logo skoleni-kurzy

KURZY PRO UCITELE TV


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Základní kurz fotografování - NICOM, a.s.
Cíl kurzu Už vás nebaví množství nepovedených snímků? Potřebujete znát základní pojmy a souvislosti a ovládat správně svou techniku!

 
  

 

KURZY PRO UCITELE TV

Viz také následující kurzy :
  • Marketing, reklama a komunikace - souhrnný rekvalifikační kurz pro začátečníkyPodrobnosti
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Účetnictví a daně pro praxi - rekvalifikace Podrobnosti
  • Mzdové účetnictví pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMTPodrobnosti

Kurzy pro učitele tvKurzy pro učitele škol | Kurzy pro učitele,student,firmy | Kurzy pro učitele, soukromá | Kurzy pro učitele | Kurzy pro učitele tv | Kurzy pro studenty a učitele | Kurzy pro učitele mateřských | Kurzy pro učitele tělesné # Seznam termínů kurzů : učitele tv


Název kurzu Program kurzů pro učitele tv
BOZP pro učitele TV Číslo akreditovaného kurzu : MSMT- 22459 - 2017-2-798 Akreditace: MSMT : Seminář je určen především pro učitele tělesné výchovy. Obsahem semi : Seminář je určen především pro učitele tělesné výchovy. Obsahem semináře je seznámení s platnou legislativou k bezpečnosti pohybových aktivit ve škole.
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro web - základy jazyka, Kurzy pro office managery/-ky, Kurzy pro pokročilé –, Kurzy pro asistentky jana wies, Kurzy pro veřejnou, Kurzy pro zaneprázdněné hana, Kurzy pro uživatele gt1, Kurzy pro víceuživatelské, Kurzy pro pečovatelky, chůvy, Kurzy pro trenéry, Kurzy pro děti 3. až 5. třídy, Kurzy pro audit a jeho vztah, Kurzy pro dovolenou - b1, Kurzy pro účely dph, daňových, Kurzy pro úspěch v konkurenčním, Kurzy pro vytváření, Kurzy pro pokročilé po novele, Kurzy pro rok 2014 - podrobný, Kurzy pro testy ecdl modul 4, Kurzy pro testy ecdl start, Kurzy pro odbor místního, Kurzy pro učitele,student,firmy, Kurzy pro ekonomy a účetní po, Kurzy pro ekonomy - ekonomické, Kurzy pro nno, Kurzy pro efektivní řízení lidí, Kurzy pro studenty, firmy, Kurzy pro pravidelný reporting, Kurzy pro realitní kanceláře, Kurzy pro certifikaci pmp, Kurzy pro ověření sociální, Kurzy pro studenty - brno, Kurzy pro obsluhu motorové, Kurzy pro zjednodu‘ení práce, Kurzy pro práce ve výškách, Kurzy pro administraci data, Kurzy pro mistry a vedoucĂť, Kurzy pro řízení lidských, Kurzy pro neekonomy a jejich, Kurzy pro stavebnictví, Kurzy pro veřejné dražby dle, Kurzy pro učitele tělesné, Kurzy pro analýzu dat, Kurzy pro váš růst, inovace


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Fotografování uměleckého aktu v březnu 2019 - Praha