logo skoleni-kurzy

REKVALIFIKAČNÍ KURZY, ŠKOLENÍ, SEMINÁŘE, ... : PERSONALISTIKA V PRAXI # PRO PERSONALISTY A MANAŽERY


skoleni-kurzy.eu


Vyrábíte? Tvoříte? Šperky? Umění? Dárky? Bytové doplňky? Módní trendy?

Vytvořte svůj nový obchod právě TEĎ také na HANNDE.com


< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Vidimace a legalizace aktuality a novinky - Aliaves Co., a.s.
Akreditace: MV - AK - PV-387 - 2017, Vidimace a legalizace Cíl semináře Seznámit účastníky nejenom s právními předpisy, které vidimaci a legalizaci upravují, ale především poukázat na aktuální informace na základě novelizace zákona o ověřování a aplikace těchto informací v praktických příkl

^

 

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery
Seznam několika posledních termínů, včetně prošlých a/nebo obsazených

Termín kurzu Podrobnosti k termínu kurzu Přihláška na kurz od firmy
v únoru 2021 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v lednu 2021 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v prosinci 2020 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v listopadu 2020 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v říjnu 2020 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v září 2020 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v srpnu 2020 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v červenci 2020 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v červnu 2020 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v květnu 2020 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v dubnu 2020 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v březnu 2020 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v únoru 2020 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v lednu 2020 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v prosinci 2019 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v listopadu 2019 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v říjnu 2019 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v září 2019 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v srpnu 2019 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v červenci 2019 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v červnu 2019 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v květnu 2019 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v dubnu 2019 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v březnu 2019 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v únoru 2019 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v lednu 2019 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
v prosinci 2018 PRAHA 1 Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery Kurz Práce v personalistice [ HR ] ERSTES, spol. s r.o.
Zpět ke kurzu Personalistika v praxi # pro personalisty a manažery
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2020 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: PRACOVNĚLÉKAŘSKÁ SLUŽBA v únoru 2021 - Praha
^