logo skoleni-kurzy

JAK NAM V ICT PRO LINUX POMOHL VYBUDOVAT PROFESIONALNI TYM ZAJISTUJICI POCITACOVE KURZY A SKOLENI IT


skoleni-kurzy.eu
Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Digitalizace a automatizace nákupních procesů - Controller Institut
title= info > Školení je součástí cyklu Manažer nákupu , lze jej však absolvovat i samostatně. Naučte se, jak digitalizovat a automatizovat procesy, které jsou často vnímány jako pracné a časově náročné.

^

 

 

JAK NAM V ICT PRO LINUX POMOHL VYBUDOVAT PROFESIONALNI TYM ZAJISTUJICI POCITACOVE KURZY A SKOLENI IT

Viz také následující kurzy :
  • MS Excel - programování v jazyku VBAMS Excel - VBA ProgrammingPodrobnosti
  • HTML5 a CSS3 pro pokročilé - Moderní kódování webuHTML5 and CSS4 AdvancedPodrobnosti
  • SharePoint - základy pro efektivní spolupráciSharePoint - Navigating for Effective CollaborationPodrobnosti
  • Controlling II pro specialistyPodrobnosti
  • Projektové řízeníProject ManagementPodrobnosti


SLEVA 10 % na kurz Mindset – jak rozvíjet otevřené myšlení - LastMinute' - Praha - - využít slevu lze pouze do 18.4.2024

Jak nám v ICT Pro Linux pomohl vybudovat profesionální tým zajišťující počítačové kurzy a školení IT


ICT Pro poskytuje profesionální služby v oblasti informačních a komunikačních technologií. ICT Pro nabízí školení, kurzy a konzultace IT a dále pak podporu, outsourcing, správu sítí a vývoj SW i rozsáhlých webových aplikací.


Jak nám v ICT Pro Linux pomohl vybudovat profesionální tým zajišťující počítačové kurzy a školení IT


Komplexní nabídka služeb ICT a široká škála kurzů a školení IT

 

Nabízíme klientům kurzy, školení a konzultace IT pro běžné uživatele, programátory, grafiky, správce sítí a systémů a další IT profesionály a to od základních kurzů až po vysoce odborná školení pro IT experty. Jedná se o původně vytvořená školení i certifikované kurzy Microsoft, IBM, HP, Blue Coat, Cisco, Juniper, Fortinet, VMware, Oracle, Citrix, Check Point, Sun, Novell, SAP, Avaya, 3COM, Nortel a dále především Linux / Unix, Tru64, Open VMS, Networking, bezpečnost IT, etický hacking, komunikační a VoIP technologie, ITIL, Prince, normy ISO, grafika, DTP a CAD. K dispozici je kompletní vzdělávací portál ICT Pro na adrese www.skoleni-ict.cz.

 

Kvalitní tým certifikovaných odborníků

 

Pro zajištění ICT služeb využíváme kvalitních certifikovaných profesionálů s bohatými zkušenostmi z každodenní praxe se správou rozsáhlých sítí a systémů, s vývojem náročných webových a desktopových aplikací a rovněž osvědčených z mnoha realizovaných ICT školení.

 

Jak to začalo s Linuxem

 

Začátky Linuxu na školeních byly poněkud vlažné. Posluchači, mnohdy považováni ostatními profesionály za podivíny ve světě IT, to neměli s prosazováním Open Source jednoduché. Prvotní nadšení manažerů z nízké pořizovací ceny systému rychle střídal strach z kompatibility a nedostatku kvalifikovaných pracovních sil. To postupně nahrávalo rozvoji linuxových školení. Náš tým spolu s našimi školiteli však záhy vytvořil osnovy prvních několika kurzů a začal je nabízet našim klientům.

 

 

Účastníci školení Linuxu

 

Pokud se ohlédneme zpět, kde leží nesmělé počátky školení systému Linux v naší firmě, tak je vidět první pronikání tohoto systému mimo akademický svět. Účastníky kurzů tvořili lidé s vazbou na akademickou obec a lidé z firem, které provozovaly nejrůznější unixové systémy.

 

Ve firmách se zprvu většinou zabývali pouze otázkou provozu některých aplikací na Linuxu (často vlastních) nebo se objevovaly snahy o použití Linuxu jako souborového serveru, často ještě pomocí protokolu NFS. V těch dobách se Samba teprve drala do širšího povědomí. Na školeních šlo tedy většinou o lidi znalé unixových systémů, kteří se snažili rozšířit si obzor o svět Linuxu, takže školení neřešila základní principy unixových systémů, ale jak Linux nainstalovat a nakonfigurovat do provozního stavu.

 

Oblíbená témata na školení se pak točila kolem vytváření modemových polí, směrování a některých základních služeb Internetu (DNS, SMTP). Tato skupina byla brzy rozšířena o příznivce mantry LAMP (Linux+Apache+MySQL+PHP). Stoupenci LAMP snili svůj sen o tom, jak svůj malý server někde mít a poskytovat na něm služby. Za těmito budovateli dálnic v krátké chvíli přišli koncoví zákazníci, hlavně ze segmentu malých firem, které řešily otázky, jak se k tomu Internetu vlastně připojit. Linux byl jednou z možností.

 

Společným jmenovatelem všech těchto skupin byl fakt, že šlo většinou o lidi bez předchozích zkušeností se světem Linuxu nebo Unixu, takže školení začínala od úplných základů, a pak se dle cíleného zájmu na určité téma rozvíjela. Základy editoru vi jsme je potrápili vždy.

 

S postupem času, kdy slovo Linux bylo slyšet častěji, tak přibýval podíl zákazníků, kteří jej chtěli používat uvnitř firmy i k jiným technickým řešením, než jen brány do Internetu. To vše se začalo dít v době, kdy už i silný rytmus Samby začal být znát.

 

Naší reakcí na tento trend je tvorba nových a stále erudovanějších školení pro top experty (např. tedy v oblastech Linuxu a provozu VPN, clusteringu, virtualizace, pokročilých technik programování a vývoje pod Linuxem/Unixem apod.). K našim významným referencím v oblasti Linuxu dnes již patří i celá řada velkých nadnárodních korporací, které si své odborníky nechávají proškolit právě v našem školicím centru ICT Pro s.r.o.


Naše podpora Linuxu a blízká budoucnost


Abychom podpořili Linux u nás, pomohli s rozvojem profesní dráhy českých IT odborníků a rovněž tedy přivedli naše kurzy a školení v této oblasti na mezinárodně uznávanou úroveň, stali jsme se sponzory a rovněž autorizovanými partnery světově uznávané organizace Linux Professional Institute, udávající směr a úroveň znalostí všem, kteří si budují kariéru v oblasti Linuxu a Open Source technologií. Díky ICT Pro již Fórum LPI spustilo stránky v českém jazyce a proto je tedy tato distribučně nezávislá a zároveň mezinárodně uznávaná koncepce know-how a ucelený systém certifikací nyní mnohem dostupnější i českým IT odborníkům v oblasti Linux a Open Source. Získávání praktických zkušeností a hlubších znalostí v této oblasti pak představují cennou průpravu, kterou zaměstnavatelé v dnešním konkurenčním tržním prostředí vyhledávají.

 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2024 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Akreditovaný kurz: Daňová evidence (dříve jednoduché účetnictví) rekvalifikační kurz v dubnu 2024 - Praha 2
^