logo skoleni-kurzy

REKVALIFIKAČNÍ KURZY, ŠKOLENÍ, SEMINÁŘE, ...


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Adobe InDesign základní - AbecedaPC
Školení InDesign základní je zaměřené na základy sazby v programu Adobe InDesign. Po skončení školení budou posluchači schopni v programu Adobe InDesign vytvářet krátké publikace a grafické návrhy.

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy-- Žádné kurzy nenalezeny--Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro začínající mzdové, Kurzy pro instruktory, Kurzy pro obchodníky - 2denní, Kurzy pro office managery/-ky, Kurzy pro uživatele gt1, Kurzy pro správce, který začíná, Kurzy pro posluchače se, Kurzy pro zkušené správce, Kurzy pro maminky - falešní, Kurzy pro it administrátory dle, Kurzy pro začátečníky od a až, Kurzy pro juniory - pokročilí, Kurzy pro děti - intenzivní, Kurzy pro žáky 6. - 9. třídy, Kurzy pro kapely, Kurzy pro asistenty, Kurzy pro kancelář, Kurzy pro hr manažery, Kurzy pro výrobce ocelových, Kurzy pro cizince - příprava, Kurzy pro strategické, Kurzy pro veřejnou správu za, Kurzy pro podnikatele a účetní, Kurzy pro správce systému ws, Kurzy pro přístup k datovým, Kurzy pro nováčky - webinář, Kurzy pro floristy, Kurzy pro děti 4. třídy 30, Kurzy pro pokročilé cdr2, Kurzy pro výkon povolání, Kurzy pro pokročilé – praktický, Kurzy pro firemní pr, Kurzy pro učitele škol, Kurzy pro tuzemský obchod, Kurzy pro uživatele žebříků, Kurzy pro marketéry z korporací, Kurzy pro investory, ekology, Kurzy pro vedoucí skladu, Kurzy pro manažerskou praxi, Kurzy pro dovolenou - a2, Kurzy pro o, Kurzy pro zaměstnance veřejné, Kurzy pro všechny zájemce, Kurzy pro pro ty kdo si chce, Kurzy pro obchodní korporace, Kurzy pro střední management, Kurzy pro personalisty on-line, Kurzy pro zadavatelen, Kurzy pro efektivní řízení, Kurzy pro výživu české, Kurzy pro asistentky - užitečné, Kurzy pro zkušené on-line, Kurzy pro studenty, firmy, Kurzy pro účetní 2016 s ohledem, Kurzy pro vývojáře modulů, Kurzy pro autory kurzů mood3, Kurzy pro denní potřebu, norma, Kurzy pro rok 2016 – výklad, Kurzy pro manažery jak, Kurzy pro obce, Kurzy pro personální audit, Kurzy pro náročné, Kurzy pro pokročilé gimp2, Kurzy pro řízení zásob, Kurzy pro začátečníky a další, Kurzy pro společnost, Kurzy pro mistry a vedoucí, Kurzy pro kytice, Kurzy pro hr profesionály, Kurzy pro mírně pokročilé na, Kurzy pro rok 2018 včetně, Kurzy pro všechny kategorie, Kurzy pro asistentky a recepční, Kurzy pro odbornou i laickou, Kurzy pro začátečníky ,, Kurzy pro falešné, Kurzy pro tiskové mluvčí pr, Kurzy pro děti mš/zš, Kurzy pro ty, co potřebují psát, Kurzy pro pokročilé - spisové, Kurzy pro mediální komunikaci, Kurzy pro strojírenství, Kurzy pro začátečníky - seminář, Kurzy pro pokročilé – včetně, Kurzy pro rok 2019 – výklad, Kurzy pro rok 2019 – komplexní, Kurzy pro s praxí, Kurzy pro tradiční seminář, Kurzy pro zajištění pohledávky, Kurzy pro manažery - nebýt, Kurzy pro začínající marketéry


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: SketchUp Vizualizace v Unreal Engine v květnu 2019 - Praha