logo skoleni-kurzy

STUDIO W


skoleni-kurzy.eu
Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Co vše se mění u dohod o provedení práce od 1.1. 2024 a jak se s tím v praxi vypořádat - Aliaves Co., a.s.
Akreditace: MV - AK - PV-46 - 2024; Co vše se mění u dohod o provedení práce a jak se s tím v praxi vypořádat Cíl semináře Změny v souvislosti s přijetím dvou novel zákoníku práce a úsporným balíčkem . Jak zacházet s dohodami v praxi, poskytnutí komplexních informací k jejich změnám od 1.

^

 

 

STUDIO W

Viz také následující kurzy :
  • Pracovník grafického studia (Adobe produkty) – rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Studium pedagogiky podle § 22 odst. 1 písm. b] zákona č. 563 - 2004 Sb. # pro vychovatelePodrobnosti
  • Pracovník grafického studia (Corel+Adobe) – rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Pracovník grafického studia - Rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Studium pedagogiky podle § 22, odst. 1, písm. a] zákona č. 563 - 2004 Sb. # pro učitelePodrobnosti


STUDIO Wby STUDIO W - Praha 5

Logo: STUDIO W
 

Seznam kurzů & termínů
   :: Libovolný termín
   :: STUDIO W - Praha 5


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 129
1 << | 2 | >> 3

Název kurzu Termín školení Místo konání Popis kurzu Téma školení
Nemocenské pojištění a pojistné na sociální zabezpečení pro začínající mzdové účetní Praha 2 Cílem kurzu je vést účastníky kurzu do problematiky nemocenského pojištění a pojistného na sociální zabezpečení. Účastník kurzu získá přehled o základních principech systému nemocenského pojištění a pojistného, o dávkách, o povinnostech zaměstnavatelů a zaměstnanců.
Seminář pro začínající mzdové účetní - 4denní Praha 2 Tyto semináře nabízíme jako cyklus čtyř seminářů za zvýhodněnou cenu. Zakoupením tohoto cyklu získáte účast na seminářích: 1.
Zdravotní pojištění pro začínající mzdové účetní Praha 2
Daň z příjmů ze závislé činnosti pro začínající mzdové účetní Praha 2
Důchodové pojištění a evidenční listy pro začínající mzdové účetní Praha 2 Cíl: Účastníci semináře získají přehled o základních institutech zákona o důchodovém pojištění (zákon č. 155 - 1995 Sb.
Vedení mzdové agendy pro začínající mzdové účetní - 2denní Praha 2
MS Excel pro manažery a ekonomy - 2denní Praha 2 Určeno pro vedoucí pracovníky a manažery, účetní, ekonomy, ale také všechny, kteří se chtějí seznámit s pokročilými a méně používanými speciálními nástroji programu MS Excel.
Pohledávky - právní, účetní a daňový aspekt Praha 2 Určeno pro ekonomy, finanční účetní a správce pohledávek
Zvládání nátlakových taktik a manipulace při vyjednávání - 2denní Praha 2 Manipulace a nátlak patří k životu jako trní k růžím. Je běžnou a často nevědomou součástí života a každodenní mezilidské interakce.
Dlouhodobý majetek pro pokročilé v příkladech - účetní a daňový aspekt Praha 2 Určeno pro ekonomy, finanční a majetkové účetní.
Pracovní právo v praxi - komplexní výklad s důrazem na aktuální změny v zákoníku práce - 2denní Praha 2 Určeno pro personalisty, firemní právníky, vedoucí zaměstnance a další zájemce, kteří se setkávají s pracovním právem. Seminář je určen také těm, kteří s pracovním právem začínají.
Rozbory účetní závěrky - jak se stát srozumitelným partnerem managementu Praha 2 Určeno pro účetní účtující podle Účetní legislativy pro podnikatele podnikající za účelem dosažení zisku. Nároky na účetní profesi se neustále zvyšují, účetní závěrkou práce nekončí.
Interní a externí HR marketing a jak lépe komunikovat hodnoty firmy zaměstnancům a uchazečům Praha 2 Motto: : : „Místo toho, aby byli zaměstnanci seznamováni s popisem své práce, měli by zaměstnanci seznámit zaměstnavatele s popisem své motivace. “ Jonas Ridderstrale Zaměstnanci jsou dnes nejvíce nedostatkovým zbožím na trhu práce – na prvním místě při hledání těch správných lidí musí být ná
Komplikované případy ve mzdové účtárně v roce 2024 - přehledně a na praktických příkladech Praha 2 Určeno pro mzdové účetní (jak ve mzdové, tak i platové oblasti), personalisty, majitele firem a všem dalším zájemcům o tuto problematiku.
Účetní operace vyjádřené v cizích měnách z pohledu účetního, daňového Praha 2
Cenové vyjednávání pro nákupčí aneb nenakupujte jen levně, nakupujte dobře Praha 2 Absolventi tréninku budou podstatně lépe zvládat pro mnohé kritickou fázi obchodního vyjednávání – vyjednávání o ceně. Dokáží dosáhnout lepší dohody nikoli jen prostřednictvím tvrdého tlaku na snížení ceny, ale tím, že zasadí celé jednání do širších souvislostí a výsledná dohoda tak bude nejvýhodně
Komunikace s manažery, obchodními partnery a kolegy - trénink jednání a vystupování pro asistentky a recepční Praha 2 Určeno pro asistentky, sekretářky, recepční, jejichž náplní práce je každodenní kontakt s partnery, kolegy, spolupracovníky, hosty v rozmanitých pracovních situacích. Cíl: Naučit se být profesionální, taktní a diplomatický, aniž byste museli mít pocit, že ztrácíte sami sebe Poznat n
Vyjednávání ve specifických situacích pro nákupčí - 2denní Praha 2 Tento trénink nabízíme jako cyklus dvoudenních seminářů za zvýhodněnou cenu. Zakoupením tohoto cyklu získáte účast na seminářích: Cenové vyjednávání pro nákupčí aneb nenakupujte jen levně, nakupujte dobře Vyjednávání s velkými a silnými dodavateli aneb David a Goliáš 1.
Manažer výroby Praha 2 Určeno pro předáky, mistry, vedoucí dělnických kolektivů, manažery výroby i vedoucí pracovníky odpovědné za výsledky výrobního oddělení jako celku. Mistři a předáci získají praktické rady, jak zvýšit svou flexibilitu, dodržovat i ambicióznější termíny, stmelit individualistické pracovní kol
Vyjednávání s velkými a silnými dodavateli aneb David a Goliáš Praha 2 Motto: : : „Pokud ze sebe uděláme ovci, vlci nás sežerou. “ Monopolní či dominantní dodavatel často bývá noční můrou nákupčích.
Trénink vyjednávání pro obchodníky Praha 2 Určeno pro všechny, kteří již mají s vyjednáváním zkušenosti, ale potřebují se v něm dále zdokonalovat. Cílem je získat znalosti a návyky vedoucí k profesionálnímu vyjednávání, naučit se postupům, které umožní mít pod kontrolou i složitá vyjednávání.
Vedení lidí - jak jednat s lidmi v různých situacích - 2denní Praha 2 Mezi rozhodnutím a výsledkem je poměrně složitý vztah. I špatné rozhodnutí může nakonec přinést dobrý výsledek, a naopak.
Jak napsat newsletter tak, aby neskončil v koši Praha 2 Určeno pro všechny, kdo mají na starosti nebo se nepřímo podílí na přípravě newsletterů a chtějí zvýšit jejich atraktivitu i dosah. Cíl: Dozvíte se užitečné informace i praktické tipy z praxe lektorky a rovnou si vyzkoušíte jak na to.
Management a vedení lidí pro nově a nedávno jmenované manažery - 2denní Praha 2 „ Když změníte způsob, jakým se na věci díváte, věci, na které se díváte, se změní . “ Wayne Dyer, autor a řečník Určeno pro všechny manažery a vedoucí projektů, kteří teprve nedávno nastoupili na vedoucí pozici, chtějí se v ní rychle zorientovat a vyvarovat se zbytečných chyb.
Obchodní, úřední a firemní korespondence Praha 2 Seminář se zabývá formální úpravou korespondence.
Archivace dat a ochrana osobních údajů pro personalisty a mzdové účetní Praha 2
Asertivní komunikace - 4denní Praha 2 Tento trénink nabízíme jako cyklus dvou dvoudenních seminářů za zvýhodněnou cenu. Zakoupením tohoto cyklu získáte účast na seminářích: 1.
Manažerské rozhovory Praha 2 Určeno pro všechny, kteří pracují na manažerských pozicích: nově jmenované manažery i zkušenější manažery, členy středního i vyššího managementu, pro majitele firem, vedoucí úseků a oddělení, mistry ve výrobních firmách, vedoucí projektů. Cíl: připravit se na rozhovory, které jako
MS Word pro pokročilé Praha 2 Určeno pro všechny pokročilé uživatele Wordu, kteří se chtějí seznámit s pokročilými technikami při práci s dlouhými dokumenty, hromadnou korespondencí a formulářovými prvky.
Nehmotný a hmotný majetek - účetní a daňové aspekty Praha 2 Cíl: Seznámit se s vymezením, oceňováním a odpisováním nehmotného a hmotného majetku z účetního (účetnictví podnikatelských subjektů) a daňového pohledu.
Co má znát a umět vedoucí skladu Praha 2 Určeno pro vedoucí pracovníky skladů výrobních a obchodních podniků. Cílem kurzu je aktualizovat a rozšířit znalosti nezbytné pro výkon funkce vedoucího skladu.
MS PowerPoint Praha 2 Určeno pro ty, kteří budou vytvářet působivé a profesionální prezentace s maximálním využitím grafických nástrojů a efektů.
Time management - jak se vyhnout typickým chybám v sebeorganizaci - 2denní Praha 2 Motto: : : „Když se člověk opravdu rozhodne něco udělat, čas se vždycky najde. “ Arthur Hailey Určeno pro všechny, kteří chtějí lépe plánovat a využívat svůj čas, aby jak dobře zvládali práci, tak prožívali své dny dlouhodobě spokojenější, odolnější a v dobré kondici.
Dovolená a problémy ve výpočtech nároku a čerpání dovolené Praha 2 Určeno pro personalisty a mzdové účetní, další pracovní pozice, které se zabývají ve společnostech nárokem na dovolenou například z pohledu dohadných položek z pohledu odměňování, vedoucích zaměstnanců, kteří jsou odpovědni za čerpání dovolené ve společnosti. Výklad je zaměřen na konkrétní př
Elektronizace pracovněprávních dokumentů a využívání elektronických podpisů v pracovněprávních vztazích aneb zbavte se papírů v personalistice Praha 2 Určeno pro personalisty, ale také vedoucí zaměstnance, interní právníky a jiné osoby, které se zabývají vedením lidských zdrojů. Je v dnešní době možné uzavírat pracovněprávní dokumenty v elektronické podobě a přiblížit se v oblasti HR k bezpapírové kanceláři?
Intrastat - vykazování vnitrounijního obchodu se zbožím a jeho provázanost s uplatňováním DPH Praha 2 Určeno pro pracovníky výrobních a obchodních společností, kteří se zabývají vykazováním údajů pro statistiku vnitrounijního pohybu zboží, případně zástupce těchto společností, kteří potřebují získat základní či prohloubit si dosavadní informace v dané problematice. Cílem semináře je přinést úč
Původ zboží a jeho význam v mezinárodním obchodě Praha 2 Určeno pro celní deklaranty, dovozce a vývozce zboží, pracovníky poradenských firem. Cíl: Seminář je zaměřen na problematiku prokazování a stanovování původu zboží.
Nejčastější chyby zaměstnavatelů při aplikaci zákoníku práce a aktuality Praha 2 Určeno pro vedoucí zaměstnance, zaměstnance právních a personálních útvarů, jednatele a další zájemce z oblasti právní a personální praxe. Seminář je zaměřen na nejčastěji se vyskytující chyby při aplikaci zákoníku práce a souvisejících pracovněprávních předpisů v praxi.
Opravy a technické zhodnocení hmotného a nehmotného majetku Praha 2 Určeno pro pracovníky ekonomických i technických úseků. Seminář bude veden ve znění právních předpisů platných pro rok 2024.
Pracovní doba a doba odpočinku v aplikační praxi Praha 2 Určeno pro personalisty, mzdové účetní, podnikové právníky, vedoucí pracovníky, odborové funkcionáře a další zájemce zabývající se problematikou pracovněprávních vztahů. Prakticky zaměřený seminář s cílem seznámit účastníky s aktuální právní úpravou pracovní doby, její evidence, a doby odpočin
Rychlokurz řeči těla aneb jak nekazit jednání Praha 2 Motto: : : „V komunikaci většinou nejde jen o to, co říkáme, ale jak to říkáme. “ Řeč těla (tón hlasu, postoj, gesta aj.
Virtuální měny - kryptoměny - tokeny, jak je zaúčtovat a jak zdanit Praha 2 Seminář se zabývá shrnutím současných názorů na ne zrovna jednotnou problematiku účtování a zdanění takzvaných virtuálních aktiv počínaje Bitcoiny a konče sběratelskými tokeny. Určeno pro všechny, kdo se v rámci podvojného účetnictví setkávají s virtuálními aktivy.
Zajímavé účetní případy a jejich daňové důsledky Praha 2 Určeno pro účetní, kteří se chtějí ujistit nebo zdokonalit v uvedené problematice a získat nadhled nad účtováním vybraných problémů.
Finanční řízení pro nefinanční manažery - 2denní Praha 2 Určeno pro zodpovědné manažery bez ekonomického vzdělání, nebo manažery nevyužívající v každodenní praxi své dříve nabyté znalosti v oblasti financí, vlastníky firem a všechny ty, kteří chtějí dobře rozumět ekonomické stránce svého podnikání. Účastníci se zorientují v základních údajích, kter
Mateřská a rodičovská dovolená - pracovněprávní a mzdové aspekty Praha 2 Určeno pro mzdové účetní a personalisty.
Daňové řízení - nejčastější situace a možné postupy, co tvrdit a jak prokazovat při sporech se správcem daně - pro ekonomy a účetní Praha 2 Určeno pro daňové poradce, účetní, ekonomy, obchodní a finanční ředitele, podnikové právníky, jednatele. Cíl: Seznámit osoby, které mohou v rámci své činnosti komunikovat a jednat se správcem daně s hlavními postupy, které může správce daně uplatňovat, tak, aby daná osoba dokázala porozumě
Poskytování cestovních náhrad v roce 2024 Praha 2 Určeno pro všechny pracovníky, kteří se zabývají vykazováním cestovních náhrad při pracovních cestách, tj. zpracováním dokladů, jejich kontrolou i následným vyplácením cestovních náhrad.
Náhrada škody v pracovním právu Praha 2 SEMINÁŘ NEZAHRNUJE TÉMA ODŠKODŇOVÁNÍ PRACOVNÍCH ÚRAZŮ A NEMOCÍ Z POVOLÁNÍ Určeno pro všechny pracovníky řešící v praxi oblast náhrady škody, zejména tedy statutární orgány, podnikové právníky, vedoucí pracovníky, pracovníky personálních (HR) oddělení a pro mzdové účetní. Seminář je zaměřen
Vedeme pokladní hotovost a ceniny v souladu se všemi právními předpisy Praha 2 Určeno pro pokladní, sekretářky, asistentky. Cíl: Naučit se správně vést pokladní hotovost a ceniny.
Jak na efektivní prezentace pomocí umělé inteligence (AI) Praha 2 Určeno pro všechny, kteří chtějí umět vytvářet efektivní a mimořádné prezentace pomocí AI, ušetřit čas při jejich tvorbě a maximalizovat výsledek s minimální námahou. Žádné předchozí zkušenosti s AI (pro tvorbu prezentací) nejsou podmínkou absolvování kurzu .
Personalistika od A do Z - jak postavit personální oddělení, aby dobře fungovalo Praha 2 Určeno pro ředitele společností a pro začínající personální manažery a specialisty, kteří chtějí získat širší vzhled do jednotlivých oblastí lidských zdrojů a ujasnit si, jaké procesy a činnosti personální oddělení vykonává. Zájemci tak rozšíří celkový pohled na HR oblast a získají znalosti o mod


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 129
1 << | 2 | >> 3


Zobrazeno celkem -51- (ze 129) kurzů a termínů školení
Zajímají Vás tyto kurzy?
RSS - nové rekvalifikační kurzy, školení a/nebo semináře


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML
Zdroj RSS
  • od firmy: STUDIO W
  • typ: termin

RSS   RSS: https://www.skoleni-kurzy.eu/rss.php?typ=termin&firma=18&mnozstvi=10

by STUDIO W - Praha 5

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2024 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Internetový marketing v dubnu 2024 - Praha 5
^