logo skoleni-kurzy

ZAZIJTE SVET OCIMA PSYCHOLOGA PRIMO NA VLASTNI KUZI


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
skoleni-kurzy.eu

Na stránkách skoleni-kurzy.eu najdete rekvalifikační kurzy, školení a semináře z různých oborů od účetnictví přes mzdy nebo personalistiku až k počítačovým nebo specializovaným kurzům pro realitní makléře a studia oceňování nemovitostí.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školícího střediska

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru skoleni-kurzy.eu a zvyšte počet svých posluchačů.
 

Sponzorované odkazy:

 

Náhodný kurz/školení


Rétorika - ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Účastníci kurzu se dozví zajímavé informace z oblasti rétoriky, která je v současnosti opomíjena. Zdokonalí si formou mnoha různých cvičení techniku mluveného projevu, využívání vhodných jazykových prostředků a proniknou do světa řeči těla, která tvoří podstatnou část našeho každodenního projevu

 
  

 

ZAZIJTE SVET OCIMA PSYCHOLOGA PRIMO NA VLASTNI KUZI

Viz také následující kurzy :
  • OpenStack - postavte si vlastní IaaS cloud (OPS1)Podrobnosti
  • SVĚTOVÉ ÚČETNICTVÍ US GAAP A IFRS (SROVNÁNÍ A JEJICH VZÁJEMNÉ VYUŽITÍ) – PRO NÁROČNÉPodrobnosti
  • Umění prosadit vlastní názor - asertivní jednání s kolegy a nadřízenýmiPodrobnosti
  • JAK ZVLÁDNOUT KONFLIKTY, VLASTNÍ EMOCE A MÍT SITUACI POD KONTROLOUPodrobnosti
  • VLASTNÍ ZDROJE U VYBRANÝCH ÚČETNÍCH JEDNOTEKPodrobnosti
SLEVA 10 % na kurz Čtení a kreslení technické dokumentace (se zaměřením na AutoCAD a Inventor) - rekvalifikační kurz - LastMinute' - Ostrava - - využít slevu lze pouze do 16.1.2017

Zažijte svět očima psychologa přímo na vlastní kůži


Pokud je život hrou či snad ” psychohrou ” , pak ” Psychohrátky ” jsou tu proto, aby každý z nás měl možnost znát pravidla té hry. Jejich neznalost z nás totiž činí loutky v psychohrátkách jiných. A to je škoda, nemyslíte?


Zažijte svět očima psychologa přímo na vlastní kůži


p { margin-bottom: 0.21cm;

Kurzy psychologie, které jsou originální nejen svým názvem, najdete na stránkách Psychohrátek. Kdo z nás by občas nepotřeboval rady a porady od odborníka na lidské duše. Ale ruku na srdce, nebylo by lepší prostě vědět, jak na to? Psychologické "know how", to je přesně to, co nabízí kurz "Psychologem nanečisto"...

Psychologie je fascinující věda, ale málokdo Vám upřímně přizná, že je i plná nejasností, omylů, a že mnohdy i sama sobě protiřečí. To je přesně důvod, proč někteří pochybují, zda se vůbec jedná o vědu. A není divu. Téměř 20 let studia této vědy mě přesvědčilo o tom, že oddělit zde podstatné od nepodstatného, pravdivé od nepravdivého, zkrátka zrno od plev, to chce notnou dávku trpělivosti.

Pokud i Vás psychologie vždy přitahovala, ale Vaše životní cesta se ubírala jiným směrem a zkrátka nebyl čas nebo přiležitost ponořit se do jejích tajů, tak právě pro Vás je kurz Psychologem nanečisto tou ideální šancí. Hromady knih, tuny pouček, definic a hypotéz pro Vás v tomto kurzu již vyfiltrovala a odzkoušela autorka Psychohrátek. Její projekt je završením celoživotního zájmu o obor a soustředí se na předání toho nejdůležitějšího, nejzajímavějšího a hlavně nejpoužitelnějšího, co psychologie nabízí.

Obsah je tvořen zejména představením konkrétních psychologických metod, které mají vědecký základ, a jejichž účinnost je ověřitelná v životě každého z nás. V kurzu dostanete odpovědi na otázky, které jsou klíčové proto, abychom se nedopouštěli  zbytečných chyb. Jak působím na druhé? Jak dobře dokážu druhé odhadnout? V čem je můj skrytý potenciál? Jedním z pilířů kurzu je rovněž zasvěcení do grafologické teorie, jakožto součásti psychologie a nonverbální komunikace. Nestane se z Vás grafolog, ale pochopíte, jaké fantastické možnosti grafologie skýtá, ale i to, kde jsou její hranice. Na konci kurzu byste měli být schopni určit z rukopisu základní charakterové rysy pisatele a orientovat se v psychologické terminologii. Kurzy jsou vedeny velmi neformálně a lidsky, tak abyste se při zkoumání nových světů cítili dobře. Takže všechny obavy nechte doma ! Ostatně o pocitech účastníků se můžete sami přesvědčit přímo na naší homepage v rubrice reference. Slova jsou jen slova, ale činy jsou činy. Dopřejte nám, ať za nás činy promluví. Budeme se na Vás moc těšit, určitě nebudete litovat !
 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení


Kurzy měn kurzovní lístek ČNB kurz eura převodník měn
*** Kurzy měn dle aktuálního kurzovního lístku ČNB grafy historické kurzy měn a další informace o měnách. Kurzy měn směnáren a bank.
kurzy | 2017-01-16 01:51:05 
Články:Vzdělávání dospělích  Akcie online Burza Praha RMS - akcie-cz.kurzy.cz - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy měn akcie komodity zákony zaměstnání - Kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Zakladatel Cesty Úspěšných Skryja Představa že jedna přednáška změní posluchači život je zcestná - přednáška
Články:Vzdělávání dospělích  Rekvalifikační kurzy Praha - školení internetový online - rekvalifikační
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy měn kurzovní lístek ČNB kurz eura převodník měn - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Novinky které zpestří zimní dny - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Přednáška Milan Píš Petr Chelčický - přednáška
Články:Vzdělávání dospělích  Přednáška MC Radost Když dítě musí držet dietu - přednáška
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy měn kurzovní lístek ČNB kurz eura převodník měn - kurzy


Nalezeno celkem : 4338 zpráv | aktualizace každou hodinu 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2017 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Programování CNC strojů v únoru 2017 - Cheb