logo skoleni-kurzy

KURZY PRO UCITELKY M


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Výživa ve sportu - ATAC spol. s r.o.
V on-line kurzu „Výživa ve sportu“ dostanete jasný a praktický návod, jak se stravovat při různých formách pohybové aktivity. V našem kurzu se naučíte vytvářet jídelníček tak, aby vedl k navýšení výkonnosti, zlepšení práce s energií i urychlení regenerace.

 

 

KURZY PRO UCITELKY M

Viz také následující kurzy :
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Účetnictví a daně pro praxi - rekvalifikace Podrobnosti
  • Mzdové účetnictví pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMTPodrobnosti
  • Účetnictví pro praxiPodrobnosti


Kurzy pro učitelky m‘Kurzy pro učitelky m‘ # Seznam termínů kurzů : učitelky m‘


Název kurzu Program kurzů pro učitelky m‘
BOZP pro učitelky MŠ Číslo akreditovaného kurzu : Neakreditováno : Seminář je určen především pro učitelky mateřských škol. Obsahem semináře je seznámení s platnou legislativou k zajištění bezpečnosti dětí v mateřských školách. : Seminář je určen především pro učitelky mateřských škol. Obsahem semináře je seznámení s platnou legislativou k zajištění bezpečnosti dětí v mateřských školách.
BPOZ pro učitelky MŠ Číslo akreditovaného kurzu : Neakreditováno : Seminář je určen především pro učitelky mateřských škol. Obsahem semináře je seznámení s platnou legislativou k zajištění bezpečnosti dětí v mateřských školách. : Seminář je určen především pro učitelky mateřských škol. Obsahem semináře je seznámení s platnou legislativou k zajištění bezpečnosti dětí v mateřských školách.
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro manažery, Kurzy pro pokročilé lektoři, Kurzy pro podnikatele pro rok, Kurzy pro začátečníky - víkend, Kurzy pro správce, který zná, Kurzy pro uživatele již, Kurzy pro subjekty, Kurzy pro tvorbu formulářů, Kurzy pro reporting, Kurzy pro au pair, Kurzy pro maminky - mírně pok, Kurzy pro projektové řízení, Kurzy pro jednotlivce, Kurzy pro děti 13-15 let, Kurzy pro zvýšení produktivity, Kurzy pro kadeřnice, Kurzy pro pracovníky notářských, Kurzy pro mzdové účetní po, Kurzy pro uživatele autodesk, Kurzy pro judikáty nejvyššího, Kurzy pro pro ty co pracují, Kurzy pro začínající finanční, Kurzy pro přenos majetku na, Kurzy pro ředitele škol - co, Kurzy pro manažery ve víru změn, Kurzy pro office manažery/-ky, Kurzy pro zaměstnavatele, Kurzy pro kohokoliv, kdo se, Kurzy pro nákupĝí - 2dennĂ­, Kurzy pro liniovĂ˝ management, Kurzy pro uchazeče se s‘, Kurzy pro manažery jak, Kurzy pro realitní praxi, Kurzy pro pokročilé užívatele, Kurzy pro obsluhu motorové, Kurzy pro administraci data, Kurzy pro rok 2017 - vedení, Kurzy pro překážky v práci, Kurzy pro každého zaměstnance, Kurzy pro dokončení důležitých, Kurzy pro zkušené lektory, Kurzy pro nehtové designérky, Kurzy pro rok 2018 na, Kurzy pro velmi pokročilé 24, Kurzy pro personalisty a další


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: VEDENÍ OSOBNÍ AGENDY ZAMĚSTNANCŮ (záznam DVD) v březnu 2019 - online