logo skoleni-kurzy

TRENDY VE SVATEBNI FLORISTICE PRO ROK 2017


skoleni-kurzy.eu
Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Kurz pro instruktory cyklistiky a cykloturistiky - BP SPORT
Výstroj a výzbroj [základní rozdělení jízdních kol, údržba jízdních kol, doplňky], historie a vývoj, disciplíny, cyklostezky, bezpečnost a základní pravidla silničního provozu . Praktická část - praktická výuka cykloturistiky.

^

 

 

TRENDY VE SVATEBNI FLORISTICE PRO ROK 2017

Viz také následující kurzy :
  • HTML5 a CSS3 pro pokročilé - Moderní kódování webuHTML5 and CSS4 AdvancedPodrobnosti
  • SharePoint - základy pro efektivní spolupráciSharePoint - Navigating for Effective CollaborationPodrobnosti
  • Controlling II pro specialistyPodrobnosti
  • Projektové řízeníProject ManagementPodrobnosti
  • Základy TCP - IP protokoluFundamentals of the TCP - IP protocolPodrobnosti


SLEVA 10 % na kurz Adobe After Effects – základní kurz - LastMinute' - online - - využít slevu lze pouze do 15.4.2024

Trendy ve svatební floristice pro rok 2017


Svatební trendy, které se každý rok obměňují, tu jsou proto, abychom se mohli v nepřeberném množství barev a stylů zorientovat a aby nás pomohly nasměrovat k tomu, co se k nám nejlépe hodí...


Trendy ve svatební floristice pro rok 2017


Letos vidíme příklon zpátky ke klasice, která se ale kombinuje s novými prvky a vzniká tak eklektický styl. Nejžádanější květiny jsou podle momentální sezóny opět pivoňky, růže, pryskyřníky a jiřinky. Ty symbolizují tradičnější svatby, jejich opakem je pak použití exotických květů (například protea) doplněných další exotikou.

 

Barvou letošního roku je zelená, což znamená také variantu s použitím spousty zeleně. Eukalyptus nebo sezónní zeleň hrají hlavní roli v bohatých girlandách nebo aranžích, ale také jen jako doplněk jinak čistě bílých svateb, které jsou také jedním z letošních trendů.

 

Neobvyklým kombinováním industriálních prvků a romantických, výrazných květinových dekorací se vyznačuje styl „vintage glamour“. Dalším výrazným trendem je použití sytých odstínů, jako je hořčicová žlutá, oranžová nebo švestková. Jemné odstíny růžové a starorůžová samozřejmě stále zůstávají, protože jsou oblíbené, nadčasové a ke svatbám tradičně patří.

 

Elegantního, ale i hravého vzhledu se dá docílit použitím metalických prvků, což je pokračující trend z loňska. Nejedná se přitom o klasickou zlatou a stříbrnou, ale o bronzovou a růžovozlatou. Vypadají skvěle i v kombinaci s výraznými barvami, ale pozor, používejte metalické barvy s citem, aby jich nebylo příliš. Kontrastním stylem je pak styl klasický s použitím neutrálních barev, například modro-šedé nebo šedo-hnědé palety, doplněné krémovou.

 

Co se týče aranží, vidíme návrat martini váz, které umožňují bohaté, velké aranže, které neruší hosty při konverzaci, protože jsou posazené nad úroveň očí. Zároveň také dochází k příklonu k lineárnějšímu stylu oproti uvolněnému, zahradnímu stylu, který byl v oblibě předchozí roky. Velký zájem je také o nejrůznější girlandy, květinami ozdobené lustry a jiné visící dekorace.

 

              Dále viz kurz: 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2024 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Kurz Paralelní, asynchronní a vícevláknové aplikace v dubnu 2024 - Praha,Ostrava
^