logo skoleni-kurzy

KURZY PRO ODBORNA PRIPRAVA


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Zoner Photo Studio – základní kurz - NICOM, a.s.
Zaměření kurzu Uspořádat složky se snímky, přehledně snímky přejmenovat a upravit a vylepšit je různými nástroji. Tonální a barevné úpravy fotografií, doladění fotografií, jednoduché retuše a výběry.

 

 

KURZY PRO ODBORNA PRIPRAVA

Viz také následující kurzy :
  • Marketing, reklama a komunikace - souhrnný rekvalifikační kurz pro začátečníkyPodrobnosti
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Účetnictví a daně pro praxi - rekvalifikace Podrobnosti
  • Mzdové účetnictví pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMTPodrobnosti

Kurzy pro odborná přípravaKurzy pro cizince - příprava | Kurzy pro příprava na zkoušku | Kurzy pro odborná příprava # Seznam termínů kurzů : odborná příprava


Název kurzu Program kurzů pro odborná příprava
Obchodník s realitami Odborná příprava osob, kteří chtějí nebo již pracují jako realitní makléři. Pravděpodobně bude tato kvalifikace pro výkon povolání vyžadována novelou Zákona o realitním zprostředkování. Obsah a témata kurzu : * - Základní právní předpisy souvisejících s činností obchodníka s realitami. * - Stavebnictví související s výkonem činnosti.
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro zaneprázdněné – daň, Kurzy pro pokročilé –, Kurzy pro začínající účetní, Kurzy pro úspěšný život, Kurzy pro asistentky rosita ci, Kurzy pro vybrané účetní, Kurzy pro chemické látky reach, Kurzy pro sam.činnost, Kurzy pro web kč 2690,, Kurzy pro úspěšné asistenty/-ky, Kurzy pro manažerskou práci, Kurzy pro nemanažerské pozice, Kurzy pro žáky 6. - 9. třídy, Kurzy pro práci doma, Kurzy pro vyjednávání se, Kurzy pro ty, kdo plánují změnu, Kurzy pro osobní rozvoj, Kurzy pro denní potřebu, Kurzy pro pokročilé cisco, Kurzy pro pokročilé mf2, Kurzy pro výkon povolání, Kurzy pro audit manažerské, Kurzy pro ekonomy a účetní -, Kurzy pro rok 2014 ve vazbě na, Kurzy pro pedagogické, Kurzy pro učitele škol, Kurzy pro ekology, nanažery, Kurzy pro testy ecdl modul 2, Kurzy pro rok 2015 a roční, Kurzy pro marketéry, manažery, Kurzy pro csr, Kurzy pro hr – chyťte si svou, Kurzy pro všechny zájemce, Kurzy pro rok 2015 – výklad, Kurzy pro e-shopy, Kurzy pro liniovĂ˝ management, Kurzy pro zkušenější, Kurzy pro uživatele / studenty, Kurzy pro manažery jak, Kurzy pro pokročilý kurz, Kurzy pro pokročilé – standardy, Kurzy pro personalisty – účinný, Kurzy pro vedoucí operativní, Kurzy pro auditory a kontrolní, Kurzy pro pro zadavete, Kurzy pro roční hlášení, Kurzy pro manažery – s využitím


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: 20742: Windows Server 2016 – správa identit v únoru 2019 - Brno