logo skoleni-kurzy

KURZY PRO UCITELE STUDENT FIRMY


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Fotoreportér - NICOM, a.s.
Cíl kurzu Cílem rekvalifikace je poskytnout ucelené fotografické vzdělání pro profesní využití. Důraz je kladen na rutinní ovládnutí fotografické techniky, ale i na obrazovou kvalitu fotografií.

 

 

KURZY PRO UCITELE STUDENT FIRMY

Viz také následující kurzy :
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Účetnictví a daně pro praxi - rekvalifikace Podrobnosti
  • Mzdové účetnictví pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMTPodrobnosti
  • Účetnictví pro praxiPodrobnosti


Kurzy pro učitele,student,firmyKurzy pro učitele,student,firmy # Seznam termínů kurzů : učitele,student,firmy


Název kurzu Program kurzů pro učitele,student,firmy
3ds Max - základní kurz # pro učitele,student,firmy,soukromá osoba Kurz 3ds Max je zaměřen na praktickou práci s aplikací Autodesk 3ds Max. Kurz 3ds Max, je určen pro designéry, architekty, projektanty, konstruktéry, reklamní agentury, . Obsah 3ds Max - základní kurz: základy modelování ve 3D seznámení s prostředím 3D Studia MAX nástroje pro ovládání pohledů 3D a 2D primitiva 3D Studia MAX nástroje pro transformaci + řízení transformace nástroje přesného konstruování zrcadlení, tvorba polí, Snapshot, Spacing Tool, druhy zarovnání
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro stavbyvedoucí, Kurzy pro rok 2009 v porovnání, Kurzy pro personalisty, Kurzy pro mírně pokročilé, Kurzy pro malé a střední firmy, Kurzy pro vedoucí pracovníky, Kurzy pro každý den, Kurzy pro mírně, Kurzy pro uživatele w71, Kurzy pro je úprava digitálních, Kurzy pro členy statutárních, Kurzy pro úspěch firmy a jejich, Kurzy pro dovolenou - a2 mírně, Kurzy pro výjimečné obchodníky, Kurzy pro uživatele předchozích, Kurzy pro firemní propagaci, Kurzy pro pokročilé ve 2d, Kurzy pro děti 13-15 let, Kurzy pro ozdravení, Kurzy pro rodiče na a po rd, Kurzy pro fotografy, Kurzy pro celoživotní, Kurzy pro iso/iec 27001, Kurzy pro rok 2014 a zpracování, Kurzy pro ekology, správce, Kurzy pro auditory, Kurzy pro pro všechny uchazeče, Kurzy pro podporu prodeje a, Kurzy pro podnikatele a manažer, Kurzy pro ú?edníky, Kurzy pro řízení zásob, Kurzy pro management a, Kurzy pro rok 2016 – výklad, Kurzy pro audit – mají se, Kurzy pro společnost, Kurzy pro hr manaĹ˝ery, Kurzy pro rok 2017 na, Kurzy pro nemarketéry, Kurzy pro rok 2018 včetně, Kurzy pro starosty, radní, Kurzy pro pravidelnĂ˝ reporting, Kurzy pro začátečníky, 2, Kurzy pro manažery - efektivní, Kurzy pro dětstké koutky nebo, Kurzy pro makléře na realitní, Kurzy pro účetní 2019, Kurzy pro malé podnikatele, Kurzy pro rok 2019 – výklad


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Fotograf pro DTP studio v dubnu 2019 - Brno