logo skoleni-kurzy

KURZY PRO USPESNY START


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Excel pokročilý - AbecedaPC
Školení Excel pokročilý je určené pro uživatele programu Excel, kteří chtějí svoji práci zefektivnit a zrychlit. Posluchači si prohloubí své znalosti, naučí se používat podmíněné formátovaní, zadávat složitější vzorce a funkce (např.

 

 

KURZY PRO USPESNY START

Viz také následující kurzy :
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Účetnictví a daně pro praxi - rekvalifikace Podrobnosti
  • Mzdové účetnictví pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMTPodrobnosti
  • Účetnictví pro praxiPodrobnosti


Kurzy pro úspěšný startKurzy pro úspěšný život | Kurzy pro úspěšný projekt | Kurzy pro testy ecdl start | Kurzy pro úspěšný start | Kurzy pro úspěšný eshop | Kurzy pro úspěšný start | Kurzy pro osobní restart # Seznam termínů kurzů : úspěšný start


Název kurzu Program kurzů pro úspěšný start
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro manažery a ekonomy, Kurzy pro asistenty/-ky, Kurzy pro office managery/-ky, Kurzy pro vedoucí týmů, Kurzy pro malé a střední firmy, Kurzy pro podnikový management, Kurzy pro profesionály – office, Kurzy pro problematickou pleť, Kurzy pro snižování nákladů, Kurzy pro pokročilé manažery, Kurzy pro pokročilé a základy, Kurzy pro progresivní firmy, Kurzy pro zaměstnance od 1., Kurzy pro podnikatele od roku, Kurzy pro neprávníky - pro, Kurzy pro office manažery/-ky, Kurzy pro děti 4. třídy 30, Kurzy pro školství a zdravotně, Kurzy pro pedagogy, Kurzy pro s kurzem můžete, Kurzy pro širokou veřejnost, Kurzy pro pracovníky finančních, Kurzy pro judikáty nejvyššího, Kurzy pro nutriční poradce, Kurzy pro mzdové účetní v roce, Kurzy pro děti cyklus, Kurzy pro manažery - nové, Kurzy pro pokročilé - praktické, Kurzy pro mzdové účetní, Kurzy pro zaÄŚĂťnajĂťcĂť, Kurzy pro vedoucí pracovnící, Kurzy pro plátce daně ze, Kurzy pro hr a personalisty, Kurzy pro on-line obchodování, Kurzy pro vás projekt, Kurzy pro začátečníky a další, Kurzy pro zjednodu‘ení práce, Kurzy pro revizi iso 9001:2015, Kurzy pro pokročilé seminář se, Kurzy pro rok 2017, zákon, Kurzy pro pokročilé - b2, Kurzy pro účely stavební účinné, Kurzy pro váš útvar interního, Kurzy pro pokročilé na pc, Kurzy pro sales a marketing, Kurzy pro malé a středně, Kurzy pro manažery a lídry, Kurzy pro sdílená řešení


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: MS Excel – snadno a rychle – víkendový kurz v dubnu 2019 - Praha