logo skoleni-kurzy

REKVALIFIKAČNÍ KURZY, ŠKOLENÍ, SEMINÁŘE, ...


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


CorelDRAW – základní kurz - NICOM, a.s.
Zaměření kurzu Absolvování kurzu Vám umožní vstup do prostředí nejoblíbenějšího grafického programu – CorelDRAW. Naučíte se vytvářet propagační materiály v profesionální kvalitě, zpracovávat text a připravovat podklady pro tisk.

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy-- Žádné kurzy nenalezeny--Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro manažery, Kurzy pro neprávnické profese, Kurzy pro uživatele ln6, Kurzy pro začátečníky a mírně, Kurzy pro pokročilé správce, Kurzy pro malé firmy, Kurzy pro každý den, Kurzy pro fyzické osoby, Kurzy pro instruktory indoor, Kurzy pro web kč 2690,, Kurzy pro nové uživatele, Kurzy pro živnostníky a malé, Kurzy pro podnikatele 2, Kurzy pro analytiky, Kurzy pro děti 10-14 let, Kurzy pro žáky zač + 5. a, Kurzy pro pokročilé a základy, Kurzy pro práci doma, Kurzy pro rok 2012 – sobotní, Kurzy pro no vč. přechodu, Kurzy pro děti, Kurzy pro photo - úprava, Kurzy pro její vytvoření, Kurzy pro zlepšení obchodních, Kurzy pro ty, kdo plánují změnu, Kurzy pro auditování systému, Kurzy pro man. rozhodování ve, Kurzy pro mistry ve výrobě, Kurzy pro strategické, Kurzy pro pokročilé - večerní, Kurzy pro instruktory walkingu, Kurzy pro obchodníky - najděte, Kurzy pro prostředí windows, Kurzy pro žáky 6. až 9. třídy, Kurzy pro úspěšný projekt, Kurzy pro pokročilé cdr2, Kurzy pro neúčetní pracovníky, Kurzy pro podnikavé, Kurzy pro pokročilé prezentační, Kurzy pro ochranu hospodářské, Kurzy pro finanční ředitele, Kurzy pro konsolidaci a řízení, Kurzy pro mobilní zařízení ios, Kurzy pro rodiče na a po rd, Kurzy pro kadeřníky a kadeřnice, Kurzy pro ekology, nanažery, Kurzy pro úspěšnou komunikaci, Kurzy pro rok 2015, Kurzy pro nákupčí firmy; jak, Kurzy pro uživatele autodesk, Kurzy pro zefektivnění, Kurzy pro nákupčí - položte, Kurzy pro navazování, Kurzy pro účetní jednotky dle, Kurzy pro úspěšný start, Kurzy pro rok 2016, Kurzy pro osoby se zdravotním, Kurzy pro začátečníky - večerní, Kurzy pro praktické využití, Kurzy pro praxi 2015 záznam, Kurzy pro pokroÄŚilÉ, Kurzy pro obchodnĂ­ky - 2dennĂ­, Kurzy pro nejen lektorskou, Kurzy pro účastníky alespoň, Kurzy pro vybrané nestátní, Kurzy pro rok 2016 – výklad, Kurzy pro zdravotnické, Kurzy pro studenty - brno, Kurzy pro zájemci o získání, Kurzy pro každého vážného, Kurzy pro vedoucí pracovníky na, Kurzy pro kytice, Kurzy pro rok 2017 a roční, Kurzy pro uchazeče o zaměstnání, Kurzy pro začátečníky 29.4 2017, Kurzy pro městskou polic, Kurzy pro zadavatele - krok za, Kurzy pro manažery - jak, Kurzy pro nehtové designérky, Kurzy pro všechny manažery, Kurzy pro rok 2018 - vedení, Kurzy pro rok 2018 – výklad, Kurzy pro středně, Kurzy pro pokročilé, 2 x, Kurzy pro tiskové mluvčí pr, Kurzy pro personalisty – účinný, Kurzy pro pracovníky sociálních, Kurzy pro zvýšení produkti, Kurzy pro začínající realitní, Kurzy pro děti 1. třídy, 1, Kurzy pro začátečníky 16.6.2018, Kurzy pro účetní s prof


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Rozšířená administrace CUCM a signalizační protokoly v květnu 2019 - Praha