logo skoleni-kurzy

KURZ TIP BOX KROK ZA KROKEM


skoleni-kurzy.eu


Vyrábíte? Tvoříte? Šperky? Umění? Dárky? Bytové doplňky? Módní trendy?

Vytvořte svůj nový obchod právě TEĎ také na HANNDE.com


< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Microsoft Word – základní kurz - NICOM, a.s.
Zaměření kurzu Kurz MS Word je určen všem, kteří se chtějí naučit pracovat s textovým procesorem Word. Po absolvování kurzu získají vaše dokumenty profesionální vzhled, vaše práce s textem bude efektivní.

^

 

 

KURZ TIP BOX KROK ZA KROKEM

Viz také následující kurzy :
  • Účetnictví, daně a daňová evidence s praxí na PC - souhrnný rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Účetnictví, daně a účetní angličtina - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Marketing, reklama a komunikace - souhrnný rekvalifikační kurz pro začátečníkyPodrobnosti
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Management s výukou obchodní angličtiny - rekvalifikační kurzPodrobnosti


SLEVA 10 % na kurz Trimble SketchUp – kurz pokročilé funkce a vizualizace - LastMinute' - Praha - - využít slevu lze pouze do 5.10.2020

Kurz Tip Box, krok za krokem


Kurz Tip Box, krok za krokem


Kurz Tip Box, krok za krokem


Vytvoření Tip boxu představuje nazdobení 10ti tipů umístěných těsně vedle sebe ale přitom bez vzájemného pevného spojení. Téma tip boxu může být dané nebo libovolné podle podmínek soutěže. Použité pracovní postupy a produkty jsou opět závislé na podmínkách konkrétní soutěže.

Základem celé práce je obvykle ruční malba, kterou v různých fázích zhotovení celé grafické kompozice doplňují Airbrush, akrylové barvy a barevné gely. Pro vytvoření 3D efektu se nejvíce využívají akrylové pudry, příp. další zdobící prvky jako kamínky, třpytky apod. Větší perspektivy obrazu lze kromě 2D malířské techniky docílit i uspořádáním kompozice do jednotlivých vrstev, které hloubku vjemu ještě posílí.

Zvládnutí předchozích technik je tak určitým předpokladem pro vytvoření zdařilého Tip boxu. Zejména základy ruční malby a práce s barevnými gely jsou nutnou podmínkou alespoň částečného úspěchu. I tyto základní kurzy Magnetic Nail Academy však pravidelně pořádá ve všech regionech ČR a umožňuje tak nehtovým designérkám osvojení si všech pracovních postupů od základů až po vrcholný nail art.

První kurz „Tip Box, krok za krokem“ pod vedením Andrey Hendrychové se uskutečnil během druhého říjnového víkendu v Kladně. Prvních „5 statečných“ se se zadaným úkolem vypořádalo skutečně velmi dobře. Ačkoliv první den během poledne ještě převládala pesimistická nálada a obavy ze zvládnutí celého dekoru, večer již byla situace o poznání lepší. Posíleny krátkým spánkem se v neděli ráno všichni nadšeně pustili do další etapy kreslení a odpoledne byla plánovaná osnova výuky naplněna.

Přestože vytvořit celý Tip Box, resp. naučit účastnice kurzu „jak na to“, je během pouhých dvou dnů prakticky nemožné, jsou výsledné práce velmi zdařilé. Školitelce Andree Hendrychové se podařilo předat studentkám maximum informací a praktických rad a motivovat je pro další práci a trénink doma. Vzhledem k obtížnosti námětu a omezenému času byl celý obraz „oříznut“ pouze na 6 tipů a vypuštěny některé detaily předlohy.

A protože byl průběh celého kurzu všemi pozitivně hodnocen, rozhodli jsme vypsat stejný kurz základů Tip Boxu znovu, počátkem roku 2012. Tento kurz tak mohou využít všichni, kteří se chtějí zúčastnit některé tipboxové soutěže a zatím váhali pro nedostatek zkušeností s účastí na soutěži. Na kurzu jsou samozřejmě vítáni i ti, kteří si jen chtějí zkusit něco nového nebo překonat sami sebe a zvládnout „nemožné“ :).

Těšíme se na Vás !

Copyright: Andrea Vilčeková 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2020 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: AutoCAD základní v listopadu 2020 - Praha
^