logo skoleni-kurzy

KURZY PRO ZIVOT I KARIERU


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


MS Excel manažerské nástroje [workshop] - JUBELA, s.r.o.
Tento kurz je určen účetním, ekonomům a dalším zájemcům, kteří se chtějí naučit efektivněji využívat pro své potřeby tabulkový procesor. Je součástí bloku tří jednodenních kurzů, kam dále patří MS Excel - pokročilé výpočty a funkce a MS Excel - práce s databází a kontingenční tabulky.

 

 

KURZY PRO ZIVOT I KARIERU

Viz také následující kurzy :
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Účetnictví a daně pro praxi - rekvalifikace Podrobnosti
  • Mzdové účetnictví pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMTPodrobnosti
  • Účetnictví pro praxiPodrobnosti


Kurzy pro život i kariéruKurzy pro úspěšný život | Kurzy pro sobní život | Kurzy pro životní prostředí | Kurzy pro život | Kurzy pro celoživotní | Kurzy pro práci i život s mgr | Kurzy pro běžný život – kurz | Kurzy pro život i kariéru | Kurzy pro orgány životního # Seznam termínů kurzů : život i kariéru


Název kurzu Program kurzů pro život i kariéru
KDO UMÍ MLUVIT, VÍTĚZÍ Komunikace je základem všech jednání a lépe v ní uspěje ten, kdo umí díky umění mluvit prosadit své myšlenky a nápady. Když mluvíme, lidé nás poslouchají a pozorují nás. obsahem, ale i pestrým projevem, příjemným hlasem a přirozenými gesty? Oživte svůj projev emocemi, zvládněte techniku řeči a naučte se pracovat s hlasem.
RÉTORIKA PRO ŽIVOT I KARIÉRU Komunikace je základem všech jednání a lépe v ní uspěje ten, kdo umí díky umění mluvit prosadit své myšlenky a nápady. Komunikujete s kolegy, prezentujete podřízeným, reportujete nadřízeným?
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro začínající manažery, Kurzy pro obchodníky - 2denní, Kurzy pro práci asistentek, Kurzy pro veřejnou, Kurzy pro praktické použití, Kurzy pro zaneprázdněné hana, Kurzy pro podnikovou praxi, Kurzy pro pokročilé ink2, Kurzy pro posluchače se, Kurzy pro rok 2014, Kurzy pro office managery, Kurzy pro velmi pokročilé 1x4, Kurzy pro velmi pokročilé + 1x2, Kurzy pro právnické osoby, Kurzy pro děti falešní, Kurzy pro děti začátečníci, Kurzy pro začínající redaktory, Kurzy pro lektory, trenéry aj, Kurzy pro pokročilé finanční, Kurzy pro obchodníky - najděte, Kurzy pro 10. léta 21. století, Kurzy pro čechy s důrazem na, Kurzy pro středně pokročilé pro, Kurzy pro pedikerky, nehtove, Kurzy pro začátečníky - 2 denní, Kurzy pro děti od 3 do 10 let, Kurzy pro prac. rodiče, Kurzy pro školství, Kurzy pro manaĹľery a ekonomy, Kurzy pro účetní 1 den, Kurzy pro prevenci, Kurzy pro web v adobe photoshop, Kurzy pro ekonomy a manažery, Kurzy pro pokročilé podle ifrs, Kurzy pro osobní restart, Kurzy pro podnikatele?, Kurzy pro i. a obce, Kurzy pro mistry a vedoucĂť, Kurzy pro administrátory, Kurzy pro účetní 2018 s ohledem, Kurzy pro tiskové mluvčí pr, Kurzy pro váš útvar interního, Kurzy pro celní účely - přehled, Kurzy pro osvč, stav novely, Kurzy pro úředníky, 2+1 zdarma!


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Nemovitosti a jejich nájem v roce 2016 (záznam on line) v březnu 2019 - online