logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: NEMOCENSKÉ DŮCHODOVÉ A ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ A PO
NEMOCENSKÉ DŮCHODOVÉ A ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ A PO


skoleni-kurzy.eu


[HANNDE.com] HandMade výrobky =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacíKurzy # nemocenské-důchodové-a-zdravotní-pojištění-a-po
 

Náhodný kurz/školení


Projektový manažer profesní kvalifikace - JUBELA, s.r.o.


^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: NEMOCENSKÉ DŮCHODOVÉ A ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ A PO

Program kurzu: nemocenské důchodové a zdravotní pojištění a po

[Školení] Nemocenské pojištění, pojistné na sociální zabezpečení a důchodové pojištění – aktuálně a změny pro rok 2020

Nemocenské pojištění, pojistné na sociální zabezpečení a důchodové pojištění – aktuálně a změny pro rok 2020Po absolvování semináře budete mít přehled o nejvýznamnějších změnách, které nastaly v nemocenském pojištění, v pojistném na sociální zabezpečení a v důchodovém pojištění. Na semináři lektoři upozorní na nejčastější chyby a nejasnosti z nich vyplývající. ... Zkušeným personalistům, mzdovým specialistům, podnikovým právníkům, mzdovým účetním, odborovým funkcionářům podnikatelské i neziskové sféry. ... Po absolvování semináře budete mít přehled o nejvýznamnějších změnách, které nastaly v nemocenském pojištění, v pojistném na sociální zabezpečení a v důchodovém pojištění. Na semináři lektoři upozorní na nejčastější chyby a nejasnosti z nich vyplývající. ... 9:00–12:15 • Nemocenské pojištění – aktuálně a změny pro rok 2020 • Mgr. Šárka Chotěborská Aktuální legislativní situace • účast na nemocenském pojištění • okruh pojištěných osob • podmínky účasti na nemocenském pojištění • vznik a zánik účasti na NP u zaměstnanců. ... Nejbližší termín školení : 2019-11-20 Praha

[Školení] NEMOCENSKÉ POJIŠTĚNÍ A POJISTNÉ NA SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ v roce 2020 a evidenční listy důchodového pojištění

NEMOCENSKÉ POJIŠTĚNÍ A POJISTNÉ NA SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ v roce 2020 a evidenční listy důchodového pojištění ... ... ... Cíl: Seznámení s platnou právní úpravou v oblasti nemocenského pojištění a ELDP. Účastníci budou na příkladech upozorněni na nejčastější závady, které se vyskytují při vedení ELDP. ... Nejbližší termín školení : 2019-12-11 Praha

[Školení] Nemocenské, důchodové a zdravotní pojištění v roce 2020

Nemocenské, důchodové a zdravotní pojištění v roce 2020 ... ... ... Odborný program semináře: * Nemocenské pojištění a pojistné na sociální pojištění v roce 2020 - Změny od 1. 1. ... Nejbližší termín školení : 2019-12-10 Praha<< | 1| >>

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Nemocenské pojištění, pojistné na sociální zabezpečení a důchodové pojištění – aktuálně a změny pro rok 2020 20.11.2019 Praha Podobné kurzy Po absolvování semináře budete mít přehled o nejvýznamnějších změnách, které nastaly v nemocenském pojištění, v pojistném na sociální zabezpečení a v důchodovém pojištění. Na semináři lektoři upozorní na nejčastější chyby a nejasnosti z nich vyplývající. Zkušeným personalistům, mzdovým specialistům, podnikovým právníkům, mzdovým účetním, odborovým funkcionářům podnikatelské i neziskové sféry.
Nemocenské, důchodové a zdravotní pojištění v roce 2020 10.12.2019 Praha Podobné kurzy Odborný program semináře: * Nemocenské pojištění a pojistné na sociální pojištění v roce 2020 - Změny od 1. 1.
NEMOCENSKÉ POJIŠTĚNÍ A POJISTNÉ NA SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ v roce 2020 a evidenční listy důchodového pojištění 11.12.2019 Praha Podobné kurzy Cíl: Seznámení s platnou právní úpravou v oblasti nemocenského pojištění a ELDP. Účastníci budou na příkladech upozorněni na nejčastější závady, které se vyskytují při vedení ELDP.
NEMOCENSKÉ POJIŠTĚNÍ A POJISTNÉ NA SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ v roce 2020 a evidenční listy důchodového pojištění 22.01.2020 Praha Podobné kurzy Cíl: Seznámení s platnou právní úpravou v oblasti nemocenského pojištění a ELDP. Účastníci budou na příkladech upozorněni na nejčastější závady, které se vyskytují při vedení ELDP.
Důchodové a nemocenské pojištění v roce 2020 20.11.2019 Praha Podobné kurzy Odborný program semináře: * Nemocenské pojištění a pojistné na sociální pojištění v roce 2020 - Změny od 1. 1.

<< | 1| >>


a nebo pouze školení : nemocenské | důchodové | zdravotní | pojištění

...Málo kurzů? # Další kurzy a školení > nemocenské důchodové a zdravotní pojištění a po


 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Koučování v říjnu 2019 - Praha
^