logo skoleni-kurzy

EMERGENCE


skoleni-kurzy.eu


< Poslední zobrazené kurzy
[SHOPILO.cz]Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


3E v číslech – Plánování investic ÚSC - Český institut interních auditorů, z.s.
Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory, kontrolory a další ekonomické pracovníky a vedoucí pracovníky v organizacích veřejné správy a veřejných financí, jakými jsou organizační složky státu a jimi zřízené organizace, územní samosprávné celky (kraje, statutární města, obce) a jimi zřiz

^

 

 

EMERGENCE

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

Emergenceby Emergence - Tišnov

Logo: Emergence
 
 
Adresa:
 Emergence

 Jiráskova 845  
  66601  Tišnov
 Czech Republic
DIČ:  76450180
  
 skoleni-kurzy.eu
Telefon :  (+420) 775 193 488
Fax:  
eMail:  info (at) skoleni-kurzy.eu
 

Emergence

Poradenství pro strategické řízení a rozvoj podnikání. Interim management. Kognitivní nástroje Čistý jazyk [Clean Language] a Symbolické modelování. Manažerské tvůrčí dílny a semináře.

Nové kurzy a termíny od: Emergence


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML
Zdroj RSS
  • od firmy: Emergence
  • typ: termin

RSS   RSS: https://www.skoleni-kurzy.eu/rss.php?typ=termin&firma=419&mnozstvi=10
 
Emergence - Tišnov - Chcete se přihlásit na kurz/školení?
Vyberte si kurz & termín a klikněte na tlačítko "Objednat"

Finanční podmínky účasti na kurzu/školení :
Vyplněním a odesláním objednacího formuláře rezervujete uvedený počet míst na Vámi zvoleném semináři. Vaše rezervace se stává platnou po uhrazení zálohy ve výši uvedené u každého semináře zvlášť. Číslo účtu pro zaplacení a variabilní symbol budou uvedeny na zálohové faktuře, kterou obdržíte v potvrzení přihlášky. Do zprávy pro příjemce můžete napsat svoje příjmení nebo název společnosti, není to ovšem podmínkou.
Storno podmínky: Při odhlášení ze semináře bude účtován storno-poplatek ve výši zaplacené zálohy, pokud účastníkem nebude určen náhradník. Tento úkon však musí být provedeny nejpozději 7 dní před uvedeným termínem konání semináře. Po absolvování semináře je nárok na vrácení kurzovného vyloučen.
Součástí kurzovného nejsou náklady na ubytování účastníků, které si každý účastník zajišťuje a hradí samostatně.
Pořadatel si vyhrazuje změnu termínu a místa konání zejména v případě zdravotní indispozice či z jiných závažných organizačních důvodů nebo nepředvídatelných okolností. Seminář se uskuteční v případě dosažení minimální hranice účasti - 15 účastníků.
V průběhu semináře pořadatel může pořizovat audiovizuální záznamy za účelem propagace, vytváření metodických pomůcek a provádění analýzy pro zlepšování poskytovaných jim služeb. Pořizování audiovizuálních záznamů účastníky semináře a jejich šíření není dovoleno. V průběhu semináře a mimo něj účastník nese plnou zodpovědnost za svůj životní styl, stravovací návyky, spánkový režim. Zároveň v průběhu setkání či semináře má plné právo odmítnout jakoukoli metodu, která se mu z jakéhokoli důvodu nemusí být příjemná či užitečná, může vyžadovat podrobné informace o způsobu, jakým budeme spolupracovat.


by Emergence - Tišnov

 

[Rekvalifikační kurzy, školení] Novinky z oblasti vzdělávacích kurzů a školení


Kurzy | ABRA Flexi
***
kurzy | 2022-06-09 
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy a akce - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Summit Academy RAZU sport kurzy - Pustevny - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy | IES - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - Curatio - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - sniper.cz - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - skoleniproucetniskoleniproucetni - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy Online + E-learning - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Kurzy - kurzy
Články:Vzdělávání dospělích  Online kurzy - kurzy


Nalezeno celkem : 34 zpráv | aktualizace každou hodinu

^


Poslední hledané kurzy a/nebo školení


dotační poradenství , adhd , hokejový trenér , or-sanitářský-kurz-nemocnice-or-jihlava , or-sanitářský-kurz-nemocnice-or-jihlava , or-sanitářský-kurz-nemocnice-or-jihlava , sanitářský kurz nemocnice OR jihlava , sanitářský kurz nemocnice OR jihlava , sanitářský kurz nemocnice OR jihlava , sanitářský kurz nemocnice OR jihlava , sanitářský kurz nemocnice OR jihlava , sanitářský kurz nemocnice OR jihlava , wx-lt-redirect-php-url-sponaugle-org-media-js-netsoltrademark-php-d-manco-infoweber-com-out-cgi-id-0 , realtimesystems-com-media-js-netsoltrademark-php-d-fightingirish-com-media-js-netsoltrademark-php-d , vychovatelství akreditovaný vzdělávací OR program OR mšmt , sanitářský kurz opava , realtimesystems-com-media-js-netsoltrademark-php-d-fightingirish-com-media-js-netsoltrademark-php-d , realtimesystems-com-media-js-netsoltrademark-php-d-fightingirish-com-media-js-netsoltrademark-php-d , rekvalifikační kurz automechanik , realtimesystems-com-media-js-netsoltrademark-php-d-fightingirish-com-media-js-netsoltrademark-php-d , realtimesystems-com-media-js-netsoltrademark-php-d-fightingirish-com-media-js-netsoltrademark-php-d , hairlossdocs-com-media-js-netsoltrademark-php-d-nuestrosahijados-net-media-js-netsoltrademark-php-d , realtimesystems-com-media-js-netsoltrademark-php-d-fightingirish-com-media-js-netsoltrademark-php-d , wx-lt-redirect-php-url-polytrauma-va-gov-disclaimer-asp-url-https-eventb , hrobník , řemeslné , realtimesystems-com-media-js-netsoltrademark-php-d-fightingirish-com-media-js-netsoltrademark-php-d , kurz plavčíka , hairlossdocs-com-media-js-netsoltrademark-php-d-nuestrosahijados-net-media-js-netsoltrademark-php-d , restaurování , restaurování , realtimesystems-com-media-js-netsoltrademark-php-d-fightingirish-com-media-js-netsoltrademark-php-d , OR studium OR restaurátorství , restaurování , restaurování , dále viz: statistika | Náhodně hledané školení


^

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2023 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 775 193 488
Fax:
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Základní lektorské dovednostiTrainer Skills Fundamentals v únoru 2023 - Brno
^