logo skoleni-kurzy

KURZ : AKREDITOVANY KURZ MANIKURA A PEDIKURA S AKREDITACI MSMT
MARCELA MORKOVSKA SOUDNI ZNALEC PRO OBORY MANIKURA PEDIKURA MODELACE NEHTU ZAKLADATELKA EVROP


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacíPořádáte podobný kurz/školení?


Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační, stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro on-line objednávku kurzu


 
Akreditovaný kurz Manikúra a Pedikúra s akreditací MŠMT - Následující kurzy:

   

   

  AKREDITOVANY KURZ MANIKURA A PEDIKURA S AKREDITACI MSMT

  Viz také následující kurzy :
  • Účetnictví, daně a daňová evidence s praxí na PC - souhrnný rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Marketing, reklama a komunikace s výukou obchodní angličtiny - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Management pro praxi - rekvalifikační kurzPodrobnosti
  • Marketing, reklama a komunikace - souhrnný rekvalifikační kurz pro začátečníkyPodrobnosti
  • Management s výukou obchodní angličtiny - rekvalifikační kurzPodrobnosti


  [Školení] - Akreditovaný kurz Manikúra a Pedikúra s akreditací MŠMT - s certifikátem


  Marcela Mořkovská - soudní znalec pro obory: manikúra - pedikúra - modelace nehtů,zakladatelka Evrop


  Kurz zahrnuje: - školení manikúry a modelace nehtů [140hod] - školení pedikúry a modelace nehtů [140hod]. Absolvent kurzu obdrží osvědčení Manikúra a Pedikúra s akreditací MŠMT. Podrobné informace o kurzu jsou uvedeny níže na stránce. ...


  Cena kurzu:
       ...   20.000 Kč / kurz   (není DPH)
       ... Kurz je osvobozený od DPH

  Objednat - pro přihlášení na kurz/školení klikněte na zvolený termín školení a místo konání
  • Kurz je akreditován
  • Rekvalifikační akreditovaný kurz s možností financování přes Úřad Práce
  • Účastník kurzu obdrží certifikát
  • Kurz je ukončen zkouškou  Přihláška na školení:

     NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA - Termín školení zatím není k dispozici | Podobné kurzy a školení | Žádost o kontakt - Zavolejte mi, prosím • Podobný kurz     Zlín - Zlínský  
  (??)   Akreditovaný kurz manikúry a nehtové modeláže - The nail shop

  - ... cena: 8.500 Kč/kurz bez DPH


 • Podobný kurz     Zlín - Zlínský  
  (??)   Akreditovaný kurz manikúry a nehtové modeláže - The nail shop

  - ... cena: 8.500 Kč/kurz bez DPH


 • Podobný kurz     Zlín - Zlínský  
  (??)   Akreditovaný kurz manikúry a nehtové modeláže - The nail shop

  - ... cena: 8.500 Kč/kurz bez DPH


 • Podobný kurz     Zlín - Zlínský  
  (??)   Akreditovaný kurz manikúry a nehtové modeláže - The nail shop

  - ... cena: 8.500 Kč/kurz bez DPH


 • Podobný kurz     Havířov, Karviná, Orlová,Frýde - Moravskoslezský  
  (??)   Manikérka a nehtová designérka - Aktivní život od A do Z

  - ... cena: 13.900 Kč/kurz bez DPH

 • -- ... pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a/nebo je možno poslat:  Popis kurzu
  Akreditovaný kurz Manikúra a Pedikúra s akreditací MŠMT - s certifikátem


  Lektoři kurzu

  Majitelka školicího střediska Marcela Mořkovská

  Obory manikúra a pedikúra absolvovala ve zlínské Škole zdravotně hygienických služeb v roce 1987 s vyznamenáním. Po roce 1989 se seznamovala v zahraničí s technologiemi, které do té doby nebyly v naší republice známé. V roce 2004 byla jmenována prvním soudním znalcem pro obory manikúra, modelace nehtů, pedikúra. Vzděláváním v těchto oborech se zabývá od roku 1995. Za velký úspěch svého školicího střediska považuje fakt, že v dosavadní historii pořádání mistrovství ČR v manikúře, získaly její absolventky 8 zlatých a 10 stříbrných pohárů v období deseti let. Její zájem se zaměřil na kultivační technologie. Byla prví, kdo v ČR začal pracovat s ucelenou kultivační metodou. V roce 2004 byla jmenována ministrem vnitra, soudním znalcem v oborech manikúra, pedikúra a modelace nehtů. Zde spadá její kompetence do celé EU.

  V roce 2010 se stala výhradním dovozcem kosmetických produktů veganské značky SpaRitual pro ČR a SR.

  V roce 2011 založila první mistrovství Evropy ve SPA manikúře. Za pozornost stojí, že jde o první takto významnou soutěž konanou v Praze. Ve svých školeních akcentuje komplexnost všech znalostí a dovedností, které by v těchto oborech neměly chybět. Tak, aby každá absolventka dokázala uspokojit i ty nejnáročnější klientky. V komplexu znalostí klade důraz na přirozené technologie s cílem zlepšovat kvalitu přirozených nehtů. Takových výsledků lze dosáhnout pouze s dobrými a správně dimenzovanými znalostmi anatomie, dermatologie, fyziologie, hygieny, za pomoci kvalitních technologií a prostředků.

  Každá žákyně, která si tyto znalosti osvojí, získá automaticky respekt k přirozeným tkáním. V současné době hrozí nebezpečí mnoha onemocnění. Velmi časté jsou např. mykózy, kvasinková popř. hnisavá onemocnění. Při neznalosti klinického obrazu např. zánětlivého procesu, může špatnou reakcí, dojít k ublížení na zdraví.

  Samozřejmě, každá manikérka nebo pedikérka za svou činnost zodpovídá ze zákona. Proto je nutné taková rizika eliminovat. Lze toho dosáhnout pouze kvalitním vzděláním. Marcela Mořkovská se kromě své pedagogické činnosti věnuje také svému salonu ve středu Brna, kde uplatňuje nové technologie.


  [Kurz] Program kurzu (obsah přednášky/semináře/rekvalifikace/studia) ...

  Kurz zahrnuje: - školení manikúry a modelace nehtů [140hod] - školení pedikúry a modelace nehtů [140hod]

  Teoretická výuka manikúry, pedikúry a modeláže nehtů probíhá intenzivním denním školením.

  Obsahuje přesně dimenzované informace pro daný obor z oblasti anatomie, dermatologie, fyziologie a hygieny. Dále obsahuje techniky a technologie pedikúry a manikúry. Estetika a ergonomie pracoviště, doplňuje obsah učiva.

  Celý obsah učiva je prezentován formou přednášky. Účastníci obdrží učební skripta, v nichž je celá problematika podrobně popsána a doplněna obrazovou částí vč. otázek k závěrečným zkouškám.

  Během kurzu lze žádat o individuální konzultace. Vybrané teoretické znalosti jsou nezbytné pro celkové chápání manikérské či pedikérské činnosti. Velmi často se setkáváme s manikérkami, které si chtějí v rámci doškolení doplnit pouze znalosti v některé z technologií. Bohužel jejich teoretické znalosti bývají velmi chabé. Při krátké sondě do základních znalostí, jsou překvapené co všechno neví a zpětně si vybavují problémy, které jim v minulosti vznikly. Proto připravujeme nové účastnice tak, aby je nic podobného nepotkalo. Časová dotace teoretické části obsahuje 70 hod.

  Praktická část výuky manikúry, pedikúry a modeláže nehtů. Výuka technologií manikúry obsahuje: zkracování a úpravu nehtů pilováním, techniky lakování a zdobení nehtů tzv. nail art, masáž ruky a předloktí, termo zábaly, japonská manikúra P-Shine, technologie modeláže a prodlužování nehtů UV metodou, ale i bez lampy. Všechny tyto metody jsou předvedeny v pomalém tempu po jednotlivých krocích. Následuje práce samotných účastnic. Materiál potřebný pro praktickou výuku je zahrnut v ceně kurzu . Účastnice si musí zajistit modely na kterých v rámci studia pracují. Při praktické činnosti jsou kontrolovány a vedeny tak, aby si manikérské a pedikérské dovednosti brzy osvojily. Tento způsob výuky se nám osvědčil. Zvláštní pozornost soustředíme na výuku tzv. přirozených technologií. V této oblasti uplatní budoucí manikérka popř. pedikérka teoretické poznatky, respekt a ohleduplnost k přirozeným tkáním. Takto vybavená manikérka či pedikérka nemusí mít obavy, že by své zákaznice mohla poškodit na zdraví. Bohužel, taková poškození z neznalosti jsou poměrně častá. Časová dotace praktické části je u oboru manikúra tak i pedikúra 70 hod. Úspěšní absolventi získají Osvědčení s celostátní působností a možností obracet se na svoje školící centrum se svými dotazy a problémy i po absolvování. Naše motto je: Když něco nevím, tak se zeptám. Pokud je ovšem koho.

  Výuka jednotlivých technik a technologií manikúry modeláže nehtů a pedikúry. Pokud si manikérky chtějí doplnit některé z technik manikúry, pedikúry, popř. teoretické poznatky, jsme schopni operativně a individuálně doplnit chybějící informace a dovednosti v patřičném rozsahu. Dle našich zkušeností s přeškolováním absolventek různých školení modeláže nehtů, je největší problém v oblasti anatomie, fyziologie, hygieny, technologiích manikúry atd. bývalým absolventkám těchto nekomplexních kurzů, neumožňuje legislativa zastávat funkci manikérky. Jsme schopni udělat sondu do jejich znalostí a vše potřebné doplnit.


  [Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, informace o cenách kurzu) ...

  Akreditovaný kurz Manikúra a Pedikúra s akreditací MŠMT zahrnuje:
  * školení manikúry a pedikúry a modelace nehtů
  * skripta
  * osvědčení Manikúra a Pedikúra s akreditací MŠMT
  [dotaz na školení/kurz] Formulář pro komentáře, dotazy a odpovědi


  Dotaz ke kurzu: Akreditovaný kurz Manikúra a Pedikúra s akreditací MŠMT
  text dotazu, ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě

     ... a pro kontrolu zadejte prosím znova Váš email
  Někdy je zadaná špatná emailová adresa a odpověď se vrátí, proto prosím zadejte email dvakrát

                Chci poslat přihlašovací údaje na server skoleni-kurzy.eu
  [Registrovat jako uživatele Ano/Ne]

  Pokud jste přihlášeni, email nemusíte zadávat
  Vložte potvrzovací kód Vložte číslo             

  Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku

  Komentáře a dotazy na školení / kurz / seminář  dotaz na školení/kurz: Akreditovany kurz Manikura a Pedikura s akreditaci MSMT : Žádost o kontakt - Zavolejte mi, prosím ...

  Dotaz ke kurzu: Akreditovany kurz Manikura a Pedikura s akreditaci MSMT : Dobrý den, můžete mi zaslat přihlášku a bližší informace ke kurzu v termínu říjen na Praze 5 ? Prosím včetně čísla účtu a vs. ...

  Dotaz ke kurzu: Akreditovany kurz Manikura a Pedikura s akreditaci MSMT : Dobrý den, optřebuji se optat chtěla by jsem si udělat kurz modelaž nechtu, ale bydlím ve varnsdorfu a jsem na MD. Potřebovala by jsem někde poblíž. ...

  Marcela Mořkovská - soudní znalec pro obory: manikúra - pedikúra - modelace nehtů,zakladatelka Evrop

  :: Školící středisko s akreditací MŠMT pro obory: * manikúra - včetně nehtové modeláže, * pedikúra - včetně nehtové modeláže Nástavbové kurzy pro manikérky a pedikérky: * Manikúra - Pedikúra SpaRitual Marcela Mořkovská - porotkyně při soutěžích v manikúře a nail designu; Soudní znalec v těchto oborech...

  Platební podmínky pro účast na kurzu

  Zálohu na kurz [50%] je nutné uhradit v hotovosti, složenkou nebo převodem na účet 1452645621/0100, jako variabilní symbol uveďte datum narozeni [11.4.1977 = 11041977]

  Zaplacením zálohy je blokováno místo v termínu kurzu . Zbytek kurzovného doplatí uchazeč v den nástupu na kurz.

  Stornopoplatky: Pokud bez předchozí omluvy nenastoupíte do kurzu v daný termín, záloha je nevratná

  Podobné kurzy #Akreditovaný kurz Manikúra a Pedikúra s akreditací MŠMT >>


  Další kurzy a školení: Akreditovaný kurz Manikúra a Pedikúra s akreditací MŠMT
  Odkaz na podobný kurz a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:

  Podobný kurz Popis kurzu Další kurzy a školení
  Rekvalifikační kurz Pedikérka [klasická pedikúra - mokrá]
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Kurz Klasická Pedikúra [mokrá] je vhodná forma rekvalifikačního kurzu při změně zaměstnání. Kurz je akreditovaný MŠMT. Další podobné školení nebo kurzy
  Akreditovaný kurz manikúry a nehtové modeláže
  Kurz
    ... termín dle individuální domluvy po odeslání přihlášky [možno i víkendově] Jiný kurz v jiné ceně : ” Krásné nehty ” - vizitka našeho vzhledu. V tomto kurzu se naučíte klasické manikúře v kombinaci s modeláží nehtů. Další podobné školení nebo kurzy
  Garantované akreditační studium - DESIGNÉR, DESIGNÉRKA INTERIÉRU - dlouhodobý kurz
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : studium zakončeno testem a obhajobou závěrečného projektu s udělením akreditace MŠMT [ celkem 264 hodin]. Výuka probíhá v perfektně vybavené učebně aktualními vzorky používaných v interierech,podlahové krytiny,dveře a zárubně,stínící technika,tapety,sedací nábytek,osvětle Další podobné školení nebo kurzy
  Prevence syndromu vyhoření v sociálních službách - akreditace MPSV ČR
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Jste jako tělo bez duše nebo se při své práci setkáváte se s klienty, kteří rezignovali na život? Jsou jako tělo bez duše? Další podobné školení nebo kurzy
  Mzdové účetnictví pro praxi - rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy - číslo akreditace MSMT-15065 - 2013-1 - 347 a MSMT-32943 - 2018-1 - 432 . Komu je určen: úplným začátečníkům, kteří chtějí zvládnout komplexně mzdovou agendu na zopakování Další podobné školení nebo kurzy
  Rodičovská role a její vliv na zdravý psychický vývoj dítěte včetně problematiky výlučné a střídavé péče a výhradní péče otce - MPSV AKREDITACE
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Akreditace: MPSV - A2018 - 0661-SP - PC, Název akreditace: Rodičovská role a její vliv na zdravý psychický vývoj dítěte Jak funguje dnešní moderní rodičovství? Jak moc jsou v psychice dítěte významné rodičovské role? Další podobné školení nebo kurzy
  Dítě při rozchodu rodičů ve světle dynamiky a systemiky rodinných vztahů - AKREDITACE MPSV
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Akreditace: MPSV - A2018 - 0591-SP - PC; Název akreditace:Dítě při rozchodu rodičů ve světle dynamiky a systemiky rodinných vztahů Cíl semináře Rodina představuje pro dítě bezpečné hnízdo a základ jeho jistoty. V ní zakouší, že je chráněno a milováno. Další podobné školení nebo kurzy

  Podobný    = Podobný kurz nebo školení
  Poslední aktualizace: 2015-01-15 06:22:28

  Marcela Mořkovská - soudní znalec pro obory: manikúra - pedikúra - modelace nehtů,zakladatelka Evrop
  Akreditovaný kurz Manikúra a Pedikúra s akreditací MŠMT #

  Rekvalifikační vzdělávací kurzy + Zdravotní kurzy a alternativní medicína + Kosmetické kurzy

  Téma kurzů nebo školení:
 • MAIL RSS Sport, umění a ostatní kurzy

  Typ kurzu/školení: Kurz

  • Kurz je akreditován
  • Rekvalifikační akreditovaný kurz s možností financování přes Úřad Práce
  • Účastník kurzu obdrží certifikát
  • Kurz je ukončen zkouškou


  Klíčová slova pro dané školení:
  akreditací, manikúra, manikúra, manikúry, modelace, mšmt, nehtů, pedikúra, pedikúra, pedikúry  [RSS] Nechte si posílat nové termíny kurzu Chcete vědět kdy bude další termín kurzu? - Využijte RSS a nechte si posílat každé změny a/nebo nové termíny kurzu do Vaší čtečky RSS (bez registrace)

    RSSAkreditovaný kurz Manikúra a Pedikúra s akreditací MŠMT [RSS] - Novinky a nové termíny kurzu

  © Marcela Mořkovská - soudní znalec pro obory: manikúra - pedikúra - modelace nehtů,zakladatelka Evrop - Brno :: - Školící středisko s akreditací MŠMT pro obory: * manikúra - včetně nehtové modeláže, * pedikúra - včetně nehtové modeláže Nástavbové kurzy pro manikérky a pedikérky: * Manikúra - Pedikúra SpaRitual Marcela Mořkovská - porotkyně při soutěžích v manikúře a nail designu; Soudní znalec v těchto oborech...

  Platební podmínky pro účast na kurzu


  Zálohu na kurz [50%] je nutné uhradit v hotovosti, složenkou nebo převodem na účet 1452645621/0100, jako variabilní symbol uveďte datum narozeni [11.4.1977 = 11041977]

  Zaplacením zálohy je blokováno místo v termínu kurzu . Zbytek kurzovného doplatí uchazeč v den nástupu na kurz.

  Stornopoplatky: Pokud bez předchozí omluvy nenastoupíte do kurzu v daný termín, záloha je nevratná
   
  Komentáře a dotazy na školení a nebo kurz

  dotaz na školení/kurz: Akreditovany kurz Manikura a Pedikura s akreditaci MSMT : Žádost o kontakt - Zavolejte mi, prosím ...

  Dotaz ke kurzu: Akreditovany kurz Manikura a Pedikura s akreditaci MSMT : Dobrý den, můžete mi zaslat přihlášku a bližší informace ke kurzu v termínu říjen na Praze 5 ? Prosím včetně čísla účtu a vs. ...

  Dotaz ke kurzu: Akreditovany kurz Manikura a Pedikura s akreditaci MSMT : Dobrý den, optřebuji se optat chtěla by jsem si udělat kurz modelaž nechtu, ale bydlím ve varnsdorfu a jsem na MD. Potřebovala by jsem někde poblíž. ...

   


  Akreditovaný kurz - žádost pro vyplnění dokladů pro úřad práce od školící firmy

  )** [ÚP] - Pokud chcete získat informace, doklady a/nebo dokumenty ohledně rekvalifikačního kurzu pro úřad práce, můžete poslat žádost o informace (jako nezávaznou přihlášku) - viz výše - aktuální termíny kurzu.

  Pokud nejsou vypsané aktuální termíny kurzu - pošlete dotaz na školení/kurz.

  Pokud se rozhodnete pro rekvalifikaci, vyzvedněte si prosím u příslušného kontaktního pracovníka ÚP podklady pro rekvalifikaci. Pošlete dotaz/nezávaznou přihlášku školící firmě se žádostí pro vyplnění dokladů pro úřad práce - cenu, kalkulaci kurzu, akreditaci, atd. ... Úřad práce poté zařadí Vaši žádost do komise, v případě schválení komisí obdržíte informaci a potvrzení o úhradě kurzu. Toto potvrzení dodáte zpět školící firmě, která Vás poté následně zařadí do zvoleného kurzu.

  Celý proces je třeba vyřídit před zahájením rekvalifikace, zpětně nelze rekvalifikaci uznat a uhradit. Žádost na Úřad práce je nutné podat s dostatečným předstihem, aby ÚP stihl posoudit a schválit Váš požadavek na úhradu vybraného kurzu. Kontaktní pracovník úřadu práce Vám sdělí termíny jednání schvalovací komise.


   

  Hledáte náhodou nějakou práci?


  Zástupová pečovatelka - Bohunice
  : ZÁSTUPOVÁ PEČOVATELKA V DOMOVĚ PRO SENIORY Požadavky: - absolvovaný akreditovaný kvalifikační kurz pro pracovníky... v sociálních službách [příp. ochota doplnit si potřebný kurz do 18 měsíců po nástupu do zaměstnání] - pozitivní přístup k práci..., Brno, Jihomoravský

  Pracovník v sociálních službách - nepřetržitý provoz
  Požadujeme: - vzdělání v sociálním nebo zdravotním oboru nebo akreditovaný rekvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách..., Brno, Jihomoravský

  Maséři [kromě odborných masérů ve zdravotnictví]
  První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky v pracovní dny dopoledne . Požadujeme rekvalifikační kurz na thajskou..., Brno, Jihomoravský

  [Jobs] Hledání práce nově přes PráceJobs.com

  Podobné kurzy # manikúra + pedikúra + akreditací


 •  
   
  RSS
  RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
  Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
  skoleni-kurzy.eu

  SKOLENI-KURZY.EU  REGIONY  MENU  KONTAKT


  skoleni-kurzy.eu
  2007 - 2020 © OBEC.net, sro
  Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
  Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
  Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
  Fax: 533 312 404
  Kontakt

  +  +
  V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

  Školení: Barman INDIVIDUÁLNĚ v lednu 2021 - Praha
  ^