logo skoleni-kurzy

SEKURKON S R O, SEKURKON
CZ


skoleni-kurzy.eu


akceNABÍDKA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PŘIHLÁŠEK PRO VAŠE KURZY více zde
< Poslední zobrazené kurzy
krmivo.dodameto.czPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Power Pivot - AbecedaPC
Školení pro uživatele Excelu zaměřené na analýzu dat pomocí doplňku Power Pivot, který umožňuje vytvářet datové modely s relacemi mezi tabulkami a efektivně provádět výpočty i s velkými objemy dat. * Kurz Power Pivot probíhá v malé skupině účastníků.

^

 

 

SEKURKON S R O SEKURKON

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

SEKURKON s.r.o.by SEKURKON s.r.o. - Ostrava-Zábřeh


Aktuality a nové kurzy od: SEKURKON s.r.o.skoleni-kurzy.eu - Nové kurzy / školení od: SEKURKON s.r.o.

Rekvalifikační kurzy, školeni a semináře [EDUCATION]


[20.10.2022] Školení online : Smlouva o dílo ve stavebnictví v současných podmínkách - SEKURKON s.r.o.

[skoleni-kurzy.eu] Webinář se bude konat on-line přes aplikaci Teams. Instrukce k připojení obdrží účastníci do emailu. Webinář je zařazen v akreditovaných vzdělávacích programech pro členy ČKAIT a ČKA. Prezentaci lektorky obdržíte v PDF po webináři e-mailem, současně s osvědčením o účasti. ... 2022-05-11 09:04:15

[20.09.2022] Školení online : Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, požární ochrana a vyhrazená technická zařízení ve výstavbě - SEKURKON s.r.o.

[skoleni-kurzy.eu] Webinář se bude konat on-line přes aplikaci Teams. Instrukce k připojení obdrží účastníci do emailu. Webinář je zařazen v akreditovaných vzdělávacích programech pro členy ČKA. ... 2022-05-11 08:50:26

[08.09.2022] Školení online : Elektronický stavební deník – teorie v praxi - ONLINE - SEKURKON s.r.o.

[skoleni-kurzy.eu] Stavebnictví prochází digitalizací a ušetřeni nejsou ani Zhotovitelé staveb. Potřeba znalostí řízení stavby formou elektronického stavebního deníku narůstá. Tento webinář propojuje jak právní pravidla pro správné vedení SD ve vazbě na jeho elektronickou formu, tak i praktickou ukázku, aby si každý, kdo se stavebním deníkem v rámci své činnosti, ať z pozice řízení nebo kontroly staveb, pracuje, mohl udělat představu o jeho reálném fungování při řízení stavby. Elektronický stavební deník – teorie v praxi Webinář se bude konat on-line přes aplikaci Teams. Instrukce k připojení obdrží účastníci do emailu. Webinář je zařazen v akreditovaných vzdělávacích programech pro členy ČKAIT a ČKA. ... 2022-05-11 08:45:42

Smlouva o dílo ve stavebnictví v současných podmínkách

[skoleni-kurzy.eu] Webinář se bude konat on-line přes aplikaci Teams. Instrukce k připojení obdrží účastníci do emailu. Webinář je zařazen v akreditovaných vzdělávacích programech pro členy ČKAIT a ČKA. Prezentaci lektorky obdržíte v PDF po webináři , současně s osvědčením o účasti. ...SEKURKON s.r.o.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, požární ochrana a vyhrazená technická zařízení ve výstavbě

[skoleni-kurzy.eu] Webinář se bude konat on-line přes aplikaci Teams. Instrukce k připojení obdrží účastníci do emailu. Webinář je zařazen v akreditovaných vzdělávacích programech pro členy ČKA. ...SEKURKON s.r.o.

Elektronický stavební deník – teorie v praxi - ONLINE

[skoleni-kurzy.eu] Stavebnictví prochází digitalizací a ušetřeni nejsou ani Zhotovitelé staveb. Potřeba znalostí řízení stavby formou elektronického stavebního deníku narůstá. Tento webinář propojuje jak právní pravidla pro správné vedení SD ve vazbě na jeho elektronickou formu, tak i praktickou ukázku, aby si každý, kdo se stavebním deníkem v rámci své činnosti, ať z pozice řízení nebo kontroly staveb, pracuje, mohl udělat představu o jeho reálném fungování při řízení stavby. Elektronický stavební deník – teorie v praxi Webinář se bude konat on-line přes aplikaci Teams. Instrukce k připojení obdrží účastníci do emailu. Webinář je zařazen v akreditovaných vzdělávacích programech pro členy ČKAIT a ČKA. ...SEKURKON s.r.o.
 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2022 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: MS Excel – pokročilí v červnu 2022 - Praha 5
^