logo skoleni-kurzy

MOZKOVE FITNESS 2
PODOBNE KURZY A NEBO SKOLENI


skoleni-kurzy.eu
Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Základy první pomoci v sociálních službách [MPSV ČR] - Středisko vzdělávání s.r.o.
Kurz je zaměřený na získání teoretických i praktických znalosti poskytování první pomoci. Významná část výuky je zaměřena na praktický nácvik, při kterém se účastníci vyzkouší poskytování první pomoci při různých typech úrazů a poranění.

^

 

 

MOZKOVE FITNESS 2

Viz také následující kurzy :
  • Mozkové fitness 1Podrobnosti
  • Mozkové fitness 2Podrobnosti


SLEVA 10 % na kurz Microsoft Excel – pro pokročilé - LastMinute' - Praha - - využít slevu lze pouze do 18.7.2024

Mozkové fitness 2


Stává se vám, že si v kritickém okamžiku nemůžete vzpomenout na důležitou věc? Trvá Vám příliš dlouho nastudovat odborný text? Nedokážete si vzpomenout na klíčový pojem na poradě s kolegy? Po absolvování kurzu budete umět: - zkoncentrovat se na očekávaný výkon - rychle se zbavit trémy ve vypjatých situacích - bleskově si zapamatovat čísla, jména nebo jiná fakta - zapamatované informace efektivně navázat na znalosti, které už máte - vydolovat si z paměti informace, ke kterým jste již „ztratili klíč“ Kurz vás provede procesem získávání a zpracovávání informací naším mozkem a představí vám postupy a techniky, jak mozek trénovat k vyšší efektivitě. Kurz není „přeplněný teorií“ – naopak teorie je méně, většina času je věnována tréninku technik ze 4 oblastí činnosti našeho mozku: koncentrace na výkon, zapamatovávání si údajů, efektivní učení a vybavování si uložených informací. První kurz – Mozkové fitness 1 – se zaměřuje na základní techniky a na zjištění, jaký vstu * Kurz Mozkové fitness 2 probíhá v malé skupině účastníků. Kurzu Mozkové fitness 2 se účastní maximálně 8 osob. Kurz Mozkové fitness 2 probíhá v plně vybavené počítačové učebně. V průběhu kurzu Mozkové fitness 2 je pro účastníky zajištěn pitný režim a drobné občerstvení. U nás máte jistotu, že vám objednaný kurz nezrušíme. Poté co u nás kurz Mozkové fitness 2 objednáte a my vám potvrdíme účast, garantujeme, že se kurz uskuteční. Kurz nerušíme z důvodu malého počtu zájemců. Kurz Mozkové fitness 2 se uskuteční i pokud se něj přihlásí pouze jeden zájemce. V takovém případě probíhá kurz Mozkové fitness 2 jako individuální, cena kurzu se nezmění. Úvod Návaznost na kurz Mozkové fitness 1 Jak zpracovává informace náš mozek? Mozkové hemisféry a biorytmus Kterou hemisféru máme dominantní? Genetické rozdíly mozku ženy a muže Křivky obvyklých biorytmů Jaká je nejlepší doba na studium? Koncentrace – pokročilé techniky Jak se koncentrovat pro efektivní pamět a učení? Pokročilé koncentrační techniky: 3 techniky pro práci s dechem a tělem 2 duševní techniky komplexní techniky Mnemotechniky – pokročilé techniky 3 typy paměti a jejich vlastnosti Co je to mnemotechnika? Vztah mnemotechniky a engramu Trénink pokročilých mnemotechnik: Pomocné prvky Metody pamatování jmen Asociační řetězce Výukový plakát Techniky učení – pokročilé techniky Rozdíly mezi pamětí a učením Trénink pokročilých technik učení: R - A - F - T E-U-R 6 barevných klobouků LARP Techniky vybavování informací z paměti Vztah engramu a procesu vybavování informací z dlouhodobé paměti Trénink vybavování informací: Nápovědy Klíčová slova Systém KCKKJZP 2 vybavovací schémata Závěr Typy a postřehy na závěr Možnosti aplikací poznatků obou kurzů „Mozkové fitness“ v praxiPřihláška na kurz a termín:

Mozkové fitness 2
Přihláška na termín kurzu
Místo konání Přihláška na kurz a termín Akreditace
Poznámka k termínu školení
Mozkové fitness 2

20.9.2024 - 20.9.2024, 08:00 - 16:00, 8 hodin (1 den)
Kolín - Středočeský
Přihláška


Chci informaci ke kurzu k tomuto termínu: Nezávazná přihláška
-
20.9.2024 - 20.9.2024, 08:00 - 16:00, 8 hodin (1 den) - 4646 (cena kurzu včetně DPH) - 3840 ...
Mozkové fitness 2

20.9.2024 - 20.9.2024, 08:00 - 16:00, 8 hodin (1 den)
Praha
Přihláška


Chci informaci ke kurzu k tomuto termínu: Nezávazná přihláška
-
20.9.2024 - 20.9.2024, 08:00 - 16:00, 8 hodin (1 den) - 4646 (cena kurzu včetně DPH) - 3840 ...


Další kurzy a školení: Mozkové fitness 2

Odkaz na podobný kurz: Mozkové fitness 2 a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:
Podobný kurz Popis kurzu Další kurzy a školení
Mozkové fitness 1
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Stává se vám, že si v kritickém okamžiku nemůžete vzpomenout na důležitou věc? Trvá Vám příliš dlouho nastudovat odborný text? Další podobné školení nebo kurzy

Podobný    = Podobný kurz nebo školení


 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2024 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Programovací jazyk Go v červenci 2024 - Praha 7
^