Pořádáte podobný kurz/školení?
Pořádáte podobné kurzy, školení a/nebo studium. Vložte Vaše kurzy na web. Kurs / kurzy nemusí být rekvalifikační,
stačí když kurzy budou mít termín konání školení pro on-line objednávku kurzu
Facilitace a vedení porad - Následující kurzy: FACILITACE A VEDENI PORADViz také následující kurzy :
- Výživový poradce - výživová poradkyně, rekvalifikace MŠMT ČR
- Leadership pro ženy: Cesta k sebevědomému vedení - Jak se stát silnou a respektovanou manažerkou.
- Jak proměnit chyby v úspěšné vedení - Naučte se využít neúspěch ve svůj prospěch.
- Koučovací přístup ve vedení lidí
- Vedení kvalitního výběrového pohovoru v praxi - Připravte se na každou fázi náboru zaměstnanců
|
Kurz - Facilitace a vedení porad
Centrum systemiky a NLP s.r.o.
Facilitace a vedení porad s NLP vám poskytne seznámení se systemickým a NLP přístupem a s jejich využitím ve vedení skupinových setkání. Cílem facilitace je zapojení všech zúčastněných osob do konstruktivního dialogu, tvorby nových nápadů a dohody o dalších postupech a řešeních. Kurz se zaměřuje na nejdůležitější oblasti nutné pro kvalitní a efekti ...
Cena kurzu: ...
4.900
Kč / Kurz
... včetně DPH: 5.929 Kč / Kurz
Objednat - pro přihlášení na kurz/školení klikněte na zvolený termín školení a místo konání
Popis kurzu Facilitace a vedení porad
Lektoři kurzuIng. Jitka Ďuricová
[Kurz] Obsah kurzu/školení... Facilitace a vedení porad s NLP vám poskytne seznámení se systemickým a NLP přístupem a s jejich využitím ve vedení skupinových setkání. Cílem facilitace je zapojení všech zúčastněných osob do konstruktivního dialogu, tvorby nových nápadů a dohody o dalších postupech a řešeních. Kurz se zaměřuje na nejdůležitější oblasti nutné pro kvalitní a efektivní facilitaci. - Co je to facilitace, základní pravidla a metody
- Základní principy a techniky používané v NLP a systemickém přístupu
- Vedení porad a setkání metodou facilitace
- Co je to brainstorming, jeho pravidla a praktické využití a další techniky, které podporují kreativitu (Disney Strategie)
- Techniky navozování Rapportu
- NLP typologie účastníků a její použití při výběru nejvhodnějšího způsobu komunikace s nimi
- Základní typy porad - příprava, organizace a vedení
- NLP jazykové modely a jejich aplikace do Efektivní komunikace
- Zvolit takový postoj a naladění, jaké chcete během porady mít
- Využívat moderní technologie, které lze použít při vedení porad
- Rozpoznat nejčastější chyby a nedostatky, které při vedení porad mohou nastat a postupy jejich řešení
|
[Školení] Další popis kurzu (úroveň, minimální znalosti, informace o cenách kurzu) ... * Počet modulů:1
[dotaz na školení/kurz] Formulář pro komentáře, dotazy a odpovědi
Centrum systemiky a NLP s.r.o. ::
Společnost Centrum systemiky a NLP s.r.o. se specializuje na nové a netradiční přístupy a metody ve vzdělávání a rozvoji dospělých. Do všech produktů v naší nabídce promítáme aktuální novinky v oblasti systemického přístupu, Ericksonské konverzační hypnózy, NLP, koučování a mediace. Pořádáme široké spektrum certifikovaných kurzů s NLP tématikou. * Pokud si vyberete pro své školení NLP certifikovaného ITANLP trenéra, tak máte záruku, že prošel komplexním výcvikem a certifikací u spoluzakladatele NLP a New Code NLP Johna Grindera, spoluzakladatelky New Code NLP Carmen Bostic St. Clair a master trenéra Michaela Carrolla....Platební podmínky pro účast na kurzuCena a platební podmínky 4.1. Cena Kurzu se odvíjí od aktuálního ceníku jednotlivých Kurzů Dodavatele, když aktuálně platný ceník je nedílnou přílohou Smlouvy. 4.2. Klient se zavazuje uhradit zálohu na cenu Kurzu ve výši 50 % nejpozději do 5 dnů ode dne doručení potvrzení o přijetí přihlášky Dodavatele, a to bezhotovostním převodem na bankovní účet Dodavatel vedený u Československé obchodní banky, a.s., č. úč. 8749757001/5500. Obdrží-li Klient potvrzení o přijetí přihlášky od Dodavatele méně než 21 dní před začátkem Kurzu, je povinen uhradit ve lhůtě dle tohoto odstavce VOP plnou výši ceny Kurzu a nikoliv zálohu na cenu Kurzu. 4.3. Uhradí-li Klient cenu Kurzu, resp. zálohu na cenu Kurzu až po dosažení maximální kapacity Kurzu, pozbývá práva na rezervaci místa ve vybraném Kurzu a Dodavatel má právo přeřadit Klienta do jiného Kurzu se stejnou náplní, většinou však s jinými časovými dispozicemi. V případě, že Klient se změnou Kurzu nebude souhlasit, nabídne Dodavatel Klientovi náhradní termín předmětného Kurzu s termínem jeho začátku nejdéle do 6 měsíců od počátku zrušeného Kurzu. 4.4. Klient je povinen uhradit plnou výši ceny Kurzu nejpozději 21. den před konáním Kurzu. Oproti ceně Kurzu je Klient oprávněn si započítat uhrazenou zálohu na cenu Kurzu uhrazenou dle odst. 4.2. VOP. 4.5. V ceně Kurzů jsou zahrnuty učební materiály. 4.6. Neuhradí-li Klient cenu Kurzu ve lhůtě dle odst. 4.2. těchto VOP, zavazuje se uhradit Dodavateli smluvní úrok z prodlení ve výši 0,05 % z dlužné částky za každý byť jen započatý den prodlení.
Další kurzy a školení: Facilitace a vedení porad Odkaz na podobný kurz a/nebo kurz od jiné firmy a v jiné ceně:
Podobný kurz |
Popis kurzu |
Další kurzy a školení |
Výživový poradce / výživová poradkyně, rekvalifikace MŠMT ČR
|
Jiný kurz v jiné ceně : Výživa a zdravý životní styl se stávají čím dál tím víc populární. Obor výživového poradenství nabírá na síle.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Výživový poradce / výživová poradkyně, zkouška z profesní kvalifikace
|
Jiný kurz v jiné ceně : Zajímáte se o zdravý životní styl, dietologii či oblasti zdravé výživy? Věnovali jste se oblasti výživy včetně poradenství již mnohokrát a máte v této oblasti bohaté zkušenosti?
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Výživový poradce [akreditovaný MŠMT online kurz]
|
... STANDARD - Výživový poradce s potvrzením o účasti v rekvalifikačním vzdělávacím programu
Jiný kurz v jiné ceně : Náš kurz je první a zatím jediný online kurz výživy v České republice, akreditovaný Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy ČR. Není to kurz jednoho člověka - náš kurz obsahuje 150 hodin vysoce odborných přednášek, které zpracovalo a ozvučilo celkem 11 lektorů - spe
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Vedení porad a meetingů
|
Jiný kurz v jiné ceně : Veden * í porad a meetingů * Cílem tohoto praktického workshopu je naučit se rozlišovat mezi poradou jako nástrojem spolupráce a pouhým předáváním informací. Seznámíte se s přístupy, které zlepší průběh setkání, ať už probíhají osobně nebo online.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
MS Excel pro účetní a daňové poradce II
|
Jiný kurz v jiné ceně : Předpokládané znalosti Mírně pokročilá úroveň programu Microsoft Excel. Cíl kurzu Ušetřit čas a zautomatizovat procesy účetních a daňových poradců, kteří aplikaci MS Excel použ.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
MS Excel pro účetní a daňové poradce I
|
Jiný kurz v jiné ceně : Předpokládané znalosti Znalosti odpovídající obsahu kurzu : Microsoft Excel – základní kurz. Cíl kurzu Ušetřit čas a zautomatizovat procesy účetních a daňových poradců, kteří aplikaci MS Excel používaj.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Účetní a daňové aktuality očima daňové poradkyně
|
Jiný kurz v jiné ceně : Na semináři se seznámíte s aktuálními změnami a problematickými ustanoveními daňových a účetních zákonů. * Seminář bude věnován aktuálním novinkám v daních a účetnictví, které byly přijaty v průběhu roku 2025, a pokud již budou známy novely na rok 202
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
Jak se připravit na audit účetní závěrky a kdy využívat služeb daňového poradce?
|
Jiný kurz v jiné ceně : Cílem semináře je seznámit odpovědné osoby účetní jednotky jednak s postupy, které se jich týkají v případě povinnosti nechat si ověřit účetní závěrku auditorem. Pozor, audit účetní závěrky se netýká jen podnikatelských subjektů, ale i nestátních neziskových organizací.
|
Další podobné školení nebo kurzy
|
= Podobný kurz nebo školení
Poslední aktualizace: 2025-05-30 21:34:13
Centrum systemiky a NLP s.r.o. |
Facilitace a vedení porad # Management, marketing, prodej a ostatní manažerské kurzy a školení
Téma kurzů nebo školení:
Manažerské kurzy
Typ kurzu/školení: Kurz
Klíčová slova pro dané školení: facilitace, porad
[RSS] Nechte si posílat nové termíny kurzu
Chcete vědět kdy bude další termín kurzu? - Využijte RSS a nechte si posílat každé změny a/nebo nové termíny kurzu do Vaší čtečky RSS (bez registrace)
Facilitace a vedení porad [RSS] - Novinky a nové termíny kurzu
© Centrum systemiky a NLP s.r.o. -
Praha 2
::
- Společnost Centrum systemiky a NLP s.r.o. se specializuje na nové a netradiční přístupy a metody ve vzdělávání a rozvoji dospělých. Do všech produktů v naší nabídce promítáme aktuální novinky v oblasti systemického přístupu, Ericksonské konverzační hypnózy, NLP, koučování a mediace. Pořádáme široké spektrum certifikovaných kurzů s NLP tématikou. * Pokud si vyberete pro své školení NLP certifikovaného ITANLP trenéra, tak máte záruku, že prošel komplexním výcvikem a certifikací u spoluzakladatele NLP a New Code NLP Johna Grindera, spoluzakladatelky New Code NLP Carmen Bostic St. Clair a master trenéra Michaela Carrolla....
Platební podmínky pro účast na kurzuCena a platební podmínky 4.1. Cena Kurzu se odvíjí od aktuálního ceníku jednotlivých Kurzů Dodavatele, když aktuálně platný ceník je nedílnou přílohou Smlouvy. 4.2. Klient se zavazuje uhradit zálohu na cenu Kurzu ve výši 50 % nejpozději do 5 dnů ode dne doručení potvrzení o přijetí přihlášky Dodavatele, a to bezhotovostním převodem na bankovní účet Dodavatel vedený u Československé obchodní banky, a.s., č. úč. 8749757001/5500. Obdrží-li Klient potvrzení o přijetí přihlášky od Dodavatele méně než 21 dní před začátkem Kurzu, je povinen uhradit ve lhůtě dle tohoto odstavce VOP plnou výši ceny Kurzu a nikoliv zálohu na cenu Kurzu. 4.3. Uhradí-li Klient cenu Kurzu, resp. zálohu na cenu Kurzu až po dosažení maximální kapacity Kurzu, pozbývá práva na rezervaci místa ve vybraném Kurzu a Dodavatel má právo přeřadit Klienta do jiného Kurzu se stejnou náplní, většinou však s jinými časovými dispozicemi. V případě, že Klient se změnou Kurzu nebude souhlasit, nabídne Dodavatel Klientovi náhradní termín předmětného Kurzu s termínem jeho začátku nejdéle do 6 měsíců od počátku zrušeného Kurzu. 4.4. Klient je povinen uhradit plnou výši ceny Kurzu nejpozději 21. den před konáním Kurzu. Oproti ceně Kurzu je Klient oprávněn si započítat uhrazenou zálohu na cenu Kurzu uhrazenou dle odst. 4.2. VOP. 4.5. V ceně Kurzů jsou zahrnuty učební materiály. 4.6. Neuhradí-li Klient cenu Kurzu ve lhůtě dle odst. 4.2. těchto VOP, zavazuje se uhradit Dodavateli smluvní úrok z prodlení ve výši 0,05 % z dlužné částky za každý byť jen započatý den prodlení.
Komentáře a dotazy na školení a nebo kurz
Hledáte náhodou nějakou práci?Obchodní manažer – vedení týmu, Praha, HPP, až 90 000 Kčodpovědné role při rozvoji B2B obchodu, optimalizaci procesů, a především vedení obchodního týmu. Pokud máte zkušenosti, drive... a nové nápady, jak posouvat obchod vpřed - ozvěte se nám! Co vás čeká: Vedení a motivace obchodního týmu Tvorba..., Praha 1 Podobné kurzy # facilitace + porad
|
|