logo skoleni-kurzy

ŠKOLENÍ: STRAZNY


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
Kurzy # strazny
 

Náhodný kurz/školení


NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE a aktuality pro rok 2018 - Studio W
Určeno pro personalisty, mzdové účetní, podnikové právníky, vedoucí pracovníky, odborové funkcionáře a další zájemce zabývající se problematikou pracovněprávních vztahů. Cíl: Seznámit účastníky kurzu s praktickými dopady tzv.

 
  

 

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Školení #

RSS RSS - nové termíny školení: STRAZNY

Program kurzu: strazny

[Školení] Rekvalifikace Strážný

Rekvalifikace  StrážnýTento kurz, má za cíl absolventa připravit na zkoušky odborné způsobilosti k získání profesní kvalifikace osoby vykonávající činnost ostraha majetku [strážný]. Po ukončení kurzu a složení profesní zkoušky bude mít absolvent veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícíh ... Zájemce o získání profesní kvalifikace STRÁŽNÝ. ... ... Absolvent rekvalifikačního kurzu získá informace, znalosti a dovednosti, které mu umožní obsáhnout všechny požadované kompetence základní kvalifikační úrovně pro oblast ostrahy majetku a osob tj. profesní kvalifikace „Strážný“[kód 68 008 E]. ... Nejbližší termín školení : 2017-12-11 Praha 1<< | 1| >>

Kurz Termíny školení Místo konání kurzu Podobné kurzy Popis kurzu Témata kurzu
Rekvalifikace Strážný 11.12.2017 Praha 1 Podobné kurzy Tento kurz, má za cíl absolventa připravit na zkoušky odborné způsobilosti k získání profesní kvalifikace osoby vykonávající činnost ostraha majetku [strážný]. Po ukončení kurzu a složení profesní zkoušky bude mít absolvent veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotící Zájemce o získání profesní kvalifikace STRÁŽNÝ.
Rekvalifikace Strážný 19.02.2018 Praha 1 Podobné kurzy Tento kurz, má za cíl absolventa připravit na zkoušky odborné způsobilosti k získání profesní kvalifikace osoby vykonávající činnost ostraha majetku [strážný]. Po ukončení kurzu a složení profesní zkoušky bude mít absolvent veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotící Zájemce o získání profesní kvalifikace STRÁŽNÝ.

<< | 1| >>...Málo kurzů? # Další kurzy a školení > straznyDalší kurzy a školení : Strážný
  
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2017 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE a aktuality pro rok 2018 v prosinci 2017 - Praha