logo skoleni-kurzy

KURZ : VYCVIK KOUCOVANI II
SYSTEMICKY INSTITUT S R O


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzy
[Dodameto.cz] Krmiva a chovatelské potřeby >>Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacíPořádáte podobný kurz/školení?


Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační, stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro on-line objednávku kurzu


 
Výcvik koučování II. - Následující kurzy:

 

 

VYCVIK KOUCOVANI II

Viz také následující kurzy :
 • Manažer jako kouč, koučování pro manažery – dvoudenní seminářPodrobnosti
 • Manažer jako kouč, koučování pro manažery – dvoudenní seminářPodrobnosti
 • Intenzivní výcvik NLP koučováníPodrobnosti
 • Intenzivní výcvik systemického koučováníPodrobnosti
 • Transformační NLP koučováníPodrobnosti


Kurz - Výcvik koučování II. - s certifikátem


Systemický institut, s.r.o.


Milí přátelé koučové, kladli jste si již otázku, jak zvýšit svůj koučovací potenciál? Znovu a znovu se totiž prokazuje, že profesionalita v koučování je přímo úměrná výši investice do kontinuálního seberozvoje. Ti, kdo si na tuto otázku již odpověděli, nás vyzvali k vytvoření tohoto unikátního nadstavbového výcviku koučování. Své síly spojily dvě vedoucí společnosti v oblasti koučování na českém trhu: Systemický institut a Spolupráce. ...


Cena kurzu:
     ...   68.000 Kč / kurz  

     ... včetně DPH: 80.000 Kč / kurz

Objednat - pro přihlášení na kurz/školení klikněte na zvolený termín školení a místo konání
 • Účastník kurzu obdrží certifikátPřihláška na školení:

   NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA - Termín školení zatím není k dispozici | Podobné kurzy a školení | Žádost o kontakt - Zavolejte mi, prosím • Podobný kurz     Praha 8  
  (??)   Intenzivní výcvik NLP koučování - Centrum systemiky a NLP s.r.o.

  - ... cena: 9.900 Kč/Kurz (11.979 Kč/Kurz včetně DPH)


 • Podobný kurz     Praha 8  
  (??)   Intenzivní výcvik systemického koučování - Centrum systemiky a NLP s.r.o.

  - ... cena: 9.900 Kč/Kurz (11.979 Kč/Kurz včetně DPH)


 • Podobný kurz     Praha 8  
  (??)   Intenzivní výcvik NLP koučování - Centrum systemiky a NLP s.r.o.

  - ... cena: 9.900 Kč/Kurz (11.979 Kč/Kurz včetně DPH)


 • Podobný kurz     Praha 8  
  (??)   Intenzivní výcvik systemického koučování - Centrum systemiky a NLP s.r.o.

  - ... cena: 9.900 Kč/Kurz (11.979 Kč/Kurz včetně DPH)

 • -- ... pro objednání kurzu klikněte na zvolený termín školení a/nebo je možno poslat:  Popis kurzu
  Výcvik koučování II. - s certifikátem


  Kurz je určen pro ...

  Máte za sebou základní výcvik v oblasti koučování alespoň v rozsahu 95 hodin? Chcete se v této oblasti nadále zlepšovat a rozvíjet? Pak právě tento výcvik by mohl být pro vás ten pravý.


  Lektoři kurzu

  Ing. Klára Lauritzenová
  Profese
  Konzultant v oblasti systémového myšlení, organizačního rozvoje a změnových projektů; systemický kouč [Akreditovaný kouč supervizor – nejvyšší stupeň], supervizor koučů a výcviků koučů, lektor měkkých dovedností [zejména vedení lidí, koučování, komunikace, týmové myšlení a spolupráce, strategické a podnikatelské myšlení]. Vystupuje na našich i zahraničních konferencích a píše články do odborných časopisů.
  PhDr. Naďa Grosamová
  Profese
  Koučování – akreditovaný kouč – supervizor [nejvyšší akreditační stupeň]. Akreditovaný konzultant a interpretátor Hoganovy diagnostiky a certifikovaný v úrovni Facilitátor pro metodu Sociomapování. Věnuje se psychologickému koučování a vedle individuálního koučování se specializuje i na koučování týmů. Při koučování pracuje zejména se strategickým managementem a managementem v úrovni B1 a B2. Vede výcviky pro akreditaci prvního stupně [již 4 běhy]; dlouhodobé programy Koučování v manažerské praxi; Vystupuje na našich i mezinárodních konferencích; články v tisku a odborných časopisech; spolupodílela se na editování knihy Sny o koučování.
  Dr. Magda Vašáková Loumová
  Profese
  Systemický kouč [Akreditovaný profesionální kouč ČAKO], lektorka, konzultantka a supervizorka – tvorba a realizace výcviků a vzdělávacích projektů v oblasti systemického myšlení, měkkých dovedností, komunikace apod., systemický psychoterapeut [soukromá terapeutická práce – individuální a rodinná terapie]. Vystupuje ve sdělovacích prostředcích [Český rozhlas] a píše články do odborných časopisů.
  Mgr. Vladimír J. Dvořák
  Profese
  Konzultant v oblasti rozvoje organizací a dosahování změn, akreditovaný kouč a supervizor výcviků koučů. Expert na vedení lidí, rozvoj týmů a zvyšování výkonnosti firem. Vystupuje na manažerských konferencích doma i v zahraničí, překládá publikace na téma leadership, přispívá do odborných knih a časopisů.


  [Kurz] Program kurzu (obsah přednášky/semináře/rekvalifikace/studia) ...

  Rozsah a struktura výcviku
  95 hodin [z toho 15 hodin supervizí] dělených jako 5 x 2 dny
  1. soustředění 29. – 30. listopadu 2018 [čt, pá] 2. soustředění 24. – 25. ledna 2019 [čt, pá] 3. soustředění 28. – 29. března 2019 [čt, pá] 4. soustředění 6. – 7. června 2019 [čt, pá] 5. soustředění 20. – 21. září 2019 [čt, pá]
  Co vás čeká? Vše, co pro svou další profesionalizaci nezbytně potřebujete:

  * Hledání vlastní integrity v roli kouče aneb prohlubování osobnostního rozvoje. Kde je těžiště mojí role kouče? Jak kultivuji svoji profesionální intuici? Hledání vlastní pozice ve světě etiky.

  * Schopnost být přítomný tady a teď aneb práce s vlastním uvědoměním v koučování. Co já vnáším do koučování? Jak se moje sebe-vědomí odráží v mé práci kouče? Vstupování klientovi do procesu…

  * Ovlivnění systému skrze jednotlivce aneb práce s kontextuálním zadavatelem. Co dělám s vnějšími a vnitřními kontexty ovlivňujícími proces koučování? Jak zadání ovlivňuje proces? Systémové myšlení v koučování.

  * Čtvrtý rozměr koučování aneb změna v koučování jako fenomén. Co změnu způsobuje a kdy se děje? Jak změnu „neprošvihnout“? Efektivizace cesty klienta k jeho výsledku.

  * Vyšší dívčí aneb skupinové koučování. V čem se vlastně liší individuální a skupinové koučování? Co dělá interakce a dynamika ve skupině? Dovednosti a nástroje pro práci s týmem.

  * Budování vlastního koučovacího byznysu aneb schopnost získat zakázku vně či uvnitř firmy. Jak vystihnout výzvy a umět je realizovat? Co umíme nabídnout nebo jak se umíme prodat? Esence byznysového myšlení pro kouče.


  [Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, informace o cenách kurzu) ...

  Cena 68 000 Kč + cca 30 000 Kč za supervize. K ceně výcviku je třeba připočítat DPH ve výši 21%. Někteří supervizoři nejsou plátci DPH.
  S vybranými supervizory je dohodnuta speciální výcviková cena ve výši 2 000 Kč na hodinu. Účastníci se mohou dohodnout na společné supervizi a platbu si tudíž rozdělit.
  Soukromým plátcům nabízíme výhodnější ceny i platební podmínky.
  Stravu a ubytování si hradí účastníci zvlášť a činí cca 1 800 Kč za dvoudenní pobyt s plnou penzí.
  Platební podmínky
  První platba činí 20 000 Kč, je fakturována po podání přihlášky a vždy splatná před zahájením výcviku. Zaplacením této částky má účastník místo ve výcviku garantováno. Z administrativních důvodů upřednostňujeme zaplacení celé částky za výcvik před 1. soustředěním.
  Účastníci, kteří výcvik platí ze svých soukromých peněz, si mohou vyjednat odlišné platební podmínky, zejména rozložení do více splátek. Záloha v minimální výši je povinná vždy.
  Cena za ubytování a stravu je splatná na místě v hotovosti [karty nejsou akceptovány]. Můžete být rovněž požádáni o zaplacení zálohy.
  [dotaz na školení/kurz] Formulář pro komentáře, dotazy a odpovědi


  Dotaz ke kurzu: Výcvik koučování II.
  text dotazu, ostatní data (tel/email) se samozřejmě nezveřejňují a nezobrazují, pouze budou přeposlána školící firmě

     ... a pro kontrolu zadejte prosím znova Váš email
  Někdy je zadaná špatná emailová adresa a odpověď se vrátí, proto prosím zadejte email dvakrát

                Chci poslat přihlašovací údaje na server skoleni-kurzy.eu
  [Registrovat jako uživatele Ano/Ne]

  Pokud jste přihlášeni, email nemusíte zadávat
  Vložte potvrzovací kód Vložte číslo             

  Pro změnu potvrzovacího kódu je možno znovu načíst stránku

  Komentáře a dotazy na školení / kurz / seminář  dotaz na školení/kurz: Vycvik koucovani II. : Dobrý den, Plánujete prosim základní výcvik v oblasti koučováni? Děkuji za odpověď. S pozdravem Dagmar Prokešová ...

  Systemický institut, s.r.o.

  :: Koučování a změnové projekty v organizacích – to jsou středobody našich aktivit, zájmů, bádání a potažmo zakázek. Jsme úzce spolupracující zkušení koučové a systémoví myslitelé, z Čech i ze zahraničí. Na organizaci se díváme jako na celek, komplexní živý systém, který nelze jednoduše řídit, ale lze ho rozvíjet stejně jako jedince. Podporujeme růst lidí tak, aby se zvýšila kvalita jejich života, nabízíme hledání souvislostí a propojení mezi člověkem jako osobností, člověkem profesionálem a člověkem společensky odpovědným. Výsledkem je trvalá změna přístupu k sobě, ke své roli a převzetí zodpovědnosti. Většinu projektů připravujeme zákazníkům „na míru“; z otevřených kurzů nabízíme: Výcvik koučování Akreditovaný vzdělávací program koučů [ACP] ...

  Platební podmínky pro účast na kurzu

  Objednavatel uhradí částku školného do prvního dne zahájení kurzu .

  Podobné kurzy #Výcvik koučování II. >>


  Další kurzy a školení: Výcvik koučování II.
  Odkaz na podobný kurz a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:

  Podobný kurz Popis kurzu Další kurzy a školení
  Intenzivní výcvik NLP koučování
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Výcvik obsahuje všechny znalosti a dovednosti potřebné k vedení NLP koučovacího rozhovoru na úrovni externího či interního kouče. Je určen všem, kteří chtějí poznat NLP, využívat NLP v koučování a rozvíjet svoji kariéru v oblasti koučování nebo ve vedení jiných lidí. Další podobné školení nebo kurzy
  Intenzivní výcvik systemického koučování
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Intenzivní výcvik systemického koučování obsahuje všechny znalosti a dovednosti potřebné k vedení systemického koučovacího rozhovoru na úrovni externího či interního kouče a je určen všem, kteří chtějí poznat systemický přístup a rozvíjet svoji kariéru v oblasti systemického Další podobné školení nebo kurzy
  Základní potápěčský výcvik OWD [Open Water Diving] v mezinárodně uznávaných systémech UDI a CMAS
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Nabízíme Vám nejen získání celosvětově platné licence k potápění, ale také znalosti jak být k tomuto prostředí ohleduplní, protože potápění je dnes celosvětový trend. Chtěli bychom Vás naučit jak se v tomto světě pohybovat . Další podobné školení nebo kurzy
  Probuzení nápadů a inovativního přístupu koučovacím rozhovoremWaking up Ideas or How to Lead a Coaching Conversation
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Na tomto kurzu Vás naučíme používat metody podporující kreativitu, míru spolupráce v týmu a schopnost rozhodovat se. Ukážeme Vám, jak z pozice lídra pracovat s otázkami tak, aby lidé ve Vašem týmu snáze dosahovali krátkodobých i dlouhodobých cílů. Další podobné školení nebo kurzy
  Koučování v práci se zaměstnanciCoaching with Employees
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Interaktivní trénink se zaměřuje na specifickou oblast koučování a to využití jeho principů v práci se zaměstnanci. Personalisté získají řadu klíčových informací jako jak využít principů koučování ve zvýšení efektivity a aktivního přístupu u různých typů zaměstnanců, jak mot Další podobné školení nebo kurzy
  Manažer jako kouč, koučování pro manažery – dvoudenní seminář
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Odnesete si praktické poznatky, jak koučovat jednotlivce i jak koučovat tým. Nacvičíte si poskytování zpětné vazby koučovacím stylem, dozvíte se, jaké má mít předpoklady manažer – kouč. Další podobné školení nebo kurzy
  Manažer jako kouč, koučování pro manažery – dvoudenní seminář
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Odnesete si praktické poznatky, jak koučovat jednotlivce i jak koučovat tým. Nacvičíte si poskytování zpětné vazby koučovacím stylem, dozvíte se, jaké má mít předpoklady manažer – kouč. Další podobné školení nebo kurzy
  Koučování podle Stromu života
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Slyšeli jste už o Stromu života dle Kabbaly a říkáte si, jak to souvisí s NLP? Anebo jste o něm ještě neslyšeli a jste zvědaví, o co konkrétně se jedná a z jakého důvodu máme tento kurz zařazený i do výcviku NLP Master Practitionera? Další podobné školení nebo kurzy
  Transformační NLP koučování
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Transformační koučování s využitím technik Neuro-lingvistického programování pomáhá klientů změnit svoje vnitřní nastavení, odstranit limitující přesvědčení, uvědomit si co je pro ně opravdu důležité, jaké jsou jejich hodnoty, co je motivuje a kým jsou a chtějí být. Během k Další podobné školení nebo kurzy
  Koučování
  Kurz
  Jiný kurz v jiné ceně : Základní délka kurzu jsou dva dny. Kurz může být na požádání přizpůsoben do 1 – 3 dnů v závislosti na množství praktických cvičení a rozsahu probírané látky. Další podobné školení nebo kurzy

  Podobný    = Podobný kurz nebo školení
  Poslední aktualizace: 2018-11-06 23:22:32

  Systemický institut, s.r.o.
  Výcvik koučování II. #

  Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení + Humanitní kurzy a semináře - psychologie, pedagogika, filozofie, sociologie, historie

  Téma kurzů nebo školení:
 • MAIL RSS Manažerské kurzy

  Typ kurzu/školení: Kurz

  • Účastník kurzu obdrží certifikát


  Klíčová slova pro dané školení:
  koučování, výcvik  [RSS] Nechte si posílat nové termíny kurzu Chcete vědět kdy bude další termín kurzu? - Využijte RSS a nechte si posílat každé změny a/nebo nové termíny kurzu do Vaší čtečky RSS (bez registrace)

    RSSVýcvik koučování II. [RSS] - Novinky a nové termíny kurzu

  © Systemický institut, s.r.o. - Praha 2 :: - Koučování a změnové projekty v organizacích – to jsou středobody našich aktivit, zájmů, bádání a potažmo zakázek. Jsme úzce spolupracující zkušení koučové a systémoví myslitelé, z Čech i ze zahraničí. Na organizaci se díváme jako na celek, komplexní živý systém, který nelze jednoduše řídit, ale lze ho rozvíjet stejně jako jedince. Podporujeme růst lidí tak, aby se zvýšila kvalita jejich života, nabízíme hledání souvislostí a propojení mezi člověkem jako osobností, člověkem profesionálem a člověkem společensky odpovědným. Výsledkem je trvalá změna přístupu k sobě, ke své roli a převzetí zodpovědnosti. Většinu projektů připravujeme zákazníkům „na míru“; z otevřených kurzů nabízíme: Výcvik koučování Akreditovaný vzdělávací program koučů [ACP] ...

  Platební podmínky pro účast na kurzu


  Objednavatel uhradí částku školného do prvního dne zahájení kurzu .
   
  Komentáře a dotazy na školení a nebo kurz

  dotaz na školení/kurz: Vycvik koucovani II. : Dobrý den, Plánujete prosim základní výcvik v oblasti koučováni? Děkuji za odpověď. ...

   

   

  Hledáte náhodou nějakou práci?


  Provozní ředitel TRUCK CENTER
  , jejich motivací, popř. koučování Obchodní i technické myšlení Velmi dobré vyjadřovací schopnosti, pro-zákaznický přístup..., Praha 1

  Manažer obchodního týmu
  ? Zpracování informací z manažerských porad, vedení a řízení obchodního týmu, motivace, koučování, školení. Spolupráce s ředitelem..., Praha 1

  Podobné kurzy # výcvik + koučování


 •  
   
  RSS
  RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
  Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
  skoleni-kurzy.eu

  SKOLENI-KURZY.EU  REGIONY  MENU  KONTAKT


  skoleni-kurzy.eu
  2007 - 2022 © OBEC.net, sro
  Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
  Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
  Telefon:(+420) 775 193 488
  Fax:
  Kontakt

  +  +
  V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

  Školení: Content marketing tvoříme obsahContent Marketing v srpnu 2022 - Brno
  ^