logo skoleni-kurzy

KURZ PRO INSTRUKTORY SNOWBOARDINGU [ŠKOLENÍ]
BP SPORT


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzy
[SHOPILO.cz]Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacíPořádáte podobný kurz/školení?


Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační, stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro on-line objednávku kurzu


 
Kurz pro instruktory snowboardingu - Následující kurzy:

 

 

KURZ PRO INSTRUKTORY SNOWBOARDINGU

Viz také následující kurzy :
 • Účetnictví, daně, daňová evidence a mzdy s praxí na PC - rekvalifikační kurzPodrobnosti
 • Daňový specialista - rekvalifikační kurzPodrobnosti
 • Účetnictví, daně a daňová evidence - rekvalifikační kurzPodrobnosti
 • Mzdové účetnictví s výukou mzdového programu na PC - rekvalifikační kurzPodrobnosti
 • Účetnictví, daně a mzdy pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti


[Školení] - Kurz pro instruktory snowboardingu - s certifikátem


BP SPORT


Výstup: licence Instruktor snowboardingu BP SPORT [platnost licence je časově neomezená], licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Platnost tohoto osvědčení je časově neomezená. Pro školská zařízení vydáváme na základě absolvování tohoto kurzu licenci Instruktor školního snowboardingu [platnost licence je časově neomezená]- akreditace MŠMT č. 42965 - 2013-1-866. Naše vzdělávací středisko je držitelem akreditace MŠMT. Licenci instruktor snowboardingu lze využít po dovršení 18 let a uplatnění licence ve věku 15 – 17 let se řídí zvláštními pravidly, které jsou uvedeny níže. Účast na kurzu není dále nijak omezena. ...


Cena kurzu:
     ...   2.470 Kč / kurz   (není DPH)
     ... Kurz je osvobozený od DPH

Objednat - pro přihlášení na kurz/školení klikněte na zvolený termín školení a místo konání
 • Kurz je akreditován
 • Účastník kurzu obdrží certifikát
 • Kurz je ukončen zkouškouPřihláška na školení:

   NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA - Termín školení zatím není k dispozici | Podobné kurzy a školení | Žádost o kontakt - Zavolejte mi, prosím • Podobný kurz     Praha  
  (??)   Základní kurz pro instruktory inline bruslení - BP SPORT

  - ... cena: 3.500 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH


 • Podobný kurz     Praha  
  (??)   Kurz pro instruktory indoor cyklistiky - BP SPORT

  - ... cena: 5.000 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH


 • Podobný kurz     Praha  
  (??)   Kurz pro instruktory indoor cyklistiky - BP SPORT

  - ... cena: 5.000 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH


 • Podobný kurz     Pec pod Sněžkou - Královéhradecký  
  (??)   Kurz pro instruktory lyžování - BP SPORT

  - ... cena: 2.480 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH


 • Podobný kurz     Brno - Jihomoravský  
  (??)   Kurz instruktora lezení na umělých stěnách - BP SPORT

  - ... cena: 3.700 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH


 • Podobný kurz     Český Krumlov - Jihočeský  
  (??)   Kurz pro instruktory vodní turistiky [vodácký kurz] - BP SPORT

  - ... cena: 3.400 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH


 • Podobný kurz     Lipno nad Vltavou - Jihočeský  
  (??)   Kurz pro instruktory cyklistiky a cykloturistiky - BP SPORT

  - ... cena: 4.300 Kč/kurz bez DPH a/nebo cena je osvobozena od DPH

 • -- ... pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a/nebo je možno poslat:  Popis kurzu
  Kurz pro instruktory snowboardingu - s certifikátem


  Kurz je určen pro ...

  Výstup-licence Instruktor snowboardingu, licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Licenci lze využít po dovršení 18 let a uplatnění licence ve věku 15 – 17 let se řídí zvláštními pravidly, které vám na vyžádání zašlem. Účast na kurzu není dále nijak omezena.

  Na kurzech je dodržena stanovená hodinová dotace, což zajišťuje právní platnost licence a dostatek času na osvojení požadovaných dovedností. Z právního hlediska je možné učit s touto licencí ve všech sférách: na školních kurzech a dalších akcích škol a školských zařízení [základní a střední školy, školská zájmová zařízení – např: domy dětí a mládeže a střediska volného času, školská výchovná a ubytovací zařízení, školská zařízení pro ústavní výchovu]. Na školních kurzech může vyučovat i instruktor, který nemá pedagogické vzdělání, ale je držitelem platné licence.

  Kvalifikace instruktor snowboardingu je nezbytná pro výuku snowboardingu na školních lyžařských výcvikových zájezdech. Osvědčení zatím není součástí aprobace tělesné výchovy. Dále lze licenci využít v neziskových organizacích, v lyžařských oddílech a komerčních lyžařských školách. Celá řada našich frekventantů učí v komerčních školách v různých střediscích. Samozřejmě získání brigády či zaměstnání instruktora je možné vždy na základě jednání se zaměstnavatelem. Máme také informace o našich instruktorech, kteří s naší licencí vyučovaly i v USA, Rakousku, Francii, Norsku atd.. Doškolovací kurzy prodlužují licenci. Lze obnovit i propadlou licenci.


  Lektoři kurzu

  Mgr. Lukáš Binter [lektor lyžování a snowboardingu] bývalý reprezentant České republiky a jezdec světového poháru ve snowboardingu. Je držitelem kvalifikace Ústřední lektor snowboardingu, provozuje lyžařskou a snowboardou školu. Zastupuje český snowboarding na ISK [Internacionales ski – kolloquium]. O snowboardingu publikuje v časopise Skimagazín a TVSM. V roce 1999 Lukáš Binter vytvořil první českou publikaci „Snowboarding“ odkaz Grada, která se zabývá výukou snowboardingu. Část knihy o freestylu vytvořil ve spolupráci s Martinem Černíkem. Kniha byla několikrát aktualizována a stejný autor později vytvořil další metodický materiál „Jak dokonale zvládnout snowboarding“. Celkem zatím bylo prodáno 22 tísic výtisků. Tyto knihy se staly součástí studijních materiálů našich kurzů. Lukáš Binter je spoluautorem scénáře prvního českého výukového pořadu zaměřeného na snowboarding.
  Paed.Dr. Pavel Jarčevský [Ústřední lektor snowboardingu] zastupuje český snowboarding na ISK [Internacionales ski – kolloquium]. Je učitelem na Gymnáziu v Jindřichově Hradci, kde se podílí na výuce snowboardingu na lyžařských kurzech. Instruktorské kurzy snowboardingu obohacuje živou hudbou [kytara].
  Mgr. Petr Zamrzla se podílí na výuce instruktorů snowboardingu od počátku instruktorských snowboardových kurzů. Je držitelem kvalifikace Ústřední lektor snowboardingu. Také je ředitelem základní školy v Táboře, kde se podílí na výuce snowboardingu na lyžařských kurzech. Petr Zamrzla je bývalý člen Rady Úseku snowboardingu ve Svazy lyžařů České republiky.

  Historie našeho lektorského týmu
  Kurzy pro instruktory snowboardingu začal náš lektorský tým organizovat jako jeden z prních v České republice. Premiérový instruktorský kurz proběhl v roce 1996. V tomto roce se také snowboarding začal vyučovat školních kurzech. Výuku snowboardingu na školních kurzech prosadil Arnošt Binter. Následně lektoři snowboardingu vytvořili výukový film [DVD]


  [Kurz] Program kurzu (obsah přednášky/semináře/rekvalifikace/studia) ...


  * Teoretická část - snowboardová výstroj, výzbroj, údržba, metodika, organizační předpisy, bezpečnost, první pomoc, začlenění snowboardingu do vzdělávacích programů.
  * Praktická část - praktická výuka na snowboardu. Naše středisko vzdělávání na kurzu dodržuje předepsanou hodinovou dotaci, což je základní podmínkou právní platnosti licence.

  Výuka snowboardingu je speciálním oborem v tomto sportu, kde samostatná výkonnost jezdce není na prvním místě. Budoucí instruktor musí znát techniku snowboardingu, metodu výuky a didaktiku [to vše se naučí na kurzu ]. Kurz si klade za cíl naučit účastníky vyučovat snowboarding. Z hlediska výkonnosti v jízdě na snowboardu musí být zdatný do té míry, aby byl schopen svým budoucím žákům ukázat určité prvky metody výuky [např oblouky, sesouvání, jízdu šikmo svahem atd]. Předvést je musí pomalu a v nízké rychlosti, tak aby je žáci z hlediska techniky co nejlépe pochopili. To znamená, že instruktor nemusí být rychlým jezdcem. Vedle toho osvojování jízdy na snowboardu je většinou bezproblémové. Postoj na sněžném prkně je sice nezvyklý a v prvních momentech náročný na rovnováhu, ale samotná technika jízdy je relativně jednoduchá [jednodušší než lyžích] a začátečník se s ní rychle seznamuje. Účastníci na kurzu jsou rozděleni do družstev podle výkonnosti.

  Metoda výuky
  Cílem kurzu je účastníka proškolit tak, aby byl dobrým instruktorem, což znamená: zejména umět naučit tento sport téměř kohokoliv. Tento cíl je stejný v komerční a školní výchově, a tak se naše školící středisko nespecializuje ani na jednu z těchto oblastí. Naše licence má univerzální platnost. Kurzy snowboardingu metodicky řídí Mgr. Lukáš Binter , který je držitelem kvalifikace Ústřední ] lektor snowboardingu a zkušenosti o snowboardingu nasbíral jako jezdec světového poháru. V roce 1999 Lukáš Binter vytvořil první českou publikaci „Snowboarding“ odkaz .grada.cz, která se zabývá výukou snowboardingu. Kniha byla několikrát aktualizována a stejný autor později vytvořil další metodický materiál „Jak dokonale zvládnout snowboarding“. Celkem zatím bylo prodáno 22 tísic výtisků. Tyto knihy se staly součástí studijních materálů našich kurzů. Naše metoda výuky se snaží propojit zkušenosti z výuky v praxi - konkrétně z vlastní snowboardové školy, také zkušenosti z vlastního snowboardového servisu


  [Kurz] Podrobné informace o kurzu instruktor snowboardingu...

  Využití licence instruktor snowboardingu
  Na kurzech pro instruktory snowboardingu je dodržena stanovená hodinová dotace, což zajišťuje právní platnost licence a dostatek času na osvojení požadovaných dovedností. Z právního hlediska je možné učit s touto licencí pro výuku snowboardingu vyučovat ve všech sférách: na školních kurzech a dalších akcích škol a školských zařízení (základní a střední školy, školská zájmová zařízení – např: domy dětí a mládeže a střediska volného času, školská výchovná a ubytovcí zařízení, školská zařízení pro ústavní výchovu).


  Na školních kurzech může vyučovat i instruktor, který nemá pedagogické vzdělání, ale je držitelem platné licence. Kvalifikace instruktor snowboardingu je nezbytná pro výuku snowboardingu na školních lyžařských výcvikových zájezdech. Osvědčení zatím není součástí aprobace tělesné výchovy. Dále lze licenci využít v neziskových organizacích, v lyžařských oddílech a komerčních lyžařských školách. Celá řada našich frekventantů učí v komerčních školách v různých střediscích. Samozřejmě získání brigády či zaměstnání instruktora je možné vždy na základě jednání se zaměstnavatelem. Máme také informace o našich instruktorech, kteří s naší licencí vyučovaly i v USA, Rakousku, Francii, Norsku atd..


  Doškolovací kurzy prodlužují licenci. Lze obnovit i propadlou licenci.


  Náročnost kurzu pro instruktory snowboardingu
  Výuka snowboardingu je speciálním oborem v tomto sportu, kde samostatná výkonnost jezdce není na prvním místě. Budoucí instruktor musí znát techniku snowboardingu, metodu výuky a didaktiku to vše se naučí na kurzu ). Kurz si klade za cíl naučit účastníky vyučovat snowboarding. Z hlediska výkonnosti v jízdě na snowboardu musí být zdatný do té míry, aby byl schopen svým budoucím žákům ukázat určité prvky metody výuky (např oblouky, sesouvání, jízdu šikmo svahem atd).


  Předvést je musí pomalu a v nízké rychlosti, tak aby je žáci z hlediska techniky co nejlépe pochopili. To znamená, že instruktor nemusí být rychlým jezdcem. Vedle toho osvojování jízdy na snowboardu je většinou bezproblémové. Postoj na sněžném prkně je sice nezvyklý a v prvních momentech náročný na rovnováhu, ale samotná technika jízdy je relativně jednoduchá (jednodušší než lyžích) a začátečník se s ní rychle seznamuje. Účastníci na kurzu jsou rozděleni do družstev podle výkonnosti.


  Podmínky pro účast na kurzu snowboardingu
  Účast na školení není vyjma věku nijak omezena. Našeho kurzu se může zúčastnit prakticky kdokoliv. Tento kurz může absolvovat i osoba mladší 18 let a získá licenci. Licenci lze plně využít až po dovršení 18 let. Pokud vyučuje instruktor s licencí ve věku 15 – 17 let, tak při výuce musí být přítomný další proškolený instruktor starší 18 let, který na sebe převezme právní odpovědnost za žáky. Takže je možné získat licenci a pak vyučovat i před dovršením 18 let, ale musí při výuce asistovat starší instruktor. Toto pravidlo platí i u ostatních druhů licencí.


  Místo a terény pro výcvik
  Většina zimních kurzů snowboardingu je organizována právě v Peci pod Sněžkou, která patří mezi tři střediska s nejdelším lyžařským provozem v republice. Dostatek přírodního sněhu je důsledkem vysoké nadmořské výšky a specifického mikroklimatu, které v Peci pod Sněžkou panuje. V areálu jsou instalována také sněhová děla. Sezóna ve středisku běžně začíná na konci listopadu a končí v polovině dubna. Sníh na sjezdovkách však zůstává většinou ještě déle. V Peci pod Sněžkou je poměrně bohatý a pestrý výběr sjezdovek, který uspokojí začátečníky i zkušené jezdce. Pro méně zkušené jezdce jsou velmi zajímavé sjezdovky „Klondike“ a „U lesa“, kde je sklon svahu na jednotlivých sjezdovkách odstupňován. Pec pod Sněžkou patří mezi několik předních středisek v
  České republice. Zároveň si toto středisko stále zachovává svůj přírodní charakter. Kvalitu dokládá i jeho pozice v kategorizaci zimních areálů. Dobré podmínky v zimním středisku také přispívají ke kvalitě kurzu .


  Termíny našich kurzů jsou vypsány v první polovině prosince, začátkem ledna a na konci března (případně začátkem dubna). První polovina prosince je charakteristická malým počtem jiných lyžařů a snowboardistů na sjezdovkách a poměrně nízkými teplotami po celý den. Začátek ledna se vyznačuje velkým množstvím sněhu a vhodnými teplotami pro zimní sporty. Na konci března i začátkem dubna je velmi spolehlivá sněhová pokrývka. Často bývá slunečné
  počasí. Nutno přiznat, že při slunných dnech je sníh odpoledne měkčí. Pec pod Sněžkou je touto dobou málo zalidněná.


  Historie našeho lektorského týmu
  Kurzy pro instruktory snowboardingu začal náš lektorský tým organizovat jako jeden z prních v České republice. Premiérový instruktorský kurz proběhl v roce 1996. V tomto roce se také nowboarding začal vyučovat školních kurzech. Výuku snowboardingu na školních kurzech prosadil Arnošt Binter. Následně lektoři snowboardingu vytvořili výukový film (DVD), který se stal prvním metodickým materiálem v oblasti snowboardingu. Instruktorský film vznikl ve spolupráci s
  Liborem Votrubou z Asociace českého snowboardingu. Místa vedoucího lektorského týmu lyžařských kurzů se ujal Mgr. Lukáš Binter odkaz lektoři V roce 2OO4 se školící středisko SPORT BP stalo členem mezinárodní organizace INTERSKI.


  Metoda výuky na kurzech snowboardingu pro instruktory
  Cílem kurzu je účastníka proškolit tak, aby byl dobrým instruktorem snowboardingu, což znamená: zejména umět naučit tento sport téměř kohokoliv. Tento cíl je stejný v komerční a školní výchově, a tak se naše školící středisko nespecializuje ani na jednu z těchto oblastí. Naše licence má univerzální platnost.


  Kurzy snowboardingu metodicky řídí Mgr. Lukáš Binter (viz. lektoři snowboardi), který je držitelem kvalifikace Ústřední lektor snowboardingu a zkušenosti o
  snowboardingu nasbíral jako jezdec světového poháru. V roce 1999 Lukáš Binter vytvořil první českou publikaci „Snowboarding“, která se zabývá výukou snowboardingu. Kniha byla několikrát aktualizována a stejný autor později vytvořil další metodický materiál „Jak dokonale zvládnout snowboarding“. Celkem zatím bylo prodáno 22 tísic výtisků. Tyto knihy se staly součástí studijních materálů našich kurzů. Naše metoda výuky se snaží propojit zkušenosti z výuky v praxi - konkrétně z vlastní snowboardové školy, také zkušenosti z vlastního snowboardového servisu a obchodu, ze školních kurzů a zkušenosti ze závodního snowboardingu. Na základě dohody je možné závěrečné zkoušky zrealizovat i v cizím jazyce, případně nás s předstihem kontaktujte


  Program kurzu snowboardingu
  Kurz je rozdělen na část praktickou a teoretickou, které se vzájemně doplňují. Praktická výuka probíhá dopoledne a odpoledne. Po skončení provozní doby vleků pak výuka pokračuje přednáškami. Přednášky jsou časovány před večeří nebo po večeři dle aktuálního programu. Teoretická část – snowboardová výstroj, výzbroj, údržba, metodika, organizační předpisy, bezpečnost, první pomoc, začlenění snowboardingu do vzdělávacích programů. Praktická část –
  praktická výuka na snowboardu. Naše středisko vzdělávání na kurzu dodržuje předepsanou hodinovou dotaci, což je základní podmínkou právní platnosti licence.


  Ubytování
  Ubytování je zajištěno v tradiční horské chatě. V případě většího počtu účastníků je ve stejném termínu vypsán paralelní kurz na dalším penziónu. Veškeré dění kurzu : ubytování, strava, přednášky, zábava tak probíhá vždy v jednom objektu a v přiměřeně velkém kolektivu lidí. Na každé chatě je vždy maximálně 37 účastníků, což přispívá k přátelské atmosféře na daném kurzu .


  Lektoři kurzů snowboardingu

  Vedoucím týmu, který připravuje veškeré instruktorské kurzy, je Mgr. Arnošt Binter. V současné době působí jako předseda komise snowboardingu ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a metodik akreditovaného pracoviště pro výuku snowboardingu. Výraznou měrou se zasloužil o zařazení snowboardingu do škol. Aktivně se podílí na přípravě snowboardových a lyžařských instruktorů jako lektor a vedoucí kurzů. Je mimo jiné i autorem scénáře prvního českého výukového pořadu zaměřeného na snowboarding.  • Mgr. Lukáš Binter (lektor lyžování a snowboardingu) bývalý reprezentant České republiky a jezdec světového poháru ve snowboardingu. Je držitelem kvalifikace Ústřední lektor snowboardingu, provozuje lyžařskou a snowboardou školu. Zastupuje český snowboarding na ISK (Internacionales ski – kolloquium). O snowboardingu publikuje v časopise Skimagazín a TVSM. V roce 1999 Lukáš Binter vytvořil první českou publikaci „Snowboarding“ odkaz Grada, která se zabývá výukou snowboardingu. Část knihy o freestylu vytbořil ve spolupráci s Martinem Černíkem. Kniha byla několikrát aktualizována a stejný autor později vytvořil další metodický materiál „Jak dokonale zvládnout snowboarding“. Celkem zatím bylo prodáno 22 tísic výtisků. Tyto knihy se staly součástí studijních materálů našich kurzů. Lukáš Binter je spoluautorem scénáře prvního českého výukového pořadu zaměřeného na snowboarding.


  • Paed.Dr. Pavel Jarčevský (Ústřední lektor snowboardingu) zastupuje český snowboarding na ISK (Internacionales ski – kolloquium). Je učitelem na Gymnáziu v Jindřichově Hradci, kde se podílí na výuce snowboardingu na lyžařských kurzech. Instruktorské kurzy snowboardingu obohacuje živou hudbou (kytara).


  • Mgr. Petr Zamrzla se podílí na výuce instruktorů snowboardingu od počátku instruktorských snowboardových kurzů. Je držitelem kvalifikace Ústřední lektor snowboardingu. Také je ředitelem základní školy v Táboře, kde se podílí na výuce snowboardingu na lyžařských kurzech. Petr Zamrzla je bývalý člen Rady Úseku snowboardingu ve Svazy lyžařů České republiky.


  • Mgr. Tomáš Binter (Ústřední lektor snowboardingu) se věnuje audiovizuální tvorbě. Je režisérem prvního českého videopořadu zaměřeného na výuku snowboardingu a řady dalších nejen sportovních televizních pořadů. Jako lektor se podílí na přípravě snowboardových instruktorů.


  • Mgr. Jiří Havelka ( Ústřední lektor snowboardingu) se také podílí na výuce instruktorů snowboardingu od počátku instruktorských snowboardových kurzů. Instruktorské kurzy snowboardingu obohacuje živou hudbou (kytara a housle).


  • Renata Němcová (lektor snowboardingu) se podílí na výuce snowboardingu na lyžařských kurzech školy Heureka.


  • Mgr. Jaroslav Němec (ústřední lektor snowboardingu) je ředitelem střední školy Heureka v Táboře. Zároveň řídí výuku snowboardingu v lyžařské škole v Táboře.


  Zapůjčení výzbroje pro Instruktorský kurz snowbordingu
  Možnost zapůjčení snowboardového kompletu, nutno předem objednat (omezená kapacita). Zašlete prosím tělesnou výšku, hmotnost, velikost nohy a postoj (nohu, kterou máte na snowboardu vepředu), případně to lze zjistit dle níže uvedeného testu.  • Ceník: Snowboardový komplet na jeden kurz včetně dopravy: 750 Kč Pouze snowboard: 500 Kč Na snowboardu jsou dva základní typy postojů.
  • Ten, při němž je vpředu levá noha, nazýváme regular, pokud je vpředu pravá, postoj nazýváme goofy. Při koupi méně frekventovaného asymetrického snowboardu je nutné znát jezdcův postoj s velkou jistotou. U asymetrického prkna je přední hrana posunuta ke špičce. Jsou různé možnosti, jak zjistit, který postoj je pro jezdce vhodný, ale ani všechny dohromady nejsou naprosto spolehlivé


  • Podle klouzání na ledu - tato metoda je zřejmě nejvěrohodnější. Stejná noha, která je vpředu při klouzání, bude vpředu i na snowboardu.


  • Podle jízdy na skateboardu - opět platí, že stejný postoj jako na skateboardu bude i na snowboardu. Postaví-li se testovaný snožmo a druhá osoba do něj nečekaně zezadu strčí. Jedna noha jde automaticky vpřed, aby zachytila pád. Následný postoj je správný.  [Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, informace o cenách kurzu) ...

  Cena kurzu : 6.320 Kč zahrnuje ubytování, stravování - snídaně, oběd, večeře, poplatek MÚ, studijní publikaci a účastnický poplatek [cena kurzu bez ubytování a stravy činí 2.470,- Kč].
  *

  První den kurzu v Peci p. S. se začíná v podvečer a poslední den končí snídaní. Účastníky základního či doškolovacího kurzu lyžování, snowboardingu a carvingu [pokud tyto kurzy probíhají souběžně] na vyžádání ubytujeme společně  Podobný kurz

  [dotaz na školení/kurz] Formulář pro komentáře, dotazy a odpovědi


  Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu
  text dotazu, ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě

     ... a pro kontrolu zadejte prosím znova Váš email
  Někdy je zadaná špatná emailová adresa a odpověď se vrátí, proto prosím zadejte email dvakrát

                Chci poslat přihlašovací údaje na server skoleni-kurzy.eu
  [Registrovat jako uživatele Ano/Ne]

  Pokud jste přihlášeni, email nemusíte zadávat
  Vložte potvrzovací kód Vložte číslo             

  Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku

  Komentáře a dotazy na školení / kurz / seminář  Re: Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Dobrý den. Děkujeme za Vaši zprávu. V ceně je zahrnuto: Organizační a účastnický poplatek, zkoušky, vydání licence , ubytování, stravování (plná penze – snídaně, oběd, večeře), hromadná doprava zavazadel na chatu a zpět z Pece p. S. , poplatek MÚ v Peci pod Sněžkou Cena nezahrnuje dopravu, permanentku na lanovky a vleky, která se se hradí na místě v hotovosti (lze si vyzvednout daňový doklad od ski areálu). Nejaktuálnější ceny permanentek lze dohledat na www.skipec.com . V minulých letech skiareál poskytoval skupinovou sl ...

  Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Dobrý den, mohu se zeptat, co vše je zahrnuto v základní ceně kurzu ? Zda je v ceně zahrnuta i permanentka na vleky, snídaně či večeře? ...

  Re: Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Dobrý den, děkujeme za Vaši e-mailovou zprávu. Na tomto kurzu jsou zatím ještě volná místa, ale těžko odhadnout, kdy se zaplní. ...

  Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli když bych se chtěla stát instruktorem musím už při nástupu do kurzu umět dost dobře na snowboardu a nebo to se učí i tam? A taky jestli je ještě volné místo v březnovém kurzu ? ...

  Re: Komentář/Dotaz ke kurzu : Dobrý den, děkujeme za Vaši e-mailovou zprávu. Pokud by byl kurz zrušen, tak vám kurzovné bude vráceno. Nicméně, můžete zažádat o možnost platby na místě v hotovosti. Jinak v březnu se nám ještě nestalo, že by sníh nebyl. Podrobné informace a aktuální termíny našich kurzů získáte zde: http: - - www.skoleni-kurzy.eu - skola_kurz-55_firma-bp-sport-mgr-lukas-binter Přihlášeným účastníkům pak zasíláme informace o vybraném termínu školení (přesné místo, časy atd.). V případě dalších otázek, nás prosím znovu kontaktujte. ...

  Komentář/Dotaz ke kurzu : Dobrý den Chtěla bych se zeptat, co by se dělo s pěnězi, kdyby v březnu roztál sníh a nebylo by kde jezdit. Předem děkuji za odpověď. ...

  Re: Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Dobrý den, děkujeme za Vaši e-mailovou zprávu. Na kuzru jsou ještě volná místa. V případě vašeho zájmu prosím zašlte přihlášku. Možnost zapůjčení snowboardového kompletu stále je (750 Kč za kurz včetně dopravy), nutno předem objednat, nejlépe společně s přihláškou. Záleží na vašich parametrech, podle toho zjistíme, zda je konkrétní snowboard k dispozici. V Peci p. S. je případně také půjčovna. Pokud máte o zapůjčení zájem, tak prosím zašlete tělesnou výšku, hmotnost, velikost nohy a postoj (nohu, kterou máte na snowboardu vepř ...

  Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je ještě volné místo na instruktora SNB 3.-8.1. A je eventuelně možné si u vás půjčit snowboard. Boty mám svoje. Díky za odpověď. Petr ...

  Re: dotaz na volné místo : Dobrý den, děkujeme za Vaši e-mailovou zprávu. Díky navýšené kacitě je na tomto kurzu ještě volno. Případně prosím zašlete přihlášku. Podrobné informace a aktuální termíny našich kurzů získáte zde: http: - - www.skoleni-kurzy.eu - skola_kurz-55_firma-bp-sport-mgr-lukas-binter Přihlášeným účastníkům pak zasíláme informace o vybraném termínu školení (přesné místo, časy atd.). V případě dalších otázek, nás prosím znovu kontaktujte. Přejeme hezké dny. Zdraví Lukáš Binter. Odkaz(y): 03.01.2010 - Kurz pro inst ...

  dotaz na volné místo : Dobrý den, našel jsem si Váš kurz snowboardingu na internetu a zaujal mne. Mohli by jste mi prosím napsat zda máte volné místo na datum 3. ...

  Re: Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. Rozlišování licencí v lyžování a ve snowboardingu na A, B, C je pouze interní členění některých školících center. ...

  BP SPORT

  :: Vzdělávací a sportovní středisko SPORT BP je organizací, která se zabývá školení m instruktorů a samotnou výukou v různých sportovních disciplínách. Zároveň se věnuje outdoorovým kurzům pro nejrůznější organizace. Kurzy SPORT BP jsou přístupné pro nejširší veřejnost a licenci či dovednosti lze uplatnit ve všech sférách – školní, zájmové nebo komerční. Instruktorské sportovní školení a výukové kurzy zajišťuje kvalitní skupina lektorů, která vzešla z bývalého Pedagogického centra v Českých Budějovicích a dříve Krajského pedagogického ústavu. Činnost SPORT BP je právně ukotvena na základě akreditovaného pracoviště Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy České republiky a akreditacemi v různých sportovních disciplínách. Pro každý sport máme...

  Platební podmínky pro účast na kurzu

  [SPORT BP] Na základě přihlášky vám budou zaslány pokyny k nástupu a podrobnější informace o kurzu . Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém kurz začíná. Po úhradě bude posluchač do studia/na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného. Případně lze e-mailem požádat o výjimku.

  Podobné kurzy #Kurz pro instruktory snowboardingu >>


  Další kurzy a školení: Kurz pro instruktory snowboardingu
  Odkaz na podobný kurz a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:

  Podobný kurz Popis kurzu Další kurzy a školení
  Kurz pro instruktory cyklistiky a cykloturistiky
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Výstroj a výzbroj [základní rozdělení jízdních kol, údržba jízdních kol, doplňky], historie a vývoj, disciplíny, cyklostezky, bezpečnost a základní pravidla silničního provozu . Praktická část - praktická výuka cykloturistiky. Další podobné školení nebo kurzy
  Základní kurz pro instruktory inline bruslení
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Kurz je také vhodný pro začátečníky, kteří se v případě nenárokování licence nemusejí účastnit závěrečných zkoušek. Výstroj a výzbroj, údržba vybavení, historie a vývoj, disciplíny a bezpečnost. Další podobné školení nebo kurzy
  Kurz instruktora lezení na umělých stěnách
  Kurz
    ... 13.5. – 14. 5 a 20.5. – 21.5 . 2023 v Brně Jiný kurz v jiné ceně : Instruktor lezení na umělých stěnách BP SPORT [platnost licence je časově neomezená], licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Platnost tohoto osvědčení je časově neomezená. Další podobné školení nebo kurzy
  Kurz pro instruktory indoor cyklistiky
  Kurz
    ... 1.4. – 2. 4. a 22.4. – 23. 4. 2023 Jiný kurz v jiné ceně : Tématické vymezení kurzu : Tým BP SPORTU, který donedávna organizoval kurzy spinningu, se rozhodl udělat v programech a přístupech na cyklistických trenažérech krok vpřed. Vytvořil nový kurz „Kurz pro instruktory indoor cyklistiky“, který nabízí ještě více různých forem tě Další podobné školení nebo kurzy
  Kurz pro instruktory lyžování
  Kurz
    ... podzim 2023 Jiný kurz v jiné ceně : Kurz pro instruktory lyžování - licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Místo konání: Pec pod Sněžkou Doškolovací kurz pro instruktory lyžování [nižší cena, na vyžádání vám zašlem podrobnější informace]. Další podobné školení nebo kurzy
  Základní kurz pro instruktory aerobiku
  Kurz
    ... 1.4. – 2. 4. 2023 a 22.4. – 23. 4. 2023 Jiný kurz v jiné ceně : Instruktor aerobiku, licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Akreditace MŠMT. Další podobné školení nebo kurzy
  Kurz pro instruktory vodní turistiky [vodácký kurz]
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Výstroj a výzbroj, historie a vývoj, disciplíny, bezpečnost, jihočeské řeky a orientace v kilometráži vodních toků. Praktická část - praktická výuka vodáckých disciplin. Další podobné školení nebo kurzy
  Kurz pro instruktory plavání
  Kurz
    ... 1.4. – 2.4. a 22.4. – 23.4.2023 v Praze Jiný kurz v jiné ceně : Kurz pro instruktory plavání Výstup: Instruktor plavání, akreditovaná licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Licenci lze využít po dovršení 18 let a uplatnění licence ve věku 15 – 17 let se řídí zvláštními pravidly, které vám na vyžádání zašlem. Další podobné školení nebo kurzy
  Kurz instruktora powerjógy
  Kurz
    ... Nadstavbová zkouška Jiný kurz v jiné ceně : Kurz instruktora powerjógy poskytne účastníkům dlůležité znalosti a dovednosti cvičební metody power yogy, aby se z nich vzejít kvalitní instruktoři. Kurz probíhá ve třech víkendových školeních. Další podobné školení nebo kurzy
  Základní kurz pro instruktory Pilates
  Kurz
    ... Zkouška Jiný kurz v jiné ceně : Program: Historie, principy, dýchání, pohyby těla, základní principy, sestava cviků pro začátečníky, specifika cvičení pro začátečníky, osobnost instruktora a jeho role. Cvičení Pilates pro děti, seniory, v a po období těhotenství. Další podobné školení nebo kurzy

  Podobný    = Podobný kurz nebo školení
  Poslední aktualizace: 2023-03-26 01:26:12

  BP SPORT
  Kurz pro instruktory snowboardingu #

  Sportovní a relaxační kurzy & dovolená + Zážitkové a dárkové kurzy

  Téma kurzů nebo školení:
 • MAIL RSS Sport, umění a ostatní kurzy
 • MAIL RSS Outdoor a indoor
 •   Kurzy pro instruktory


  Typ kurzu/školení: Kurz

  • Kurz je akreditován
  • Účastník kurzu obdrží certifikát
  • Kurz je ukončen zkouškou


  Klíčová slova pro dané školení:
  cvičitel +snowboardingu, instruktor +školního +snowb, instruktor +snowboardingu, kurz +instruktor +snowboard, kurz +instruktor +snowboard, kurz +instruktor +snowboard, kurz +instruktora +snowboar, kurz +instruktora +snowboar, kurz +snowboardingu, snowboard +instruktor  [RSS] Nechte si posílat nové termíny kurzu Chcete vědět kdy bude další termín kurzu? - Využijte RSS a nechte si posílat každé změny a/nebo nové termíny kurzu do Vaší čtečky RSS (bez registrace)

    RSSKurz pro instruktory snowboardingu [RSS] - Novinky a nové termíny kurzu

  © BP SPORT - České Budějovice :: - Vzdělávací a sportovní středisko SPORT BP je organizací, která se zabývá školení m instruktorů a samotnou výukou v různých sportovních disciplínách. Zároveň se věnuje outdoorovým kurzům pro nejrůznější organizace. Kurzy SPORT BP jsou přístupné pro nejširší veřejnost a licenci či dovednosti lze uplatnit ve všech sférách – školní, zájmové nebo komerční. Instruktorské sportovní školení a výukové kurzy zajišťuje kvalitní skupina lektorů, která vzešla z bývalého Pedagogického centra v Českých Budějovicích a dříve Krajského pedagogického ústavu. Činnost SPORT BP je právně ukotvena na základě akreditovaného pracoviště Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy České republiky a akreditacemi v různých sportovních disciplínách. Pro každý sport máme...

  Platební podmínky pro účast na kurzu


  [SPORT BP] Na základě přihlášky vám budou zaslány pokyny k nástupu a podrobnější informace o kurzu . Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém kurz začíná. Po úhradě bude posluchač do studia/na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného. Případně lze e-mailem požádat o výjimku.
   
  Komentáře a dotazy na školení a nebo kurz

  Re: Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Dobrý den. Děkujeme za Vaši zprávu. V ceně je zahrnuto: Organizační a účastnický poplatek, zkoušky, vydání licence , ubytování, stravování (plná penze – snídaně, oběd, večeře), hromadná doprava zavazadel na chatu a zpět z Pece p. S. , poplat ...

  Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Dobrý den, mohu se zeptat, co vše je zahrnuto v základní ceně kurzu ? Zda je v ceně zahrnuta i permanentka na vleky, snídaně či večeře? ...

  Re: Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Dobrý den, děkujeme za Vaši e-mailovou zprávu. Na tomto kurzu jsou zatím ještě volná místa, ale těžko odhadnout, kdy se zaplní. ...

  Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli když bych se chtěla stát instruktorem musím už při nástupu do kurzu umět dost dobře na snowboardu a nebo to se učí i tam? A taky jestli je ještě volné místo v březnovém kurzu ? ...

  Re: Komentář/Dotaz ke kurzu : Dobrý den, děkujeme za Vaši e-mailovou zprávu. Pokud by byl kurz zrušen, tak vám kurzovné bude vráceno. ...

  Komentář/Dotaz ke kurzu : Dobrý den Chtěla bych se zeptat, co by se dělo s pěnězi, kdyby v březnu roztál sníh a nebylo by kde jezdit. Předem děkuji za odpověď. ...

  Re: Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Dobrý den, děkujeme za Vaši e-mailovou zprávu. Na kuzru jsou ještě volná místa. ...

  Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je ještě volné místo na instruktora SNB 3. -8. ...

  Re: dotaz na volné místo : Dobrý den, děkujeme za Vaši e-mailovou zprávu. Díky navýšené kacitě je na tomto kurzu ještě volno. ...

  dotaz na volné místo : Dobrý den, našel jsem si Váš kurz snowboardingu na internetu a zaujal mne. Mohli by jste mi prosím napsat zda máte volné místo na datum 3. ...

  Re: Dotaz ke kurzu: Kurz pro instruktory snowboardingu : Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. Rozlišování licencí v lyžování a ve snowboardingu na A, B, C je pouze interní členění některých školících center. ...

   

   

  Hledáte náhodou nějakou práci?


  Specialista přípravy forem - 3 směnný provoz
  a údržba forem Profil kandidáta: Výuční list Manuální zručnost, spolehlivost a pečlivost Svářečský kurz Praxe..., České Budějovice, Jihočeský

  Kuchař/kuchařka
  sebevzdělávání - kurz angličtiny, odborné kurzy z oblasti gastro vstupem do našeho oblíbeného wellness mimo pracovní dobu zdarma..., České Budějovice, Jihočeský

  PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH- OSOBNÍ ASISTENT/KA
  kurz Pracovníka v sociálních službách [lze dodělat v průběhu zaměstnání] - částečnou orientaci v seniorské problematice..., České Budějovice, Jihočeský

  Podobné kurzy # instruktory + snowboardingu


 •  
   
  RSS
  RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
  Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
  skoleni-kurzy.eu

  SKOLENI-KURZY.EU  REGIONY  MENU  KONTAKT


  skoleni-kurzy.eu
  2007 - 2023 © OBEC.net, sro
  Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
  Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
  Telefon:(+420) 775 193 488
  Fax:
  Kontakt

  +  +
  V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

  Školení: Vedení kvalitního výběrového pohovoru v praxi Připravte se na každou fázi náboru zaměstnanců v březnu 2023 - Online
  ^