logo skoleni-kurzy

VSTUPTE S NAMI DO NOVEHO SVETA OPERACNICH SYSTEMU WINDOWS 8


skoleni-kurzy.eu
Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Chůva pro děti v dětské skupině, doplňující zkouška z profesní kvalifikace - Středisko vzdělávání s.r.o.
Doplňující zkouška [také nazývána jako rozdílová] je určena pro certifikované chůvy, které již získaly profesní kvalifikaci Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky [kód 69-017-M], a chtějí získat odbornou způsobilost pro práci v dětské skupině, splnit požadavek na zdravotnického pracovník

^

 

 

VSTUPTE S NAMI DO NOVEHO SVETA OPERACNICH SYSTEMU WINDOWS 8

Viz také následující kurzy :
  • Saltstack - pro automatizaci a správu systémůPodrobnosti
  • Konfigurace systémů založená na šablonáchPodrobnosti
  • KRIZOVÁ INTERVENCE: SYSTEMICKÝ PŘÍSTUP PŘI PRÁCI S KRIZÍ [AKREDITACE MPSV]Podrobnosti
  • Tvorba systému firemního vzdělávání - Od analýzy potřeb k realizaci rozvojových programůPodrobnosti
  • Moderní, systémovější, efektivnější – nový zákon o účetnictvíPodrobnosti


SLEVA 10 % na kurz Docker – kurz kontejnerizace aplikací - LastMinute' - Praha - - využít slevu lze pouze do 3.6.2024

Vstupte s námi do nového světa operačních systémů Windows 8


ICT Pro poskytuje profesionální služby v oblasti informačních a komunikačních technologií. ICT Pro nabízí školení, kurzy a konzultace IT a dále pak podporu, outsourcing, správu sítí a vývoj SW i rozsáhlých webových aplikací.


Vstupte s námi do nového světa operačních systémů Windows 8


ICT Pro s. r. o. je společnost poskytující profesionální služby v oblasti informačních a komunikačních technologií. Hlavním cílem ICT Pro a jeho týmu zkušených odborníků je poskytovat firmám úplný servis a řešení v oblasti ICT, aby se jejich zaměstnanci mohli plně a nerušeně věnovat svojí práci a aby ji mohli vykonávat rychleji, lépe a s lehkostí.

 

Zkušenosti ICT Pro se vzděláváním v oblasti IT 

 

ICT Pro je na trhu od roku 1992 a poskytovatelem školení a služeb IT formou IT vzdělávacího centra je od roku 1995. Během své existence společnost vyškolila stovky vysoce odborných kurzů pro tisíce posluchačů z mnoha desítek firem.

Komplexní nabídka služeb ICT a široká škála kurzů a školení IT

Vedle poskytování IT podpory, outsourcingu, správy sítí, vývoje SW a tvorby webů, nabízíme klientům zejména kurzy, školení a konzultace a to od základních kurzů až po vysoce odborná školení pro velmi náročné IT profesionály. Jedná se o původně vytvořená školení i certifikované kurzy Microsoft, IBM, HP, Blue Coat, Cisco, Juniper, Fortinet, VMware, Oracle, Citrix, Check Point, Sun, Novell, SAP, Avaya, 3COM a dále především Linux / Unix, Tru64, Open VMS, Networking, bezpečnost IT, etický hacking, komunikační a VoIP technologie, ITIL, Prince, normy ISO, grafika, DTP a CAD. K dispozici je kompletní vzdělávací portál ICT Pro na adrese www.skoleni-ict.cz.

Windows 8

Windows 8 je nejnovějším operačním systémem od firmy Microsoft. Mnozí prodejci počítačů a laptopů (notebooků) ho již na svých výrobcích nabízejí jako předinstalovaný operační systém.

Windows 8 jsou vyspělým operačním systém a jsou pokračováním předchozí verze Windows 7. Jsou ale rychlejší, a poskytují podporu dotykových prostředí (tabletů) svým novým rozhraním Start (dříve používaný název Metro).

Samozřejmostí Windows 8 je ale i klasické desktopové rozhraní, čili pracovní plocha, kterou si uživatel může přizpůsobit svým požadavkům.

Dalším velkým lákadlem pro používání operačního systému Windows 8 je nástroj Store, pomocí kterého můžete lehce získávat a instalovat do svého počítače potřebné aplikace.

Možností je také využívat prostor na webovém serveru firmy Microsoft a ukládat své soubory či případná nastavení do tzv. |Cloudu.

Přestože Windows 8 jsou novinkou, již mají velký okruh uživatelů, jejich pořizovací cena je dostupná a náš tým spolu s našimi školiteli již vytvořil osnovy výukových kurzů a začal je nabízet našim klientům.

Když se podíváme podrobněji na historický vývoj jednotlivých školení operačního systému Windows, je patrné, že celkem věrně odrážel vývoj vlastního systému, jeho postupné pronikání do širšího povědomí a také kopíroval vývoj počítačových technologií a Internetu v naší zemi.

Operační systém Windows 8 a účastníci školení dnes

I když jsou Windows 8 mezi operačními systémy novinkou, je již mnoho uživatelů na principy ovládání osobního počítače zvyklých, a proto se dnes požadavky při školení přesouvají od běžných uživatelských operací k požadavkům, patřících spíše do oblasti činností správce či velmi vyspělého uživatele. Naší reakcí na tento trend je tedy tvorba nových a stále odbornějších školení nejenom pro běžné uživatele, ale i pro experty. K našim významným referencím v oblasti operačního systému Windows dnes již patří i celá řada velkých nadnárodních korporací, které si své odborníky nechávají proškolit právě v našem školicím centru ICT Pro s. r. o.


 

 Dále viz kurz: 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení


Kurzy | ABRA Flexi
***
kurzy | 2022-06-09 
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy a akce - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Summit Academy RAZU sport kurzy - Pustevny - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy | IES - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - Curatio - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - sniper.cz - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - skoleniproucetniskoleniproucetni - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy Online + E-learning - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Online kurzy - kurzy


Nalezeno celkem : 34 zpráv | aktualizace každou hodinu

^^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2024 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Obchodní korespondence z pohledu současné češtiny úprava dopisů a e mailů, pravopis, tvarosloví v červnu 2024 - Praha 2
^