logo skoleni-kurzy

POSTUPUJTE PODLE POKYNU NASICH SKOLITELU A NOVY MS OFFICE 2013 BUDE PRO VAS HRACKOU


skoleni-kurzy.eu


Vyrábíte? Tvoříte? Šperky? Umění? Dárky? Bytové doplňky? Módní trendy?

Vytvořte svůj nový obchod právě TEĎ také na HANNDE.com


< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


MS Access pokročilí - JUBELA, s.r.o.
Základní délka kurzu jsou dva dny. Výuka probíhá na počítačové učebně vybavené datovým projektorem.

^

 

 

POSTUPUJTE PODLE POKYNU NASICH SKOLITELU A NOVY MS OFFICE 2013 BUDE PRO VAS HRACKOU

Viz také následující kurzy :
  • Kurz pro přípravu na zkoušky insolvenčních správců (vzdělávání podle vyhlášky MSp č. 197 - 2013 Sb.) kurz A + BPodrobnosti
  • Zákon o svobodném přístupu k informacím – v nových souvislostechPodrobnosti
  • Postup kontroly podle zákona č. 255 - 2012 Sb., kontrolního řádu a souvisejících předpisůPodrobnosti
  • Kurz pro přípravu na zkoušky insolvenčních správců (vzdělávání podle vyhlášky MSp č. 197 - 2013 Sb.) kurz APodrobnosti
  • Kurz pro přípravu na zkoušky insolvenčních správců (vzdělávání podle vyhlášky MSp č. 197 - 2013 Sb.) kurz BPodrobnosti


SLEVA 10 % na kurz Trimble SketchUp – kurz pokročilé funkce a vizualizace - LastMinute' - Ostrava - - využít slevu lze pouze do 16.7.2020

Postupujte podle pokynů našich školitelů a nový MS Office 2013 bude pro Vás hračkou!


ICT Pro poskytuje profesionální služby v oblasti informačních a komunikačních technologií. ICT Pro nabízí školení, kurzy a konzultace IT a dále pak podporu, outsourcing, správu sítí a vývoj SW i rozsáhlých webových aplikací.


Postupujte podle pokynů našich školitelů a nový MS Office 2013 bude pro Vás hračkou!


Naše poslání

 

Hlavním cílem ICT Pro a jeho týmu zkušených certifikovaných odborníků je poskytovat firmám komplexní servis a řešení v oblasti ICT, aby se jejich zaměstnanci mohli plně a nerušeně věnovat svojí práci a aby ji mohli vykonávat efektivněji a efektněji.

Stabilita a zkušenosti ICT Pro na trhu vzdělávání IT

ICT Pro je na trhu od roku 1992 a poskytovatelem školení a služeb IT formou IT vzdělávacího centra je od roku 1995. Během své existence společnost vyškolila stovky vysoce odborných kurzů pro tisíce posluchačů z mnoha desítek firem.

Komplexní nabídka služeb ICT a široká škála kurzů a školení IT

Vedle poskytování IT podpory, outsourcingu, správy sítí, vývoje SW a tvorby webů, nabízíme klientům zejména kurzy, školení a konzultace a to od základních kurzů až po vysoce odborná školení pro velmi náročné IT profesionály. Jedná se o původně vytvořená školení i certifikované kurzy Microsoft, IBM, HP, Blue Coat, Cisco, Juniper, Fortinet, VMware, Oracle, Citrix, Check Point, Sun, Novell, SAP, Avaya, 3COM, Nortel a dále především Linux / Unix, Tru64, Open VMS, Networking, bezpečnost IT, etický hacking, komunikační a VoIP technologie, ITIL, Prince, normy ISO, grafika, DTP a CAD. K dispozici je kompletní vzdělávací portál ICT Pro na adrese www.skoleni-ict.cz.

A co Office 2013?

Programy z různých verzí Office školí ICT Pro již od samého začátku svého působení a vždy o tato školení byl velký zájem. Pracovníci různého zaměření potřebují neustále psát texty v programu Word, vytvářet tabulky s výpočty či grafy v programu Excel, organizovat čas, kontakty a používat elektronickou poštu v programu Outlook a stále častěji zpracovávat databáze pomocí programu Access. A ovšem, i kurzy práce s programem Publisher jsou žádány.


Pohled do minulosti a současnost

 

Zatímco v minulosti převládaly kurzy pro začínající účastníky, nyní se pozornost přesouvá k pokročilejším záležitostem. V současnosti jsou nejžádanější kurzy práce s programy Excel a Access.

Firma ICT Pro také nabízí vzdělávací kurzy „šité přímo na míru“ – zákazník si určí náplň kurzu a podle této domluvy také školení posléze probíhá.

Vzhledem k výše uvedenému tedy firma ICT Pro nabízí specializované kurzy a workshopy v programu Word zaměřené např. na tvorbu rozsáhlejších dokumentů (věnované např. práci s kapitolami, víceúrovňovému číslování, tvorbě obsahu dokumentu, atd.) či na hromadnou korespondenci.

Taktéž z oblasti práce s programem Excel se budoucí účastníci kurzů hodně zajímají o práce s databázovými tabulkami, o filtrování údajů, a tvorbu a práci s kontingenční tabulkou, o tvorbu a úpravy grafů, manažerské funkce a další vychytávky.

Co se týče také hodně požadovaných školení práce s programem Access, uživatelé požadují znát základní práce s databází, umět zadávat data do databázových tabulek, umět vytvářet používat dotazy, formuláře i sestavy. Taktéž pokročilejší uživatelé programu access požadují i umět databáze vytvářet (vč. tvorby relací mezi databázovými tabulkami).

Naší reakcí na tento trend je tedy tvorba nových a stále odbornějších školení pro experty v uvedených oblastech. K našim významným referencím v oblasti programů Office dnes již patří i celá řada velkých nadnárodních korporací, které si své odborníky nechávají proškolit právě v našem školicím centru ICT Pro s. r. o.

Blízká budoucnost s programy Office 2013

Nová verze kancelářských aplikací Office 2013 přináší i nové možnosti – tou hlavní je možnost ukládání souborů do cloudu, čili na webový server společnosti Microsoft, odkud je můžete využívat na jakémkoli počítači s připojením k Internetu.

Nabídka firmy ICT Pro, co se týče programů Office 2013 je velmi rozsáhlá, viz. náš vzdělávací portál, a, jak již bylo uvedeno, je také možné připravit kurzy přímo na míru (podle požadavků účastníků). 

Získávání praktických zkušeností a hlubších znalostí v této oblasti pak představují cennou průpravu, kterou zaměstnavatelé v dnešním konkurenčním tržním prostředí vyhledávají.Dále viz kurz: 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení


Kurzy
***
kurzy | 2020-06-07 
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - ENII-Nails - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy | IQ pohyb - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy | Matyldina stodola - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy ~ Akvarel s Jitkou - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  www.kurzy.cz web - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy Aladine - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Krav Maga Global - kurzy sebeobrany - kurzy


Nalezeno celkem : 72 zpráv | aktualizace každou hodinu

^^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2020 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: SA 8000 společenská odpovědnost základní v září 2020 - Brno-střed
^