logo skoleni-kurzy

KURZY PRO LEKTORY AUTOSKOL


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Excel pokročilý - AbecedaPC
Školení Excel pokročilý je určené pro uživatele programu Excel, kteří chtějí svoji práci zefektivnit a zrychlit. Posluchači si prohloubí své znalosti, naučí se používat podmíněné formátovaní, zadávat složitější vzorce a funkce (např.

 

 

KURZY PRO LEKTORY AUTOSKOL

Viz také následující kurzy :
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Účetnictví pro praxiPodrobnosti
  • DPH pro praxiPodrobnosti
  • Účetnictví pro pokročiléPodrobnosti
  • Účetní program Pohoda pro praxiPodrobnosti


Kurzy pro lektory autoškolKurzy pro lektory, trenéry aj | Kurzy pro lektory | Kurzy pro lektory autoškol | Kurzy pro manažery a lektory | Kurzy pro lektory / tutory | Kurzy pro zkušené lektory | Kurzy pro lektory - jak se # Seznam termínů kurzů : lektory autoškol


Název kurzu Program kurzů pro lektory autoškol
Člen první pomoci - komplexní první pomoc včetně zdravotníka zotavovacích akcí - pro praxi i výuku Člen první pomoci - zajišťuje absolventům komplexní znalost laické první pomoci. V kurzu vyzkoušíte spoustu praktických věcí - včetně resuscitace na figurínách s využitím automatických externích defibrilátorů.
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro uživatele oow, Kurzy pro instruktory vodní, Kurzy pro neúčtaře a vedoucí, Kurzy pro it, Kurzy pro vybrané účetní, Kurzy pro nespokojené, Kurzy pro zajišťování jakosti, Kurzy pro neodbornou veřejnost, Kurzy pro páry, Kurzy pro audit, likvidátor, Kurzy pro osobní rozvoj, Kurzy pro čechy, Kurzy pro děti - pokročilí, Kurzy pro výživu brno, Kurzy pro propagaci vaší firmy, Kurzy pro správu majetku po, Kurzy pro děti 6-8 let, Kurzy pro bezpečnou práci, Kurzy pro začátečníky – vazba, Kurzy pro začátečníky zaměřená, Kurzy pro lektorskou praxi, Kurzy pro manažerskou praxi, Kurzy pro r. 2013 na hotelu, Kurzy pro vs, Kurzy pro rok 2015 – výklad, Kurzy pro profesní praxi ia, Kurzy pro začínající záznam, Kurzy pro intrakomunitární, Kurzy pro manažery - osvojte si, Kurzy pro obchodnĂ­ky - 3dennĂ­, Kurzy pro hr, Kurzy pro drobné podnikatele, Kurzy pro tom management, Kurzy pro zájemce shlubším, Kurzy pro administraci data, Kurzy pro práci s pohledávkami, Kurzy pro neekonomy a jejich, Kurzy pro rok 2018 na, Kurzy pro nové plátce dph, Kurzy pro rok 2018, roční, Kurzy pro výrobní a logistické, Kurzy pro pokročilé - spisové, Kurzy pro a praxí a výukou aj, Kurzy pro daňaře 40 hodin/8, Kurzy pro mzdové účetní 40


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Visio pokročilý v červnu 2019 - Praha