logo skoleni-kurzy

SEZNAM V��ECH MINUL��CH TERM��N�� : BALÍČEK KURZ PRŮVODCE CESTOVNÍHO RUCHU PRŮVODCE PRAHOU


skoleni-kurzy.eu


akceNABÍDKA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PŘIHLÁŠEK PRO VAŠE KURZY více zde
< Poslední zobrazené kurzy
krmivo.dodameto.czPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Kurz asertivity pro sebevědomé žití - NICOM, a.s.
Cíl kurzu Pochopit, jaká jsou vaše asertivní práva a začít je ve svém životě aplikovat. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro každého, kdo se potýká ve svém okolí s nedostatkem respektu, současně má pocit nejistoty, co si může ke komu dovolit, pro každého, kdo c

^

 

 

SEZNAM V��ECH MINUL��CH TERM��N��

Viz také následující kurzy :
  • Mzdové účetnictví s využitím výpočetní techniky - rekvalifikační kurz dálkověPodrobnosti
  • Účetnictví a daňová evidence (s využitím výpočetní techniky) - rekvalifikační kurz dálkověPodrobnosti
  • VMware Horizon 7 – Install, Configure, Manage [V7.10]Podrobnosti
  • VMware vSphere – Install, Configure, Manage [V7] (EDU-VSICM7)Podrobnosti
  • 20461: Microsoft SQL Server 2014 – Vytváření dotazů v Transact-SQLPodrobnosti


Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou
Seznam několika posledních termínů, včetně prošlých a/nebo obsazených

Termín kurzu Podrobnosti k termínu kurzu Přihláška na kurz od firmy
v srpnu 2022 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v červenci 2022 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v červnu 2022 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v květnu 2022 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v dubnu 2022 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v březnu 2022 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v únoru 2022 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v únoru 2022 -> 2022-02-28 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v lednu 2022 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v lednu 2022 -> 2022-02-22 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace | Termín kurzu je zrušen a/nebo obsazen TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v lednu 2022 -> 2022-01-30 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v prosinci 2021 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v listopadu 2021 -> 2021-11-30 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v červenci 2021 PARDUBICE Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v dubnu 2021 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace | Termín kurzu je zrušen a/nebo obsazen TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v březnu 2021 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace | Termín kurzu je zrušen a/nebo obsazen TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v únoru 2021 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace | Termín kurzu je zrušen a/nebo obsazen TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v lednu 2021 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace | Termín kurzu je zrušen a/nebo obsazen TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v prosinci 2020 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v listopadu 2020 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v říjnu 2020 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v září 2020 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v srpnu 2020 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v červenci 2020 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
v červnu 2020 PRAHA 2 Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou Kurz se státní zkouškou profesní kvalifikace TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu, s.r.o.
Zpět ke kurzu Balíček kurz Průvodce cestovního ruchu + průvodce Prahou
 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení


Kurzy a akce
***
kurzy | 2022-05-11 
Články:Vzdělávání dospělích  Summit Academy RAZU sport kurzy - Pustevny - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy | IES - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - Curatio - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - sniper.cz - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - skoleniproucetniskoleniproucetni - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy Online + E-learning - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Online kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - kurzy


Nalezeno celkem : 33 zpráv | aktualizace každou hodinu

^^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2022 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: MS Excel – základní kurz v červnu 2022 - Praha
^