logo skoleni-kurzy

KURZ : GRAFICKY DESIGN DALKOVE STUDIUM
LSF LIBEREC S R O


skoleni-kurzy.eu
Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacíPořádáte podobný kurz/školení?


Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační, stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro on-line objednávku kurzu


 
Grafický design – dálkové studium - Následující kurzy:

 

 

GRAFICKY DESIGN DALKOVE STUDIUM

Viz také následující kurzy :
 • Účetnictví a daňová evidence (s využitím výpočetní techniky) - rekvalifikační kurz dálkověPodrobnosti
 • Účetnictví a daňová evidence - rekvalifikační kurz dálkověPodrobnosti
 • Manažer - rekvalifikační kurz dálkověPodrobnosti
 • SPECIALISTA MARKETINGU - rekvalifikační kurz DÁLKOVĚ se získáním profesní kvalifikace s garancí MPSVPodrobnosti
 • Účetnictví - rekvalifikační kurz dálkověPodrobnosti


Kurz - Grafický design – dálkové studium


LŠF Liberec, s. r. o.


Malujete, tvoříte, v ruce nebo digitálně? Zkuste to s námi dálkově na kurzu grafického designu. Naučte se řemeslo, získejte sebejistotu a uplatněte svůj osobitý přístup v praxi. Možná vám chybí technická znalost, tvůrčí inspirace nebo zpětná vazba? Učíme víkendy. ...


Cena kurzu:
     ...   29.504 Kč / kurz  

     ... včetně DPH: 35.700 Kč / kurz

Objednat - pro přihlášení na kurz/školení klikněte na zvolený termín školení a místo konáníPřihláška na školení/kurz a termín:
 • Pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a místo konání odkaz
 • Popis, lektoři a program kurzu je níže na stránce odkaz
 • Komentáře a dotazy na školení/kurz # Komentáře ke kurzu odkaz
 • V případě jakéhokoliv otázky můžete poslat Dotaz ke kurzu odkaz
 • Nevyhovuje vám tento kurz? Zkuste se podívat na podobné kurzy odkaz

Grafický design – dálkové studium
Přihláška na termín kurzu
Místo konání Přihláška na kurz a termín Akreditace
Poznámka k termínu školení
Grafický design – dálkové studium

16
Liberec - Liberecký
Přihláška


Chci informaci ke kurzu k tomuto termínu: Nezávazná přihláška
-
...

-- ... pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a/nebo je možno poslat:Popis kurzu
Grafický design – dálkové studium


Kurz je určen pro ...

Co vám kuruz přinese?
* Posílení sebejistoty a odbornosti v oboru grafiky. Nebudete se bát přihlásit své projekty do soutěží a výběrových řízení.
* Nakouknete pod pokličku různým grafickým oborům a na základě toho si ujasníte, který z nich je pro vás to pravé ořechové a čemu se opravdu věnovat nechcete.
* Porozumíte současným trendům v umění i historickému základu.
* Máte možnost kdykoli se obrátit na zkušené experty, a to i po skončení kurzu . Kurz vyučuje více lektorů, máte více pohledů na vaši práci. Jsou to profesionálové s dlouholetou praxí.
* => Získáte nové, stejně smýšlející přátelé nejen mezi grafiky, ale i fotografy, se kterými budete rádi debatovat nejen o umění a grafice i po skončení kurzu . Kromě výuky pro vás chystáme spoustu dalších aktivit. Nepravidelně máme školní víkendový výjezd na chalupu, letos plánujeme „školní výlety“ na vodu apod. Na tyto akce s námi často jezdí i bývalí studenti.


Lektoři kurzu

Lektoři z firmy: LŠF Liberec, s. r. o.


[Kurz] Program kurzu (obsah přednášky/semináře/rekvalifikace/studia) ...

Jaké předměty se vyučují?
* Skladebné principy: základní principy grafické tvorby. Naučíte se, jak funguje barva, kompozice, … A budete to umět využít při navrhování vašich projektů. Pochopíte, jak při navrhování postupovat – na co brát ohled a na co si dát pozor.
* Dějiny moderního umění: učit se a hledat inspiraci u mistrů nikdy neškodí. Seznámíte se hlavně s grafickým designem a reklamou.
* Písmo a typografie: historie a vývoj písma až po současnost, digitální písmo. Naučíte se základy typografie a dozvíte se i něco málo o typometrickém systému a metodice tvorby písma. Vyzkoušíte si i písmomalířství.
* Logotvorba: historie grafických značek a logotypů. Co je logo a jak má to správné vypadat, postup při jeho tvorbě [z čeho vycházet, a jak postupovat při realizaci].
* Kresba, digitální kresba a malba: základní kresebné postupy a skicování. Naučíte se, jak připravené skici zpracovat v digitálním prostoru a jaké nástroje k tomu lze využít.
* Grafická tvorba: grafika jako specifický způsobem vizuální komunikace. Budete pracovat se znakem, linkou, bodem. Dozvíte se i něco o grafických technikách, ale základem předmětu bude kresba. Víc struktura obrazu, než o vytváření obrazové iluze.
* Webdesign pro grafiky: Jaké jsou zvláštnosti při tvorbě grafiky pro web nebo aplikace? Jak komunikovat s programátory? To vše [a mnohem více] se dozvíte v tomto předmětu.
* Komiks: jaké je jeho uplatnění v současné době. Naučíte se vyprávět pomocí kombinace ilustrace a textu.
* Autorský plakát: seminář, ve kterém si vyzkoušíte autorský přístup. Vytvoříte vizuální dílo pod vedením zkušeného lektora.
* Psychologie a umění: od vnímání a sebepojetí autora přes psychohygienu, komunikaci, reflexi společnosti, … až po emoce diváka.
* Autorské právo: nezbytné informace potřebné pro každého, a grafiky dvojnásob.
* Současné trendy: co teď zrovna frčí ve tvorbě webu, grafického designu, loga, jaká písma jsou in a kterým se raději vyhnout.


[Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, informace o cenách kurzu) ...

Předpokládáme, že si už doma malujete, tvoříte počítačovou grafiku apod. Chceme si prohlédnout 3 vaše práce [leták, plakát, …] nebo 3 vlastní kresby na volné téma. Popřípadě z každé kategorie něco [počítačová grafika, kresby], dohromady 3 práce. Vaše práce si potřebujeme „ošahat“, proto nám prosím vše předejte, nebo pošlete vytištěné, kresby originály [kvalitní skeny]. Pokud nám žádné práce neukážete, bude nás velmi mrzet, že se kurzu nemůžete zúčastnit.
* Kurz má dva semestry [semestr = 5 měsíců]. Na závěr kurzu si ověříte, že jste se opravdu naučili hromadu věcí obhajobou seminární práce a zkouškou.
* Během školního roku je celkem 6 výukových bloků. Začíná se v pátek konzultací nad vašimi pracemi [17.00–20.00 hodin] se všemi lektory i studenty. => Získáte tak názor od více zkušených profesionálů s praxí i odborným vzděláním.
* V sobotu a v neděli probíhá standardní výuka [oba dny se začíná v 9.00 a končí se podle rozvrhu mezi 16.30 a 18.30]. Čekají vás tématické přednášky a praktické předměty.

Máte to k nám daleko?
* Pro omezený počet účastníků kurzu můžeme zajistit studentské ubytování na internátu. Pokud máte zájem o ubytování, kontaktujte nás co nejdříve.
* Máme dohodnutou 25% slevu z aktuálních cen hotelu v dojezdové vzdálenosti [Apart Hotel Jablonec, Jablonec nad Nisou]. Pokud máte zájem o toto ubytování, napište nám a my vám předáme kontakt, na kterém si domluvíte ubytování se slevou.

Pokud zvolíte celé kurzovné najednou, snížíme vám cenu o 1000 Kč
*  Pokud si vyberete variantu dvou splátek, první platbu uhradíte podle splatnosti výzvy k platbě, kterou vám pošleme po odeslání objednávky. Úhrada druhé splátky je do konce ledna [konec prvního semestru].
* Je to pro vás finančně náročné? Využijte možnosti splácet bez navýšení i několik měsíců. Poslední splátky můžete uhradit i po zahájení kurzu s tím, že před kurzem musíme mít zaplaceno minimálně 70 % ceny. Splátky jsou jen mezi námi, nečeká vás žádné papírování.
* Zaměstnancům a OSVČ může na kurz přispět úřad práce v rámci podpory odborného vzdělávání zaměstnanců [POVEZ]. Pokud vás tahle možnost zaujala, kontaktujte nás a my vám rádi poradíme jak na to.
* Pro studenty s kartou ISIC máme slevu 1000 Kč za kurz. Objednejte si standardně kurz v plné ceně, zvolte způsob platby bankovním převodem a do poznámky napište „Student ISIC“. Budeme chtít naskenovanou kartu a potom vám pošleme výzvu k platbě se slevou 1000 Kč.
[dotaz na školení/kurz] Formulář pro komentáře, dotazy a odpovědi


Dotaz ke kurzu: Grafický design – dálkové studium
text dotazu, ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě

   ... a pro kontrolu zadejte prosím znova Váš email
Někdy je zadaná špatná emailová adresa a odpověď se vrátí, proto prosím zadejte email dvakrát

            Chci poslat přihlašovací údaje na server skoleni-kurzy.eu
[Registrovat jako uživatele Ano/Ne]

Pokud jste přihlášeni, email nemusíte zadávat
Vložte potvrzovací kód Vložte číslo             

Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku

Komentáře a dotazy na školení / kurz / seminář


LŠF Liberec, s. r. o.

:: LŠF Liberec, s. r. o. si klade za cíl působit a vzdělávat v oboru obrazového vnímání. Nabízíme především fotografické kurzy a kurzy grafických programů [Adobe programy – Photoshop, Illustrator, InDesign]. Najdete u nás pestrou nabídku kurzů a workshopů od jednodenních pro začátečníky až po rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT. Ve všech kurzech vás povedou lektoři, kteří se danému problému dlouhodobě věnují....

Platební podmínky pro účast na kurzu

Objednavatel uhradí částku školného nejpozději 5 kalendářních dnů před začátkem kurzu .

Podobné kurzy #Grafický design – dálkové studium >>


Další kurzy a školení: Grafický design – dálkové studium
Odkaz na podobný kurz a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:

Podobný kurz Popis kurzu Další kurzy a školení
MANIKÉR A NEHTOVÝ DESIGNÉR/MANIKÉRKA A NEHTOVÁ DESIGNÉRKA
Kurz
  ... Víkendový rekvalifikační kurz Jiný kurz v jiné ceně : Po úspěšném absolvování kurzu Manikúra a nehtová modeláž umí absolvent provádět odborně klasickou manikúru i modelaci gelem a acrylem. Umí lakovat a zdobit nehty, parafinové zábaly, masáž a peeling rukou. Další podobné školení nebo kurzy
PEDIKÉR A NEHTOVÝ DESIGNÉR, PEDIKÉRKA A NEHTOVÁ DESIGNÉRKA
Kurz
  ... Víkendový rekvalifikační kurz Jiný kurz v jiné ceně : Po úspěšném absolvování kurzu umí absolvent provádět pedikúru pomocí skalpelu, exkavátoru a creda bez bolesti a krvavých poranění. Umí precizně ošetřit chodidla [relaxační masáž chodidel, termoterapii-parafínem], používat krémové peelingy, masky, oleje, změkčovací přípravk Další podobné školení nebo kurzy
Pedikérka a nehtová designérka
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : [kurz manikura] V našem kurzu získáte znalosti jak pečovat o přírodní nehty, také se naučíte zvládat různé techniky modelace nehtů, provádět masáž a pečovat o pokožku rukou. Manikérka a nehtová designérka pro profesní kvalifikaci Pedikérka a nehtová designérka pro profe Další podobné školení nebo kurzy
Manikérka a nehtová designérka
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : [kurz manikura] V našem kurzu získáte znalosti jak pečovat o přírodní nehty, také se naučíte zvládat různé techniky modelace nehtů, provádět masáž a pečovat o pokožku rukou. Manikérka a nehtová designérka pro profesní kvalifikaci Manikérka a nehtová designérka 69-024-H, ku Další podobné školení nebo kurzy
VMware vSphere: Design [V7]
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : vSphere: Design Workshop (V5. 0) * Tento třídenní kurz vás vybaví znalostmi, dovednostmi a schopnostmi pro návrh virtuální infrastruktury VMware vSphere® 7. Další podobné školení nebo kurzy
Vue.js + Material design + základy Firebase
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Vue. js je progresivní javascriptový open source framework, který oproti svým konkurentům vyniká rychlostí a jednoduchostí. Další podobné školení nebo kurzy
Prezentační design budoucnosti - Jak se pozná moderní prezentace? Že diváci hltají každý slide!
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Zaujměte díky skvělé vizualizaci Vzpomínáte na ten pocit marnosti, když kolega na poradě přepnul slide a objevil se další, prakticky identický, jen obsahoval ještě víc textu, nesrozumitelných grafů nebo jiných dat, která si ani nestihnete přečíst? A v zápatí svítila Další podobné školení nebo kurzy
Tvůrčí fotografie - dálkové studium
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Rádi fotíte a jste otevřeni novým podnětům? Možná vám chybí technická znalost, tvůrčí inspirace nebo zpětná vazba na vaši tvorbu? Další podobné školení nebo kurzy
Mzdové účetnictví - rekvalifikační kurz - dálkově
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Aktuální akce Právě probíhá akce NIŽŠÍ CENA O 20% . Objednejte kurz co nejdříve a akce se bude vztahovat i na Vás. Další podobné školení nebo kurzy

Podobný    = Podobný kurz nebo školení
Poslední aktualizace: 2024-06-08 03:34:42

LŠF Liberec, s. r. o.
Grafický design – dálkové studium # Přihláška na kurz:

Počítačové kurzy a semináře - grafika, databáze, programování, web & internet, office, GIS + Umělecké kurzy + Kurzy, semináře a přednášky pro studenty

Téma kurzů nebo školení:
 • MAIL RSS Počítačová grafika

  Typ kurzu/školení: Kurz  Klíčová slova pro dané školení:
  dálkové, design, digitálně, grafický, malujete, tvoříte, zkuste  [RSS] Nechte si posílat nové termíny kurzu Chcete vědět kdy bude další termín kurzu? - Využijte RSS a nechte si posílat každé změny a/nebo nové termíny kurzu do Vaší čtečky RSS (bez registrace)

    RSSGrafický design – dálkové studium [RSS] - Novinky a nové termíny kurzu

  © LŠF Liberec, s. r. o. - Liberec 11 :: - LŠF Liberec, s. r. o. si klade za cíl působit a vzdělávat v oboru obrazového vnímání. Nabízíme především fotografické kurzy a kurzy grafických programů [Adobe programy – Photoshop, Illustrator, InDesign]. Najdete u nás pestrou nabídku kurzů a workshopů od jednodenních pro začátečníky až po rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT. Ve všech kurzech vás povedou lektoři, kteří se danému problému dlouhodobě věnují....

  Platební podmínky pro účast na kurzu


  Objednavatel uhradí částku školného nejpozději 5 kalendářních dnů před začátkem kurzu .
   
  Komentáře a dotazy na školení a nebo kurz

   

   

  Podobné kurzy # grafický + design + dálkové


 •  
   
  RSS
  RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
  Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
  skoleni-kurzy.eu

  SKOLENI-KURZY.EU  REGIONY  MENU  KONTAKT


  skoleni-kurzy.eu
  2007 - 2024 © OBEC.net, sro
  Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
  Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
  Telefon:(+420) 775 193 488
  Fax:
  Kontakt

  +  +
  V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

  Akreditovaný kurz: ZKOUŠKA Samostatný pracovník cestovní kanceláře a agentury 65 032 N [profesní kvalifikace] v červnu 2024 - Praha 2
  ^