logo skoleni-kurzy

KURZY PRO ODBORNA PRIPRAVA


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Slavnostní a večerní [plesové] líčení - MANOV s.r.o.
Kurz líčení je určen pro zájemce z řad široké veřejnosti. Zde se naučíte výraznější líčení na plesy a večírky, společenské akce dle aktuálních trendů.

 
  

 

KURZY PRO ODBORNA PRIPRAVA

Viz také následující kurzy :
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Marketing, reklama a komunikace - souhrnný rekvalifikační kurz pro začátečníkyPodrobnosti
  • Účetnictví a daně pro praxi - rekvalifikace Podrobnosti
  • Mzdové účetnictví pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMTPodrobnosti

Kurzy pro odborná přípravaKurzy pro cizince - příprava | Kurzy pro příprava na zkoušku | Kurzy pro odborná příprava # Seznam termínů kurzů : odborná příprava


Název kurzu Program kurzů pro odborná příprava
Obchodník s realitami Odborná příprava osob, kteří chtějí nebo již pracují jako realitní makléři. Pravděpodobně bude tato kvalifikace pro výkon povolání vyžadována novelou Zákona o realitním zprostředkování. Obsah a témata kurzu : * - Základní právní předpisy souvisejících s činností obchodníka s realitami. * - Stavebnictví související s výkonem činnosti.
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro začínající mzdové, Kurzy pro techniky phw, Kurzy pro nákupčí - 2 denní, Kurzy pro www stránky grw, Kurzy pro mírně pokročilé, Kurzy pro vaši praxi, Kurzy pro začátečníky nebo, Kurzy pro web a on-line, Kurzy pro začátečníky od a až, Kurzy pro ženské kolektivy:, Kurzy pro man. rozhodování ve, Kurzy pro auditora, Kurzy pro vyhledávače, Kurzy pro level, Kurzy pro neprávníky pro, Kurzy pro právníky, Kurzy pro uživatele a základy, Kurzy pro net framework, Kurzy pro testy ecdl modul 5, Kurzy pro vědomý byznys pro, Kurzy pro managery - dopad noz, Kurzy pro nákupčí firmy; jak, Kurzy pro finanční controlling, Kurzy pro sociální služby, Kurzy pro správce intranetu, Kurzy pro děti - 4. třída, Kurzy pro děti 4. třídy 30h, Kurzy pro efektivní řízení, Kurzy pro pokročilé online, Kurzy pro nákupĝí, Kurzy pro absolventy power, Kurzy pro zadávací říz, Kurzy pro týmovou spolupráci, Kurzy pro pro všechny ty, Kurzy pro pracovní úraz a nemoc, Kurzy pro pokročilé celý kurz, Kurzy pro nemarketéry, Kurzy pro začátečníky záznam, Kurzy pro vylučování účastníků, Kurzy pro nový začátek, Kurzy pro rok 2018 a roční, Kurzy pro pokročilé na pc, Kurzy pro děti 3. třídy, 1, Kurzy pro děti 5. třídy, 1, Kurzy pro začátečníky, 2 x, Kurzy pro rok 2018 - seminář, Kurzy pro nařízení, pravomoce, Kurzy pro hr – praktické, Kurzy pro analýzu dat


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2018 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Excel 3 individuální pokročilý kurz [verze 2013] v prosinci 2018 - Hradec Králové