logo skoleni-kurzy

ZAZIJTE SVET OCIMA PSYCHOLOGA PRIMO NA VLASTNI KUZI


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzy
Proč je vhodné mít mobilní aplikaci pro e-shop,  
když již máme www stránky optimalizované pro mobily?
 Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Praktická ochrana serverů a sítí v prostředí Windows ServerWindows Server 2008/2012 Security - ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
Kurz Praktická ochrana serverů a sítí v prostředí Windows Server je určen všem správcům a zájemcům o bezpečné nastavení serverů s operačním systémem Windows Server. V rámci školení se účastníci naučí maximálně využít standardní mechanismy dostupné ve Windows serveru.

^

 

 

ZAZIJTE SVET OCIMA PSYCHOLOGA PRIMO NA VLASTNI KUZI

Viz také následující kurzy :
  • Kalkulace na vlastní kůžiPodrobnosti
  • Umění prosadit vlastní názor - Asertivní jednání s kolegy a nadřízenýmiPodrobnosti
  • Psychologie v obchodním vyjednávání - VENI, VIDI, VICI v obchodním vyjednáváníPodrobnosti
  • MS Access – návrh a tvorba vlastní databázePodrobnosti
  • MS Access – úvod do světa databázíPodrobnosti


SLEVA 10 % na kurz Pracovník grafického studia (Adobe produkty) – rekvalifikační kurz - LastMinute' - Brno - - využít slevu lze pouze do 4.12.2023

Zažijte svět očima psychologa přímo na vlastní kůži


Pokud je život hrou či snad ” psychohrou ” , pak ” Psychohrátky ” jsou tu proto, aby každý z nás měl možnost znát pravidla té hry. Jejich neznalost z nás totiž činí loutky v psychohrátkách jiných. A to je škoda, nemyslíte?


Zažijte svět očima psychologa přímo na vlastní kůži


p { margin-bottom: 0.21cm;

Kurzy psychologie, které jsou originální nejen svým názvem, najdete na stránkách Psychohrátek. Kdo z nás by občas nepotřeboval rady a porady od odborníka na lidské duše. Ale ruku na srdce, nebylo by lepší prostě vědět, jak na to? Psychologické "know how", to je přesně to, co nabízí kurz "Psychologem nanečisto"...

Psychologie je fascinující věda, ale málokdo Vám upřímně přizná, že je i plná nejasností, omylů, a že mnohdy i sama sobě protiřečí. To je přesně důvod, proč někteří pochybují, zda se vůbec jedná o vědu. A není divu. Téměř 20 let studia této vědy mě přesvědčilo o tom, že oddělit zde podstatné od nepodstatného, pravdivé od nepravdivého, zkrátka zrno od plev, to chce notnou dávku trpělivosti.

Pokud i Vás psychologie vždy přitahovala, ale Vaše životní cesta se ubírala jiným směrem a zkrátka nebyl čas nebo přiležitost ponořit se do jejích tajů, tak právě pro Vás je kurz Psychologem nanečisto tou ideální šancí. Hromady knih, tuny pouček, definic a hypotéz pro Vás v tomto kurzu již vyfiltrovala a odzkoušela autorka Psychohrátek. Její projekt je završením celoživotního zájmu o obor a soustředí se na předání toho nejdůležitějšího, nejzajímavějšího a hlavně nejpoužitelnějšího, co psychologie nabízí.

Obsah je tvořen zejména představením konkrétních psychologických metod, které mají vědecký základ, a jejichž účinnost je ověřitelná v životě každého z nás. V kurzu dostanete odpovědi na otázky, které jsou klíčové proto, abychom se nedopouštěli  zbytečných chyb. Jak působím na druhé? Jak dobře dokážu druhé odhadnout? V čem je můj skrytý potenciál? Jedním z pilířů kurzu je rovněž zasvěcení do grafologické teorie, jakožto součásti psychologie a nonverbální komunikace. Nestane se z Vás grafolog, ale pochopíte, jaké fantastické možnosti grafologie skýtá, ale i to, kde jsou její hranice. Na konci kurzu byste měli být schopni určit z rukopisu základní charakterové rysy pisatele a orientovat se v psychologické terminologii. Kurzy jsou vedeny velmi neformálně a lidsky, tak abyste se při zkoumání nových světů cítili dobře. Takže všechny obavy nechte doma ! Ostatně o pocitech účastníků se můžete sami přesvědčit přímo na naší homepage v rubrice reference. Slova jsou jen slova, ale činy jsou činy. Dopřejte nám, ať za nás činy promluví. Budeme se na Vás moc těšit, určitě nebudete litovat !
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2023 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Směrnice a zákon o finanční kontrole, praktická aplikace ve veřejné správě v r. 2024 v prosinci 2023 - online
^