logo skoleni-kurzy

KURZ : PREVENCE SYNDROM VYHORENI
EDUX S R O


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
Pořádáte podobný kurz/školení?


Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační, stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro on-line objednávku kurzu


 
Prevence - syndrom vyhoření - Následující kurzy:

 
  

 

PREVENCE SYNDROM VYHORENI

Viz také následující kurzy :
 • Stress and Life Management - jak předcházet syndromu vyhořeníPodrobnosti
 • Aktivně proti stresu a vyhoření aneb největší omezení jsou v naší hlavěPodrobnosti
 • Procesní analýza rizik - prevence vad, neshod a reklamacíPodrobnosti
 • BOZP a prevence rizik - jak na bezpečnost a ochranu zdraví při práciPodrobnosti
 • Aktivně proti stresu a vyhoření aneb největší omezení jsou v naší hlavěPodrobnosti

Kurz - Prevence - syndrom vyhoření


EDUX, s.r.o.


Kurz je zaměřený na prevenci proti syndromu vyhoření či vyprahlosti - bu> out určen pro všechny, kdo se cítí ze své profese vyčerpaní, ztrácí motivaci [demotivace, sebemotivace] pro další zlepšení a nenachází jasný smysl své práce. Hlavní náplní kurzu je nácvik chování a prožívání, které je prevencí syndromu vyhoření a podpora účastníků v jejich dosavadní profesi, ve které se cítí vyhořelí. Účastníci se budou snažit nahlédnout a pochopit své vlastní zdroje a využít je pro sebe. ...


Cena kurzu:
     ...   3.000 Kč / Kurz  

     ... včetně DPH: 3.630 Kč / Kurz

Objednat - pro přihlášení na kurz/školení klikněte na zvolený termín školení a místo konáníPřihláška na školení/kurz a termín:
 • Pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a místo konání odkaz
 • Popis, lektoři a program kurzu je níže na stránce odkaz
 • Komentáře a dotazy na školení/kurz # Komentáře ke kurzu odkaz
 • V případě jakéhokoliv otázky můžete poslat Dotaz ke kurzu odkaz
 • Nevyhovuje vám tento kurz? Zkuste se podívat na podobné kurzy odkaz

Prevence - syndrom vyhoření
Přihláška na termín kurzu
Místo konání Přihláška na kurz a termín Akreditace
Prevence - syndrom vyhoření

Doba konání:9:00 - 17:00 hod.
Praha Jak najít zdroje energie a nevyhořet?
... cena: 3.000 Kč/kurz (3.630 Kč/kurz včetně DPH)
Přihláška


Chci informaci ke kurzu k tomuto termínu
-

-- ... pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a/nebo je možno poslat:Popis kurzu
Prevence - syndrom vyhoření


Kurz je určen pro ...

Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí nacvičit chování pomáhající lépe zvládat vyčerpání či stereotypní práci. Kurz nenahrazuje psychoterapii.


Lektoři kurzu

Ing. Z. Tomaidesová- lektor se specializací na komunikační dovednosti a osobní rozvoj, kouč NLP. lektorka vede blog zaměřený na osobní rozvoj ”Cesta k prospěšné změně”.


[Kurz] Program kurzu (obsah přednášky/semináře/rekvalifikace/studia) ...

Pochopí vztah mezi stresem a syndromem vyhoření. Definice Work Life Balance pro každého z nás. Naše priority v životě - osobní a pracovní život [životní hodnoty]. Obrana proti stresu – osvědčené techniky, základy autosugesce změna životního postoje - hledání „pokladů“ v každodenním životě Pozitivního myšlení a jeho role v životě, využívání afirmací pro vlastní podporu. Jak na duševní hygienu neboli psychohygiena. Součásti bude i nácvik zvládání stresu, způsoby relaxace. Pojmy eustres a distres. Asertivita jako prevence stresu.


[Kurz] Obsah kurzu/školení...

Kurz je zaměřený na prevenci proti syndromu vyhoření či vyprahlosti - bu> out určen pro všechny, kdo se cítí ze své profese vyčerpaní, ztrácí motivaci (demotivace, sebemotivace) pro další zlepšení a nenachází jasný smysl své práce.

Upozornění: kurz nenahrazuje psychoterapii. Lze absolvovat i individuální formou k načerpání energie .

Hlavní náplní kurzu je nácvik chování a prožívání, které je prevencí syndromu vyhoření a podpora účastníků v jejich dosavadní profesi, ve které se cítí vyhořelí.

Účastníci se budou snažit nahlédnout a pochopit své vlastní zdroje, které mají, aby se syndromu vyhoření vyhnuli nebo měli sílu svou situaci změnit.

Přínosy pro účastníky:

najdou způsoby, jak zvládat zátěžové, obtížné a chronické profesní i osobní situace, které je vyčerpávají a mohou vést k pocitu vyhoření.

Pochopí vztah mezi stresem a syndromem vyhoření.
Obrana proti stresu – osvědčené techniky, základy autosugesce
změna životního postoje - hledání „pokladů“ v každodenním životě, trénink pozitivního myšlení

Jak na duševní hygienu neboli psychohygiena.

Součásti bude i nácvik zvládání stresu, způsoby relaxace. Pojmy stres a distres.


[Kurz] Cíl školení / poznámka ke kurzu...

Cílem kurzu "Prevence syndromu vyhoření" je společně s lektorem najít způsoby, jak zvládat zátěžové, obtížné a chronické profesní i osobní situace, které je vyčerpávají a mohou vést k pocitu vyhoření.
Pochopí vztah mezi stresem a syndromem vyhoření. Obrana proti stresu – osvědčené techniky, změna životního postoje - hledání „pokladů“ v každodenním životě, trénink pozitivního myšlení. Jak na duševní hygienu neboli psychohygiena. Součásti bude i nácvik zvládání stresu, způsoby relaxace. Vysvětlení pojmů eustres a distres. Vybrané techniky NLP/neurolingvistické programování. Neuro-Lingvistické Programování vychází ze studia systémového modelu úspěšné mezilidské komunikace, úspěšného chování, schopností a postojů.

[Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, informace o cenách kurzu) ...Poznámka k ceně: Cena nezahrnuje DPH. Součásti ceny jsou materiály a malé občerstvení.
* Specifikace kurzu : Po ukončení školení obdrží účastníci Osvědčení o absolvování kurzu . Jak bonus obdrží účastníci publikaci na téma osobního rozvoje , a to podle vlastního výběru.
[dotaz na školení/kurz] Formulář pro komentáře, dotazy a odpovědi


Dotaz ke kurzu: Prevence - syndrom vyhoření
text dotazu, ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě

   ... a pro kontrolu zadejte prosím znova Váš email
Někdy je zadaná špatná emailová adresa a odpověď se vrátí, proto prosím zadejte email dvakrát

            Chci poslat přihlašovací údaje na server skoleni-kurzy.eu
[Registrovat jako uživatele Ano/Ne]

Pokud jste přihlášeni, email nemusíte zadávat
Vložte potvrzovací kód Vložte číslo             

Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku

Komentáře a dotazy na školení/kurzRe: Dotaz ke kurzu: Prevence - syndrom vyhoreni : Dobrý den, ne, nejedná se o akreditovaný kurz. Vychzí z potřeb účastníků a dost často je dotvořený podle potřeb účastníků nebo i ve formě individuální výuky či koučování. ...

Dotaz ke kurzu: Prevence - syndrom vyhoreni : Jedná se o kurz, který je akreditovaný MPSV? ...

EDUX, s.r.o.

:: EDUX s.r.o. je vzdělávací společnost zaměřená na podporu a rozvoj především tzv. „měkkých dovedností“ se zaměřením na malé a střední podniky jejichž snahou je zdokonalování a rozvíjení svých dovedností. Pomáháme firmám zvyšovat obrat, zkvalitňovat prodejní komunikaci a díky koučování společně realizujeme osobní a pracovní restart. nejoblíbenější témata tréninků - Prodejní a komunikační dovednosti i v maloobchodě, typologii zákazníků pro obchodníky. Workshopy zaměřené na podporu sebevědomí, zvládání strachu a stresu v mluveném projevu....

Platební podmínky pro účast na kurzu

Zasláním závazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas s obchodními podmínkami společnosti EDUX s.r.o.

Podmínky smlouvy:
1.Souhlasím ze zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.
2.Přihlašující [jednotlivec či společnost] akceptuje nabídku dodavatele a závazně objednává účast na semináři či kurzu .
3.Cena kurzu pro jednotlivého účastníka je smluvní. V ceně kurzu jsou zahrnuty náklady spojené s přípravou kurzu a studijní materiály pro kurz.
4.Zaslání přihlášky spolu s dokladem o uhrazení platby proveďte, prosím, 10 dnů před konáním vzdělávací akce na účet č.206177549/0300 vedeného u ČSOB a.s. Praha pod VS akce [datum zahájení].
5.V případě přihlašování většího počtu účastníků přiložte seznam účastníků nebo ofoťte přihlášku pro každého účastníka zvlášť. V přihlášce uveďte kontaktní osobu pro všechny ostatní účastníky. Nemůže-li se účastník na kurz dostavit, lze na objednaný kurz poslat náhradníka.
6.Přihlášeným je potvrzeno přijetí přihlášky ke kurzu e-mailem, faxem či poštou.
7.Pozvánka na kurz bude odeslaná 5 dnů před konáním akce na adresu objednatele pro všechny účastníky akce.
8.V případě nepředložení dokladu o úhradě účastnického poplatku se přihlášený vystavuje riziku, že mu nebude umožněna účast na vzdělávací akci.
9.Účast na kurzu lze zrušit pouze písemně, dojde-li k tomu do 7 dnů před konáním akce, vrátíme vložné v plné výši. V případě zrušení účasti 3 až 5 pracovních dnů před konáním akce vracíme vložné ve výši 50 %, a to na účet, ze kterého platba přišla. V případě zrušení účasti v den konání akce účtujeme stornovací poplatek ve výši 100 % avšak nezaniká právo na odběr materiálů určených pro daný kurz.
10.Společnost si vyhrazujeme právo změny lektora, data a místa konání či zrušení semináře z organizačních či provozních důvodů. Všechny případné změny dá včas všem účastníkům dané akce písemně, telefonicky nebo e-mailem na vědomí. Ve výjimečných případech, po telefonické domluvě, lze kursovné zaplatit hotově na místě při prezenci, a to 30 minut před začátkem akce.
11.Po uskutečnění platby obdrží plátce konečný daňový doklad. Daňový doklad bude účastníkům předán u prezence v den konání akce nebo, v případě platby v hotovosti, bude zaslán poštou.
12.Uzávěrka přihlášek je 7 pracovních dnů před termínem konání akce.
13.V případě neuskutečnění kurzu ve sjednaném termínu z důvodu, které nemohl organizátor předvídat, bude řádně přihlášeným účastníkům nabídnut náhradní kurz či seminář nebo vrácení vložného. Jiné náhrady pořadatel neposkytuje

Podobné kurzy #Prevence - syndrom vyhoření >>


Další kurzy a školení: Prevence - syndrom vyhoření
Odkaz na podobný kurz a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:

Podobný kurz Popis kurzu Další kurzy a školení
Syndrom vyhoření a jeho prevence v sociálních službách. MPSV
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Nejen profesionálové pracující v sociálních službách jsou ohroženi tzv. syndromem vyhoření [burnout], tedy pocitem pracovního vyčerpání, který vede k závažným psychickým a následně i zdravotním potížím. Další podobné školení nebo kurzy
Požární ochrana - Odborná příprava preventistů požární ochrany
Kurz
  ... Termín vzájemnou domluvou po odeslání přihlášky. Jiný kurz v jiné ceně : Školení je určeno pro zaměstnance pověřené prováděním úkolů v požární ochraně v součinnosti s osobami odborně způsobilými v PO. Odborná příprava je povinná pro zaměstnavatele provozující členité činnosti ve více objektech, na základě zákona o požární ochraně s nařízeno Další podobné školení nebo kurzy
Prevence a řešení konfliktů [seminář]
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Konflikt je v podstatě člověka a setkáváme se s ním v osobním i pracovním životě. Nelze mu vždy předcházet. Další podobné školení nebo kurzy
Požární ochrana - Odborná příprava členů preventivních požárních hlídek
Kurz
  ... Termín vzájemnou domluvou po odeslání přihlášky. Jiný kurz v jiné ceně : Školení je určeno pro zaměstnance začleněné do preventivních požárních hlídek. Odborná příprava je povinná pro zaměstnavatele provozující činnosti se zvýšeným požárním nebezpečím na pracovištích, kde se zdržují minimálně 3 zaměstnanci, na základě zákona o požární ochra Další podobné školení nebo kurzy
BOZP a prevence rizik - jak na bezpečnost a ochranu zdraví při práci
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Identifikujte rizika a předcházejte pracovním úrazům i nemocem z povolání Dbát na bezpečnost a ochranu zdraví pracovníků musí zaměstnavatelé nejen kvůli příslušným zákonům, ale také v zájmu prevence problémů spojených s pracovními úrazy a nemocemi z p Další podobné školení nebo kurzy
Procesní analýza rizik - prevence vad, neshod a reklamací
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Předcházejte vzniku vadných produktů i chybám ve výrobním procesu Management rizik patří mezi základní nástroje manažerského rozhodování. Seznamte se s procesní analýzou rizik, která vám umožní odhalit potenciální vady a chyby produktů i procesů ješt Další podobné školení nebo kurzy
Trestní odpovědnost právnických osob, prevence podvodů v organizaci
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Poskytnout účastníkům semináře praktické zkušenosti z odhalování a prevence podvodů ve společnostech. Představit efektivní nástroje prevence podvodů, které umožňují účinně odhalovat a zároveň minimalizovat riziko vzniku podvodného konání v organizaci. Další podobné školení nebo kurzy
Pohledávky, prevence jejich vzniku a efektivní vymáhání aneb jak předcházet neúspěšnému vymáhání a zajistit si efektivně své nároky
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Na semináři budou simulovány konkrétní postupy od prověření obchodního partnera přes uzavření smlouvy až po vymáhání pohledávky dle právní úpravy v občanském zákoníku a souvisejících právních předpisech. Po absolvování semináře budete vědět, jaké jsou možnosti zajištění Další podobné školení nebo kurzy

Podobný    = Podobný kurz nebo školení
Poslední aktualizace: 2017-11-23 00:22:40

EDUX, s.r.o.
Prevence - syndrom vyhoření #

Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení

Téma kurzů nebo školení:
 • MAIL RSS Manažerské kurzy

  Typ kurzu/školení: Kurz

  • Účastník kurzu obdrží certifikát


  Klíčová slova pro dané školení:
  jak +zvládat +stres, motivace, podpora +sebevědomí, pozitivní +myšlení, prevence +proti +stresu, psychohygiena, sebemotivace, vnitřní +zdroje, vyhoření, work +balance +life  [RSS] Nechte si posílat nové termíny kurzu Chcete vědět kdy bude další termín kurzu? - Využijte RSS a nechte si posílat každé změny a/nebo nové termíny kurzu do Vaší čtečky RSS (bez registrace)

    RSSPrevence - syndrom vyhoření [RSS] - Novinky a nové termíny kurzu

  © EDUX, s.r.o. - Praha 8 :: - EDUX s.r.o. je vzdělávací společnost zaměřená na podporu a rozvoj především tzv. „měkkých dovedností“ se zaměřením na malé a střední podniky jejichž snahou je zdokonalování a rozvíjení svých dovedností. Pomáháme firmám zvyšovat obrat, zkvalitňovat prodejní komunikaci a díky koučování společně realizujeme osobní a pracovní restart. nejoblíbenější témata tréninků - Prodejní a komunikační dovednosti i v maloobchodě, typologii zákazníků pro obchodníky. Workshopy zaměřené na podporu sebevědomí, zvládání strachu a stresu v mluveném projevu....

  Platební podmínky pro účast na kurzu


  Zasláním závazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas s obchodními podmínkami společnosti EDUX s.r.o.

  Podmínky smlouvy:
  1.Souhlasím ze zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.
  2.Přihlašující [jednotlivec či společnost] akceptuje nabídku dodavatele a závazně objednává účast na semináři či kurzu .
  3.Cena kurzu pro jednotlivého účastníka je smluvní. V ceně kurzu jsou zahrnuty náklady spojené s přípravou kurzu a studijní materiály pro kurz.
  4.Zaslání přihlášky spolu s dokladem o uhrazení platby proveďte, prosím, 10 dnů před konáním vzdělávací akce na účet č.206177549/0300 vedeného u ČSOB a.s. Praha pod VS akce [datum zahájení].
  5.V případě přihlašování většího počtu účastníků přiložte seznam účastníků nebo ofoťte přihlášku pro každého účastníka zvlášť. V přihlášce uveďte kontaktní osobu pro všechny ostatní účastníky. Nemůže-li se účastník na kurz dostavit, lze na objednaný kurz poslat náhradníka.
  6.Přihlášeným je potvrzeno přijetí přihlášky ke kurzu e-mailem, faxem či poštou.
  7.Pozvánka na kurz bude odeslaná 5 dnů před konáním akce na adresu objednatele pro všechny účastníky akce.
  8.V případě nepředložení dokladu o úhradě účastnického poplatku se přihlášený vystavuje riziku, že mu nebude umožněna účast na vzdělávací akci.
  9.Účast na kurzu lze zrušit pouze písemně, dojde-li k tomu do 7 dnů před konáním akce, vrátíme vložné v plné výši. V případě zrušení účasti 3 až 5 pracovních dnů před konáním akce vracíme vložné ve výši 50 %, a to na účet, ze kterého platba přišla. V případě zrušení účasti v den konání akce účtujeme stornovací poplatek ve výši 100 % avšak nezaniká právo na odběr materiálů určených pro daný kurz.
  10.Společnost si vyhrazujeme právo změny lektora, data a místa konání či zrušení semináře z organizačních či provozních důvodů. Všechny případné změny dá včas všem účastníkům dané akce písemně, telefonicky nebo e-mailem na vědomí. Ve výjimečných případech, po telefonické domluvě, lze kursovné zaplatit hotově na místě při prezenci, a to 30 minut před začátkem akce.
  11.Po uskutečnění platby obdrží plátce konečný daňový doklad. Daňový doklad bude účastníkům předán u prezence v den konání akce nebo, v případě platby v hotovosti, bude zaslán poštou.
  12.Uzávěrka přihlášek je 7 pracovních dnů před termínem konání akce.
  13.V případě neuskutečnění kurzu ve sjednaném termínu z důvodu, které nemohl organizátor předvídat, bude řádně přihlášeným účastníkům nabídnut náhradní kurz či seminář nebo vrácení vložného. Jiné náhrady pořadatel neposkytuje
   
  Komentáře a dotazy na školení/kurz

  Re: Dotaz ke kurzu: Prevence - syndrom vyhoreni : Dobrý den, ne, nejedná se o akreditovaný kurz. Vychzí z potřeb účastníků a dost často je dotvořený podle potřeb účastníků nebo i ve formě individuální výuky či koučování. ...

  Dotaz ke kurzu: Prevence - syndrom vyhoreni : Jedná se o kurz, který je akreditovaný MPSV? ...

   

   

  Hledáte náhodou nějakou práci?


  Učitelé odborných předmětů [kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami]
  TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení P Místo výkonu..., Praha 8

  pracovník ostrahy
  zaměstnanců prevence ztrát..., Praha 1

  EKONOM SPECIALISTA - CONTROLLING, ROZPOČTY
  Prevence problémových situací v ekonomice útvarů Aktivní komunikace se všemi útvary Požadujeme: Vysokoškolské ekonomické..., Praha 1

  [Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com

  Podobné kurzy # prevence + syndrom + vyhoření


 •  
   
  RSS
  RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
  Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
  skoleni-kurzy.eu

  SKOLENI-KURZY.EU  REGIONY  MENU  KONTAKT


  skoleni-kurzy.eu
  2007 - 2017 © OBEC.net, sro
  Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
  Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
  Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
  Fax: 533 312 404
  Kontakt

  +  +
  V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

  Školení: Nabývání nemovitostí (specifika asset deal a share deal) – právní a daňový pohled v prosinci 2017 - Praha