logo skoleni-kurzy

O LAS VEGAS


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
skoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


20342: Microsoft Exchange Server 2013 – pokročilá řešení - NICOM, a.s.
Předpokládané znalosti Absolvování zkoušky 70-341: Core Solutions of Microsoft Exchange Server 2013, nebo ekvivalentní Minimálně dva roky zkušeností práce s Exchange Serverem Nejméně šest měsíců praktických zkuše

 
  

 

O LAS VEGAS

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy
SLEVA 10 % na kurz Obchodní a vyjednávací dovednosti - LastMinute' - Praha - - využít slevu lze pouze do 30.5.2018

O LAS Vegas


Nejpřitažlivější na Las Vegas je, že každý si tu přijde na své. Může to být za pár dolarů, či pár tisíc dolarů. Las Vegas je bezstarostné město, balzám na Vaše nervy.


O LAS Vegas


Rafael Rivera kdysi ve zdejším pustém údolí objevil zásoby vody a celou oblast nazval Las Vegas, což ve španělštině znamená 'Louky". Zlom nastal v roce 1931, kdy byl 19. března přijat zákon legalizující ve státě Nevada hazardní hry a došlo k zahájení stavby přehrady na Hoover Dam. Toto gigantické dílo měří do šířky 430 metrů a do výšky 23 metrů.

Myšlenka udělat z Las Vegas svatostánek hazardu napadla mafiána Myera Lanskyho, který v roce 1941 nařídil Bugsy Siegelovi (který bývá občas nazýván otcem Las Vegas), aby se v Las Vegas usadil. S šestimilionovou investicí otevřel Siegel první velké kasíno Flamingo.

Dnes je Las Vegas nejrychleji rostoucím městem Ameriky a současně také turistickou atrakcí číslo jedna. V posledních letech navštěvuje každoročně město kolem 35 milionů návštěvníků, kteří zde pouze za sázky utratí kolem 7 miliard dolarů.

Do posledních desetiletí se nejvíce zapsal podnikatel  Steve Wynn. Ten nejdříve získal kasino Golden Nugget a pak se dal do budování. Nejprve to byl hotel Mirage, o kterém byli všichni přesvědčeni, že to bude propadák. Nebyl, naopak to byl první hotel, který pomohl z Las Vegas udělat turistickou atrakci pro celou rodinu. Mirage byl prvním rezortem snů. Následoval komplex Treasure Island, před nímž dodnes několikrát denně útočí piráti na plachetnici a po něm zase Bellagio, nejevropštější z nevadských hotelů. Dnes tvrdí reklamní průvodci, že v Las Vegas můžeme navštívit tolik evropských 'památek, že se nevyplatí létat do Evropy. Do určité míry je to pravda, pokud se spokojíte s tím, že vedle benátského kanálu stojí třeba Eiffelova věž.

Dnešní Las Vegas

třpytivé město plné kasín, schow, koncertů a hazardních hráčů na Vás jistě zapůsobí.
Život tady začíná zejména v noci, když se hlavní centrum místní zábavy tzv. Strip ozáří neonovými světly a Vy už jen můžete začít vybírat z nepřeberné škály nočního vyžití.

Na Stripu najdete nejznámější hotely s kasíny, např.:
MGM Grand: který patří mezi největší hotely na světě. Uvnitř něj můžete pozorovat živé lvi za sklem.
Treasure Island (Ostrov pokladů): kde se několikrát denně odehrávají pirátská představení.
Cirkus Cirkus: se svými cirkusovými vystoupeními.
Ceasars Palace (Caesarův palác): ten  je postaven ve stylu římského chrámu.
Luxor: obrovská černá pyramida, kterou můžete zahlédnou již z velké dálky, kvůli svému prudkému světlu vysílanému do nebe.
Mezi další zajímavosti patří určitě Mandalay Bay, kde se dostanete na chvíli do mořské říše, v mohutném akváriu budou okolo Vás (ve skleněném tunelu) plavat žraloci, i jiní vodní živočichové.
Také Stratosphere (Stratosféra) stojí určitě za shlédnutí. Je to hotel s vysokou věží, z které budete mít krásný výhled na celé Vegas. Na samotném vrcholu pak čekají pro adrenalinové nadšence  atrakce. ........A nepřeberné množství dalších a dalších  atrakcí . 

Možnosti nákupu  


Oblíbeným místem pro nákupy jsou v Las Vegas promenády plné obchůdků v jednotlivých velkých hotelech. Zde hledejte značky jako Hugo Boss, Louis Vuitton, Dolce & Gabbana či například i luxusní značku mobilních telefonů Vertu (v hotelu Wynn). Vyjma již zmíněného hotelu určitě stojí za to promenády v hotelech Mirage či Caesars Palace, záleží na tom, jaká vám sedí atmosféra.

Obchodní centra jako jsou pražský Chodov či Palladium v Las Vegas naleznete také. Jistou obdobou jsou komplexy Miracle Mile Shops a Fashion Show Mall.

V Miracle Mile Shops objevíte spíše obyčejnější a pro Čechy méně známé značky - jmenujme například Gap, Bebe, Herve Leger nebo Eddie Bauer. Dámy možná zaujme značka Victoria´s Secret.

Ve Fashion Show Mall na vás čekají známé značky, kvalitní elektronika a vše, co se od podobného centra čeká. Značky Marciano, Diesel, Guess či Lacoste jsou jasnou zárukou toho, že budete mít co nakupovat.

Las Vegas Premium Outlets, cesta do ráje levných nákupů. Značky jako Ralph Lauren, Lacoste, Calvin Klein, Guess nebo Burberry za velmi nízké ceny zaujmou snad každého. Doporučujeme vyhradit si na toto centrum celý den.

Takovým typičtějším outletem je Las Vegas Outlet Center, což je s trochou nadsázky jedna velká hala, která nabízí sice podobné značky jako Premium Outlets, ale za nižší ceny. Daň je zcela jasná, musíte si vaši velikost vyhrabat jako v second-handu. Návštěvu zde doporučujeme jen v případě, že chcete opravdu ušetřit.

Las Vegas je město stálých změn a pokroků. Stále se otevírají nové hotely, nákupní centra a mnoho starých zaniká,  město Las Vegas je živá řeka.  

- časový posun v Las Vegas je  9 hodin

- přímý let Praha - Las Vegas v dnešní době neexistuje

 

... a co se o Las Vegas se říká ? " co se ti stane v Las Vegas, zůstane v Las Vegas."
 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení


Kurzy Tai chi
***
kurzy | 2018-05-13 
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy Olomouc - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy Olomouc - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy Pardubice - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy Brno - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy Pro Radost -@KurzyProRadost- | Twitter - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Online kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy landkitingu Statenice - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy | Gourmet Academy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kite kurzy - kiteboarding snowkiting landkiting - kurzy


Nalezeno celkem : 532 zpráv | aktualizace každou hodinu 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2018 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Základní kurz fotografování v červnu 2018 - Olomouc