logo skoleni-kurzy

REKVALIFIKAČNÍ KURZY, ŠKOLENÍ, SEMINÁŘE, ...


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Microsoft Excel – pro mírně pokročilé - NICOM, a.s.
Zaměření kurzu Kurz je určen všem, jež chtějí hlouběji proniknout do možností MS Excel a naučit se jej efektivněji využívat. Po absolvování kurzu budete umět vytvářet jakkoli složité tabulky, různé typy grafů a atraktivně je formátovat pro profesionální prezentaci.

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy-- Žádné kurzy nenalezeny--Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro instruktory aerobiku, Kurzy pro výběr a vedení lidí, Kurzy pro začátečníky, Kurzy pro strojírenské, Kurzy pro nákupčí - 2 denní, Kurzy pro aktuální zdaňovací, Kurzy pro rok 2009 v porovnání, Kurzy pro vás!, Kurzy pro kadeřnice - pro, Kurzy pro manažery – praktický, Kurzy pro vedoucí, Kurzy pro veřejnou, Kurzy pro instruktory plavání, Kurzy pro nákupčí, Kurzy pro web a on-line, Kurzy pro posluchače, Kurzy pro víceuživatelské, Kurzy pro správce, který, Kurzy pro správce, Kurzy pro obchodníky a prodejce, Kurzy pro získání odborné, Kurzy pro subjekty, Kurzy pro zkušené účetní, Kurzy pro pokročilé brno, Kurzy pro běžného uživatele, Kurzy pro maminky – začátečníci, Kurzy pro práci doma, Kurzy pro no vč. přechodu, Kurzy pro práv. subjekty a no, Kurzy pro vedoucí operativní, Kurzy pro elektromobily, Kurzy pro zadavatele, Kurzy pro účely dph, Kurzy pro děti středně, Kurzy pro čechy, Kurzy pro manažery kvality, Kurzy pro dovolenou - b1, Kurzy pro děti 13-15 let, Kurzy pro děti 10-13 let, Kurzy pro pokročilé - složité, Kurzy pro firemní praxi, Kurzy pro podnikatele 5, Kurzy pro manažery se základy, Kurzy pro pokročilé – praktický, Kurzy pro úředníky územních, Kurzy pro řízení kvality, Kurzy pro škola, student, firma, Kurzy pro 15, Kurzy pro tiskové mluvčí, Kurzy pro asistentky/asistenty, Kurzy pro podporu prodeje a, Kurzy pro uživatele autodesk, Kurzy pro správce intranetu, Kurzy pro rok 2015 – výklad, Kurzy pro personalisty, mzdové, Kurzy pro nno i podnikatele, Kurzy pro nno i podnikatele, Kurzy pro samoplátce, Kurzy pro pravidelný reporting, Kurzy pro samoplátce za, Kurzy pro jednatele, statutární, Kurzy pro náročné, Kurzy pro windows - 2.díl, Kurzy pro představené ve státní, Kurzy pro rok 2017 včetně, Kurzy pro administraci data, Kurzy pro automatizaci a správu, Kurzy pro marketéra prakticky, Kurzy pro uchazeče se zš, Kurzy pro pokročiléjak zjistit, Kurzy pro efektivní práci, Kurzy pro kanban, Kurzy pro vyúčtování, Kurzy pro osobní použití, Kurzy pro personalistu, Kurzy pro obor manikérka, Kurzy pro kvalitnĂ­, Kurzy pro pracovníky z oblasti, Kurzy pro agentury i uživatele, Kurzy pro řadové/vedoucí, Kurzy pro začátečníky ,, Kurzy pro děti 5. třídy, 1, Kurzy pro mírně pokročilé 24, Kurzy pro nové plátce, Kurzy pro designéry, Kurzy pro vyhledávání, Kurzy pro rok 2019 včetně, Kurzy pro seo, Kurzy pro roční hlášení, Kurzy pro business analytiky, Kurzy pro efektivitu procesů ve, Kurzy pro budování vztahů


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Trimble SketchUp – kurz pokročilé funkce a vizualizace v květnu 2019 - Praha