logo skoleni-kurzy

KURZY PRO CESKE SUBJEKTY


skoleni-kurzy.eu


Dárky na poslední chvíli na HANDE.cz =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Microsoft Word – základní kurz - NICOM, a.s.
Zaměření kurzu Kurz MS Word je určen všem, kteří se chtějí naučit pracovat s textovým procesorem Word. Po absolvování kurzu získají vaše dokumenty profesionální vzhled, vaše práce s textem bude efektivní.

 

 

KURZY PRO CESKE SUBJEKTY

Viz také následující kurzy :
  • Personalistika pro praxiPodrobnosti
  • Účetnictví pro praxiPodrobnosti
  • DPH pro praxiPodrobnosti
  • Účetnictví pro pokročiléPodrobnosti
  • Účetní program Pohoda pro praxiPodrobnosti


Kurzy pro české subjektyKurzy pro subjekty | Kurzy pro práv. subjekty a no | Kurzy pro neziskové subjekty | Kurzy pro české subjekty | Kurzy pro české i zahraniční | Kurzy pro české investory | Kurzy pro výživu české # Seznam termínů kurzů : české subjekty


Název kurzu Program kurzů pro české subjekty
Seznam kurzu pro ...


Kurzy pro pokročilé 2+2 dny, Kurzy pro manažery - 5denní, Kurzy pro rok 2009, Kurzy pro fyzické osoby, Kurzy pro pokročilé – xi, Kurzy pro posluchače se, Kurzy pro začínající správce, Kurzy pro zkušené účetní, Kurzy pro top manažery, Kurzy pro běžné uživatele ds, Kurzy pro maminky - fce 60, Kurzy pro vedoucí operativní, Kurzy pro 55+ - a1 začátečníci, Kurzy pro úspěch v konkurenčním, Kurzy pro děti 3. třídy, Kurzy pro vytváření, Kurzy pro rok 2014 - podrobný, Kurzy pro testy ecdl modul 5, Kurzy pro asistentky/asistenty, Kurzy pro vaši kancelář, Kurzy pro zpracovatele, Kurzy pro majitele webů, Kurzy pro personalisty se, Kurzy pro uživatele autodesk, Kurzy pro six sigma. lean a six, Kurzy pro děti cyklus, Kurzy pro jednatele a ředitele, Kurzy pro personalisty on-line, Kurzy pro bytová družstva, Kurzy pro rok 2016 a roční, Kurzy pro office manaĹľery, Kurzy pro pokroÄťilĂ© ap2, Kurzy pro účetní 2016 s ohledem, Kurzy pro uživatele / studenty, Kurzy pro vedení lidí - jak, Kurzy pro účely celního řízení, Kurzy pro hr profesionály, Kurzy pro základní kurz, Kurzy pro manažery a členy, Kurzy pro zájemce o umění, Kurzy pro pokročilé sestavy, Kurzy pro vedoucí školních, Kurzy pro rok 2018 ve vazbě na, Kurzy pro personalistu, Kurzy pro distribuci a správa, Kurzy pro začátečníky 28.4.2018, Kurzy pro účetní záznam, Kurzy pro obchodníky - vedení


[Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com


 
 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Autodesk 3DS MAX – pokročilé techniky a vizualizace v květnu 2019 - Praha