logo skoleni-kurzy

KURZY PRO VEREJNOST


skoleni-kurzy.eu


akceNABÍDKA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PŘIHLÁŠEK PRO VAŠE KURZY více zde
< Poslední zobrazené kurzy
krmivo.dodameto.czPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Správce sítí pro malé a střední organizace - JUBELA, s.r.o.
Certifikovaný profesní rekvalifikační kurz Správce sítí pro malé a střední organizace navrhuje, implementuje a udržuje síťovou infrastrukturu malé a střední organizace. Kurz je určen všem, kteří se chtějí ucházet o správce sítě a IT techniky v malých a středních organizacích.

^

 

 

KURZY PRO VEREJNOST

Viz také následující kurzy :
  • Mzdové účetnictví s praxí ve mzdovém programu - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Mzdové účetnictví pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - ASISTENT - KA - rekvalifikační kurz se získáním profesní kvalifikace s garancí MPSVPodrobnosti
  • Účetnictví, daně a mzdy pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • SPECIALISTA MARKETINGU - rekvalifikační kurz DÁLKOVĚ se získáním profesní kvalifikace s garancí MPSVPodrobnosti


Kurzy pro veřejnostKurzy pro neodbornou veřejnost | Kurzy pro veřejnost | Kurzy pro širokou veřejnost | Kurzy pro širokou veřejnost | Kurzy pro pro veřejnost # Seznam termínů kurzů : veřejnost


Název kurzu Program kurzů pro veřejnost
PŘEDENÍ NA KOLOVRATU A PRÁCE S VLNOU # pro veřejnost Dvoudenní víkendový kurz. Na kurzu se naučíte příst ovčí vlnu, připravit si vlnu na další zpracování na česačkách a kramplích, získáte návody na barvení ovčí vlny a naučíte se techniku plstění vlny. Na kurzu se naučíte příst ovčí vlnu, připravit si vlnu na další zpracování na česačkách a kramplích, získáte návody na barvení ovčí vlny a naučíte se techniku plstění vlny. Můžete se naučit uháčkovat si z upředené vlny např.
Kurz vitráží a skleněné mozaiky, Fusing skla# pro veřejnost Kurz pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet techniku TIfany vitráží, skleněné mozaiky, fusingu - spékání skla v peci. Nepotřebujete mít zkušenosti se zpracováním skla, vše se dozvíte a vyzkoušíte při kurzu . Kurz pro ty, kdo si chtějí vyzkoušet techniku K dispozici jsou tři diamantové brusky, dostatek pájek, řezáků a dalších nezbytných pomůcek, různě barevná skla a další pomůcky. Lektorka se každému věnuje individuálně.
Nadstavbový kurz vývojové psychologie pro veřejnost Kurz doplňuje témata obsažená ve zkoušce profesní kvalifikace dle MPSV. Jedná se o kurz pro zájemce se základními znalostmi vývojové psychologie a pedagogiky. Vývojová psychologie v praxi; Zaměříme se na konkrétní témata dětského života, jejich vývoj, nejčastější obtíže, zdraví a hranice patologie, doporučené postupy při zvládání obtíží v dané oblasti, kterými budou např. : spánek, jídlo, hygiena, vylučování, oblékání, hra, řeč, školka, kroužky.
Jak chutná Montessori Kurz základů Montessori pedagogiky. Teoretická část [2hod] seznámí se základy tohoto pedagogicko-výchovného systému. Principy Montessori pedagogicko-výchovného systému - Připravené a respektující prostředí - Seznámení se speciálními pomůckami a jejich vyzkoušení [4hod] - Komunikace s dítětem - Jak vypadá den v Montessori školce
Vitráž - technika Tiffany a skleněná mozaika # pro veřejnost Na víkendovém kurzu vitráží se naučíte řezat tvary ze skleněných desek, brousit na brusce, spojovat sklo cínem, patinovat. Seznámíte se s pomůckami pro techniku Tiffany. Vitráže jsou kousky barevného skla spojené olovem nebo cínem. U Tiffany techniky se používá cín.
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro výběr a vedení lidí, Kurzy pro všechny společnosti, Kurzy pro každého, Kurzy pro uživatele programu, Kurzy pro správce, který, Kurzy pro office managery, Kurzy pro běžného uživatele, Kurzy pro práci, fit pro sebe, Kurzy pro děti 4. - 6. třídy, Kurzy pro asistenty/ky a office, Kurzy pro sobní život, Kurzy pro administrátory, Kurzy pro dovolenou - b1, Kurzy pro děti 4. třídy 30, Kurzy pro analytiky a manažery, Kurzy pro 15, Kurzy pro 10, Kurzy pro rok 2012, platí i pro, Kurzy pro mzdové účetní v roce, Kurzy pro 21. století - jak, Kurzy pro úspěšné finanční, Kurzy pro manažery a leadery, Kurzy pro rok 2016 - podrobnĂ˝, Kurzy pro nejen lektorskou, Kurzy pro studenty, firmy, Kurzy pro personální audit, Kurzy pro pokročilé užívatele, Kurzy pro vedoucí pracovníky na, Kurzy pro fundraisery, Kurzy pro rok 2017 – zaměřeno, Kurzy pro rok 2017 na, Kurzy pro sociální práci, Kurzy pro aktivního obchodníka, Kurzy pro pro zadavete, Kurzy pro rok 2019 – pro, Kurzy pro firmy, Kurzy pro rok 2019 - seminář, Kurzy pro účetní 2019, Kurzy pro pokročilejší, včetně, Kurzy pro pokročilé a node.js, Kurzy pro úředníky - bezpečnost, Kurzy pro každého – srpen, Kurzy pro pokročilé - on-line, Kurzy pro ústřední úřady, kraje 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2022 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Daňový specialista online v květnu 2022 - on-line
^