logo skoleni-kurzy

KURZY PRO KOMUNIKACI A AKTIVNI


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Kurz pro instruktory lyžování - BP SPORT
Kurz pro instruktory lyžování - licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Místo konání: Pec pod Sněžkou Doškolovací kurz pro instruktory lyžování [nižší cena, na vyžádání vám zašlem podrobnější informace].

 
  

 

KURZY PRO KOMUNIKACI A AKTIVNI

Viz také následující kurzy :
  • Marketing, reklama a komunikace s výukou obchodní angličtiny - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Marketing, reklama a komunikace - souhrnný rekvalifikační kurz pro začátečníkyPodrobnosti
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Účetnictví a daně pro praxi - rekvalifikace Podrobnosti

Kurzy pro komunikaci a aktivníKurzy pro krátkou komunikaci | Kurzy pro úspěšnou komunikaci | Kurzy pro komunikaci a aktivní | Kurzy pro komunikaci | Kurzy pro aktivního obchodníka | Kurzy pro mediální komunikaci # Seznam termínů kurzů : komunikaci a aktivní


Název kurzu Program kurzů pro komunikaci a aktivní
Jak využívat LinkedIn pro komunikaci a aktivní prezentaci firmy Seminář věnovaný problematice komunikace a prezentace firmy, zejména jako zaměstnavatele, na profesní sociální síti LinkedIn. Naučíte se budovat značku zaměstnavatele na sociální síti a správně komunikovat s potenciálními uchazeči o zaměstnání nebo obchodními partnery. Jak funguje LinkedIn, proč je zajímavý pro manažery a personalisty? Proč se na LinkedIn prezentovat?
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro začátečníky a věčné, Kurzy pro rok 2010 plzeň, Kurzy pro všechny, Kurzy pro time management, Kurzy pro každý den jak, Kurzy pro zaměstnannce, Kurzy pro žáky zač + 5. a, Kurzy pro facility management, Kurzy pro práci doma, Kurzy pro začátečníky v roce, Kurzy pro podnikatele od roku, Kurzy pro podnikatele a účetní, Kurzy pro průvodce, Kurzy pro rok 2013 – sobotní, Kurzy pro auditora, Kurzy pro správce menších sítí, Kurzy pro microsoft excel 2013, Kurzy pro podnikatele 4, Kurzy pro odborný seminář pro, Kurzy pro mobilní zařízení ios, Kurzy pro auditory, Kurzy pro každého se zájmem, Kurzy pro rok 2015 včetně, Kurzy pro rok 2015 – výklad, Kurzy pro manažery ve víru změn, Kurzy pro poskytování, Kurzy pro realitní makléře, Kurzy pro pravidelný reporting, Kurzy pro zkušené záznam, Kurzy pro jednotlivce a týmy, Kurzy pro rok 2016 a roční, Kurzy pro pokročilé gimp2, Kurzy pro tom management, Kurzy pro řízení a kontrolu, Kurzy pro příjem nových, Kurzy pro administraci data, Kurzy pro dokončení důležitých, Kurzy pro dětské koutky, Kurzy pro pokročilé sestavy, Kurzy pro všechny kategorie, Kurzy pro obor manikérka, Kurzy pro r. 2018, Kurzy pro dosažení maximálního, Kurzy pro celní účely - přehled, Kurzy pro učitele tělesné, Kurzy pro rok 2019 , Kurzy pro odborná příprava


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Autodesk Inventor – základní kurz v březnu 2019 - Praha