logo skoleni-kurzy

REKVALIFIKAČNÍ KURZY, ŠKOLENÍ, SEMINÁŘE, ...


skoleni-kurzy.eu


[HANNDE.com] HandMade výrobky =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
Sponzorované odkazy:

skoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Příprava grafiky pro web a sociální sítě v Adobe Photoshop - AbecedaPC
Posluchači školení se naučí připravit a optimalizovat obrázky a grafiku pro použití na internetu. Posluchači budou po skončení školení schopni nastavit vhodné rozměry a rozlišení grafiky, provést základní barevné korekce, správně ostřit a exportovat do vhodných formátů.

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Novinky ve vzděláváníMŠMT ČR, MŠMT ČR - Články

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České Republiky


Informace k programu ERASMUS+ v souvislosti s BREXITem


Výzva Společného výzkumného střediska Evropské komise (JRC): Collaborative Doctoral Partnership (CDP)

Článek obsahuje informace o nové výzvě Společného výzkumného střediska Evropské komise (JRC).

Akreditované obory habilitačního a jmenovacího řízení

Seznam oborů, ve kterých mají vysoké školy nebo její součásti oprávnění konat habilitační řízení a řízení ke jmenování profesorem

Plánované termíny jednání AKVOV v r. 2020

 

Semináře k reformě financování regionálního školství

V průběhu února a března se budou konat seminářeZměna financování regionálního školství – aktuální informace k rozpisu rozpočtu RgŠ ÚSC pro rok 2020 a souvisejícím tématům. Semináře jsou určeny pro úředníky obecních úřadů obcí s rozšířenou působností vykonávajících státní správu v oblasti školství a úředníky odborů školství krajských úřadů.  

Seminář k rozvoji vysokoškolské výuky

Článek obsahuje informace o Semináři k rozvoji vysokoškolské výuky, který se uskuteční v prostorách Národní technické knihovny v Praze.

Evropská jazyková cena Label 2020

MŠMT upozorňuje na výzvu k předkládání návrhů na ocenění pro inovativní projekty v oblasti jazykového vzdělávání v rámci programu Evropské komise European Language Label. Přihlášky projektů lze podávat do pondělí 13. 4. 2020.                

Sběr výkonových dat – informace a kontakty pro respondenty


Termíny odevzdávání výkonových výkazů v roce 2020


Sdělení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kterým se určují konkrétní termíny konání didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky v podzimním zkušebním období roku 2020

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v souladu s § 2 odst. 5 vyhlášky č. 177/2009 Sb., o bližších podmínkách ukončování vzdělávání ve středních školách maturitní zkouškou, ve znění pozdějších předpisů, určuje konkrétní termíny konání didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky v podzimním zkušebním období roku 2020.

Sdělení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kterým se určují konkrétní termíny konání didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky v podzimním zkušebním období roku 2020

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v souladu s § 2 odst. 5 vyhlášky č. 177/2009 Sb., o bližších podmínkách ukončování vzdělávání ve středních školách maturitní zkouškou, ve znění pozdějších předpisů, určuje konkrétní termíny konání didaktických testů a písemných prací společné části maturitní zkoušky v podzimním zkušebním období roku 2020.

Program Erasmus+ Upozornění na Výzvu 2020

Uvažujete o zapojení Vaší školy do programu Erasmus+? Uvažujete o vzdělávací mobilitě pro své učitele? Nebo zvažujete vytvořit partnerství s jinou školou? Nepropásněte Výzvu 2020!

PRAVIDLA PRO POSKYTOVÁNÍ PŘÍSPĚVKU A DOTACÍ VEŘEJNÝM VYSOKÝM ŠKOLÁM PRO ROK 2020


ROZPIS ROZPOČTU VYSOKÝCH ŠKOL NA ROK 2020


ZÁKLAD PRO STANOVENÍ POPLATKŮ SPOJENÝCH SE STUDIEM


Závěrečná zpráva pokusného ověřování „Vzdělávací programy paměťových institucí do škol“


Aktuální stipendijní a grantové programy Česko-bavorské vysokoškolské agentury

Článek obsahuje informace o grantových a stipendijních programech Česko-bavorské vysokoškolské agentury a o plánované konferenci této agentury.

DV Monitor

DV Monitor je projekt shromažďující data o dalším vzdělávání z různých zdrojů. Většina indikátorů umožňuje přehledné srovnání ČR s EU či porovnání krajů ČR. Data poskytují přehled o základních trendech v oblasti dalšího vzdělávání pro účely tvorby dalšího vzdělávání na národní či regionální úrovni.

Normativy soukromých škol na rok 2020

MŠMT stanovilo v souladu se zákonem č. 306/1999 Sb., o poskytování dotací soukromým školám, předškolním a školským zařízením, ve znění pozdějších předpisů „Normativy neinvestičních výdajů regionálního školství na rok 2020 pro účely poskytování dotací soukromému školství", čj. MSMT-1338/2020.

NORMATIVY CÍRKEVNÍCH ŠKOL NA ROK 2020

MŠMT stanovilo v souladu s ustanovením § 162 odst. 1 a 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů „Normativy neinvestičních výdajů regionálního školství na rok 2020 pro účely poskytování dotací církevnímu školství", č.j. MSMT – 2094/2020-1, ve znění č.j. MSMT-7693/2020-1.  


Novinky ve vzdělávání 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2020 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Znakový jazyk pro pokročilé [III. modul] v září 2020 - Ostrava
^