logo skoleni-kurzy

KURZ : PREVENCE SYNDROM VYHORENI
EDUX S R O


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzyPodrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikací
Pořádáte podobný kurz/školení?


Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační, stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro online objednávku kurzu


 
Prevence - syndrom vyhoření - Následující kurzy:

 

Sponzorované odkazy:

 
  

 

PREVENCE SYNDROM VYHORENI

Viz také následující kurzy :
 • NA POKRAJI VYHOŘENÍ - cesta tam a zase zpátky - 5denníPodrobnosti
 • Stress and Life Management - jak předcházet syndromu vyhořeníPodrobnosti
 • Účinné řízení pohledávek - prevence insolvence a exekucePodrobnosti
 • BOZP a prevence rizik - jak na bezpečnost a ochranu zdraví při práciPodrobnosti
 • Procesní analýza rizik - prevence vad, neshod a reklamacíPodrobnosti

Kurz - Prevence - syndrom vyhoření


EDUX, s.r.o.


Kurz je zaměřený na prevenci proti syndromu vyhoření či vyprahlosti - bu> out určen pro všechny, kdo se cítí ze své profese vyčerpaní, ztrácí motivaci [demotivace, sebemotivace] pro další zlepšení a nenachází jasný smysl své práce. Hlavní náplní kurzu je nácvik chování a prožívání, které je prevencí syndromu vyhoření a podpora účastníků v jejich dosavadní profesi, ve které se cítí vyhořelí. Účastníci se budou snažit nahlédnout a pochopit své vlastní zdroje a využít je pro sebe. ...


Cena kurzu:
     ...   3.000 Kč / Kurz  

     ... včetně DPH: 3.630 Kč / Kurz

Objednat - pro přihlášení na kurz/školení klikněte na zvolený termín a místo konáníPřihláška na školení:

   NEZÁVAZNÁ přihláška na kurz - Termín kurzu není k dispozici - Podobné kurzy-- ... pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín a kurz a/nebo je možno poslat:Popis kurzu
Prevence - syndrom vyhoření


Kurz je určen pro ...

Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí nacvičit chování pomáhající lépe zvládat vyčerpání či stereotypní práci. Kurz nenahrazuje psychoterapii.


Přednáší / lektor kurzu ...

Ing. Z. Tomaidesová- lektor se specializací na komunikační dovednosti a osobní rozvoj, kouč NLP. lektorka vede blog zaměřený na osobní rozvoj ”Cesta k prospěšné změně”.


[Kurz] Program kurzu (obsah přednášky/semináře/rekvalifikace/studia) ...

Pochopí vztah mezi stresem a syndromem vyhoření. Definice Work Life Balance pro každého z nás. Naše priority v životě - osobní a pracovní život [životní hodnoty]. Obrana proti stresu – osvědčené techniky, základy autosugesce změna životního postoje - hledání „pokladů“ v každodenním životě Pozitivního myšlení a jeho role v životě, využívání afirmací pro vlastní podporu. Jak na duševní hygienu neboli psychohygiena. Součásti bude i nácvik zvládání stresu, způsoby relaxace. Pojmy eustres a distres. Asertivita jako prevence stresu.


[Kurz] Obsah kurzu/školení...

Kurz je zaměřený na prevenci proti syndromu vyhoření či vyprahlosti - bu> out určen pro všechny, kdo se cítí ze své profese vyčerpaní, ztrácí motivaci (demotivace, sebemotivace) pro další zlepšení a nenachází jasný smysl své práce.

Upozornění: kurz nenahrazuje psychoterapii. Lze absolvovat i individuální formou k načerpání energie .

Hlavní náplní kurzu je nácvik chování a prožívání, které je prevencí syndromu vyhoření a podpora účastníků v jejich dosavadní profesi, ve které se cítí vyhořelí.

Účastníci se budou snažit nahlédnout a pochopit své vlastní zdroje, které mají, aby se syndromu vyhoření vyhnuli nebo měli sílu svou situaci změnit.

Přínosy pro účastníky:

najdou způsoby, jak zvládat zátěžové, obtížné a chronické profesní i osobní situace, které je vyčerpávají a mohou vést k pocitu vyhoření.

Pochopí vztah mezi stresem a syndromem vyhoření.
Obrana proti stresu – osvědčené techniky, základy autosugesce
změna životního postoje - hledání „pokladů“ v každodenním životě, trénink pozitivního myšlení

Jak na duševní hygienu neboli psychohygiena.

Součásti bude i nácvik zvládání stresu, způsoby relaxace. Pojmy stres a distres.


[Kurz] Cíl školení / poznámka ke kurzu...

Cílem kurzu "Prevence syndromu vyhoření" je společně s lektorem najít způsoby, jak zvládat zátěžové, obtížné a chronické profesní i osobní situace, které je vyčerpávají a mohou vést k pocitu vyhoření.
Pochopí vztah mezi stresem a syndromem vyhoření. Obrana proti stresu – osvědčené techniky, změna životního postoje - hledání „pokladů“ v každodenním životě, trénink pozitivního myšlení. Jak na duševní hygienu neboli psychohygiena. Součásti bude i nácvik zvládání stresu, způsoby relaxace. Vysvětlení pojmů eustres a distres. Vybrané techniky NLP/neurolingvistické programování. Neuro-Lingvistické Programování vychází ze studia systémového modelu úspěšné mezilidské komunikace, úspěšného chování, schopností a postojů.

[Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, info o cenách kurzu) ...Poznámka k ceně: Cena nezahrnuje DPH. Součásti ceny jsou materiály a malé občerstvení.
* Specifikace kurzu : Po ukončení školení obdrží účastníci Osvědčení o absolvování kurzu . Jak bonus obdrží účastníci publikaci na téma osobního rozvoje , a to podle vlastního výběru.
[dotaz na školení/kurz] Formulář pro komentáře, dotazy a odpovědi


Dotaz ke kurzu: Prevence - syndrom vyhoření
text dotazu, ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě

   ... a pro kontrolu zadejte prosím znova Váš email
Někdy je zadaná špatná emailová adresa a odpověď se vrátí, proto prosím zadejte email dvakrát

            Chci poslat přihlašovací údaje na server skoleni-kurzy.eu
[Registrovat jako uživatele Ano/Ne]

Pokud jste přihlášeni, email nemusíte zadávat
Vložte potvrzovací kód Vložte číslo             

Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku

Komentáře ke kurzu & DiskuseRe: Dotaz ke kurzu: Prevence - syndrom vyhoreni : Dobrý den, ne, nejedná se o akreditovaný kurz. Vychzí z potřeb účastníků a dost často je dotvořený podle potřeb účastníků nebo i ve formě individuální výuky či koučování. ...

Dotaz ke kurzu: Prevence - syndrom vyhoreni : Jedná se o kurz, který je akreditovaný MPSV? ...

EDUX, s.r.o.

:: EDUX s.r.o. je vzdělávací společnost zaměřená na podporu a rozvoj především tzv. „měkkých dovedností“ se zaměřením na malé a střední podniky jejichž snahou je zdokonalování a rozvíjení svých dovedností. Realizuje kurzy i individuální koučování [techniky NLP]zaměřené na prodejní a komunikační dovednosti, typologii. Dále workshopy zaměřené na podporu motivace, sebevědomí v oblastech mluvený projev, sebeprezentace či sebepoznání....

Platební podmínky pro účast na kurzu

Zasláním závazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas s obchodními podmínkami společnosti EDUX s.r.o.

Podmínky smlouvy:
1.Souhlasím ze zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.
2.Přihlašující [jednotlivec či společnost] akceptuje nabídku dodavatele a závazně objednává účast na semináři či kurzu .
3.Cena kurzu pro jednotlivého účastníka je smluvní. V ceně kurzu jsou zahrnuty náklady spojené s přípravou kurzu a studijní materiály pro kurz.
4.Zaslání přihlášky spolu s dokladem o uhrazení platby proveďte, prosím, 10 dnů před konáním vzdělávací akce na účet č.206177549/0300 vedeného u ČSOB a.s. Praha pod VS akce [datum zahájení].
5.V případě přihlašování většího počtu účastníků přiložte seznam účastníků nebo ofoťte přihlášku pro každého účastníka zvlášť. V přihlášce uveďte kontaktní osobu pro všechny ostatní účastníky. Nemůže-li se účastník na kurz dostavit, lze na objednaný kurz poslat náhradníka.
6.Přihlášeným je potvrzeno přijetí přihlášky ke kurzu e-mailem, faxem či poštou.
7.Pozvánka na kurz bude odeslaná 5 dnů před konáním akce na adresu objednatele pro všechny účastníky akce.
8.V případě nepředložení dokladu o úhradě účastnického poplatku se přihlášený vystavuje riziku, že mu nebude umožněna účast na vzdělávací akci.
9.Účast na kurzu lze zrušit pouze písemně, dojde-li k tomu do 7 dnů před konáním akce, vrátíme vložné v plné výši. V případě zrušení účasti 3 až 5 pracovních dnů před konáním akce vracíme vložné ve výši 50 %, a to na účet, ze kterého platba přišla. V případě zrušení účasti v den konání akce účtujeme stornovací poplatek ve výši 100 % avšak nezaniká právo na odběr materiálů určených pro daný kurz.
10.Společnost si vyhrazujeme právo změny lektora, data a místa konání či zrušení semináře z organizačních či provozních důvodů. Všechny případné změny dá včas všem účastníkům dané akce písemně, telefonicky nebo e-mailem na vědomí. Ve výjimečných případech, po telefonické domluvě, lze kursovné zaplatit hotově na místě při prezenci, a to 30 minut před začátkem akce.
11.Po uskutečnění platby obdrží plátce konečný daňový doklad. Daňový doklad bude účastníkům předán u prezence v den konání akce nebo, v případě platby v hotovosti, bude zaslán poštou.
12.Uzávěrka přihlášek je 7 pracovních dnů před termínem konání akce.
13.V případě neuskutečnění kurzu ve sjednaném termínu z důvodu, které nemohl organizátor předvídat, bude řádně přihlášeným účastníkům nabídnut náhradní kurz či seminář nebo vrácení vložného. Jiné náhrady pořadatel neposkytuje

Podobné kurzy #Prevence - syndrom vyhoření >>


Další kurzy: Prevence - syndrom vyhoření
Odkaz na podobný kurz a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:

Podobný kurz Popis kurzu Další školení
Syndrom vyhoření a jeho prevence u pedagogických pracovníků. DVPP
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : V tomto kurzu se účastníci získají základní informace o syndromu vyhoření, umí rozpoznat příznaky, naučí se rozpoznávat jednotlivé fáze syndromu vyhoření. Během kurzu se účastníci seznámí s rizikovými faktory syndromu vyhoření v osobním životě i v pedagogické práci a nau Další podobné školení
Prevence syndromu vyhoření v sociálních službách - akreditace MPSV ČR
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Jste jako tělo bez duše nebo se při své práci setkáváte se s klienty, kteří rezignovali na život? Jsou jako tělo bez duše? Další podobné školení
Syndrom vyhoření a jeho prevence v sociálních službách. MPSV
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Nejen profesionálové pracující v sociálních službách jsou ohroženi tzv. syndromem vyhoření [burnout], tedy pocitem pracovního vyčerpání, který vede k závažným psychickým a následně i zdravotním potížím. Další podobné školení
ÚVOD DO PREVENCE STRESU A SYNDROMU VYHOŘENÍ V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Seminář je zaměřen na předání informací týkajících se stresu a syndromu vyhoření, vyskytující se v pomáhajících profesích v sociální oblasti. Součástí je i ukázka relaxačních technik, které lze využít v pracovním i osobním životě. Další podobné školení
Arteterapie: technika prevence syndromu vyhoření
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Vyhoření můžeme snadno ignorovat do chvíle, kdy nám znemožní běžné fungování. V podminkách intenzivního pracovního zapojení je až příliš častým jevem. Další podobné školení
ÚVOD DO PREVENCE STRESU A SYNDROMU VYHOŘENÍ V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH -
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Seminář je zaměřen na předání informací týkajících se stresu a syndromu vyhoření, vyskytující se v pomáhajících profesích v sociální oblasti. Součástí je i ukázka relaxačních technik, které lze využít v pracovním i osobním životě. Další podobné školení
LETNÍ AKADEMIE NA TÉMA PREVENCE SYNDROMU VYHOŘENÍ
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : (Relaxačně vzdělávací pobyt ve slunné Francii pro zdravotní sestry a sociální pracovníky) O kurzu Týdenní pobyt u moře, spojený s odborný programem, nácvikem užitečných dovedností pro prevenci syndromu vyhoření, sdílení zkušeností, diskuze nad společnými tématy apod. Poj Další podobné školení
Prevence a řešení konfliktů [seminář]
Kurz
Jiný kurz v jiné ceně : Konflikt je v podstatě člověka a setkáváme se s ním v osobním i pracovním životě. Nelze mu vždy předcházet. Další podobné školení
Požární ochrana - Odborná příprava členů preventivních požárních hlídek
Kurz
  ... Termín vzájemnou domluvou po odeslání přihlášky. Jiný kurz v jiné ceně : Školení je určeno pro zaměstnance začleněné do preventivních požárních hlídek. Odborná příprava je povinná pro zaměstnavatele provozující činnosti se zvýšeným požárním nebezpečím na pracovištích, kde se zdržují minimálně 3 zaměstnanci, na základě zákona o požární ochra Další podobné školení
Požární ochrana - Odborná příprava preventistů požární ochrany
Kurz
  ... Termín vzájemnou domluvou po odeslání přihlášky. Jiný kurz v jiné ceně : Školení je určeno pro zaměstnance pověřené prováděním úkolů v požární ochraně v součinnosti s osobami odborně způsobilými v PO. Odborná příprava je povinná pro zaměstnavatele provozující členité činnosti ve více objektech, na základě zákona o požární ochraně s nařízeno Další podobné školení

Jiný kurz    = jiný, ale podobný kurz nebo školení
Poslední aktualizace: 2017-01-15 00:22:38

EDUX, s.r.o.
Prevence - syndrom vyhoření #

Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení

Téma kurzu nebo školení:
 • MAIL RSS Manažerské kurzy

  Typ kurzu/školení: Kurz

  • Účastník kurzu obdrží certifikát


  Klíčová slova pro dané školení:
  jak +zvládat +stres, motivace, podpora +sebevědomí, pozitivní +myšlení, prevence +proti +stresu, psychohygiena, sebemotivace, vnitřní +zdroje, vyhoření, work +balance +life  [RSS] Nechte si posílat nové termíny kurzu Chcete vědět kdy bude další termín kurzu? - Využijte RSS a nechte si posílat každé změny a/nebo nové termíny kurzu do Vaší čtečky RSS (bez registrace)

    RSSPrevence - syndrom vyhoření [RSS] - Novinky a nové termíny kurzu

  © EDUX, s.r.o. - Praha 8 :: - EDUX s.r.o. je vzdělávací společnost zaměřená na podporu a rozvoj především tzv. „měkkých dovedností“ se zaměřením na malé a střední podniky jejichž snahou je zdokonalování a rozvíjení svých dovedností. Realizuje kurzy i individuální koučování [techniky NLP]zaměřené na prodejní a komunikační dovednosti, typologii. Dále workshopy zaměřené na podporu motivace, sebevědomí v oblastech mluvený projev, sebeprezentace či sebepoznání....

  Platební podmínky pro účast na kurzu


  Zasláním závazné objednávky vyjadřujete svůj souhlas s obchodními podmínkami společnosti EDUX s.r.o.

  Podmínky smlouvy:
  1.Souhlasím ze zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.
  2.Přihlašující [jednotlivec či společnost] akceptuje nabídku dodavatele a závazně objednává účast na semináři či kurzu .
  3.Cena kurzu pro jednotlivého účastníka je smluvní. V ceně kurzu jsou zahrnuty náklady spojené s přípravou kurzu a studijní materiály pro kurz.
  4.Zaslání přihlášky spolu s dokladem o uhrazení platby proveďte, prosím, 10 dnů před konáním vzdělávací akce na účet č.206177549/0300 vedeného u ČSOB a.s. Praha pod VS akce [datum zahájení].
  5.V případě přihlašování většího počtu účastníků přiložte seznam účastníků nebo ofoťte přihlášku pro každého účastníka zvlášť. V přihlášce uveďte kontaktní osobu pro všechny ostatní účastníky. Nemůže-li se účastník na kurz dostavit, lze na objednaný kurz poslat náhradníka.
  6.Přihlášeným je potvrzeno přijetí přihlášky ke kurzu e-mailem, faxem či poštou.
  7.Pozvánka na kurz bude odeslaná 5 dnů před konáním akce na adresu objednatele pro všechny účastníky akce.
  8.V případě nepředložení dokladu o úhradě účastnického poplatku se přihlášený vystavuje riziku, že mu nebude umožněna účast na vzdělávací akci.
  9.Účast na kurzu lze zrušit pouze písemně, dojde-li k tomu do 7 dnů před konáním akce, vrátíme vložné v plné výši. V případě zrušení účasti 3 až 5 pracovních dnů před konáním akce vracíme vložné ve výši 50 %, a to na účet, ze kterého platba přišla. V případě zrušení účasti v den konání akce účtujeme stornovací poplatek ve výši 100 % avšak nezaniká právo na odběr materiálů určených pro daný kurz.
  10.Společnost si vyhrazujeme právo změny lektora, data a místa konání či zrušení semináře z organizačních či provozních důvodů. Všechny případné změny dá včas všem účastníkům dané akce písemně, telefonicky nebo e-mailem na vědomí. Ve výjimečných případech, po telefonické domluvě, lze kursovné zaplatit hotově na místě při prezenci, a to 30 minut před začátkem akce.
  11.Po uskutečnění platby obdrží plátce konečný daňový doklad. Daňový doklad bude účastníkům předán u prezence v den konání akce nebo, v případě platby v hotovosti, bude zaslán poštou.
  12.Uzávěrka přihlášek je 7 pracovních dnů před termínem konání akce.
  13.V případě neuskutečnění kurzu ve sjednaném termínu z důvodu, které nemohl organizátor předvídat, bude řádně přihlášeným účastníkům nabídnut náhradní kurz či seminář nebo vrácení vložného. Jiné náhrady pořadatel neposkytuje
   
  Komentáře a dotazy na školení/kurz

  Re: Dotaz ke kurzu: Prevence - syndrom vyhoreni : Dobrý den, ne, nejedná se o akreditovaný kurz. Vychzí z potřeb účastníků a dost často je dotvořený podle potřeb účastníků nebo i ve formě individuální výuky či koučování. ...

  Dotaz ke kurzu: Prevence - syndrom vyhoreni : Jedná se o kurz, který je akreditovaný MPSV? ...

   

   

  Hledáte náhodou nějakou práci?


  Specialista/ka prevence interních podvodů
  /zaměstnankyni na pozici: Specialista/ka prevence interních podvodů. Mission Prevence a detekce možného podvodného jednání... při nastavování a úpravách kontrolních prvků v oblasti prevence interních podvodů. Profile Vysokoškolské vzdělání [technické..., Praha 1

  BOZP SPECIALISTA - PRAHA VÝCHOD
  práce bude: tvorba a aktualizace povinné dokumentace – BOZP, PO, EMS hodnocení a prevence rizik, kategorizace rizik..., Praha

  Bezpečnostní pracovník - ostraha
  , celková dozorová činnost v hale, prevence ztrát, 12ti hod směny - individuální domluva. Vhodné pro ženy, důchodce, OZP, práce..., Praha

  [Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com

  Podobné kurzy # prevence + syndrom + vyhoření


  Další termíny jednotlivých školení : školení prevence | školení syndrom | školení vyhoření (zobrazí termíny školení podle jednotlivého klíčového slova )

  ... nebo témata jednotlivých kurzů : kurzy prevence | kurzy syndrom | kurzy vyhoření (zobrazí kurzy seskupené podle jednotlivých témat)
 •  
   
  RSS
  RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
  Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
  skoleni-kurzy.eu

  SKOLENI-KURZY.EU  REGIONY  MENU  KONTAKT


  skoleni-kurzy.eu
  2007 - 2017 © OBEC.net, sro
  Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
  Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
  Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
  Fax: 533 312 404
  Kontakt

  +  +
  V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

  Školení: Kvalita v nakupování, resp. zásobování v červenci 2017 - Cheb