logo skoleni-kurzy

KURZ : RANNI WORKOUT POSILENI MANAZERSKYCH DOVEDNOSTI JAK USTAT MANAZERSKOU ROLI JAK NA ZATEZ A STRES
TCC S R O


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacíPořádáte podobný kurz/školení?


Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační, stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro on-line objednávku kurzu


 
RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres), 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50%) - Následující kurzy:

 

 

RANNI WORKOUT POSILENI MANAZERSKYCH DOVEDNOSTI JAK USTAT MANAZERSKOU ROLI JAK NA ZATEZ A STRES

Viz také následující kurzy :
 • Komunikační dovednostiPodrobnosti
 • Jak uspět v Enterprise ArchitektuřePodrobnosti
 • Soft skills vyšší generace – tisícero dovedností komunikace a osobního rozvoje, FARMULTI® METODA, PSYCHOVZORCE® David Gruber livePodrobnosti
 • Manažerské dovednosti aneb jak vést a motivovat lidi k vyšším výkonůmPodrobnosti
 • JAK PŘEKONAT NESOUHLAS - trénink vyjednávání - 5denníPodrobnosti

Kurz - RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres), 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50%)


TCC, s.r.o.


Během 3 ranních setkání se naučíte zvládat situace, kterým čelí každý manažer. S praktickými tipy a jednoduchými postupy budete umět úspěšně zvládat následující výzvy: 1 - Jak dávat a přijímat zpětnou vazbu bez emocí - 4.3.2019, 650 Kč bez DPH 2 - Jak na podřízeného, který nechce” - 11.3.2019, 650 Kč bez DPH 3 - Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres) - 18.3.2019, 650 Kč bez DPH (Můžete se zúčastnit celého programu, nebo pouze kurzu , který vás zaujal.) Co Vám kurz přinese? 1. setkání: Jak dávat a přijímat zpětnou vazbu bez emocí (termín: 4.3.2019) Máte pocit, že vám podřízený nebo kolegové nerozumí, když jim dáváte zpětnou vazbu? Je pro vás poskytování zpětné vazby nepříjemné? Bez ohledu na to, jak opatrně” zpětnou vazbu sdělujete, stává se vám, že kolegové reagují (z vašeho pohledu přehnaně) emotivně? A co přijímání zpětné vazby od kolegů nebo nadřízeného? Stává se vám, že ji potřebujete … ale nedostanete? Nebo zpětnou vazbu dostanete, ale moc jí nerozumíte … kladete si otázku: A co s tím dál?”. Nebo vás dokonce zpětná vazba dokáže vytočit” a říkáte něco, čeho pak litujete? V kurzu : - se naučíte 4 stupňový proces dávání zpětné vazby, který redukuje nežádoucí emoce, - probereme, co se může dít v ostatních lidech při přijímání zpětné vazby – a naučíte se, jak lépe zvládat problematické situace. Jako bonus dostanete před kurzem Multifaktorový osobnostní dotazník”, který vám pomůže pochopit vaše silné stránky (a také přispěje k pochopení kolegů a podřízených, se kterými se vám nedařilo vycházet). Výstupy budou zcela důvěrné a s jejich výsledky budeme pracovat pouze na vaše vyžádání. 2. setkání: Jak na podřízeného, který nechce” (termín: 11.3.2019) Máte pocit, že s některým podřízeným nebo kolegou si rozumíte perfektně – nemusíte nic složitě vysvětlovat a práce je provedena perfektně a včas. A s jinými podřízenými - kolegy to prostě nefunguje”. Ať se snažíte, jak se snažíte, tak nedodávají potřebné výstupy. Jednoduché věci ještě jakž-takž” dodají, ale jakmile je cokoli složitějšího, tak to nejde? Skoro je podezíráte, že to mohou dělat naschvál”? Křičíte, prosíte … a nic? V kurzu : - rozebereme, jak zadávat úkoly tak, aby byly dodány požadované výsledky a zároveň byl pracovník v budoucnu schopen tyto úkoly plnit samostatně a v požadované kvalitě, - dostanete 2 nástroje, které zvyšují motivaci a zároveň výkonnost. 3. setkání: Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres) (termín: 18.3.2019) Chcete zvládat práci ve větší pohodě? Relaxujete, cvičíte … v soukromém životě se vám se stresem daří pracovat dobře, ale v práci se stále cítíte pod tlakem? Máte své taktiky, jak řešit konfliktní situace, ale fungují jen někdy? [b ...


Cena kurzu:
     ...   650 Kč / Kurz  

     ... včetně DPH: 787 Kč / Kurz

Objednat - pro přihlášení na kurz/školení klikněte na zvolený termín školení a místo konáníPřihláška na školení:

   NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA - Termín školení zatím není k dispozici | Podobné kurzy a školení | Žádost o kontakt - Zavolejte mi, prosím • Podobný kurz     Praha 8  
  (??)   RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres), 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50%) - TCC, s.r.o.

  - ... cena: 650 Kč/Kurz (787 Kč/Kurz včetně DPH)


 • Podobný kurz     Praha 8  
  (??)   RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres), 8:00 - 9:30 hod. - TCC, s.r.o.

  - ... cena: 1.300 Kč/Kurz (1.573 Kč/Kurz včetně DPH)


 • Podobný kurz     Praha 8  
  (??)   RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak dávat a přijímat zpětnou vazbu bez emocí, 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50 %) - TCC, s.r.o.

  - ... cena: 650 Kč/Kurz (787 Kč/Kurz včetně DPH)


 • Podobný kurz     Praha 8  
  (??)   RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak na podřízeného, který nechce , 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50 %) - TCC, s.r.o.

  - ... cena: 650 Kč/Kurz (787 Kč/Kurz včetně DPH)


 • Podobný kurz     Praha 8  
  (??)   RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak dávat a přijímat zpětnou vazbu bez emocí, 8:00 - 9:30 hod. - TCC, s.r.o.

  - ... cena: 1.300 Kč/Kurz (1.573 Kč/Kurz včetně DPH)


 • Podobný kurz     Praha 8  
  (??)   RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak na podřízeného, který nechce , 8:00 - 9:30 hod. - TCC, s.r.o.

  - ... cena: 1.300 Kč/Kurz (1.573 Kč/Kurz včetně DPH)

 • -- ... pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a/nebo je možno poslat:  Popis kurzu
  RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres), 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50%)


  Kurz je určen pro ...  Lektoři kurzu


  Ing. Václava Kloudová  Věnuje se rozvoji lidí a projektům zaměstnanecké a zákaznické spokojenosti. Komunikační dovednosti a manažerský rozvoj jsou témata, která studovala na VŠE Praha a The Copenhagen Business School. Má za sebou dlouhodobé manažerské zkušenosti z nadnárodních korporací i soukromých firem. V současné době realizuje projekty vzdělávání pracovníků - jako lektorka, mentor a kouč.


  [Kurz] Obsah kurzu/školení...  Během 3 ranních setkání se naučíte zvládat situace, kterým čelí každý manažer.
  S praktickými tipy a jednoduchými postupy budete umět úspěšně zvládat následující výzvy: 1/ Jak dávat a přijímat zpětnou vazbu bez emocí - 4.3.2019, 650 Kč bez DPH
  2/ Jak na podřízeného, který nechce” - 11.3.2019, 650 Kč bez DPH
  3/ Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres) - 18.3.2019, 650 Kč bez DPH (Můžete se zúčastnit celého programu, nebo pouze kurzu , který vás zaujal.)
  Co Vám kurz přinese? 1. setkání: Jak dávat a přijímat zpětnou vazbu bez emocí (termín: 4.3.2019)
  Máte pocit, že vám podřízený nebo kolegové nerozumí, když jim dáváte zpětnou vazbu?
  Je pro vás poskytování zpětné vazby nepříjemné? Bez ohledu na to, jak opatrně” zpětnou vazbu sdělujete, stává se vám, že kolegové reagují (z vašeho pohledu přehnaně) emotivně?

  A co přijímání zpětné vazby od kolegů nebo nadřízeného? Stává se vám, že ji potřebujete … ale nedostanete? Nebo zpětnou vazbu dostanete, ale moc jí nerozumíte … kladete si otázku: A co s tím dál?”. Nebo vás dokonce zpětná vazba dokáže vytočit” a říkáte něco, čeho pak litujete?

  V kurzu :
  - se naučíte 4 stupňový proces dávání zpětné vazby, který redukuje nežádoucí emoce,
  - probereme, co se může dít v ostatních lidech při přijímání zpětné vazby – a naučíte se, jak lépe zvládat problematické situace.

  Jako bonus dostanete před kurzem Multifaktorový osobnostní dotazník”, který vám pomůže pochopit vaše silné stránky (a také přispěje k pochopení kolegů a podřízených,
  se kterými se vám nedařilo vycházet). Výstupy budou zcela důvěrné a s jejich výsledky budeme pracovat pouze na vaše vyžádání.

  2. setkání: Jak na podřízeného, který nechce” (termín: 11.3.2019)
  Máte pocit, že s některým podřízeným nebo kolegou si rozumíte perfektně – nemusíte nic složitě vysvětlovat a práce je provedena perfektně a včas. A s jinými podřízenými/kolegy to prostě nefunguje”. Ať se snažíte, jak se snažíte, tak nedodávají potřebné výstupy. Jednoduché věci ještě jakž-takž” dodají, ale jakmile je cokoli složitějšího, tak to nejde? Skoro je podezíráte, že to mohou dělat naschvál”? Křičíte, prosíte … a nic?

  V kurzu :
  - rozebereme, jak zadávat úkoly tak, aby byly dodány požadované výsledky a zároveň byl pracovník v budoucnu schopen tyto úkoly plnit samostatně a v požadované kvalitě,
  - dostanete 2 nástroje, které zvyšují motivaci a zároveň výkonnost.

  3. setkání: Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres) (termín: 18.3.2019)
  Chcete zvládat práci ve větší pohodě? Relaxujete, cvičíte … v soukromém životě se vám
  se stresem daří pracovat dobře, ale v práci se stále cítíte pod tlakem? Máte své taktiky, jak řešit konfliktní situace, ale fungují jen někdy?

  V kurzu :
  - zjistíte, jak fungují vaše oblíbené” strategie pro boj se stresem”,
  - probereme jiné strategie, které používáte málo nebo vůbec,
  - obohatíte si svůj repertoár” taktik pro prevenci stresu, které jsou funkční v náročném firemním prostředí.

  Jako bonus dostanete před kurzem Dotazník zvládání zátěže”, který vám pomůže pochopit vaše funkční” strategie v boji proti stresu a také ty, které zatím nepoužíváte.
  Cílová skupina


  Obsah

  [Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, informace o cenách kurzu) ...

  Kapacita kurzu : 12
 • [dotaz na školení/kurz] Formulář pro komentáře, dotazy a odpovědi


  Dotaz ke kurzu: RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres), 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50%)
  text dotazu, ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě

     ... a pro kontrolu zadejte prosím znova Váš email
  Někdy je zadaná špatná emailová adresa a odpověď se vrátí, proto prosím zadejte email dvakrát

                Chci poslat přihlašovací údaje na server skoleni-kurzy.eu
  [Registrovat jako uživatele Ano/Ne]

  Pokud jste přihlášeni, email nemusíte zadávat
  Vložte potvrzovací kód Vložte číslo             

  Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku

  Komentáře a dotazy na školení/kurz


  TCC, s.r.o.

  :: Jsme česká vzdělávací a poradenská společnost. V oblasti lidských zdrojů působíme od roku 1999. Nabízíme řešení v oblasti HR poradenství, profesní diagnostiky včetně online diagnostiky, rozvoje a koučování, vzdělávací programy a otevřené kurzy zaměřené na rozvoj manažerských, prodejních a komunikačních dovedností včetně přípravy HR manažerů a jejich týmu....

  Platební podmínky pro účast na kurzu


  Smluvní vztah vzniká na základě písemné objednávky od zákazníka a písemného potvrzení objednávky odpovědnou osobou zastupující společnost TCC s.r.o.
  Zákazník může od objednávky odstoupit a svou účast zrušit:
  10 a více dní před termínem – bez storno poplatků
  9 – 5 dní před termínem – storno poplatek 50% z ceny kurzu
  4 dny a méně – nelze stornovat [možná účast náhradníka], zákazník hradí plné kurzovné
  Společnost TCC může od konání kurzu ustoupit a kurz zrušit z důvodů nedostatečně naplněné kapacity kurzu nebo jiných organizačních důvodů. Účastník obdrží cca 10 dní před termínem potvrzení o konání akce, případně informaci o zrušení či přesunutí termínu.

  Podobné kurzy #RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres), 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50%) >>


  Další kurzy a školení: RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres), 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50%)
  Odkaz na podobný kurz a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:

  Podobný kurz Popis kurzu Další kurzy a školení
  RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres), 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50%)
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Během 3 ranních setkání se naučíte zvládat situace, kterým čelí každý manažer. S praktickými tipy a jednoduchými postupy budete umět úspěšně zvládat následující výzv Další podobné školení nebo kurzy
  RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak dávat a přijímat zpětnou vazbu bez emocí, 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50 %)
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Během 3 ranních setkání se naučíte zvládat situace, kterým čelí každý manažer. S praktickými tipy a jednoduchými postupy budete umět úspěšně zvládat následující výzv Další podobné školení nebo kurzy
  RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak na podřízeného, který nechce , 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50 %)
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Během 3 ranních setkání se naučíte zvládat situace, kterým čelí každý manažer. S praktickými tipy a jednoduchými postupy budete umět úspěšně zvládat následující výzv Další podobné školení nebo kurzy
  RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres), 8:00 - 9:30 hod.
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Během 3 ranních setkání se naučíte zvládat situace, kterým čelí každý manažer. S praktickými tipy a jednoduchými postupy budete umět úspěšně zvládat následující výzv Další podobné školení nebo kurzy
  RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak dávat a přijímat zpětnou vazbu bez emocí, 8:00 - 9:30 hod.
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Během 3 ranních setkání se naučíte zvládat situace, kterým čelí každý manažer. S praktickými tipy a jednoduchými postupy budete umět úspěšně zvládat následující výzv Další podobné školení nebo kurzy
  RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak na podřízeného, který nechce , 8:00 - 9:30 hod.
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Během 3 ranních setkání se naučíte zvládat situace, kterým čelí každý manažer. S praktickými tipy a jednoduchými postupy budete umět úspěšně zvládat následující výzv Další podobné školení nebo kurzy
  Obvyklá cena, administrativní cena a reálná/tržní hodnota včetně účetních a daňových aspektů aneb jak porozumět ocenění znalcem
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Seminář vám poskytne široký přehled tematické terminologie a objasnění zákonných povinností ocenění v účetnictví a v daních. Seznámíte se také s možnostmi využití ocenění pro různé účely a s vykazováním ocenění v národních účetních předpisech i mezinárodních úřetních standar Další podobné školení nebo kurzy
  ZÁTĚŽ A STRES - jak účinně zvládnout stresové situace a předejít syndromu vyhoření
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Cílem je zvýšit úroveň výkonu zaměstnanců veřejné správy a dalších osob a preventivně působit proti psychosomatickým onemocněním a syndromu vyhoření. Zaměření programu plně odpovídá potřebám rozvoje a dovedností cílové skupiny. Další podobné školení nebo kurzy
  Jak řešit pohledávky a dostat co nejvíce peněz zpět, praktické instrumenty pro zajištění pohledávky a posílení její dobytnosti
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Číslo akreditovaného kurzu : Neakreditováno : Cílem semináře je seznámení účastníků s platnou právní úpravou, která se týká vymáhání peněžitých závazků se zaměřením na praktické instrumenty sloužící k vyšší dobytnosti pohledávek. Vzhledem ke vzrůstajícímu množství Další podobné školení nebo kurzy
  Specifika obecně prospěšné společnosti (o. p. s.) a ústavu v účetnictví a daních
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : O. p. s. má odjakživa mezi neziskovými organizacemi (popř. mezi veřejně prospěšnými organizacemi) poněkud odlišné postavení z hlediska daňových povinností a způsobu zdanění. Na semináři se seznámíte s rozborem specifických problémů o. p. s. v oblasti účetnictví a daní a s roz Další podobné školení nebo kurzy

  Podobný    = Podobný kurz nebo školení
  Poslední aktualizace: 2019-02-12 00:22:34

  TCC, s.r.o.
  RANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres), 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50%) #

  Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení

  Téma kurzů nebo školení:
 • MAIL RSS Manažerské kurzy

  Typ kurzu/školení: Seminář  Klíčová slova pro dané školení:
  8:00, 9:30, manažerskou, manažerských, posílení, ranní, roli, stres, ustát, workout, zátěž  [RSS] Nechte si posílat nové termíny kurzu Chcete vědět kdy bude další termín kurzu? - Využijte RSS a nechte si posílat každé změny a/nebo nové termíny kurzu do Vaší čtečky RSS (bez registrace)

    RSSRANNÍ WORKOUT - Posílení manažerských dovedností - Jak ustát manažerskou roli (jak na zátěž a stres), 8:00 - 9:30 hod. (startovací cena - sleva 50%) [RSS] - Novinky a nové termíny kurzu

  © TCC, s.r.o. - Praha 8 :: - Jsme česká vzdělávací a poradenská společnost. V oblasti lidských zdrojů působíme od roku 1999. Nabízíme řešení v oblasti HR poradenství, profesní diagnostiky včetně online diagnostiky, rozvoje a koučování, vzdělávací programy a otevřené kurzy zaměřené na rozvoj manažerských, prodejních a komunikačních dovedností včetně přípravy HR manažerů a jejich týmu....

  Platební podmínky pro účast na kurzu  Smluvní vztah vzniká na základě písemné objednávky od zákazníka a písemného potvrzení objednávky odpovědnou osobou zastupující společnost TCC s.r.o.
  Zákazník může od objednávky odstoupit a svou účast zrušit:
  10 a více dní před termínem – bez storno poplatků
  9 – 5 dní před termínem – storno poplatek 50% z ceny kurzu
  4 dny a méně – nelze stornovat [možná účast náhradníka], zákazník hradí plné kurzovné
  Společnost TCC může od konání kurzu ustoupit a kurz zrušit z důvodů nedostatečně naplněné kapacity kurzu nebo jiných organizačních důvodů. Účastník obdrží cca 10 dní před termínem potvrzení o konání akce, případně informaci o zrušení či přesunutí termínu.
   
  Komentáře a dotazy na školení/kurz

   

   

  [Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com

  Podobné kurzy # ranní + workout + posílení + manažerských + ustát + manažerskou + roli + zátěž + stres + 8:00 + 9:30 + hod + startovací + cena + sleva + 50%


 •  
   
  RSS
  RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
  Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
  skoleni-kurzy.eu

  SKOLENI-KURZY.EU  REGIONY  MENU  KONTAKT


  skoleni-kurzy.eu
  2007 - 2019 © OBEC.net, sro
  Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
  Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
  Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
  Fax: 533 312 404
  Kontakt

  +  +
  V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

  Školení: Microsoft Project – základní kurz v březnu 2019 - Ostrava