logo skoleni-kurzy

MARLIN S R O


skoleni-kurzy.eu


[HANNDE.com] HandMade výrobky =>
< Poslední zobrazené kurzy


Podrobné hledání kurzů, školení a rekvalifikacískoleni-kurzy.eu

[skoleni-kurzy.eu] Zde najdete různé kurzy, školení, semináře a rekvalifikační kurzy z různých oborů.

Nenašli jste kurz, školení a/nebo seminář?

Pošlete nám nezávaznou poptávku po kurzu a my se ho pokusíme najít a pošleme Vám kontakt na vzdělávací firmu a/nebo Vaši poptávku kurzu zveřejníme v seznamu poptávek.

Registrace školící firmy

Jste školící firma, vzdělávací instituce a/nebo pořádáte školení, kurzy, rekvalifikační semináře? Zaregistrujte svoji firmu na serveru a zvyšte počet svých klientů.
 

Náhodný kurz/školení


MS Office seznámení s novou verzí - JUBELA, s.r.o.


^

 

 

MARLIN S R O

Viz také následující kurzy :
Další zlevněné kurzy

MARLIN, s.r.o.by MARLIN, s.r.o. - Uherské Hradiště

Seznam kurzů & termínů
   :: Libovolný termín
   :: MARLIN, s.r.o. - Uherské Hradiště


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 56
1 << | >> 2

Název kurzu Termín školení Místo konání Popis kurzu Téma školení
Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách - Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Pardubice Absolvent je seznámen s aktuální platnou legislativou ve vztahu k sociálním službám, orientuje se v problematice standardů kvality sociálních služeb a další související platné legislativě. Absolvent je seznámen se základy ochrany zdraví. Kvalifikační kurz je určen všem uchazečům, kteří mají zájem pracovat v sociálních službách. (Pro budoucí uplatnění na pozici pracovník v sociálních službách je dokonce tento kurz ze zákona povinný).
Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách - Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Uherské Hradiště Absolvent je seznámen s aktuální platnou legislativou ve vztahu k sociálním službám, orientuje se v problematice standardů kvality sociálních služeb a další související platné legislativě. Absolvent je seznámen se základy ochrany zdraví. Kvalifikační kurz je určen všem uchazečům, kteří mají zájem pracovat v sociálních službách. (Pro budoucí uplatnění na pozici pracovník v sociálních službách je dokonce tento kurz ze zákona povinný).
Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách - Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz 1. máje 221 - 10, 767 01 Kromě Absolvent je seznámen s aktuální platnou legislativou ve vztahu k sociálním službám, orientuje se v problematice standardů kvality sociálních služeb a další související platné legislativě. Absolvent je seznámen se základy ochrany zdraví. Kvalifikační kurz je určen všem uchazečům, kteří mají zájem pracovat v sociálních službách. (Pro budoucí uplatnění na pozici pracovník v sociálních službách je dokonce tento kurz ze zákona povinný).
Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách - Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Dolní Čermná [Ústí nad Orlicí Absolvent je seznámen s aktuální platnou legislativou ve vztahu k sociálním službám, orientuje se v problematice standardů kvality sociálních služeb a další související platné legislativě. Absolvent je seznámen se základy ochrany zdraví. Kvalifikační kurz je určen všem uchazečům, kteří mají zájem pracovat v sociálních službách. (Pro budoucí uplatnění na pozici pracovník v sociálních službách je dokonce tento kurz ze zákona povinný).
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky - Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Uherské Hradiště Po ukončení kurzu má absolvent veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standardu profesní kvalifikace. Absolvent kurzu se naučí dodržovat zásady prevence úrazů a bezpečnosti, poskytovat první pomoc dítěti, vést dítě k hygienických návykům a pečovat o běžně Kurz je určen pro osoby s min. základním vzděláním. Další vstupní předpoklady: - věk min. 18 let - zdravotní způsobilost - uchazeč musí být bez logopedické vady Po ukončení kurzu má absolvent veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standar
Začínáme se systémem managementu kvality (dále jen SMQ) Pardubice - Dozvíte se srozumitelnou formou, co to je systém managementu kvality. - Budete seznámeni se základními pojmy SMQ. Pro všechny ty, po kterých zákazník požaduje zavedení systému managementu kvality dle ISO 9001:2015, ale i pro ty, kteří o něm začali sami uvažovat a nemají stále jasno, zda je pro ně zavedení systému vhodné či nikoliv. Vhodné pro ty, kteří nemají zkušenosti se systémy managementu
Jeřábníci - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2015 Pardubice - znalost požadavků normy se zaměřením na uvedení ISO 9001:2015 do praxe - zjistíte nejen požadavky standardu, ale jak jednotlivé prvky normy pochopit a jak je převést do praxe - co je systém PDCA - praktická ukázka procesního přístupu - provedeme analýzu rizik Pro všechny ty, kteří přicházejí do kontaktu s požadavky normy ISO 9001:2015. Pro - ty, jež se chystají zavést systém managementu kvality - ty kteří již zavedený systém mají a pracují na místech vyžadujících znalost ISO normy - absolventy škol, kteří se rozhodli pro kariéru na od
Práce v multidisciplinárním týmu - Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Pardubice Účastníci se seznámí s významem multidisciplinárního týmu při poskytování sociálních služeb a individuálním plánování podpory. Seznámí se se základními principy fungování multidisciplinárního týmu. Kurz je vhodný pro všechny osoby zapojené do poskytování podpory zejména pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách. Pro dobré nastavení multidisciplinární práce v organizaci je vhodné, aby se kurzu účastnil i vedoucí pracovník.
Obsluha VZV - opakovací školení Pardubice => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Vazači - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Začínáme se systémem managementu kvality (dále jen SMQ) Uherské Hradiště - Dozvíte se srozumitelnou formou, co to je systém managementu kvality. - Budete seznámeni se základními pojmy SMQ. Pro všechny ty, po kterých zákazník požaduje zavedení systému managementu kvality dle ISO 9001:2015, ale i pro ty, kteří o něm začali sami uvažovat a nemají stále jasno, zda je pro ně zavedení systému vhodné či nikoliv. Vhodné pro ty, kteří nemají zkušenosti se systémy managementu
Křovinořez a motorová pila - opakovací školení Pardubice => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Úvod do práce s emocemi v pomáhajících profesích Uherské Hradiště Jednodenní kurz se zabývá tématem reminiscence, jejími zásadami, principy a postupy. Poskytuje základní přehled v problematice a seznamuje účastníky se základními možnostmi využití reminiscence při práci se seniory i s mírou kompetencí pro realizaci reminiscenční terapie. Kurz je určen pro sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách i pro neformální pečovatele. Jednodenní kurz se zabývá tématem reminiscence, jejími zásadami, principy a postupy.
Obsluha VZV - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Křovinořez a motorová pila - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2015 Uherské Hradiště - znalost požadavků normy se zaměřením na uvedení ISO 9001:2015 do praxe - zjistíte nejen požadavky standardu, ale jak jednotlivé prvky normy pochopit a jak je převést do praxe - co je systém PDCA - praktická ukázka procesního přístupu - provedeme analýzu rizik Pro všechny ty, kteří přicházejí do kontaktu s požadavky normy ISO 9001:2015. Pro - ty, jež se chystají zavést systém managementu kvality - ty kteří již zavedený systém mají a pracují na místech vyžadujících znalost ISO normy - absolventy škol, kteří se rozhodli pro kariéru na od
Dokumentace kvality (FMEA, Kontrolní plán, Flow chart) Pardubice - probereme jaké dokumenty budete nutně se zavedením SMQ potřebovat? - ukážeme si provázání jednotlivých dokumentů - vysvětlíme si co je APQP - vytvoříme si společně některé dokumenty a vysvětlíme co je řízení dokumentace - porozumíte dokumentům FMEA, KP, Flow chart - pro Pro ty, kteří se setkávají s tvorbou dokumentace systému managementu kvality. Pro absolventy škol plánující kariéru pro organizaci s certifikací ISO 9001:2015 nebo IATF 16949:2016 - probereme jaké dokumenty budete nutně se zavedením SMQ potřebovat?
Dokumentace kvality (FMEA, Kontrolní plán, Flow chart) Uherské Hradiště - probereme jaké dokumenty budete nutně se zavedením SMQ potřebovat? - ukážeme si provázání jednotlivých dokumentů - vysvětlíme si co je APQP - vytvoříme si společně některé dokumenty a vysvětlíme co je řízení dokumentace - porozumíte dokumentům FMEA, KP, Flow chart - pro Pro ty, kteří se setkávají s tvorbou dokumentace systému managementu kvality. Pro absolventy škol plánující kariéru pro organizaci s certifikací ISO 9001:2015 nebo IATF 16949:2016 - probereme jaké dokumenty budete nutně se zavedením SMQ potřebovat?
Zavádíme systém managementu kvality Pardubice - seznámíte se se strukturou norem řady ISO 900_ a jejich vzájemné propojení. - ve zkrácené formě budete seznámeni se základními požadavky standardu ISO 9001:2015 - dozvíte se, co obnáší zavedení SMQ. Vhodné pro ty, kteří již mají jasno v tom, že musí zavést systém managementu kvality, ale neví kde začít a co vše bude tento proces obnášet. Kurz je určen jak pro manažery společnosti, tak pro vedoucí jednotlivých oddělení, kteří se budou podílet na zavádění SMQ.
Zavádíme systém managementu kvality Uherské Hradiště - seznámíte se se strukturou norem řady ISO 900_ a jejich vzájemné propojení. - ve zkrácené formě budete seznámeni se základními požadavky standardu ISO 9001:2015 - dozvíte se, co obnáší zavedení SMQ. Vhodné pro ty, kteří již mají jasno v tom, že musí zavést systém managementu kvality, ale neví kde začít a co vše bude tento proces obnášet. Kurz je určen jak pro manažery společnosti, tak pro vedoucí jednotlivých oddělení, kteří se budou podílet na zavádění SMQ.
Vzorkování v praxi (PPAP a VDA2 nelicenční kurz) Pardubice - dozvíte se co obnáší proces schvalování dílů do sériové výroby - co všechno musí znát a umět pracovník odpovědný za vzorkování - probereme rozdíly mezi standardy PPAP a VDA2 - praktická ukázka předkládání dílů ke schválení - po absolvování kurzu budete schopni předkládat d Školení vhodné pro ty, co začínají se vzorkováním dílů, pro ty, kteří potřebují vědět, co tato činnost obnáší, ale i pro ty, kteří si potřebují zopakovat požadavky standardů PPAP a VDA2. - dozvíte se co obnáší proces schvalování dílů do sériové výroby - co všechno musí znát a um
Vzorkování v praxi (PPAP a VDA2 nelicenční kurz) Uherské Hradiště - dozvíte se co obnáší proces schvalování dílů do sériové výroby - co všechno musí znát a umět pracovník odpovědný za vzorkování - probereme rozdíly mezi standardy PPAP a VDA2 - praktická ukázka předkládání dílů ke schválení - po absolvování kurzu budete schopni předkládat d Školení vhodné pro ty, co začínají se vzorkováním dílů, pro ty, kteří potřebují vědět, co tato činnost obnáší, ale i pro ty, kteří si potřebují zopakovat požadavky standardů PPAP a VDA2. - dozvíte se co obnáší proces schvalování dílů do sériové výroby - co všechno musí znát a um
Audit produktu (VDA6.5 nelicenční kurz) Pardubice - budete seznámeni s požadavky standardu kvality VDA 6.5 - dozvíte se jaké jsou požadavky na auditora výrobku - vytvoříme si program auditů a plán auditu - prakticky provedete vlastní výrobkový audit - po absolvování kurzu budete schopni stát se výrobkovým auditorem a provádět Pro - auditory výrobku - pracovníky na kontrolních místech - inženýry kvality - budete seznámeni s požadavky standardu kvality VDA 6.5 - dozvíte se jaké jsou požadavky na auditora výrobku - vytvoříme si program auditů a plán auditu - prakticky provede
Audit produktu (VDA6.5 nelicenční kurz) Uherské Hradiště - budete seznámeni s požadavky standardu kvality VDA 6.5 - dozvíte se jaké jsou požadavky na auditora výrobku - vytvoříme si program auditů a plán auditu - prakticky provedete vlastní výrobkový audit - po absolvování kurzu budete schopni stát se výrobkovým auditorem a provádět Pro - auditory výrobku - pracovníky na kontrolních místech - inženýry kvality - budete seznámeni s požadavky standardu kvality VDA 6.5 - dozvíte se jaké jsou požadavky na auditora výrobku - vytvoříme si program auditů a plán auditu - prakticky provede
Požadavky IATF 16949:2016 Pardubice - znalost požadavků normy se zaměřením na uvedení IATF 16949:2016 do praxe - zjistíte nejen požadavky standardu, ale jak jednotlivé prvky normy pochopit a jak je převést do praxe - systém PDCA - praktická ukázka procesního přístupu - provedeme analýzu rizik Pro - ty, kteří se chystají zavést systém managementu kvality dle standardu IATF 16949:2016. - ty kteří již zavedený systém mají a pracují na místech vyžadujících znalost této normy - pro absolventy škol, kteří se rozhodli pro kariéru na oddělení kvality - znalost pož
WORK LIFE BALANCE pro pomáhající pracovníky - Akreditovaný seminář a/nebo Rekvalifikační kurz Pardubice Jednodenní kurz poskytuje základní úvod do problematiky WORK LIFE BALANCE. Účastníci jsou seznámeni se základními postupy a principy a možnostmi využití WORK LIFE BALANCE pro prevenci syndromu vyhoření při výkonu profese pomáhajícího pracovníka. Kurz je určen sociálním pracovníkům, pracovníkům v sociálních službách, vedoucím pracovníkům a dalším pomáhajícím pracovníkům. Jednodenní kurz poskytuje základní úvod do problematiky WORK LIFE BALANCE.
Obsluha VZV - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Požadavky IATF 16949:2016 Uherské Hradiště - znalost požadavků normy se zaměřením na uvedení IATF 16949:2016 do praxe - zjistíte nejen požadavky standardu, ale jak jednotlivé prvky normy pochopit a jak je převést do praxe - systém PDCA - praktická ukázka procesního přístupu - provedeme analýzu rizik Pro - ty, kteří se chystají zavést systém managementu kvality dle standardu IATF 16949:2016. - ty kteří již zavedený systém mají a pracují na místech vyžadujících znalost této normy - pro absolventy škol, kteří se rozhodli pro kariéru na oddělení kvality - znalost pož
Obsluha VZV - opakovací školení Pardubice => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Křovinořez a motorová pila - opakovací školení Pardubice => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Křovinořez a motorová pila - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Obsluha VZV - opakovací školení Pardubice => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Obsluha VZV - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Jeřábníci - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Vazači - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Obsluha VZV - opakovací školení Pardubice => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Křovinořez a motorová pila - opakovací školení Pardubice => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Obsluha VZV - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Křovinořez a motorová pila - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Obsluha VZV - opakovací školení Pardubice => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Obsluha VZV - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Obsluha VZV - opakovací školení Pardubice => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Křovinořez a motorová pila - opakovací školení Pardubice => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Obsluha VZV - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Křovinořez a motorová pila - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Jeřábníci - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Vazači - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.
Obsluha VZV - opakovací školení Pardubice => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Obsluha VZV - opakovací školení Uherské Hradiště => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o opakovacím školení pro obsluhu VZV.
Křovinořez a motorová pila - opakovací školení Pardubice => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese. Pro ty z vás, kteří potřebujete absolvovat opakovací školení a získat potvrzení o absolvování. => => Získáte potřebné potvrzení o proškolení k výkonu vaší profese.


Termíny školení | Celkem nalezeno kurzů : 56
1 << | >> 2


Zobrazeno celkem -51- (ze 56) kurzů a termínů školení
Zajímají Vás tyto kurzy?
RSS - nové rekvalifikační kurzy, školení a/nebo semináře


    Nechte si posílat nové kurzy, školení a semináře přímo do Vaší čtečky RSS
    Následující odkaz je zdroj RSS/XML
Zdroj RSS
  • od firmy: MARLIN, s.r.o.
  • typ: termin

RSS   RSS: https://www.skoleni-kurzy.eu/rss.php?typ=termin&firma=564&mnozstvi=10

by MARLIN, s.r.o. - Uherské Hradiště

 
RSS
RSS - odběr novinek - nové kurzy, rekvalifikace a školení
Nové kurzy/školení | Nové termíny kurzů/školení | Last-Minute | Odběr novinek na Váš mail
skoleni-kurzy.eu

SKOLENI-KURZY.EUREGIONYMENUKONTAKT


skoleni-kurzy.eu
2007 - 2019 © OBEC.net, sro
Potoční 8, 617 00 Brno, CZ
Email: info[at]skoleni-kurzy.eu
Telefon:(+420) 533 555 859, 775 193 488
Fax: 533 312 404
Kontakt

++
V případě dotazu ke kurzu využijte prosím kontaktní formulář u daného konkrétního kurzu

Školení: Technická dokumentace pro strojírenství v praxi v prosinci 2019 - Zbiroh
^