logo skoleni-kurzy

KURZY PRO UCITELKY M


skoleni-kurzy.eu


Vyrábíte? Tvoříte? Šperky? Umění? Dárky? Bytové doplňky? Módní trendy?

Vytvořte svůj nový obchod právě TEĎ také na HANNDE.com


< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


English for Human Resource Professionals - 1. VOX a.s.
We understand the global challenges you face as a Human Resources professional within multi-national environments. This program was developed to help those HR professionals refine and improve their English language skills needed to perform in a variety of work situations.

^

 

 

KURZY PRO UCITELKY M

Viz také následující kurzy :
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Marketing, reklama a komunikace - souhrnný rekvalifikační kurz pro začátečníkyPodrobnosti
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Účetnictví a daně pro praxi - rekvalifikace Podrobnosti
  • Mzdové účetnictví pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMTPodrobnosti


Kurzy pro učitelky m‘Kurzy pro učitelky m‘ # Seznam termínů kurzů : učitelky m‘


Název kurzu Program kurzů pro učitelky m‘
BOZP pro učitelky MŠ Číslo akreditovaného kurzu : Neakreditováno : Seminář je určen především pro učitelky mateřských škol. Obsahem semináře je seznámení s platnou legislativou k zajištění bezpečnosti dětí v mateřských školách. : Seminář je určen především pro učitelky mateřských škol. Obsahem semináře je seznámení s platnou legislativou k zajištění bezpečnosti dětí v mateřských školách.
BPOZ pro učitelky MŠ Číslo akreditovaného kurzu : Neakreditováno : Seminář je určen především pro učitelky mateřských škol. Obsahem semináře je seznámení s platnou legislativou k zajištění bezpečnosti dětí v mateřských školách. : Seminář je určen především pro učitelky mateřských škol. Obsahem semináře je seznámení s platnou legislativou k zajištění bezpečnosti dětí v mateřských školách.
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro asistentky jak, Kurzy pro pokročilé lektoři, Kurzy pro chronické začátečníky, Kurzy pro manažery na zámku, Kurzy pro všechny, Kurzy pro nákupčí - 2denní, Kurzy pro marketéry a vedoucí, Kurzy pro sam.činnost, Kurzy pro web kč 2690,, Kurzy pro zkušené, Kurzy pro státní správu, Kurzy pro neekonomy, Kurzy pro velmi pokročilé+ 1x2, Kurzy pro všechny pokročilosti, Kurzy pro pokročilé - stříhání, Kurzy pro vstup na trh rf a sns, Kurzy pro rok 2013 a roční, Kurzy pro pokročilé - skype, Kurzy pro pokročilé cisco, Kurzy pro firemní řízení, Kurzy pro domácí použití, Kurzy pro aplikaci nové civilní, Kurzy pro ekonomy a účetní -, Kurzy pro rozvoj vztahů se, Kurzy pro manikérky, nehtové, Kurzy pro ekonomy a controllery, Kurzy pro děti - 7.-8. třída, Kurzy pro judikáty nejvyššího, Kurzy pro lymfatický systém, Kurzy pro sekretá?ky, Kurzy pro pokročilé, Kurzy pro účetní 2015, Kurzy pro sketchup - 1 denní, Kurzy pro oblast regionálního, Kurzy pro mistry - 5denní, Kurzy pro obsluhu, Kurzy pro práce ve výškách, Kurzy pro opraváře a montéry, Kurzy pro pokročilé sestavy, Kurzy pro vás připravili zdarma, Kurzy pro finanÄťnĂ­ manaĹľery, Kurzy pro rok 2018 rz 2017, Kurzy pro děti, dospívající, Kurzy pro úředníky při, Kurzy pro obezřetné, Kurzy pro každého – online, Kurzy pro oznamování

Hledáte náhodou nějakou práci?


Učitel/učitelka v mateřské škole
: kvalifikaci učitelky, zapálení pro obor, chuť na sobě pracovat, samostatnost, bezkonfliktnost a týmového ducha Nabízíme..., Bílovice, Zlínský

Vychovatel/ka v dětské skupině
školka Elánek a hledáme 3 učitele - učitelky pro novou dětskou skupinu pro 20 dětí v Ostřešanech [10 minut od Pardubic..., Ostřešany, Pardubický

[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2020 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Akreditovaný kurz: Manažer pracovník obchodu a služeb v srpnu 2020 - Praha
^