logo skoleni-kurzy

JUBELA S R O


skoleni-kurzy.eu


akceNABÍDKA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PŘIHLÁŠEK PRO VAŠE KURZY více zde
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Jak na aplikaci MS Teams – On line komunikace a spolupráce - NICOM, a.s.
Cíl kurzu Seznámit se a naučit se využívat všechny funkce a možnosti, které nabízí aplikace MS Teams pro on-line komunikaci a vzdálenou spolupráci. Zaměření kurzu Kurz je vhodný pro běžné uživatele komunikující vzdáleně v rámci osobních i pracovních vztahů.

^

 

 

JUBELA S R O

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

JUBELA, s.r.o.by JUBELA, s.r.o. - PRAHA 5

Logo: JUBELA, s.r.o.
 

Seznam kurzů & termínů
   :: Libovolný termín
   :: JUBELA, s.r.o. - PRAHA 5


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 1026
1 << | 2 | 3 | 4 | ... 10... | ... 20... | >> 21

Název kurzu Termín školení Místo konání Popis kurzu Téma školení
MS Excel – základní kurz online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Základy technického kreslení Zbiroh Základní délka kurzu je jeden den. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 1 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
MS Office – seznámení s novou verzí online Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
MS Project – základy projektového řízení online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Základy technologie obrábění Zbiroh Základní délka kurzu je jeden den. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 2 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
Prezentační dovednosti online Základní délka kurzu je jeden den. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 1 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
Technologie beztřískového obrábění Zbiroh Základní délka kurzu je jeden den. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 2 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
Finanční minimum manažera online Základní délka kurzu jsou dva dny. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 1 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
MS Excel – základy programování VBA online Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Technologie obrábění – frézování Zbiroh Základní délka kurzu je jeden den. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 2 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
Základy finanční gramotnosti online Základní délka kurzu je jeden den. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 1 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
Internetový marketing online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Koučování online Základní délka kurzu jsou dva dny. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 1 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
MS Excel pro ekonomy a manažery online Základní délka kurzu jsou tři dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
MS Excel – pokročilé výpočty a funkce v příkladech online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
MS Excel – pokročilí online Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Projektové řízení online Základní délka kurzu jsou dva dny. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 1 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
Technická dokumentace pro strojírenství v praxi Zbiroh Základní délka kurzu jsou dva dny. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 3 – 5 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
Vedení účetnictví a účetních podkladů v MS Excel online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
MS Excel – databáze a kontingenční tabulky online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Účetně administrativní povinnosti ve společnosti online projektorem. Optimální počet posluchačů v kurzu je šest až osm.
MS Excel – manažerské nástroje online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Práce s digitální fotografií online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Práce s digitálním videem online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Zásady budování a vedení týmů online Základní délka kurzu jsou dva dny. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 1 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
Adobe Illustrator online Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Adobe InDesign online Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Adobe Photoshop online Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
COREL Draw! online Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
MS Access – pokročilí online Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Účtujeme v Pohodě online Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Základy marketingu online Základní délka kurzu je jeden den. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 1 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
Efektivní práce na Home office online Základní délka kurzu je jeden den. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 1 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
Komunikace po telefonu online Základní délka kurzu je jeden den. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 1 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
MS Windows – základy systému online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
MS Word – základní kurz online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Principy štíhlé výroby a 5S online Základní délka kurzu je jeden den. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 2 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
Google Apps – pracujeme s tabulkami online Standardní délka kurzu je jeden den (8 vyučovacích hodin). Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
MS Excel – základní kurz online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
MS Visio online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
MS Access – základní kurz online Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
MS PowerPoint pro uživatele online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Obsluha 3D tiskáren a příprava tiskových souborů online Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené 3D tiskárnami a datovým projektorem.
Práce s motorovou pilou a křovinořezem Zbiroh Základní délka kurzu jsou dva dny. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 1 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky.
Základy tvorby webových stránek v HTML a CSS online Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Internet – základní kurz online
MS Outlook online Základní délka kurzu je jeden den. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.
Administrátor počítače online Certifikovaný rekvalifikační kurz Absolvent po úspěšném absolvování kurzu zná práci se současnými operačními systémy a jejich instalací včetně implementace standardních aplikací. Dále umí pracovat a nastavovat počítačovou síť se všemi současnými variantami připojení včetně WiFi.
Asistentka, sekretářka online Certifikovaný profesní rekvalifikační kurz Po absolvování kurzu je absolvent připraven pro činnost na pozici Asistenta - asistentky. Zná pravidla písemné a elektronické komunikace, jakož i komunikace po telefonu.
Čtení a kreslení technické dokumentace online Certifikovaný rekvalifikační kurz Rekvalifikační kurz Čtení a kreslení technické dokumentace připraví účastníky na práci v projekčních kancelářích a na místech, kde je vyžadováno zpracování nebo úprava technické dokumentace. Absolvent bude ovládat normy technické dokumentace, umí číst technickou
Dispečer logistiky online Certifikovaný rekvalifikační kurz Absolvent kurzu bude schopen vykonávat široké spektrum pozic v oblasti administrativy, obchodu, skladového hospodářství a logistiky. Získá praktické dovednosti a znalosti z oblasti technické korespondence, a bude schopen samostatně zpracovávat přehledy, tabulky.


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 1026
1 << | 2 | 3 | 4 | ... 10... | ... 20... | >> 21


Zobrazeno celkem -51- (ze 1026) kurzů a termínů školení
Zajímají Vás tyto kurzy?
RSS - nové rekvalifikační kurzy, školení a/nebo semináře


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML
Zdroj RSS
  • od firmy: JUBELA, s.r.o.
  • typ: termin

RSS   RSS: https://www.skoleni-kurzy.eu/rss.php?typ=termin&firma=50&mnozstvi=10

by JUBELA, s.r.o. - PRAHA 5

 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení


Kurzy | IES
***
kurzy | 2021-12-03 
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - Curatio - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - sniper.cz - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - skoleniproucetniskoleniproucetni - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy Online + E-learning - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Online kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - Kurz instruktor fitness - kurzy


Nalezeno celkem : 31 zpráv | aktualizace každou hodinu

^^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2021 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Píšete dobře? Pište perfektně aneb písemná komunikace formálně i neformálně v prosinci 2021 - Praha
^