logo skoleni-kurzy

EVERESTA S R O


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzy
Proč je vhodné mít mobilní aplikaci pro e-shop,  
když již máme www stránky optimalizované pro mobily?
 Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky Opava, rekvalifikace MŠMT ČR - Středisko vzdělávání s.r.o.
Baví Vás práce s dětmi? Kurz je určen všem, kteří chtějí pečovat o děti, ale nemají potřebné znalosti a dovednosti, nebo také těm, kteří již pracují jako chůvy, ale nemají požadované osvědčení.

^

 

 

EVERESTA S R O

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Everesta, s.r.oby Everesta, s.r.o - Česká Lípa

Logo: Everesta, s.r.o
 
 
Adresa:
 Everesta, s.r.o

 Mimoňská 3223  
  4700  Česká Lípa
 Czech Republic
DIČ:  CZ25014650
  
 skoleni-kurzy.eu
Telefon :  (+420) 775 193 488
Fax:  
eMail:  info (at) skoleni-kurzy.eu
 

Everesta, s.r.o

Jsme česká poradenská a servisní skupina, kterou tvoří samostatné odborné společnosti. Oblast naší práce a služeb se dá popsat jako „poradenství a služby v oboru řízení a rozvoje lidských zdrojů a poradenství a služby v oboru řízení a rozvoje organizace ” . Sídlíme v České Lípě. Naše regionální ředitelství a školicí prostory jsou také v Praze, Brně a Ostravě. Toto jsou zároveň místa realizace našich otevřených kurzů. Jako skupina (holding) jsme se vyprofilovali v průběhu roku 2007, a to proto, abychom mohli vyhovět všem požadavkům našich klientů. Z původní vzdělávací společnosti Edconsia, s.r.o. vznikla mateřská společnost holdingového typu - ECS Edconsia, s.r.o. - poradenská a servisní skupina, která je zastřešujícím subjektem několika dceřiných společností. Každá z nich vznikla přirozeným vývojem, osamostatněním jednotlivých odborných týmů. Tím jsme zajistili větší odbornostní diferenciaci a tedy zkvalitnění služeb. Propojenost společností skupiny ECS však stále zaručuje podstatnou výhodu naší práce - spektrum služeb, které nabízíme, je skutečně široké a přitom se Váš požadavek dostane vždy do rukou odborníka. Připravujeme a realizujeme: Školící a tréninkové programy šité na míru Otevřené kurzy Personální a firemní poradenství Práci na zakázku podle potřeb klientů Zaměřujeme se na oblasti: Vzdělávání a rozvoj manažerů všech úrovní Vzdělávání a trénink obchodníků Příprava a trénink prvoliniových pracovníků Rozvojové programy pro úředníky Osobnostní rozvojové programy Příprava a realizace outdoorových programů Trénink počítačových dovedností Odborné konzultace a poradenství Psychodiagnostické testování Příprava a realizace náborových kampaní a výběrových řízení Personální audit Assessment a Development Centre Organizační a personální servis Garantujeme: Vysokou odbornou úroveň specializované vzdělávací firmy Zajištění trvale úrovně realizace po celou dobu trvání projektu Široký tým kvalitních zastupitelných lektorů a konzultantů Moderní metody výuky postavené na kvalitním know-how Plný servis při technickém zajištění realizace tréninku Flexibilitu při možných změnách a úpravách programu Jak pracujeme při realizaci vzdělávacích programů: Příprava analýza Vašich personálních a organizačních potřeb identifikace požadovaného budoucího stavu návrh programu Realizace volba vhodných metod a postupů důraz na propojenost s praxí komplexní organizační servis Vyhodnocení souhrnné i dílčí zprávy o průběhu a výsledcích programu vyhodnocení kurzu účastníky, lektorem a garantem kurzu doporučení dalšího postupu Více o nás na .ecs-edconsia.cz. ” ESF napomáhá rozvoji zaměstnanosti podporou zaměstnatelnosti, podnikatelského ducha, rovných příležitostí a investicemi do lidských zdrojů ” . 30. června 2008 byla ukončena realizace projektu dceřiné společnosti ECS Government, s.r.o. CZ.04.1.03/3.3.07.2/0008 Projekt na rozšíření profesního vzdělávání zaměstnanců firem v Libereckém kraji. V rámci uvedeného projektu bylo proškoleno 176 os

Nové kurzy a termíny od: Everesta, s.r.o


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML
Zdroj RSS
  • od firmy: Everesta, s.r.o
  • typ: termin

RSS   RSS: https://www.skoleni-kurzy.eu/rss.php?typ=termin&firma=235&mnozstvi=10
 
Everesta, s.r.o - Česká Lípa - Chcete se přihlásit na kurz/školení?
Vyberte si kurz & termín a klikněte na tlačítko "Objednat"

Finanční podmínky účasti na kurzu/školení :
Objednavatel uhradí částku školného za výše uvedeného posluchače do prvního dne v měsíci, ve kterém studium/přednáška začíná. Po úhradě bude posluchač do studia/na přednášku přijat.Objednavatel se zavazuje, že v případě, že by uvedený účastník odborného studia studium nedokončil, nebude požadovat vrácení školného.


by Everesta, s.r.o - Česká Lípa

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2024 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Odměňování členů zastupitelstev – velká novela od 1.1.2024 v březnu 2024 - online
^