logo skoleni-kurzy

INSTITUT INPRO A S


skoleni-kurzy.eu
Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Fotografování uměleckého aktu - NICOM, a.s.
Cíl kurzu Cílem kurzu je naučit vás práci s ateliérovými světly a vyfotografovat lidské tělo dle několika oblíbených sestav světel. Naučíte se správně fotografii exponovat a komponovat.

^

 

 

INSTITUT INPRO A S

Viz také následující kurzy :
  • Jak bezpečně zajistit pohledávku (aktuálně k zajišťovacím a utvrzovacím institutům)Podrobnosti
  • Jak bezpečně zajistit pohledávku (aktuálně k zajišťovacím a utvrzovacím institutům) - ON-LINEPodrobnosti


INSTITUT INPRO, a.s.by INSTITUT INPRO, a.s. - Praha 1

Logo: INSTITUT INPRO, a.s.
 
 
Adresa:
 INSTITUT INPRO, a.s.

 Samcova 1177/1  
  11000  Praha 1
 CZECH REPUBLIC
DIČ:  CZ25133942
  
 skoleni-kurzy.eu
Telefon :  (+420) 775 193 488
Fax:  
eMail:  info (at) skoleni-kurzy.eu
 

INSTITUT INPRO, a.s.

INSTITUT INPRO, a.s. je vzdělávací, poradenská a obchodní organizace s dlouholetou tradicí ve sféře vzdělávání dospělých. Společnost se primárně specializuje na oblast vzdělávání a personálního poradenství. Ve své činnosti využíváme dlouholetých zkušeností, vlastních výzkumných prací a aplikací nejmodernějších poznatků ve všech oblastech, jimiž se zabýváme. Základní rysy podnikatelské filosofie společnosti INSTITUT INPRO, a.s. lze charakterizovat: maximální mírou pozornosti věnovanou zákazníkům a jejich potřebám, poskytováním komplexních služeb, vysokou flexibilitou s důrazem na kvalitu služeb při zachování příznivé ceny. Stěžejní oblastí činnosti společnosti INSTITUT INPRO, a.s. je příprava a realizace široké škály komplexních vzdělávacích programů pro podnikatelskou sféru. V programech se primárně zaměřujeme na sdělování prakticky využitelných poznatků a na výcvikovou formu přípravy. Lektorský tým tvoří přední naši i zahraniční odborníci ověření dlouhodobou spoluprací a pravidelnými hodnoceními. INSTITUT INPRO, a.s. patří mezi vzdělávací a poradenské agentury akreditované MŠMT pro školení manažerských dovedností v oblasti řízení výroby zejména strojírenských podniků, prestižních marketingových a prodejních kurzů v systému vzdělávání CIMA. Velkou část našich aktivit tvoří kurzy realizované dle potřeb a požadavků našich klientů přímo na míru. Jsme schopni zmodifikovat a zrealizovat jakoukoliv vzdělávací akci pro oblast podnikové, obchodní či výrobní praxe.

Další oblastí naší činnosti je personální poradenství, kam patří vyhledávání, psychodiagnostika a výběr pracovníků, personální a sociální audit, spolupráce při vytváření personální strategie a další široké spektrum personálních služeb. Nejvyšší důraz klade společnost INSTITUT INPRO, a.s. na kvalitu poskytovaných služeb. Společnost je certifikována dle norem ČSN EN ISO 9001:2009 pro vývoj, projektování a realizaci vzdělávacích a poradenských programů. Společnost dále dlouhodobě participuje v celé řadě mezinárodních rozvojových vzdělávacích projektech financovaných ze zdrojů ESF, Světové Banky, fondů Phare, Leonardo da Vinci a jiných. Platné certifikace / akreditace: - Akreditace MŠMT na vybrané vzdělávací programy, - Certifikát CSQ CERT [ČSN EN ISO 9001: 2009], - Akreditace Českého institutu pro marketing [CIMA], o. s.

Nové kurzy a termíny od: INSTITUT INPRO, a.s.


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML
Zdroj RSS
  • od firmy: INSTITUT INPRO, a.s.
  • typ: termin

RSS   RSS: https://www.skoleni-kurzy.eu/rss.php?typ=termin&firma=149&mnozstvi=10
 
INSTITUT INPRO, a.s. - Praha 1 - Chcete se přihlásit na kurz/školení?
Vyberte si kurz & termín a klikněte na tlačítko "Objednat"

Finanční podmínky účasti na kurzu/školení :
1. Cena kurzu je smluvní. 2. Organizace může za přihlášeného vyslat náhradníka, při neomluvené neúčasti se poplatek nevrací. 3. Při stornování přihlášky 5 dní a později před termínem zahájení kurzu činí storno poplatky 50 % ceny. Telefonické zrušení je nutné potvrdit emailem či písemně.

INSTITUT INPRO, a.s.
 
Vzdělávací, poradenská a obchodní společnost s dlouholetou tradicí na trhu. Akreditovaný institut výuky marketingových kurzů CIMA [Český institut pro marketing] a řízení lidských zdrojů. Široká škála firemních kurzů na míru. Poskytujeme personální, organizační, ekonomické poradenství a poradenství v oblasti získávání dotací z ESF.


by INSTITUT INPRO, a.s. - Praha 1

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2024 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Google Apps – pracujeme s tabulkami v dubnu 2024 - Praha 5
^