logo skoleni-kurzy

KURZY PRO RUST A ZLEPSOVANI


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Portrétní fotografie v ateliéru - NICOM, a.s.
Cíl kurzu Naším cílem je Vás zasvětit do práce s ateliérovou technikou a s modelkou. Pochopíte, co je to ateliérové světlo, studiový záblesk a co jsou pomůcky jak deštník, softbox, reflektor, komínek, odrazné desky a další.

 

 

KURZY PRO RUST A ZLEPSOVANI

Viz také následující kurzy :
  • Marketing, reklama a komunikace - souhrnný rekvalifikační kurz pro začátečníkyPodrobnosti
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Účetnictví a daně pro praxi - rekvalifikace Podrobnosti
  • Mzdové účetnictví pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMTPodrobnosti

Kurzy pro růst a zlepšováníKurzy pro zlepšování kvality | Kurzy pro růst a zlepšování | Kurzy pro váš růst, inovace # Seznam termínů kurzů : růst a zlepšování


Název kurzu Program kurzů pro růst a zlepšování
Diagnostika příležitostí pro růst a zlepšování Diagnostika příležitostí je vhodná pro vývojové, výrobní i administrativní procesy. Projdeme procesy ve vaší firmě, podíváme se, jak fungují. Diagnostika příležitostí je vhodná pro vývojové, výrobní i administrativní procesy. Projdeme procesy ve vaší firmě, podíváme se, jak fungují.
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro obchodníky - 3denní, Kurzy pro pokročilé eva holoub, Kurzy pro neprávníky – právní, Kurzy pro mzdové účetní, Kurzy pro začátečníky v práci, Kurzy pro pokročilé brno, Kurzy pro pokročilé – objektově, Kurzy pro personalisty jak, Kurzy pro dotace ze, Kurzy pro osobní rozvoj, Kurzy pro neprávní profese, Kurzy pro účinné zvyšování, Kurzy pro organizaci a o mez, Kurzy pro windows store, Kurzy pro uživatele w81, Kurzy pro laiky, Kurzy pro controllery, Kurzy pro mobilní uživatele, Kurzy pro pedagogické, Kurzy pro internetové aplikace, Kurzy pro účetní 2014 s ohledem, Kurzy pro zadavatele zru‘eno, Kurzy pro děti - 1. třída, Kurzy pro všechny zájemce, Kurzy pro zefektivnění, Kurzy pro personalisty, mzdové, Kurzy pro kohokoliv, kdo se, Kurzy pro prodejce, Kurzy pro veřejný sektor obce, Kurzy pro účetní, ekonomy, Kurzy pro práci daňových, Kurzy pro majitele firem, Kurzy pro řízení zásob, Kurzy pro personalisty â€, Kurzy pro všední den, Kurzy pro manažery v obtížných, Kurzy pro výrobní zařízení, Kurzy pro vyúčtování, Kurzy pro rozvoj týmů, Kurzy pro velmi pokročilé 24, Kurzy pro mírně pokročilé 24, Kurzy pro pokročilé, 1 x, Kurzy pro velký zájem otevřen, Kurzy pro vaši praxi včetně, Kurzy pro malé a středně, Kurzy pro podnikání i osobní


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Microsoft Excel – kurz pro experty v březnu 2019 - Brno