro číslicově řízené obráběcí stroje, umí navrhovat a sestavovat technologické postupy a výrobní programy.

^

 
  

--- Žádné poslední navštívené kurzy nejsou nalezeny, asi máte zakázané Cookies ---
 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení # ucetnictvi

RSS RSS aktuality pro nové kurzy: UCETNICTVI<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 10 | 12| >>

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
EKONOMICKÁ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ 02.11.2016 Praha Podobné kurzy Z jakých důvodů může dát pronajímatel výpověď nájemci dle NOZ? Jaké jsou zákonné lhůty pro vyúčtování služeb a sankce při nedodržení? Kurz je určen majitelům bytových domů s bytovými nebo nebytovými prostory, které pronajímají.
EKONOMICKÉ A ÚČETNÍ MINIMUM PRO NEÚČETNÍ PROFESE (záznam DVD) Říjen 2016 online Podobné kurzy Neuvedeno * Vysvětlení základních ekonomických principů a postupů z hlediska daní a účetnictví, potřebných pro běžnou praxi obchodních společností • výsledek hospodaření pohledem účetnictví (základní orientace v účetní osnově a sestavách účetní závěrky) • účetní principy, náležitosti účetn URČENO: Seminář je určen pro každého, kterému není oblast daní a účetnictví tou hlavní anebo s danou problematikou začíná a potřebuje se v ní lépe zorientovat. PŘÍNOS: Cílem webináře je vysvětlení základních ekonomických principů a postupů z hlediska daní a účetnictví, potřebných pro běžnou praxi
EKONOMICKÉ A ÚČETNÍ MINIMUM PRO NEÚČETNÍ PROFESE (záznam on-line) Říjen 2016 online Podobné kurzy Neuvedeno * Vysvětlení základních ekonomických principů a postupů z hlediska daní a účetnictví, potřebných pro běžnou praxi obchodních společností • výsledek hospodaření pohledem účetnictví (základní orientace v účetní osnově a sestavách účetní závěrky) • účetní principy, náležitosti účetn URČENO: Seminář je určen pro každého, kterému není oblast daní a účetnictví tou hlavní anebo s danou problematikou začíná a potřebuje se v ní lépe zorientovat. PŘÍNOS: Cílem webináře je vysvětlení základních ekonomických principů a postupů z hlediska daní a účetnictví, potřebných pro běžnou praxi
EKONOMICKÉ UKAZATELE – CHARAKTERISTIKA A JEJICH VYHODNOCENÍ 01.11.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se naučíte základním dovednostem jak posuzovat minulý, současný a budoucí stav hospodaření účetní jednotky. Pomocí základních ekonomických ukazatelů se naučíte principům vyhodnocování situace účetní jednotky, jejího zdraví, příp. Seminář je určen pro účetní, management, bankovní pracovníky a daňové poradce.
ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB (EET) – ÚČETNÍ A DAŇOVÝ POHLED 11.11.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se seznámíte zejména s pravidly zakotvenými v zákoně č. 112 - 2016 Sb. Seminář je vhodný zejména pro pracovníky ekonomických oddělení, kteří budou metodicky zajišťovat elektronickou evidenci tržeb (EET). Současně je určen i podnikatelům (restauratéři, hoteliéři, prodejci apod.
ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB V NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍCH 15.11.2016 Praha Podobné kurzy Na kurzu se seznámíte se základními pravidly pro evidenci tržeb a jakým způsobem lze tato pravidla aplikovat v neziskovém sektoru. Budou vám vysvětleny vazby mezi hlavní činností, vedlejší činností, podnikáním, veřejnou prospěšností apod. Pracovníkům v neziskových organizacích, popř. poradcům spolupracujícím s neziskovými organizacemi, které zajímá elektronická evidence tržeb.
Elektronická evidence tržeb v praxi pro podnikatele, potenciální plátce DPH a plátce DPH - Vedení účetnictví a semináře nejen v Praze 24.11.2016 Praha 1 Podobné kurzy Cíl semináře : Cílem semináře je seznámit posluchače s praktickým uplatňováním zákona o elektronické evidenci tržeb, který bude spuštěn v 1. 12. Komu je seminář určen: Svým zaměřením je seminář vhodný zejména pro účetní, ekonomy, daňové poradce, manažery, majitelé firem, podnikatelé. Současně osloví všechny podnikatele, kteří poskytují stravovací nebo ubytovací služby a přijímají platby v hotovosti, šeky, stravenkami a obdobnými prostředk
Elektronická evidence tržeb v roce 2016 (záznam on-line) Říjen 2016 online Podobné kurzy Neuvedeno * • kdo a od kdy musí evidovat tržby, • co to je - Evidovaná tržba, • co vše je zahrnuto pod evidenci tržeb, • výjimky z evidence tržeb, • změny v DPH a v dani z příjmů v souvislosti s EET, • evidence tržeb u neziskových subjektů, • subjekty vyloučen URČENO: Podnikatelům, účetním a neziskovým subjektům. PŘÍNOS: Cílem webináře je seznámit uživatele s novou povinností, týkající se evidence tržeb.
Elektronická evidence tržeb [EET] 03.11.2016 Pardubice Podobné kurzy Elektronická evidence tržeb [EET] Co zákon o EET upravuje a na koho se vztahuje Které tržby a za jakých zákonných podmínek do elektronické evidence spadají Evidování tržeb v běžném a zjednodušeném režimu Podmínky pro evidování tržeb ve zjednodušeném režimu Evidování tržeb v případě zastoupení Tržby, které js
ELEKTRONICKÁ FAKTURACE a využití elektronického podpisu v účetnictví 10.11.2016 Praha Podobné kurzy Určeno pro odborné pracovníky, kteří se chtějí seznámit souhrnně s problematikou elektronické fakturace, využitím elektronického podpisu v účetnictví a využitím ICT v účetnictví obecně (např. elektronický oběh účetních dokladů a jejich archivace, možnosti elektronické komunikace s úřady, zřiz - 3 400 Kč (s DPH 4 114 Kč) v ceně studijní materiály, občerstvení, obědKč - CZK 9 - 16 h. (oběd).
Elektronická komunikace se státní správou 2015–2016 (záznam on-line) Říjen 2016 online Podobné kurzy Neuvedeno * • Jak se vybavit na elektronickou komunikaci? • Co to je - elektronicky? URČENO: Podnikatelům, účetním a pracovníkům ekonomických oddělení. PŘÍNOS: Cílem webináře je seznámit posluchače se současným stavem povinné elektronické komunikace i vzhledem ke změnám v roce 2015.
EVIDENČNÍ LISTY DŮCHODOVÉHO POJIŠTĚNÍ v roce 2017 - aktuality 15.02.2017 Praha Podobné kurzy Cíl: Účastníci budou seznámeni se zásadami platnými pro vedení a odesílání ELDP v roce 2017. S pomocí vzorových příkladů budou účastníci upozorněni na situace, při nichž zaměstnavatelé při vyplňování ELDP nejčastěji chybují. - 1 900 Kč (s DPH 2 299 Kč) v ceně studijní materiály, občerstveníKč - CZK 9 - 13 h.
FAKTURA – KOMPLEXNĚ NA PŘÍKLADECH Z PRAXE A NÁLEŽITOSTI DAŇOVÝCH DOKLADŮ 05.12.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se seznámíte s platnou právní úpravou náležitostí daňových dokladů tak, abyste uměli zachytit chybně vystavené daňové doklady. Seznámíte se se změnami, které nastaly při vystavování, zpracování a úschově daňových dokladů ve vazbě na daňové zákony, zejména na zákon o DPH. Pracovníkům finančních účtáren, fakturantům a dalším, kteří se pracovně setkávají s fakturami a daňovými doklady.
FAKTURACE s vazbou na náležitosti účetních a daňových dokladů 24.02.2017 Praha Podobné kurzy Určeno pro všechny pracovníky, kteří vystavují, přijímají, zpracovávají, účtují doklady při fakturaci. Cíl: Seznámení s postupy a povinnými doklady při fakturaci v rámci tuzemska, EU i mimo EU. - 2 300 Kč (s DPH 2 783 Kč) v ceně studijní materiály, občerstveníKč - CZK 9 - 14 h.
FAKTURACE A DPH PRO ZAČÍNAJÍCÍ 27.10.2016 Praha Podobné kurzy Po absolvování semináře budete kompetentní vystavovat samostatně daňové doklady s DPH s místem plnění v tuzemsku. Pro získání přehledu o problematice přeshraničního obchodu a vystavování daňových dokladů doporučujeme vzhledem k náročnosti tématu absolvovat samostatný kurz od společnosti 1. Seminář je určen podnikatelům, plátcům DPH a ekonomickým pracovníkům, kteří pracují s daňovými doklady a potřebují se orientovat v aktuální legislativě zákona o DPH v rozsahu této problematiky. Seminář je také vhodný jako příprava na pracovní pozici fakturant.
Fakturace v praxi - online kurz Říjen 2016 Podobné kurzy Osvědčení o absolvování kurzu * Kurz si přizpůsobíte podle Vašich časových možností. Kurz probíhá přes internet a na jeho splnění máte půl roku. Kurz si přizpůsobíte podle Vašich časových možností. Kurz probíhá přes internet a na jeho splnění máte půl roku.
Fakturace v praxi - skype (individuální) Říjen 2016 online Podobné kurzy Osvědčení o absolvování kurzu * „Milý, velice srozumitelný přístup. Jsem velice spokojena s lektorkou, průběhem kurzu . - 1399Kč Dle dohody - - 1399Kč * [individuální výuka - termín kurzu po vzájemné dohodě]
Finanční a investiční controlling - mějte ziskovost podniku pod dohledem 08.12.2016 Praha 1 Podobné kurzy Veďte svou firmu po finanční a investiční stránce správným směrem Úspěšné vedení firmy znamená schopnost vidět souvislosti – a to i v oblasti finančního plánování a řízení, nákladů či investic. Rozšiřte své znalosti ze světa financí o problematiku finančního, nákladového, i investič 08.12.2016 - 09.12.2016; v čase 09:00 - 17:00 Počet dní: 2 Počet dní: U Půjčovny 2 11000 Praha 1 - - - - - 5990 Kč bez DPH
Finanční analýza a controlling 26.10.2016 Praha 8 Podobné kurzy Posouzení finančního zdraví podniku je důležitým faktorem. Pro správné stanovení všech ukazatelů je třeba pochopit principy finanční analýzy a controllingu. Co mi kurz přinese Naučíte se počítat ukazatele finanční analýzy a interpretovat jejich výsledky. Budete umět používat controlling jako hlavní nástroj pro zajištění finančního zdraví firmy.
Finanční analýza a transferové ceny 08.12.2016 Praha 2 Podobné kurzy Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory. * seminář 16317 8. 12. 2016* ÚROVEŇ Pro všechny úrovně.
FINANČNÍ ANALÝZA – KROK PO KROKU AŽ K SOUHRNNÝM ANALÝZÁM 23.11.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se seznámíte s metodami finanční analýzy jako nástroje, který zkoumá firmu zevnitř, a který pomáhá odhalit slabé a silné stránky společnosti, tzv. finanční zdraví a zároveň umožňujícího na základě zjištěných skutečností navrhnout nejlepší možný směr firmy do budoucnosti. Seminář je určen pro majitele a ředitele firem, pro ekonomické pracovníky na všech úrovních, tj. pro účetní, hlavní účetní, finanční analytiky, kontrolory, finanční manažery a finanční ředitele a také pro pracovníky jiných oblastí, kteří chtějí a potřebují zefektivnit hospodaření svého úseku, odděl
Finanční deriváty - měnové a úrokové deriváty z hlediska obchodu i účetnictví (BEST PRACTICE) 07.12.2016 Praha 1 Podobné kurzy Využijte v praxi finanční deriváty a seznamte se se zajišťovacím účetnictvím Finanční deriváty jsou účinným nástrojem k zajištění různých druhů rizik, v České republice nejčastěji k zajištění měnového rizika. Pokud přicházíte i jen vzdáleně do styku s měnovými a úrokovými deriváty, 07.12.2016 - 07.12.2016; v čase 09:00 - 17:00 Počet dní: 1 Počet dní: U Půjčovny 2 11000 Praha 1 - - - - - 8990 Kč bez DPH
FINANČNÍ KONTROLA A INTERNÍ AUDIT VE VEŘEJNÉ SPRÁVĚ (záznam DVD) Říjen 2016 online Podobné kurzy Neuvedeno * On-line kurz je zaměřen na výklad problematických oblastí a nejasností v činnosti kontroly, poskytuje příklady pro tvorbu pravidel a vnitřních předpisů o kontrole. 1. URČENO: Vedoucím zaměstnancům, pracovníkům zabývajícím se kontrolou a interním auditorům ve veřejné správě a dalších organizacích. PŘÍNOS: Prakticky zaměřený on-line kurz o problematice kontroly.
FINANČNÍ KONTROLA A INTERNÍ AUDIT VE VEŘEJNÉ SPRÁVĚ (záznam on-line) Říjen 2016 online Podobné kurzy Neuvedeno * On-line kurz je zaměřen na výklad problematických oblastí a nejasností v činnosti kontroly, poskytuje příklady pro tvorbu pravidel a vnitřních předpisů o kontrole. 1. URČENO: Vedoucím zaměstnancům, pracovníkům zabývajícím se kontrolou a interním auditorům ve veřejné správě a dalších organizacích. PŘÍNOS: Prakticky zaměřený on-line kurz o problematice kontroly.
FINANČNÍ PLÁN A REPORTING – PRAKTICKÉ RADY A TIPY 28.11.2016 Praha Podobné kurzy Seminář vám poskytne ucelený náhled do procesu sestavení a následného využití finančního plánu pro účely interního rozhodování nebo prodej firmy externímu investorovi. Seznámíte se s procesem reportingu a přístupy k jeho provádění. Seminář je určen pro finanční ředitele, majitele firem, investory, zaměstnance controllingu, případně zaměstnance bank, private equity fondů a jiných finančních institucí.
Finanční plánování a řízení oběžného majetku 08.12.2016 Praha 2 Podobné kurzy Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory. * seminář 16316 8. 12. 2016* ÚROVEŇ Pro všechny úrovně.
Finanční účetní (individuální po skype) Říjen 2016 online Podobné kurzy Osvědčení o absolvování kurzu * Účastníci kurzu mají možnost zakoupit si knihu Praktický průvodce fakturací za zvýhodněnou cenu. Autorkou knihy je daňová poradkyně Ing. - 999Kč Dle dohody - - 999Kč * [individuální výuka - termín kurzu po vzájemné dohodě]
Finanční účetní a pokladní (individuální výuka po skype) Říjen 2016 online Podobné kurzy Osvědčení o absolvování kurzu * „S kurzem jsem byla velice spokojena. Marcela Filková, Břeclav“ „Kurz splnil mé očekávaní. - 1399Kč Dle dohody - - 1399Kč * [individuální výuka - termín kurzu po vzájemné dohodě]
FKSP A SOCIÁLNÍ FONDY v roce 2017 - aktuální stav a novinky 17.02.2017 Praha Podobné kurzy Cíl: Výklad vyhlášky č. 114 - 2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, a souvisejících právních předpisů pro účetní, odborové funkcionáře, ekonomy a další zájemce o tuto problematiku v organizačních složkách státu, příspěvkových organizacích, obcích, krajích atd. Obsah: - 2 600 Kč (s DPH 3 146 Kč) v ceně studijní materiály, občerstveníKč - CZK 9 - 14 h.
FORENZNÍ ÚČETNICTVÍ V KOSTCE 16.11.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se seznámíte s jednotlivými typy hospodářské kriminality. Lektorka nastíní hlavní motivy ke spáchání podvodu a charakteristiku lidí, kteří páchají podvody. Seminář je určen všem, kteří chtějí v této problematice získat větší rozhled – zejména účetním a ekonomických pracovníkům, dále pak finančnímu a řídícímu managementu, který se potřebuje lépe orientovat v případě podezření na protiprávní jednání v oblasti financí a účetnictví.
Fúze a odštěpení v příkladech aneb účetní a daňové souvislosti přeměn pro pokročilé 01.11.2016 Praha Podobné kurzy Odborný program semináře: * Fúze – sloučení a splynutí - Alternativy realizace fúze dle stanovení rozhodného dne - * Rozhodný den je stanoven na počátku procesu přípravy - * Rozhodný den je stanoven na konci procesu, spojen s 01.11.2016; 9.00 - cca 14.00 - 2590Kč (cena kurzu včetně DPH) - 2140
Garantované akreditační studium - DESIGNÉR, DESIGNÉRKA INTERIÉRU - dlouhodobý kurz Listopad 2016 Pardubice Podobné kurzy studium zakončeno testem a obhajobou závěrečného projektu s udělením akreditace MŠMT [ celkem 264 hodin]. Výuka probíhá v perfektně vybavené učebně aktualními vzorky používaných v interierech,podlahové krytiny,dveře a zárubně,stínící technika,tapety,sedací nábytek,osvětlení, dekorace. Vstupní předpoklady: středoškolské vzdělání, kreativita, zájem o design. Pro zájemce vedené na Úřadech práce možnost získání grantu z ÚP.
Hledání úspor a zlepšování ve výrobě - osvědčené nástroje redukce nákladů (BEST PRACTICE) 29.11.2016 Praha 1 Podobné kurzy Zlepšete výrobní proces a snižte náklady své firmy Jak vyhovět tlaku na hledání úspor a přitom nejen zachovat, ale i zlepšit produktivitu ve výrobě? Existuje mnoho způsobů od zvýšení výkonnosti pracovníků přes různé výpočty až po využití odborných, široce uplatnitelných a vyzkoušen 29.11.2016 - 29.11.2016; v čase 09:00 - 17:00 Počet dní: 1 Počet dní: U Půjčovny 2 11000 Praha 1 - - - - - 6990 Kč bez DPH
Hmotný a nehmotný majetek ve smyslu daňových a účetních předpisů 07.11.2016 Praha Podobné kurzy Odborný program semináře: * Dlouhodobý nehmotný majetek a dlouhodobý hmotný majetek ve smyslu účetních předpisů - Dlouhodobý nehmotný majetek ve smyslu účetních předpisů - * Definice jednotlivých pojmů – software, výsledy výzkumu a vývoje, oceniteln 07.11.2016; 9.00 - cca 16.00 - 2690Kč (cena kurzu včetně DPH) - 2223
IFRS V PRAXI 21.11.2016 Praha Podobné kurzy Seminář nejen prezentuje požadavky IFRS tak, jak jsou napsány v jeho standardech a interpretacích, ale především se snaží ukázat, jak se tyto požadavky mohou interpretovat a aplikovat, aby výsledné postupy nebyly přemrštěně náročné. Lektor vám ukáže, jak obhájit daný účetní postup v kontextu pravid Seminář je určen pro účetní, kontrolory, finanční ředitele a ostatní, kteří pracují s IFRS nebo se na obdobnou činnost připravují. Navštěvují ho též auditoři, akademici, poradci a IT odborníci.
IFRS – AKTUÁLNĚ I PŘIPRAVOVANÉ NOVELIZACE 12.12.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři vám lektor zprostředkuje aktuální informace o vývoji Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) a představí dopady jejich implementace do účetní praxe. * Upozorníme vás na změny v účinnosti od ledna 2016, které ovlivňují účetní závěrky sestavované za rok 2016, a dále vás Seminář je určen všem, kteří se aktivně pohybují v prostředí IFRS a chtějí získat aktualizaci v rozsahu agregovaného přehledu a v rovině primárních změn.
IFRS – FINANČNÍ NÁSTROJE 30.11.2016 Praha Podobné kurzy Na semináři se seznámíte se základy v oblasti účtování finančních aktiv a závazků v oblasti IFRS i s aktuálním vývojem v této oblasti. * IAS 39 FINANČNÍ NÁSTROJE – ÚČTOVÁNÍ A OCEŇOVÁNÍ: • rozdělení finančních aktiv a závazků do portfolií, • oceňování a účtování finančních nástroj Seminář je určen pro hlavní účetní, analytiky, účetní a ostatní osoby, které se setkávají s účetní závěrkou sestavenou podle IFRS. Tato oblast se netýká pouze finančních institucí, ale každého podnikatele, který sestavuje účetní závěrku podle IFRS a má ve své rozvaze například pohledávky.
IFRS – MEZINÁRODNÍ STANDARDY ÚČETNÍHO VÝKAZNICTVÍ KOMPLEXNĚ 17.01.2017 Praha Podobné kurzy Seznámíte se s Mezinárodními standardy účetního výkaznictví. Po absolvování semináře byste tak měli porozumět systému IFRS, vzájemným vazbám jednotlivých standardů a umět je aplikovat v praxi. Seminář je určen široké odborné veřejnosti (nejen účetním pracovníkům), která chce porozumět logice IFRS. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, komplexnost výkladu a vzájemných souvislostí může být přínosná i pro ty, kteří již s IAS - IFRS pracují.
INCOTERMS 2010 (záznam DVD) Říjen 2016 online Podobné kurzy Neuvedeno * 1. Dodací doložka INCOTERMS jako náležitost smluvních vztahů v zahraničním obchodě se zbožím, zejména pak v kupní smlouvě. URČENO: Pracovníkům nákupních a prodejních oddělení, logistických a ekonomických útvarů a případně celním deklarantům, kteří potřebují získat základní či si prohloubit dosavadní informace v dané problematice. PŘÍNOS: Záznam z on-line kurzu k problematice provádění zahraničního obchodu se zboží
INCOTERMS 2010 (záznam on-line) Říjen 2016 online Podobné kurzy Neuvedeno * 1. Dodací doložka INCOTERMS jako náležitost smluvních vztahů v zahraničním obchodě se zbožím, zejména pak v kupní smlouvě. URČENO: Pracovníkům nákupních a prodejních oddělení, logistických a ekonomických útvarů a případně celním deklarantům, kteří potřebují získat základní či si prohloubit dosavadní informace v dané problematice. PŘÍNOS: Pracovní on-line kurz k problematice provádění zahraničního obchodu se zbožím se

<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 10 | 12| >>


^


Školení - Kurzy # ucetnictvi

... -Kdekoliv- | ... Praha | ... Středočeský | ... Jihočeský | ... Plzeňský | ... Karlovarský | ... Ústecký | ... Liberecký | ... Královehradecký | ... Pardubický | ... Vysočina | ... Jihomoravský | ... Olomoucký | ... Moravskoslezský | ... Zlínský | ... SLOVENSKO | ... MIMO ČR/SK | ... eLearning, Webináře | ... ČR -- místo bude upřesněno -- |

Školení - Kurzy # ucetnictvi

... v Praze | ... v Benešově | ... v Beroune | ... v Kladně | ... v Kolíně | ... v Kutné Hoře | ... v Mělníku | ... v Mladé Boleslavi | ... v Nymburku | ... v Příbrami | ... v Rakovníku | ... v Českých Budějovicích | ... v Českém Krumlově | ... v Jindřichově Hradci | ... v Písku | ... v Prachaticích | ... ve Strakonicích | ... v Táboře | ... v Domažlicích | ... v Klatově | ... v Plzni | ... v Rokycanech | ... v Tachově | ... v Chebu | ... v Karlových Varech | ... v Sokolově | ... v Děčíně | ... v Chomutově | ... v Litoměřicích | ... v Louně | ... v Mostě | ... v Teplicích | ... v Ústí nad Labem | ... v České lípě | ... v Jablonci | ... v Liberci | ... v Semilách | ... v Hradci Králové | ... v Jičíně | ... v Náchodě | ... v Rychnově | ... v Trutnově | ... v Chrudimi | ... v Pardubicích | ... v Svitavách | ... v Ústí | ... v Havlíčkovém Brodě | ... v Jihlavě | ... v Pelhřimově | ... v Třebíči | ... ve Žďáru nad Sázavou | ... v Blansku | ... v Brně | ... v Břeclavi | ... v Hodoníně | ... ve Vyškově | ... ve Znojmě | ... v Jeseníku | ... v Olomouci | ... v Prostějově | ... v Přerově | ... v Šumperku | ... v Kroměříži | ... v Uherském Hradišti | ... ve Vsetíně | ... ve Zlíně | ... v Bruntále | ... ve Frýdku-Místku | ... v Karviné | ... v Novém Jičíně | ... v Opavě | ... v Ostravě |


^
 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení


Kurzy měn kurzovní lístek ČNB kurz eura převodník měn
*** Kurzy měn dle aktuálního kurzovního lístku ČNB grafy historické kurzy měn a další informace o měnách. Kurzy měn směnáren a bank.
kurzy | 2016-10-25 00:18:07 
Články:Vzdělávání dospělích  Tatra rozšířila historickou sbírku svých vozů postaví druhé muzeum - vzdělání
Články:Vzdělávání dospělích  Říčany Zahraniční studenti pomáhali v říčanském lese - vzdělání
Články:Vzdělávání dospělích  Novinky které zpestří zimní dny - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy měn kurzovní lístek ČNB kurz eura převodník měn - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy měn akcie komodity zákony zaměstnání - Kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Payot Krása je hlavním cílem - vzdělání
Články:Vzdělávání dospělích  Nový web k podpoře pedagogů pro práci s žáky-cizinci - vzdělávání
Články:Vzdělávání dospělích  Společné vzdělávání je přirozená věc H. Kovářová - vzdělávání
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy měn kurzovní lístek ČNB kurz eura převodník měn - kurzy


Nalezeno celkem : 3696 zpráv | aktualizace každou hodinu

^^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2016 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Práce s digitálním videem v květnu 2017 - Praha
^