logo skoleni-kurzy

SKOLENI MANIKURY MODELAZE NEHTU A PEDIKURY VE SKOLICIM STREDISKU S AKREDITACI MSMT


skoleni-kurzy.eu


akceNABÍDKA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PŘIHLÁŠEK PRO VAŠE KURZY více zde
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Pracovník v sociálních službách ONLINE WEBINÁŘ - KUSTOD
Kvalifikační kurz akreditovaný MPSV. Odborná příprava osob, kteří se chtějí ucházet o práci v sociálním zařízení nebo které již v zařízení pracují a vztahuje se na ně zákonná podmínka absolvovat kvalifikační kurz.

^

 

 

SKOLENI MANIKURY MODELAZE NEHTU A PEDIKURY VE SKOLICIM STREDISKU S AKREDITACI MSMT

Viz také následující kurzy :
  • Kurz-školení Pokročilá analýza a dolování dat pomocí Oracle Data Miner a R EnterprisePodrobnosti
  • Kurz-školení Pokročilá analýza a dolování dat pomocí Oracle Data Miner a R Enterprise # pro Programátory, analytikyPodrobnosti
  • Kurz-školení Oracle Database 12c: Úvod do OLAP # pro Programátory, analytikyPodrobnosti
  • Kurz-školení DB2 UDB - pokročilé programováníPodrobnosti
  • Kurz-školení Qlik SensePodrobnosti


SLEVA 10 % na kurz Kurz prezentace s využitím PowerPointu – tipy jak posluchače neuspat, ale zaujmout! - LastMinute' - Praha - - využít slevu lze pouze do 1.11.2021

Školení manikúry, modeláže nehtů a pedikúry ve školícím středisku s akreditací MŠMT


Školení technologie Sparitual – manikúra, pedikúra


Školení manikúry, modeláže nehtů a pedikúry ve školícím středisku s akreditací MŠMT


Školicí středisko s akreditací


Teoretická výuka manikúry, pedikúry a modeláže nehtů probíhá intenzivním denním školením. Obsahuje přesně dimenzované informace pro daný obor z oblasti anatomie, dermatologie, fyziologie, hygieny, vyučovaných technik a technologií, estetiku a ergonomii pracoviště. Celý obsah učiva je prezentován formou přednášky. Účastníci obdrží učební skripta v nichž je celá problematika podrobně popsána a doplněna obrazovou částí vč. otázek k závěrečným zkouškám. Během kurzu lze žádat o individuální konzultace. Vybrané teoretické znalosti jsou nezbytné pro celkové chápání manikérské či pedikérské činnosti. Velmi často se setkáváme s manikérkami, které si chtějí v rámci doškolení doplnit pouze znalosti v některé z technologií. Bohužel jejich teoretické znalosti bývají velmi chabé. Při krátké sondě do základních znalostí, jsou překvapené co všechno neví a zpětně si vybavují problémy, které jim tím vznikly. Proto připravujeme nové účastnice tak, aby je nic podobného nepotkalo. Časová dotace teoretické části obsahuje 70 hod.

Praktická část výuky manikúry, pedikúry a modeláže nehtů. Výuka technologií manikúry obsahuje: zkracování a úpravu nehtů pilováním, techniky lakování a zdobení nehtů tzv. nail art, masáž ruky a předloktí, termo zábaly, japonská manikúra P-Shine, technologie modeláže a prodlužování nehtů UV metodou, ale i bez lampy. Všechny tyto metody jsou předvedeny v pomalém tempu po jednotlivých krocích. Následuje práce samotných účastnic. Materiál potřebný pro praktickou výuku je zahrnut v ceně kurzu. Účastnice si musí zajistit modely na kterých v rámci studia pracují. Při praktické činnosti jsou kontrolovány a vedeny tak, aby si manikérské a pedikérské dovednosti brzy osvojily. Tento způsob výuky se nám osvědčil. Zvláštní pozornost soustředíme na výuku tzv. přirozených technologií. V této oblasti uplatní budoucí manikérka popř. pedikérka teoretické poznatky, respekt a ohleduplnost k přirozeným tkáním. Takto vybavená manikérka či pedikérka nemusí mít obavy, že by své zákaznice mohla poškodit na zdraví. Bohužel, taková poškození z neznalosti jsou poměrně častá. Časová dotace praktické části je u oboru manikúra tak i pedikúra 70 hod. Úspěšní absolventi získají Osvědčení s celostátní působností a možností obracet se na svoje školící centrum se svými dotazy a problémy i po absolvování. Naše motto je: Když něco nevím, tak se zeptám. Pokud je ovšem koho.

Výuka jednotlivých technik a technologií manikúry modeláže nehtů a pedikúry.
Pokud si manikérky chtějí doplnit některé z technik manikúry, pedikúry, popř. teoretické poznatky, jsme schopni operativně a individuálně doplnit chybějící informace a dovednosti v patřičném rozsahu. Dle našich zkušeností s přeškolováním absolventek různých školení modeláže nehtů je největší problém v oblasti anatomie, fyziologie, hygieny, technologiích manikúry atd. bývalým absolventkám těchto nekomplexních kurzů, neumožňuje nová legislativa zastávat funkci manikérky. Jsme schopni udělat sondu do jejich znalostí a vše potřebné doplnit.

Školení Manikúra s akreditací MŠMT zahrnuje:
- školení manikúry a modelace nehtů
- skripta
- osvědčení Manikúra s akreditací MŠMT


Školení Pedikúra s akreditací MŠMT zahrnuje:
- školení pedikúry a modelace nehtů
- skripta
- osvědčení Pedikúra s akreditací MŠMTNástavbové kurzy pro manikérky a pedikérky

Manikúra/Pedikúra SpaRitual pro manikérky, které chtějí dosáhnout v přirozených technologiích na vrchol, chtějí pracovat s technologií, která neobsahuje chemické složky, je vegan a šetrná k přírodě.

Tuto značku používají ty nejznámější celebrity, wellness a hotely světa. Jedná se o kultivační systém, jehož cílem, je zlepšit kvalitu přirozených nehtů. Základem je, naučit se diagnostikovat nehty. Podle kvality je zařadit do správné skupiny. Pokud je diagnóza správně určena a použijeme příslušný biologicky aktivní preparát, lze očekávat výrazné zlepšení kvality nehtů. Tuto technologii SpaRitual používáme nejčastěji při napravování škod způsobených modeláží nehtů. Není nic lepšího, než mít svoje přirozené a zdravé nehty ošetřené produkty SpaRitual bez chemie. Po absolvování školení SpaRitual můžete v salonech ošetřovat nehty kompletním systémem této značky. Budete mít veškeré přístrojové a produktové vybavení, přesné znalosti o složení přípravků, jejich správném použití a celé filosofii systému SpaRitual. Navíc Vám budou k dispozici propagační materiály a můžete počítat i s naší podporou. Také se můžete zúčastnit každoročního dvoudenního semináře SpaRitual, který vede osobně paní Marcela Mořkovská se svým týmem.


Školení SpaRitual zahrnuje:
Školení
Skripta
Certifikát SpaRitual


V ceně školení:
Prezentace výrobků SpaRitual
Praxe – mankúra/pedikúra, seznámení s technologií SpaRitual
Certifikát SpaRitual
Oběd, pohoštění

Je možné zakoupit si startovací sadu produktů SpaRitual v řadách – zázvorová, kadidlo, pelargonie, eukalyptus, levandule, jasmín – na manikúru i pedikúru dle požadavků manikérky/pedikérky a jejich zákazníků.Dále viz kurz: 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení


Kurzy - Curatio
***
kurzy | 2021-10-18 
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - sniper.cz - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - skoleniproucetniskoleniproucetni - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy Online + E-learning - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Online kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - Kurz instruktor fitness - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - Scholastika - kurzy


Nalezeno celkem : 30 zpráv | aktualizace každou hodinu

^^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2021 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Akreditovaný kurz: Účetnictví, daně a daňová evidence rekvalifikační kurz v listopadu 2021 - Praha 2
^