logo skoleni-kurzy

REKVALIFIKAČNÍ KURZY, ŠKOLENÍ, SEMINÁŘE, ...


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Předtisková příprava, Adobe - AbecedaPC
Školení Předtisková příprava je určené pro uživatele Adobe Illustrator, Adobe Indesign, kteří se chtějí naučit připravit dokumenty pro tisk. Posluchači se naučí připravit adekvátní vektorové i rastrové podklady, zhodnotit jejich kvalitu nebo zvolit vhodný barevný režim.

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy-- Žádné kurzy nenalezeny--Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro zaneprázdněné – daň, Kurzy pro začínající mzdové, Kurzy pro začátečníky int, Kurzy pro windows bd, Kurzy pro pokročilé in1b, Kurzy pro rok 2010 – 5. seminář, Kurzy pro neprávníky – právní, Kurzy pro neprávníky jolana ma, Kurzy pro zaneprázdněné hana, Kurzy pro nefinanční pozice, Kurzy pro ceo a cfo, Kurzy pro provozovatele e-shopů, Kurzy pro obchodníky a prodejce, Kurzy pro poskytování, Kurzy pro profesionály – office, Kurzy pro it administrátory dle, Kurzy pro pracovníky prodeje, Kurzy pro ověření společenské, Kurzy pro začátečníky + 1x2, Kurzy pro ženské kolektivy:, Kurzy pro projektové řízení, Kurzy pro facility management, Kurzy pro začátečníky od a –, Kurzy pro rok 2012 včetně, Kurzy pro rok 2011 a 2012, Kurzy pro sš, Kurzy pro řízení a audit, Kurzy pro 55+ - konverzace - a2, Kurzy pro pokročilé - víkend, Kurzy pro pokročilé obchodníky, Kurzy pro rok 2013 – speciálka, Kurzy pro absolventy kurzů a1, Kurzy pro výživu brno, Kurzy pro organizaci a o mez, Kurzy pro neúčetní pracovníky, Kurzy pro bydlení a pro, Kurzy pro pedagogické, Kurzy pro učitele škol, Kurzy pro s kurzem můžete, Kurzy pro jiného zaměstnavatele, Kurzy pro studenty, Kurzy pro pro asistentky, Kurzy pro střední vzdělání, Kurzy pro obchodníky - změny po, Kurzy pro hr praxi, Kurzy pro uchazeče evidované na, Kurzy pro rok 2014 včetně, Kurzy pro seniory – začátečníci, Kurzy pro personalisty – pro, Kurzy pro investory, ekology, Kurzy pro správce intranetu, Kurzy pro úplné začátečnáky, Kurzy pro managery, obchodníky, Kurzy pro úsc a po r. 2010, Kurzy pro ekonomy a manažery, Kurzy pro finanční řízení firmy, Kurzy pro děti od 3 do 10 let, Kurzy pro nové úředníky, Kurzy pro svj, Kurzy pro všechny se sedavým, Kurzy pro pomáhající profese, Kurzy pro kompletní kurz, Kurzy pro pokroÄťilĂ© - 2dennĂ­, Kurzy pro pravidelný reporting, Kurzy pro začínající, Kurzy pro přesvědčivě, Kurzy pro mistry jak se, Kurzy pro pokročilé užívatele, Kurzy pro hospodyně, Kurzy pro začátečníky a další, Kurzy pro neseriózní použití, Kurzy pro 21. století, Kurzy pro oblast zdravotnictví, Kurzy pro obsluhu motorových, Kurzy pro hr profesionály, Kurzy pro muže manažery, Kurzy pro nefinanční, Kurzy pro pokročiléjak zjistit, Kurzy pro mírně pokročilé na, Kurzy pro výrobní praxi, Kurzy pro sociální práci, Kurzy pro neobchodníky, Kurzy pro začínající realitní, Kurzy pro začátečníky na pc, Kurzy pro mananžery, Kurzy pro začátečníky 28.4.2018, Kurzy pro pokročilé c1-c2;, Kurzy pro smluvní praxi, Kurzy pro it pracovníky – co, Kurzy pro rok 2019 - seminář, Kurzy pro práci s vaším, Kurzy pro datovou analýzu


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Buďme na úrovni v květnu 2019 - Praha