logo skoleni-kurzy

KURZY PRO LEKTORY AUTOSKOL


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Excel základní - AbecedaPC
Školení Excel základní je určené začátečníkům, kteří s programem Excel zatím nepracovali nebo jej používali velmi málo. Posluchači se naučí v programu Excel vytvořit a zformátovat tabulku obsahující jednoduché výpočty, používat základní funkce, vytvořit jednoduchý graf a upravit jeho vzhled.

 
  

 

KURZY PRO LEKTORY AUTOSKOL

Viz také následující kurzy :
  • Marketing, reklama a komunikace - souhrnný rekvalifikační kurz pro začátečníkyPodrobnosti
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Účetnictví a daně pro praxi - rekvalifikace Podrobnosti
  • Mzdové účetnictví pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMTPodrobnosti

Kurzy pro lektory autoškolKurzy pro lektory, trenéry aj | Kurzy pro lektory | Kurzy pro lektory autoškol | Kurzy pro manažery a lektory | Kurzy pro lektory / tutory | Kurzy pro zkušené lektory | Kurzy pro lektory - jak se # Seznam termínů kurzů : lektory autoškol


Název kurzu Program kurzů pro lektory autoškol
Člen první pomoci - komplexní první pomoc včetně zdravotníka zotavovacích akcí - pro praxi i výuku Člen první pomoci - zajišťuje absolventům komplexní znalost laické první pomoci. V kurzu vyzkoušíte spoustu praktických věcí - včetně resuscitace na figurínách s využitím automatických externích defibrilátorů.
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro asistentky, Kurzy pro windows - visual, Kurzy pro uživatele ooc, Kurzy pro finanční účetní, Kurzy pro nové zaměstnance, Kurzy pro designery, Kurzy pro rok 2010 – 7. seminář, Kurzy pro finanční úřady čr, Kurzy pro chemické látky reach, Kurzy pro začátečníky -poznejte, Kurzy pro restaurace, Kurzy pro výživu, Kurzy pro cizince - příprava, Kurzy pro správná marketingová, Kurzy pro databázový systém, Kurzy pro správu majetku po, Kurzy pro ekology, správce, Kurzy pro nehtové designérky, Kurzy pro uchazeče evidované na, Kurzy pro rok 2015 – sobotní, Kurzy pro zkušenější uživatele, Kurzy pro manažerskou praxi, Kurzy pro rok 2012, platí i pro, Kurzy pro mzdová účetní, Kurzy pro řízení zásob, Kurzy pro provádění, Kurzy pro výživu české, Kurzy pro vedoucĂ­ pracovnĂ­ky, Kurzy pro studenty, firmy, Kurzy pro obsluhu 3d tiskáren, Kurzy pro zájemci o získání, Kurzy pro administrativní, Kurzy pro základní, Kurzy pro pro začátečníky nebo, Kurzy pro manažery: typologie, Kurzy pro absolventy základního, Kurzy pro zaměstnance a, Kurzy pro praktický výkon, Kurzy pro vedoucí operativní, Kurzy pro pracovníky sociálních, Kurzy pro děti mš/zš, Kurzy pro začátečníky , 2 x, Kurzy pro základy nákupu, Kurzy pro děti 2. třídy, 1, Kurzy pro čr, Kurzy pro pokročilé, 2 x, Kurzy pro mediální komunikaci


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Zoner Photo Studio – základní kurz v květnu 2019 - Praha